Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 162 sonuç

Konu: Rakibinizi kilitleyin....

taktiği deneyecem world dream league de inşaallah işe yarar.
    moderatör

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

yaw güzel taktik ellerine sağlık devamını bekleriz

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by ufem
    yaw güzel taktik ellerine sağlık devamını bekleriz
    devamını aşağıdaki linkten indirebilirsin

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=5577

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

taktik gercekten işe yarıyor şampiyonlar liginde 2. turda reali eledigim mac ilk mac 2-2, ikinci mac 3-2 ama üzerinden bir sezon gectigi için ayrıntılı acılmadı
    http://img455.imageshack.us/my.php?image=real5cx.jpg

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

buda inter ceyrek final macı ilki 3-1 kazandım 2. macım 2-2 berabere
    http://img242.imageshack.us/my.php?image=inter7eh.jpg

abi bu taktikte kanat oyuncularının kondisyonu çok düşmüyomu?

Nesil
    2006
    Yer

Evet kanatlara büyük iş düştüğü için kanatlar yoruluyor...Ama aşağıdaki taktiği indirirseniz hem böyle bir sorununuz olmuyor hem de yenmediğiniz takım kalmıyor...Ben aşağıdaki taktikle Sporting'e Şampiyonlar Ligi'ni kazandırdım...

http://rapidshare.de/files/12982986/dmrhnby1984.rar.html

kardeş ben indirmişim zaten de şimdi bişey farkettim taktikler diye bi dosyanın içerisinde 14 - 15 tane taktik var.hangisini kurucam anlayamadım....

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by fatihbaz
    kardeş ben indirmişim zaten de şimdi bişey farkettim taktikler diye bi dosyanın içerisinde 14 - 15 tane taktik var.hangisini kurucam anlayamadım....

Onların hepsi farklı taktikler....Beni oku dosyasında yazan yere hepsini birden kopyala daha sonra da sana uygun olanı seçerek takımını ayarla

ilk mesajdaki taktik var sanıyordum ben sadece.hani resim filan da eklemişsin ya işte sadece o var sanıyordum ben 4-4-2 taktigini seviyorum en çok ve onu denemek istemiştim.bu yüzden sordum....
    teşekkürler...

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Cool

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Arkadaşlar forumda yayınladığım taktiklerin en iddialısı bu olacak heralde...Aşağıdaki taktiği klasik 4-4-2 kurgusunun üzerine birtakım değişiklikler yaparak oluşturdum...Yaptığım değişiklikleri takıma değil de tek tek oyuncular üzerine yaptım...Takım hem defansta hiç bir futbolcuya geçit vermiyor hem de atak organizasyonlarını kusursuz yapıyor ve goller buluyor...

DOWNLOAD İÇİN LİNK:
    http://rapidshare.de/files/12338155/dmrhnby1984.rar.html

Takımım Udinese....Bu taktiği yapmadan önce Şampiyonlar Ligi 2. tur'unda rakibim olan FC Bayern'i deplasmanda mağlup edemiyordum...Fakat bu taktikle Bayern'i tamamen kilitledim ve 2-0 la maçı kazandım...Yukarıdaki taktiği uygularken dikkat etmeniz gerekenler Mascherano'nun yerinde
    kendi defansif orta sahanızı oynatın...Vincenzo Iaquinta'nın yerinde de kafa vuruşları etkili olan bir forvet bulundurun..Kanatlardaki adamları iyi orta yapan ve iyi top süren adamlardan oluşturun...Tüm bunları yerine getirdikten sonra karşınızdaki takım defansınıza yaklaşamıyor bile...Maç boyunca rakibinizin 1-2 tane şutu oluyor...Benim deplasmandaki Bayern maçının istatistiklerine baktığımda Bayern'in yalnızca 1 şutu vardı o da 30 metreden Ballack'ın attığı ve tribünlere giden şut....Benim ise 4 şutum vardı 2 tanesi gol oldu....Bu taktiği özellikle deplasmanlardaki maçlarınız için kullanın...Küçük takımları yönetenler için de kesinlikle tavsiye ederim...

takım komutların neeee demirhan kardeş

Nesil
    2006
    Yer

Arkadaşım ilk sayfadaki linkten taktiği download edersen takım komutlarını da görürsün zaten...Ayrıca bu taktikte genel olarak takım komutlarıyla değil de tek tek oyuncu komutlarıyla düzenleme yapıldı...

demirhan kardeş bi de benim taktiği deniyebilcen mi???

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=4734

bu kadro ile benim taktiği dene

Quote Originally Posted by nekop
    taktik gercekten işe yarıyor şampiyonlar liginde 2. turda reali eledigim mac ilk mac 2-2, ikinci mac 3-2 ama üzerinden bir sezon gectigi için ayrıntılı acılmadı
    http://img455.imageshack.us/my.php?image=real5cx.jpg

ben real madrid i trabzon ile yendim 4-1 show yaptım Jefferson da öle jun çoştu

yani real madrid o kadar iii bi takım gibi gelmiyor bana

ben bu taktik ile: http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=4734

juventus u 4-1 yendim
    barcelona yı : 10 kişi 1-1 berabere kaldım ama maçı izlesen maçın kimin hakkı olduğunu anlarsın benim taktikte kendi adamlarımın oynaşını izlemek zevk veriyor.

bi deneyin isterseniz

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=4734

ben hibernian dayım bu taktikle oynuyom dehşet bişi bu yaw mascheranonun yerine guarin var uzun şutu sık sık birazda defansif çok tehlikeli guarin müthiş oluyo guarinin yanına diri bir orta saha ofansif forvet mutlaka rodrigo lopez

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by mesut966
    ben hibernian dayım bu taktikle oynuyom dehşet bişi bu yaw mascheranonun yerine guarin var uzun şutu sık sık birazda defansif çok tehlikeli guarin müthiş oluyo guarinin yanına diri bir orta saha ofansif forvet mutlaka rodrigo lopez
    Tıpkı Mascherano gibi Guarin de oyundaki kaliteli DMC'lerden biri...İlk mesajda da dediğim gibi adamları söylediğim yerlere koyarsanız bu taktik oldukça işinizi kolaylaştıracak bir taktik...

16. Default

bende oynadım gerçekten baba taktikmiş helal olsun

Nesil
    2005
    Yer
    SysteM otuZ2

benim sorum daha basit olacak bo taktik ayarlamalarında forma şeklini nasıl yapıoz bi link varmı

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by zalayeta
    benim sorum daha basit olacak bo taktik ayarlamalarında forma şeklini nasıl yapıoz bi link varmı
    Arkadaşım aşağıdaki linkte Mete(Sunshıne) arkadaşımızın bir çalışması var buna benzer gayet başarılı bir çalışma onu indirebilirsin:

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=6589

Nesil
    2005
    Yer
    SysteM otuZ2

sağol dostum işte FM kardeşliği

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

taktigin basarısından daha cok oyuncuların basarısı baksana kadroyaa . .

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by kavara
    taktigin basarısından daha cok oyuncuların basarısı baksana kadroyaa . .

Ama sadece bu takımla denenmedi bu taktik dikkatini çekerim

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

eğer ufak takımsan her takımı yenebilecek kapasitesi sağlamak için klasik 4-4-2 oynatıp mentality i defansif tempo yu da slow yapın oyunda işe yarayan en iyi taktik budur
    ayrıca genç ir futbolcunun iyi bir geliceğe sahip olup olmadığın "flair " belirliyo mesela cimcomda uğur uçar velet 17 yaşında olmasına rağmen özellikleri canavar aMA bir türlü özelliklerinde fazla ilerleme olmuyo bununb nedeni flair inin "4" olması bi sefer databaseyden flariirni arttırdım adam dünyanın en iyi defanslarından biri oldu

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

taktiğin meyvesini aldık diyorsun yani...

pardon ya benim yazı araya girmiş...başarıların devamını dilerim...

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

genelde başkalarının yaptığı taktiği pek kullanmam.bursa kendi evinde dörtte dört yaptığı için denemenin tam sırası dedim ve kullandım.gerçekten güzel bir taktik,işe yaradı,herkese öneririm.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Galatasaray 7-5 Real Madrid. abi sağolasın real e yenilmiştim 1-0 barnebau da. sami yen de yendim. ama bu taktiği kullanmam sakıncalı olabilir. ben normalde çok az gol yerdim. bir anda 5 gol yedim. çok gol atılıyor ama çok gol yiyosun. ankaraspor ilede 4-3 bitti maçım.

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Arkadaşlar forumda yayınladığım taktiklerin en iddialısı bu olacak heralde...Aşağıdaki taktiği klasik 4-4-2 kurgusunun üzerine birtakım değişiklikler yaparak oluşturdum...Yaptığım değişiklikleri takıma değil de tek tek oyuncular üzerine yaptım...Takım hem defansta hiç bir futbolcuya geçit vermiyor hem de atak organizasyonlarını kusursuz yapıyor ve goller buluyor...

DOWNLOAD İÇİN LİNK:
    http://rapidshare.de/files/12338155/dmrhnby1984.rar.html

Takımım Udinese....Bu taktiği yapmadan önce Şampiyonlar Ligi 2. tur'unda rakibim olan FC Bayern'i deplasmanda mağlup edemiyordum...Fakat bu taktikle Bayern'i tamamen kilitledim ve 2-0 la maçı kazandım...Yukarıdaki taktiği uygularken dikkat etmeniz gerekenler Mascherano'nun yerinde
    kendi defansif orta sahanızı oynatın...Vincenzo Iaquinta'nın yerinde de kafa vuruşları etkili olan bir forvet bulundurun..Kanatlardaki adamları iyi orta yapan ve iyi top süren adamlardan oluşturun...Tüm bunları yerine getirdikten sonra karşınızdaki takım defansınıza yaklaşamıyor bile...Maç boyunca rakibinizin 1-2 tane şutu oluyor...Benim deplasmandaki Bayern maçının istatistiklerine baktığımda Bayern'in yalnızca 1 şutu vardı o da 30 metreden Ballack'ın attığı ve tribünlere giden şut....Benim ise 4 şutum vardı 2 tanesi gol oldu....Bu taktiği özellikle deplasmanlardaki maçlarınız için kullanın...Küçük takımları yönetenler için de kesinlikle tavsiye ederim...

takım komutların ne söyleyebilirmisin

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by zargı
    takım komutların ne söyleyebilirmisin

İlk sayfada download için link var oradan taktiği indirerek bakabilirsin komutlara.Ancak bu taktikte takım komutları ile değil de tek tek oyuncu komutları ile ayarlama yapıldı...

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

İlk sayfada download için link var oradan taktiği indirerek bakabilirsin komutlara.Ancak bu taktikte takım komutları ile değil de tek tek oyuncu komutları ile ayarlama yapıldı...
    ne değişiklikler mesela bölgeye göre ayarmı yaptın futbolculara onu sordum ben

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by zargı
    ne değişiklikler mesela bölgeye göre ayarmı yaptın futbolculara onu sordum ben
    Evet. Hepsinin bölgesine göre ne yapması gerektiğini nerede durması gerektiğini ayarladım.

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Evet. Hepsinin bölgesine göre ne yapması gerektiğini nerede durması gerektiğini ayarladım.
    sagol eywallah

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri