Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 162 sonuç

Konu: Rakibinizi kilitleyin....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

güzel taktik ellerine sağlık.taktik sıradan ama oyuncuların özellikleri süper!!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yaf bu arada verilen linkten nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by barman
    yaf bu arada verilen linkten nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Linki tıkla açılan sayfada Free butonunu seç.Daha sonra açılan sayfada aşağıda geriye doğru saniye saymaya başlayacaktır.Sayma işlemi tamamlandığında 3 tane karakterden oluşan harf-rakam kombinasyonu çıkacaktır.Bu kombinasyonu yandaki boş kutucuğa yazıp download seçeneğini tıkladığında indirmeye başlayacaktır.

NOT: Flashget veya benzeri bir download programı ile indiremiyorsunuz.Flashget penceresi çıktığında kapatarak normal bir şekilde downloada başlayınız.

Quote Originally Posted by barman
    taktik sıradan ama oyuncuların özellikleri süper!!!
    Bu taktik sıradansa diğer taktiklerin ne kadar sıradan olduğunu düşünemiyorum bile.Açıklamada da yazıldığı gibi her oyuncunun tek tek yapması gereken görevler işlendi.Taktik oyuncu görevleri üzerine kurulu bir taktik.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu taktik gs de işe yaramıyomuş heralde yada kalecimde bişe varmış indirdim. şu an chelsea yla yeni oyuna başladım, harbiden müthiş ya. maç kaybetmiyorum. ben böyle taktik görmedim

Quote Originally Posted by LaKe
    bu taktik gs de işe yaramıyomuş heralde yada kalecimde bişe varmış indirdim. şu an chelsea yla yeni oyuna başladım, harbiden müthiş ya. maç kaybetmiyorum. ben böyle taktik görmedim
    doğru! galatasarayda maç başına en az 10 pozisyon werirsin. ben de şu anda biraz sabrediorum taktik otursun die. ama sabrım tükenmek üzere burama kadar geldi yaw.

Selman taktik gerçekten çok güzel. Deniyim dedimde şu kötü dönemimde iyi gidiyor takım Ama defans yollarını çok iyi yapmanız lazım. Ufacık bir sorunda tüm defans gidiyor hemen gol yiyosunuz..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

selman abi ben şu yüzden sıradan dedim çünkü ilk werilen taktiktede bu war.bu yüzden dedim ama sen oyuncuların galiba özellikleriyle oynamışsın o yüzden bi fark war.

Arkadaşlar gerçekten taktik çok iyi

Şampiyonlar Liginde ilk 3 maçımda 2 yenilgi 1 beraberliğim vardı. Son sırada bulunuyodum. Gurubumda, İnter, Villereal ve Celtic var. İnter ve Villereal yenildim Celtic ile beraber kaldım. 1 puan ile sonuncuydum.

Taktiği uyguladım sonuç 3.cüyüm, Villereal Ali Samiyende ki maç 6-1 yendim. İnter'i Ali Samiyen'de son dakika golü ile 2-1 yendim. Şimdi Celtic deplasmanındayım eğer yenersem grubtan çıkıyorum beraberlikte Euro Cup
    Eline sağlık bir kez daha Selman

Nesil
    2006
    Yer

Taktiği nasıl, nerede, ne şekilde uygulayacağını bilen arkadaşlarımızın başarısı ortada. Sanırım Eray'ın son mesajından sonra benim bişey dememe gerek kalmadı.Tebrikler Eray.

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Taktiği nasıl, nerede, ne şekilde uygulayacağını bilen arkadaşlarımızın başarısı ortada. Sanırım Eray'ın son mesajından sonra benim bişey dememe gerek kalmadı.Tebrikler Eray.
    Haklısın. Özellikle Avrupa maceralarında çok işe yarıyor. Ligde zaten takım istemesende gidiyor. Ama Avrupa için değişilmez bir taktik olacağa benziyor

Bu arada son maçımı Celtic ile oynadım 2-0 öne geçmeme rağmen bu farkı koruyamadım ve maç 2-2 bitti. Fakat Euro Cup gitmeye hak kazandım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CeZa_06
    doğru! galatasarayda maç başına en az 10 pozisyon werirsin. ben de şu anda biraz sabrediorum taktik otursun die. ama sabrım tükenmek üzere burama kadar geldi yaw.

ya ama 5-6 maç sabredince oldu. 4.sıradaydım 1. oldum şaşırdım valla şimdi gs saveni bıraktım çünkü baya yeni oyuncular çıktı saçmaladı oyun

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

taktik gerçekten müthiş.özellikle avrupa maçlarında çok işime yaradı.elinize sağlık.

Taktik çok güzel çok hoşuma gitti ve imdat'ıma yetişti bunu söylemek istiyorum.Ama taktiginin 2 kötü yönü var daha doğrusu zayıf yönü. 1. Yoğun Pres'e dayanamıyor takım ve anında ufak çaplı bir çöküş yaşıyor eğer kaleci iyi değilse acayip bir şekilde bocalamış oluyorsun 2.'de en ufak bir hata'da hemen gol yiyorsun DC'leri ileri açılmasını kapatsam acaba taktik'de bir bozukluk olurmu merak ediyorum. Birde FC'de sol kanata iyi kafa vuran biri demişsin oraya sence iyi kafa vuran ancak yavaş bir oyuncu mu koymak gerekir yoksa iki tane hızlı ve seri oyuncuyu yanyana koymakmı ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bence taktiğin tek kötü yanı, defans hata yaptımı panikleyip gol yiyebiliyoruz... ama allahtan kalecim ii

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by Freestyler_10ur
    Taktik çok güzel çok hoşuma gitti ve imdat'ıma yetişti bunu söylemek istiyorum.Ama taktiginin 2 kötü yönü var daha doğrusu zayıf yönü. 1. Yoğun Pres'e dayanamıyor takım ve anında ufak çaplı bir çöküş yaşıyor eğer kaleci iyi değilse acayip bir şekilde bocalamış oluyorsun 2.'de en ufak bir hata'da hemen gol yiyorsun DC'leri ileri açılmasını kapatsam acaba taktik'de bir bozukluk olurmu merak ediyorum. Birde FC'de sol kanata iyi kafa vuran biri demişsin oraya sence iyi kafa vuran ancak yavaş bir oyuncu mu koymak gerekir yoksa iki tane hızlı ve seri oyuncuyu yanyana koymakmı ?
    Defansın zayıfsa DC'lerin ileri açılmasını kapatabilirsin sorun olmaz.Forvet meselesine gelince ; o bahsettiğim yere kafa vuruşlarında etkili olan bir forvet koyarsan iyi olur...Tabi mümkünse hem kafa vuruşları iyi olan hem de seri stile sahip olan bir forvet koyarsan daha verimli olur.Örneğin: Iaquinta, Deivid, Karadas, Zigic vs.vs.vs.

Ya demirhan merak ettiğim bir konu var, taktiğinde sol bek ile orta sahanın sol iç kısmındaki oyuncularda swap position açık, ayrıca sol kanatla orta sahanın sağ iç tarafında ki oyuncularda da swap position açık. Böyle yapmanın faydası nedir? Maç içinde bazen oyuncuların yeri değişiyor ve taktik kısmına girdiğimde orta sahadaki oyuncu sol bekte çıkıyor, performansı düşüyor swap position olayının kapalı olması daha iyi olmaz mı sence?

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by es_peri
    Ya demirhan merak ettiğim bir konu var, taktiğinde sol bek ile orta sahanın sol iç kısmındaki oyuncularda swap position açık, ayrıca sol kanatla orta sahanın sağ iç tarafında ki oyuncularda da swap position açık. Böyle yapmanın faydası nedir? Maç içinde bazen oyuncuların yeri değişiyor ve taktik kısmına girdiğimde orta sahadaki oyuncu sol bekte çıkıyor, performansı düşüyor swap position olayının kapalı olması daha iyi olmaz mı sence?
    Yanlış hatırlamıyorsam bu swap position olayını sadece defansın ortası ve osta sahanın ortası için uygulamıştım.Eğer sende öyle değilse yukarıda dediğim şekilde değiştirmeni öneririm.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu taktik bende ise yaramadı yada ne biliyim oyuncular mı alisamadı bi kac sefer denedim, olmayınca kendi taktigime döndüm, ama yeni sezon a girdigimde bu taktikle baslicam bakalim bu sefer olcakmı

bu taktiği galatasarayla kullanamıyorum çünkü amcli oynamak zorundayım kocaelide denedim 2. sezonda süper ligde 2. oldum

Demirhan şu swap position olayını tam olarak yazsan? çünkü şeyran ayrıntılarda gizlidir derler hangi mevkide olması lazım fln filan?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

selman abi, ben senin hazırladığın bu taktiği kullanıyorum ve şu ana kadar taktikte bir tek değişiklik bile yapmadım. kakayı takıma aldım ama verim alamıyorum. acaba bu senin taktikteki orta alan özelliklerine uymadığı içinmi kaka dan verim alamıyorum. o kadar para saydım ben kakaya ya bi bakarmısın;

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by LaKe
    selman abi, ben senin hazırladığın bu taktiği kullanıyorum ve şu ana kadar taktikte bir tek değişiklik bile yapmadım. kakayı takıma aldım ama verim alamıyorum. acaba bu senin taktikteki orta alan özelliklerine uymadığı içinmi kaka dan verim alamıyorum. o kadar para saydım ben kakaya ya bi bakarmısın;

Bu taktiğin ilk mesajında da yazdığım gibi Kaka'nın oynadığı o pozisyon defansif orta sahalar (DMC) için olan pozisyon...Yani oraya bir DMC koyman gerek..Kaka ofansif bir oyuncu olduğu için orada oynayamaz...Lampard'ın olduğu yer ise ofansif orta sahalar için...

