Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon
121 ile 150 arası toplam 162 sonuç

Konu: Rakibinizi kilitleyin....

Kardeş taktik çok iyi de ben bi türlü tutturamadım

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Wink

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Arkadaşlar forumda yayınladığım taktiklerin en iddialısı bu olacak heralde...Aşağıdaki taktiği klasik 4-4-2 kurgusunun üzerine birtakım değişiklikler yaparak oluşturdum...Yaptığım değişiklikleri takıma değil de tek tek oyuncular üzerine yaptım...Takım hem defansta hiç bir futbolcuya geçit vermiyor hem de atak organizasyonlarını kusursuz yapıyor ve goller buluyor...

DOWNLOAD İÇİN LİNK:
    http://rapidshare.de/files/12338155/dmrhnby1984.rar.html

Takımım Udinese....Bu taktiği yapmadan önce Şampiyonlar Ligi 2. tur'unda rakibim olan FC Bayern'i deplasmanda mağlup edemiyordum...Fakat bu taktikle Bayern'i tamamen kilitledim ve 2-0 la maçı kazandım...Yukarıdaki taktiği uygularken dikkat etmeniz gerekenler Mascherano'nun yerinde
    kendi defansif orta sahanızı oynatın...Vincenzo I**uinta'nın yerinde de kafa vuruşları etkili olan bir forvet bulundurun..Kanatlardaki adamları iyi orta yapan ve iyi top süren adamlardan oluşturun...Tüm bunları yerine getirdikten sonra karşınızdaki takım defansınıza yaklaşamıyor bile...Maç boyunca rakibinizin 1-2 tane şutu oluyor...Benim deplasmandaki Bayern maçının istatistiklerine baktığımda Bayern'in yalnızca 1 şutu vardı o da 30 metreden Ballack'ın attığı ve tribünlere giden şut....Benim ise 4 şutum vardı 2 tanesi gol oldu....Bu taktiği özellikle deplasmanlardaki maçlarınız için kullanın...Küçük takımları yönetenler için de kesinlikle tavsiye ederim...
    eline saglık düşmekten kurtuldum sampiyonluk için oynuyorum güzel taktik

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul/Bostancı

abi super yapmışın valla taktigi forumun en iyi taktigiabana goree (tabi fm için)forumdaki çogu taktigi denedimm çogunda takıma oturmadı taktiikler senin ki super oturdu her maç 5 den az atmıyomm gs la

4. Default

takik iyide fenere uymuyor

orta saha şöle

tuncay anelka

uğur boral alex diarra lincoln

ümit lugano önder serkan

volkan

rakibim değil bilgisayar kitlendi cok saol supermiş

denicez bakalım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/kartal/yakacık

ya kardeş bu kadroyla şampiyon olmazsan sorun sende zaten

ya soru saçma ama o dediklerini yapmasak şu hani adamların yerine bunu alın vb. leri yapmasak yinede iyi olurmu bu şaçma dediğim soru değildi şimdi saçma soruyu soruyorum bu cm0102 içinmi? bu yazdıkları cevaplarsan çok sevinirim demirhanbey

tekrar söliyim ben en iyisi cevapları yazarsan çoookkkk sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by fransız_
    ya soru saçma ama o dediklerini yapmasak şu hani adamların yerine bunu alın vb. leri yapmasak yinede iyi olurmu bu şaçma dediğim soru değildi şimdi saçma soruyu soruyorum bu cm0102 içinmi? bu yazdıkları cevaplarsan çok sevinirim demirhanbey

Bunları yapmazsan taktiğin tuzu-biberi eksik kalmış olur. Tuzu biberi eksik olan bir yemeği nasıl beğenmezsen taktiği de aynen o şekilde beğenmez ve kullanamazsın. Diğer sorunun cevabı ise: Hayır Cm için değil...

cevap için çok sağol

Nesil
    2005
    Yer
    yurttan

Oyunda taktik bence çok önemli deil önemli olan aynı taktik de ısrarcı olmak ve çok fazla değişmeyen bir ilk 11 ısrarcı olursanız oyuncularınız da iyi ise kazanmaya baslıyorsunuz

çok güsel bir taktik sağol paylasımın için

ben denemedım ama arkadaslarımdan yapanlar vardı bence senın takımının kalıtesınden kaynaklandıgı ıcın boyle oynuyosun zaten tevez nerde olsa 40 45e yakın gol atar hangı taktık olursa olsun zaten orta sahanda cok guzel bence burda dıkkat etmemız gereken senın guzel takım olusturdugun boyle fm-cm oynuyanların olması guzel....

usrobotics Misafir

iyi de her taktik oyunculara göre kurulur.burdan alıp takıma koyunca olacak diye bişey yok.

15. Default

SLM DEMİRHAN BEN BU SİTEYE YENİ KAYIT OLDUM BANA YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM.BEN NE SENİN GİBİ Bİ TAKIM KURDUM NE DE OYUNA BASLAYABİLDİM.OYUNU OYNAMAK İÇİN NE YAPMAM GEREKİYO YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM TEŞEKKÜR EDERİM.

sanırım italya ligi için geçerli bir taktik değil bu....zira pek çok lige göre daha teknik ve kısa paslarla oynanıyor....deplasmanlarda zor durumda bırakabilir inter,milan,palermo ve lazio gibi takımlar karşısında eğer sizde benim gibi italya liginde oynuyorsanız....

iide o oyuncularla her taktikle kazanIrsIn heheh

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

süper süper süper

güzel taktik saol

hocam link ölmüş bi yenilersen iyi olur

21. Default

ben taktiği indirmeye calıştım ama sanırım link bozuk indiremedim

22. Default

bu taktikle samsunla şampiyon oldum sonra middlesbrough'ya geçtim orda tutmadı bayağı kastırdı beni sonra oturdu orada da orta sıralarda takılıyoruz bakalım sezon sonuna ne olacak??

harika bi taktik ben galatasaraya bu taktiği uyguladım takım coştu valla bi maçta en az 3 gol atıyodum ve gol yemiyodum bu sayede mondragon avrupada en iyi kaleci seçildi

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

ben de en kisa zamanda bu taktigi deneyecem.cok fazla begeni toplamis.umarim faydasi olur...

link ölmüş arkadaşım.. bi yenilersen.........

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Ates_Hirsizi View Post
    link ölmüş arkadaşım.. bi yenilersen.........
    Arkadaşım Konunun Açılma Tarihi Sanki bana Biraz Çok Önce gibi geliyor 01-02-2006 Sana ? İster İstemez Link de bozulmuuş

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ewet ya bende indirecem de sevdim bu taktiği bi linki yenilerseniz memnu olacağızzz

Quote Originally Posted by ѕєянαт.01 View Post
    Arkadaşım Konunun Açılma Tarihi Sanki bana Biraz Çok Önce gibi geliyor 01-02-2006 Sana ? İster İstemez Link de bozulmuuş

bu taktik eminim ki yüzlerce insanda vardır ve altı üstü 1kblik dosya..upload edilmesi saniyeler sürmez..

konunun tarihinin eski olması dosyanın tekrardan yenilenemeyeceği anlamına mı geliyor güzel kardeşim ?

sence??

29. Default yeni link!!!

arkadaşlar yeni link bu.. güle güle kullanın

http://rapidshare.com/files/13687491...y1984.rar.html

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ÇOK SAOL ARKADAŞIM tşşekr ederim

Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Mesaj Yetkileri