Arkadaşlar forumda yayınladığım taktiklerin en iddialısı bu olacak heralde...Aşağıdaki taktiği klasik 4-4-2 kurgusunun üzerine birtakım değişiklikler yaparak oluşturdum...Yaptığım değişiklikleri takıma değil de tek tek oyuncular üzerine yaptım...Takım hem defansta hiç bir futbolcuya geçit vermiyor hem de atak organizasyonlarını kusursuz yapıyor ve goller buluyor...

DOWNLOAD İÇİN LİNK:
http://rapidshare.de/files/12338155/dmrhnby1984.rar.html

Takımım Udinese....Bu taktiği yapmadan önce Şampiyonlar Ligi 2. tur'unda rakibim olan FC Bayern'i deplasmanda mağlup edemiyordum...Fakat bu taktikle Bayern'i tamamen kilitledim ve 2-0 la maçı kazandım...Yukarıdaki taktiği uygularken dikkat etmeniz gerekenler Mascherano'nun yerinde
kendi defansif orta sahanızı oynatın...Vincenzo Iaquinta'nın yerinde de kafa vuruşları etkili olan bir forvet bulundurun..Kanatlardaki adamları iyi orta yapan ve iyi top süren adamlardan oluşturun...Tüm bunları yerine getirdikten sonra karşınızdaki takım defansınıza yaklaşamıyor bile...Maç boyunca rakibinizin 1-2 tane şutu oluyor...Benim deplasmandaki Bayern maçının istatistiklerine baktığımda Bayern'in yalnızca 1 şutu vardı o da 30 metreden Ballack'ın attığı ve tribünlere giden şut....Benim ise 4 şutum vardı 2 tanesi gol oldu....Bu taktiği özellikle deplasmanlardaki maçlarınız için kullanın...Küçük takımları yönetenler için de kesinlikle tavsiye ederim...