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

HSV de kullandım taktigi chelsea yi deplasmanda 3-2 yendim hatrick ailton

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Bu taktiğin ilk mesajında da yazdığım gibi Kaka'nın oynadığı o pozisyon defansif orta sahalar (DMC) için olan pozisyon...Yani oraya bir DMC koyman gerek..Kaka ofansif bir oyuncu olduğu için orada oynayamaz...Lampard'ın olduğu yer ise ofansif orta sahalar için...
    tamam halloldu selman abi. sağol

Nesil
    2005
    Yer
    Gönen/Balıkesir

Bu taktik için ortaya iki MC ve DMC oyuncular monte edilmelidir.

442 iyi güzel ama bu kadro daha da güzel

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

demirhan bu taktigi sende ilk söylediginde bende yeni yeni HSV(Hamburg) yi almıştım ve bir denim dedim hazırlık maçları felan geçti sezon uefa kupası we lig kupasıyla kapadım sayende mükembel bir taktik heleki van der vaart orta sahanın ortasında attack a yönelik oynatınca adam uzun şut felan derken 24 tane gol attı gol kralı ailton oldu 38 gol bence mükemmel bir tactik kaleye fazla şut wuruyorlar diorsunuz ama yanılıyorsunuz o şutların %80 ni uzaktan gelio takım okadar iyi kapanıyor ki içeri giremeyince rakip takım uzaktan şut atmak zoorunda kalıyor bence 1. sınıf bir tacktik yüregine eline saglık demirhan

ben bu taktiği Galatasaray da kullanmak istiyorum ancak bu taktiği uygun kimleri almam gerektiğini tam bilemiyorum????
    bu taktik stili benim en çok sevdiğim taktik tipidir..
    ancak hangi transferleri yapmam gerektiğini tam bilemediğimden taktik bende fos çıkıyor...
    dediğin yere dediğin tipde oyuncuları yerleştirdim ancak yaptığım transferlerle takım uyuşamadı sanırım ..
    ben gol atıp galip durumda giderken nasıl oluyorsa rakip bi anda skoru 2-1 e getiriyor..
    taktik iyi ancak benim yaptığım transferlerle tam uyuşamadığından başarılı olamadım...
    yardım beklerim senden demirhan1984

Nesil
    2006
    Yer

Öncelikle sezon başında çok dikkatli olman gerek.Yeni transferler takıma uyum sağlayana kadar alacağın mağlubiyetler takımın moralinin bozulmasıyla birlikte seni bir felakete sürükleyebilir.Bu yüzden transfer döneminin hemen başında istediğin oyuncuları alıp birkaç hazırlık maçıyla onları takıma ısındırsaydın bu sorunu yaşamazdın diye düşünüyorum.

Ama olan olmuş artık Hani derler ya olmuşla ölmüşe çare yoktur diye şu an bu söz geçerli.Bu konumda yapabileceğin en iyi şey oyuncuların takıma alışana kadar geçen arayı en az zararla atlatmak.Oyuncular taktiğe ve takıma ısındığı zaman zaten sorun ortadan kalkacaktır.Benim tavsiyem inatla devam etmen...Bir de taktiği kendi oyuncularına göre değiştirmeye çalış.Birkaç modifikasyon yap taktiğe.Mesela bu taktikte defansif orta sahayla ofansif orta saha (orta saha göbekteki ikili) maç içerisinde sürekli yer değiştirerek oynarlar.Eğer adamların buna alışamıyorsa bu özelliği kapat.Ayrıca kadronu yazarsan buraya daha sağlıklı bir şekilde yardımcı olabilirim...

demirhan abi bende kadromu yazcam ama nasıl yapılıyo bilmediğimden yapamıyorum roma ile oynuyoru ama deplasmanda daha yeni lazio ile berabere kaldım daha önce dendim şampiyon olmuştum bu sene nedense bi garip nasıl kadomu yayınlamam gerektiğini söylerssen bende yayınlayım da bi bak

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri