Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 4567 SonSon
151 ile 180 arası toplam 199 sonuç

Konu: Fm 2008 Oyununda Çıkan Hataların Çözümleri

Nesil
    2007
    Yer
    Tekirdağ

Arkadaşlar hepinize merhaba.Benim ufak bir problemim var ve eğer bu konu hakkında bilginiz varsa yardımcı olmanızı rica ediyorum.Diğer konuları,sayfaları araştırdım ama bu konuda bilgi bulamadım!Daha önceleri oyun içinde gözüken bazı futbolcu resimleri şimdilerde bakıyorum artık gözükmüyor!
    Mesela;Vestel Manisaspor'da bütün futbolcu resimlerinin id'leri doğru,<record from="8832895" to="graphics/pictures/person/8832895/portrait"/> şeklinde XML belgesindeki yazımlar doğru ve V.Manisaspor dosyasındaki bütün futbolcular gözükerken Rafael'in resmi gözükmüyor!Aynı şekilde bu oyun içinde birkaç futbolcuda daha var.
    Böyle olan futbolculardan birinin resmini değiştirmiştim ve değiştirdiğim resim oyunda gözüktü ama bunu diğerlerine de uyguladığım halde olmuyor.Bu konuda yardım istiyorum sizlerden.Şimdiden teşekkür ederim.
    Last edited by cemcurlu : 24.Ekim.2008 at 19:47 Reason: harf yanlışlığı

Nesil
    2007
    Yer
    Tekirdağ

Sorunumu hallettim.Bir kez daha deneyip,tekrar cut-out resim yaptım ve ötekisini silip yeni yaptığım resmi koyduğumda düzeldi.Boşu boşuna işgal ettiğim için kusuruma bakmayın.

Unhappy Pleas Help Meeee:(:(:(

yardım arkdaslar lutfen turkısh portal masaustusunu guncelledıgımde bole bı sorunla karsılasıyorum run time error 5 dıye bısı cıkıyo cozemedım durumu yenı versıyonu yuklıyemıyorum o yuzden

adanademirsporla oynuyorum süper kariyer oluyordu bissürü harika transfer yapmıştım ama gelgörki oyun buna deymedi oyuncuları kaydetmiştik ilk maça çıkçaktım maçtan önceki gündü takımımı seçmiştim kaydedilmeyen oyuncu yoktu oyundan çıktım sonraki girişimde o da (nooooo) neeeee!!! 5-6 oyunca seçilemez (ineligible) gözüküyor artık ne zaman girsem oyuna öyle , oyunun yedeğini de almamıştım o oyuncular olmadan hiçbişey yapamam napıcam ben şimdi

Bende daha tuhaf bir şey oluyor ilk defa gördüm.Geçen hafta şirketten bir laptop almıştım hafta sonu fm kurayımda oynayım diye niyet ettim.Kurdum 8.02 güncellemesinde kurdum.Ana menü bembeyaz geliyor, menü yazıları birbirine girmiş olarak gözüküyor. Ekran kartı intel'di sürücü eskidir belki diye sürücü güncellemeside yaptım ama bir şey değişmedi.
    Sorunla ilgili bilgisi olan varmıdır?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by sardokar View Post
    Bende daha tuhaf bir şey oluyor ilk defa gördüm.Geçen hafta şirketten bir laptop almıştım hafta sonu fm kurayımda oynayım diye niyet ettim.Kurdum 8.02 güncellemesinde kurdum.Ana menü bembeyaz geliyor, menü yazıları birbirine girmiş olarak gözüküyor. Ekran kartı intel'di sürücü eskidir belki diye sürücü güncellemeside yaptım ama bir şey değişmedi.
    Sorunla ilgili bilgisi olan varmıdır?
    Oyunun doğru yüklenmemiş olma ihtimali olabilir yada cache klasörü ile alakalı olabilir onu silerek deneme şansınız varsa deneyin. Veya bilgisayarınızın çözünürlüğünü değiştirerek denerseniz çözüm olabilir.

Arkadaşlar bu hatayı alıyorum ...Lütfen 2 sezon bitirdim tekrar başladım şimdi yine bu hata delireceğim of ya.

v 8.0.2 yüklüdür ayrıca forumdan birinin yüz paketini indirdikten sonra böyle oldu onu sildim ama sorun hala devam ediyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by werquast View Post
    Arkadaşlar bu hatayı alıyorum ...Lütfen 2 sezon bitirdim tekrar başladım şimdi yine bu hata delireceğim of ya.

v 8.0.2 yüklüdür ayrıca forumdan birinin yüz paketini indirdikten sonra böyle oldu onu sildim ama sorun hala devam ediyor.

fm 2009 içinde benzer bir hata var onun çözüm yolunu bir deneyin.

XML parsing hatası yüzünden oyunu oynayamıyorum

Oyunun masaüstü kısayol simgesine;
    • Sağa tıklayın
    • Özllikler menüsünü açın
    • “Hedef” alanına bir boşluk bırakarak --reset_preferences ekleyin. Örneğin;
    "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\fm.exe" --reset_preferences
    • OK basın ve normal olarak oyunu kısayoldan çalıştırın.

Eğer masaüstünde oyunun kısayolu yoksa kendiniz oluşturarak yazılanları uygulayabilirsiniz.

• Eğer oyunu Steam üzerinden aldıysanız ve yüklediyseniz fm.exe’yi bulacağınız dizin;
    C:/Program Files/Steam/SteamApps/Common/Football Manager 2009/
    • Eğer oyunu DVD olarak aldıysanız ve yüklediyseniz fm.exe’yi bulacağınız dizin;
    C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2009/

Arkadaşlar Turksportal Masaüstünden oyuna girmye çalışıourum Bad File or number dior.Fm exe nin oldugu klasoru gsteriorum ama olmuyor?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Hatta normal fmexeden oyuna girebiliorum ama turksportaldan giremiorum.
    Last edited by werquast : 05.Ocak.2009 at 16:49 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

http://forum.turksportal.net/vb/show...=60668&page=12
    Şu başlıkta sana daha iyi yardımcı olurlar.

Default Aciiiiiilllll

fm 08 için turksportal masaüstünü kurdum ama oyuna girince oyun ingilizce b program arkadaştada war onun ki full türkçe ama benim ki full ingilizce

Unhappy

arkadaşlar ben fm2008i türkçe olarak oynuyordum sonra turksportal masaüstünü kurdum ilk başta ne güzel türkçe oolarak oynadaım ama sonraki girişlerimde hep ing. birtürlü türkçeleştiremiorum. normalde türkçe olmasına rağmen masaüstünü kaldırdığımda bile ing. çalışıyor oyunum. neyden kaynaklandığı hakkında yardımcı olurmusunuz?

arkadaşlar konuyla pek alakası yok ama bi derdim var bnm..editörden oyuncunun özelliklerini 20 yapıorum 17-18 gösterio.delircem bu gidişle..yardımcı olursanız sevinirim...

Quote Originally Posted by mor_ve_ötesi View Post
    arkadaşlar ben oyunu yükledim database i güncelledim yeni oyun açrken bu hatayı veriyor. ne yapmam lazım

Bende de aynı sorun var lütfen yardım edinKariyerimin tavanındayken bu hatayı vermesi çıldırtıyor beni.Ama ben kulüpten istifa edince oyun aynen devam ediyor.Lütfen yardım!
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bende şöyle bir sorun var:
    Ben geçmiş bölümümden başarılara gittiğimde saçma sapan rastgele kulüp isimleri yazıyor.Hatta beni oyuncu gösteriyor.Acaba bu neden oluyor?
    Last edited by rkmen : 29.Ocak.2009 at 18:34 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

merhaba arkadaşlar ben konu açamıyorum bu siteye yeni üye oldum derdimi burdan msj atarak anlatmak istiyorum arkadaşlar bende Football Manager 2009 var ama kasıyo pc biraz Football Manager 2008 de var ben 2008 oynamaya devam edebilirim ama kadrolar eski kadro yenilerini arıyorum ama bulamadım bu sitede vardır die düşünüyorum sizler linki biliyosanız ve nasıl kuruluor burdan bana bi anlatırsanız çok minnettar kalırım...Kısacası Football Manager 2008 oynamak istiyorum ama eski kadrolar olmasın yani en son yeni kadrolarla oynasam gzl olur die düşünüyorum milan baroslu kewelll galatasaray gibi bana bu konuda yardım edeck arakdaşları arıyorum lütfen bi yardım şimdiden tşk ederim arkadaşlar...

arkadaşlar kayıtlı oyunun nasıl yedeğini alabiliriz cevaplarsanız çok sevinirim.

Nesil
    2003
    Yer
    Kırklareli, Ankara

Kayıtlı oyun dosyanı koplayalayıp başka bir klasöre alarak.

Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\games klasöründe kayıtlı oyunun

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar ben oyunu sistemden kaldırıp tekrar kurmak istiyorum ama denetim masasından oyunu kaldıramıyorum..FATAL APPLİCATİON ERROR hatası veriyo.hemen altında this application has unexpectedly quit diye bişey yazıyo..

Fm 08'de 2'li multiplayer oynuyoruz. İlk 2 sezon hiç sorun olmazken 3. sezonda daha önce hiç görmediğimiz bi hata görmeye başladık. Maça normal giriyo, maç devam ederken ekrandaki görüntü ile alttaki spikerin anlatımı uyumsuz oluyo ve altta mesela "Goal for Napoli!" yazarken maç skoru hala 0 - 0 gözüküyo. Ya da görüntüde golü gösterirken alttaki spikerin anlatımı başka şeyler olabiliyo. İlk başta görüntü ile yazının uyumsuz olması dedik ama benmi maç oynanırken diğer arkadaş latest scores'a bakıcna farklı bi skor görüyo ve maç bitince ben benim maçımın skorunu farklı görüyorum, diğer arkadaşım farklı görüyo, ama sonra düzeliyo =/ Sonuçta skorlar aynı oluyosa sorun yok denilebilir ama sanki tatile çıkmış gibi oluyo, oyuna yeterli derecede müdahele edemiyorum ve bu sorun oyunu kuranda değil sadece bende gözüküyo.

Bu tip bi sorun var mı diye aradım ama bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Demiştim ki aynı sorunun çözümü bu başlıtka verilmiş: http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=64625

Tekrar teşekkürler.
    Last edited by NeFoOo : 18.Şubat.2009 at 14:39 Reason: Sorunun çözümü baika bir başlıkta bulundu.

Arkdşlar ben türkçe yamayı indirdim..masa üstüne cıkarttım sonra setupa tıklıorm ama gerisi gelmio ve üstelik bir hata mesajıda gelmio öle kalıo :S yardım ederseniz sevinirim

slm arkadaşlar bende trabzonsporla bir lige başladım ama 2008 sezonu haziran 26 da tarihine gelince oyun kendi kendine kapanıyor hiç bir hatada vermiyor bi tane daha yeni kariye açtım yine aynı tarihte oyundan atıyor ilerleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

O tarihi tatile alarak geçmeye çalış.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

mrb arkadaşlar benim sorunum lig fikstürü ile ilgili 2008 yılında lige başlarken birden lig fikstürü kayboldu.Oyun devam edyor ama maç yapmadan sadece oyun ölesine ilerliyor.(v 8.02 ve türkçe masaüstü kurulu) Yrdm ederseniz çok sevinirim.
    Last edited by egecan_gs : 26.Mart.2009 at 17:42

Default data editor

selam arkadaşlar data editor programından türkiye ligindeki yabancı oyuncu sınırını kaldırabiliyor muyuz acaba?eğer öyle bir şey varsa lütfen cevaplarınızı bekliyorum...

saol dediklerin işime yaradı

arkadaşLar database den edit yapcam ama Load dediğim zmn nedense hiç bişe gözükmüo :S bi yardım edin Lütfen !!

Arkadaşlar Turksportal Masaüstü 2008 v1.08 indirdim kurdum daha sonra ayarlardanC:\Program Files\Sports Interactive\ olarak gösterdım fakat oyuna basla dedıgımde Oyuna ait uygulama dosyası bulunamadı dıyor.. Nerde hata yapıyorum oyunumunum versiyonu 8.0 ondan mı Turksportal Masaüstü 2008 yaması çalışmıyor lütfen acil yardım edermisiniz?

Merhaba arkadaşlar;

Ben Etimesgut Şekerspor ile yeni bir sezona başladım, şükür bütün işler yolunda, transferler tam gaz gitti, takımı iyi kurdum ama ligde iki maç yaptıktan sonra 12 oyuncu seçilemez konumuna düştü. Neden acaba? Bu nasıl bir bug? Yoksa bug değilde başka bir şey mi? Şok oldum gerçekten, bu nedir?

arkadaşlar lütfen yardım edin maç farklı spiker farklı ilerlior!... ve bi türlü fm 08 den keyf alamıorum bunun sorunu nedir? kimse bilmior ve arkadaşlar böle bi sorun forma yazdıklarında kimse cvplamıor

Mrb ArkadaşLar Ben OyunDa 2012 ye Kadar geLdim Ve Bir sorunLa karşıLştım şimdiden yardımLarınız İçin tşq ederim

Hata : not well-formed ( invalid token ) at line 1 of last_saved_game.xml

Şimdiden Teşekkür ederim

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 4567 SonSon

Mesaj Yetkileri