Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 41 arası toplam 41 sonuç

Konu: Fm 08 Mini Scout!!!

Default Minic Scout editor kullanimi hakkinda

Mini Scout editor u kullanabilmeniz icin oncelikle Framework 2.0 programini indirip bilgisayariniza kurmaniz gerekmektedir,Framework 2.0 indir

Fm 2008 8.0.1 versiyonu icin Mini Scout editor 1.3 buraya tiklayiniz.

İndirdikten sonra rar dosaysini acip programi herhangi bir yere cikarsanizda fark etmez.Oncelikle framework u kurdugunuzu varsayiyorum.FM 08 Oyununu calisitirin ve oyuna girin.Şimdi Programi calistirin ve load tuşuna basin.Nasil calisiyor konusu;
    1.3 versiyonu search yapabilme ozelligine sahip ve bu oyuncu arama konusunda oldukca olanak saglilor,ca ve pa degerlerini istediginiz oyuncu tiplerini istediginiz mevkilerde arama yapabilirsiniz kolaylikla.Arama yaparken dikkat edeceginiz şey ise mevkileri birden fazla işaretlememek birden fazla işaretleyince hic bir veri bulamiyor buda bilginize.left,right, centre icin üçünü de secebilirsiniz .Search yapma disinda zaten programi veren arkadas belirtmiş konunun basinda,oyunun icinde uzerine tiklayip profiline baktiginiz her futbolcunun otomatik olarak id numarisini aliyor ve ca ,pa, oyuncu degeri ve alabilceginiz degerler konusunda bilgi veriyor,buda almak istediginiz futbolcu konusuna yardimci olur sizlere.

Ve gelelim bu konu basligi altinda israrla ca ,pa,ve oyuncu degerleri bu programla nasil degistiriliyor diye soran arkadasin cevabina;

Oncelikle bu programi bu amacla kullanmak yanlis olur gibi geldi bana ama sorular cevaplarini bulsun,sectiginiz futbolcu otomatik olarak programa gectikten sonra yapicaginiz degisiklik verisinde (ca ,pa ,oyuncu satis degeri gibi) uzerine tıkliyorsunuz o veriyi degistirip enter tusuna basiyorsunuz ve o kutucuk renk degistirerek SAVE butonunu işler hale getiyor,save ettiginiz taktirde oyunuc sizin verdiginiz degerde oluyor.Yani hile katmis oluyorsunuz oyuna.Fm Modifier de yapilanlar gibi.Artik bu sizin insiyatifinize ve oyundan zevk alma anlayisiniza kalmistir.

Value = oyuncu degeri
    Sell value = oyuncu satis degeri << (almak istediginiz futbolculari ne kadar fiyata alabilceginizi bakabilirsiniz)

Programin genc yetenek avcilari icin faydali bir program oldugunu dusunuyorum.Umarim bu detayli aciklama tum fm kullanicilarina yardimci olur.iyi oyunlar =)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

8.0.2 için olan mini scout çıktı!

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ben nedense hiç beğenmedi bu mini scoutu genue scout 10 kat daha kullanışlı..

Mini scout 8.0.2 ile uyumlu versiyonu için tıklayınız..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Onurap View Post
    delircem mini scout oyunda üstde durmuo alttab yapmakta baydı. sebebini bilen var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Onurap View Post
    teşekkürler link için...

bu arada neden üstte durmuyor bu program ve genue scout kayıtlı oyunarda çalışıyorsa onunda linkini verebilir msn?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    düzeltme program üstte ve gayet başarılı bir şekilde çalışıyor...her yeni versiyonunda eklemeleri ile daha da kullanışlı hale geliyor...tekrardan teşekkürler...
    Last edited by shadowrefree : 02.Mart.2008 at 17:42 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok teşekkürler işime yarayacak...

çok fazla ram kullanıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

8.0.2 olmuyo mu

Ya bilen biri düzgün ablatabilirmi ne arama yapıyor ne bişey ver 8.01 hiç bişey yapamıyorum panel öle duruyo...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

cewabın için öncelikle teşekkür ederim...ben hileyi sevmediğim bu özelliği kullanmayacağım.benim sadece sorum merakımdandı...

bir sorumda 802 ile uyumlu versiyonu ne zaman çıkar...ya da takip edebiliceğimiz bir site var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

yeni sürümü ne zaman çıkar arkadaşlar ya da çıktı mı?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri