Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: Oyuncu Dışı Personelleri Tanıtım

gözlemcilerin iyi olması alt yapıdan iyi oyuncular çıkmasını sağlar mı? tesisler dünya klasında ama hiç çıkmiyo genç yeteneğim

arkadaşlar yüksek *'lı koçlar bulabildiniz mi?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Moniz yine üstündür..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

güzel bir rehber ama güncellenmesi gerekiyor FM2010 da diğer serilerin aksine 5 yıldızlı oluyor antreman seviyeleri en fazla yine zamanında yapılmış ve ufak değişikliklerle güncellenebilecek güzel bir çalışma acaba matematiksel denklemlerde değişmiş olabilir mi onuda araştırsak iyi olur..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by shadowrefree View Post
    güzel bir rehber ama güncellenmesi gerekiyor FM2010 da diğer serilerin aksine 5 yıldızlı oluyor antreman seviyeleri en fazla yine zamanında yapılmış ve ufak değişikliklerle güncellenebilecek güzel bir çalışma acaba matematiksel denklemlerde değişmiş olabilir mi onuda araştırsak iyi olur..
    ben de rehberi okuyunca direk "bu hesaplamalar eski" diye yorum eklemeye karar vermistim ki en dipte bu mesaji gordum; denklemler degismis gayet ve son haliyle ilgili sigames forumunda arastirma yapanlar vardi en son..

eski konuyu hortlatmış olucam ama yeni farkettim bir sorum var;

düşük disiplin kötür kesinlikle ama, disiplinin 20 olması da takımı kötü etkiler mi ? yani 20 disiplin demek aşırı disiplin demek mi, çok iyi disiplin demek mi ? futbolcular aşırı sıkılırsa sorun çıkarabilir diye düşünüyorum bu durumda disiplini 13-14 lerde tutmak en iyisidir diyebilir miyiz?

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by quarizmam View Post
    belki bir çoğunuzun bildiği bir konudur ama bilmeyenler için faydalı olacaktır...malumunuz küçük bir anadolu takımını çalıştırıyorsanız en fazla 2-3 antrenöre izin verirler...daha fazla antrenör çalıştırmak için şu yöntemi izleyebilirsiniz. antrenörlerinize başantrenörlük teklif edin hepsi başantrenör olduktan sonra yeni antrenörler alın. daha sonra onlara da başantrenörlük teklif edin ve bu şekilde devam edin. ben şu an sivassporu çalıştırıyorum ve bu yöntemle 15-20 tane antrenörüm(başantrenörüm) var(abartmıyorum). iyi günler...
    Quote Originally Posted by Chivalry View Post
    eski konuyu hortlatmış olucam ama yeni farkettim bir sorum var;

düşük disiplin kötür kesinlikle ama, disiplinin 20 olması da takımı kötü etkiler mi ? yani 20 disiplin demek aşırı disiplin demek mi, çok iyi disiplin demek mi ? futbolcular aşırı sıkılırsa sorun çıkarabilir diye düşünüyorum bu durumda disiplini 13-14 lerde tutmak en iyisidir diyebilir miyiz?
    1 gerçi çok eski soru ama bende toplam 9 çalıştırıcı var zira 9 antreman var her birine 1 personel ayırdım.

2 o da mantıklı gibi gözüküyor ama 13 14 te olmasın. 18 falan en az olsa daha iyi olur. zira şöyle düşün 20 maçın 13 ünde disiplin mi yada 18 20 sinde disiplinli oyun mu?oyuncular da daha iyi olur. tabi her zaman asistanını dinleme o başka

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri