Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 121 sonuç

Konu: Turksportal Offical Skin Final Versiyon

Lightbulb

Quote Originally Posted by TheKadir17 View Post
    Sağol gogo Eline sağlık
    Saol Kanka

V.2 Bir Cok Eklentiler'le Yayında

BETA VERSİYON V.2

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbuL

Allalla Ben bu Skini baska Bi siteden baska Bi Adla İndirdim...iLginc..

Lightbulb

Quote Originally Posted by aLchoLic View Post
    Allalla Ben bu Skini baska Bi siteden baska Bi Adla İndirdim...iLginc..
    FMX Dosyalarını Degisimi Yapılmıştır V.2 Bunu Engelleyen Faktorlerde Bulundum...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

niye beta peki...

Lightbulb

Quote Originally Posted by shadowrefree View Post
    niye beta peki...

İşte Bazı Arkadas'lar Alıntı Yaparak Siteler'de Yayınlayabiliyorlar Bunun Önüne Gecmek bu Birincisi Bazı Kişi'lerde Emege Saygısızlık Yapıp Camur Atma Gibi Durumları Ortaya Koyabiliyorlar Surekli Editleyerek Bunu beta olarak Surmek en dogrusu ki baslangicta kisilerin yaptıklarını ne oldugunu anlayabilelim elbet Ben Kendım'den İz birakicam bu yamalar'da Kimsenin Bilmedigi Noktalar var cunku bunu 'da v .2 de gercekleştirdim v.2 ile bazı unsurlara herhangi bir alıntı'da Yukarda alcolic arkadasın dedigi gibi bazı sitelerde gordugunu soluor buna engel koyuyoruz ... Full Versiyonu Cıkana Kadar Bu Tip Engeller olucak Ve Anın'da Tespit Gibi Durum'larla Karsılasabilicekler...

Sanırım Steklo'yu editledin ?

Lightbulb

Quote Originally Posted by OmErCaGaTaY View Post
    Sanırım Steklo'yu editledin ?
    Fmx Dosyaların'da Destek Alıntısı Yapıldı Fakat Bu Steklo Adın'da Gecmiyor Bunu Birazdaha incelersek offical sitede bunu bir temp(ornekleme) tipin'de Verildigini Gorebilirsiniz FMX Dosyalarının Bu Tip xml Dosyalarının uzerin'e Eklenti Yapılarak 500 e askın yeni eklentilerde bulunuldu...

Sonuc Olarak Anlatmak İstedim Bu A Şahısın B Şahısın Ait Bi Durum Deildir

Fm 08 Offical Olarak Yayınlanan Skin Kodlamalarıdır...

Bu Steklo

Buda senin yaptığın

bence fazlasıyla benziyor , hadi dediğin gibi olsun bakalım (:

Lightbulb

Arkadasim Ben Senin'le Polemige Girmiycem Bu Kadar Kolay Olmamalı Emege Camur Atmak Birşeylerin Sana Kanıtlamasına'da Girmeme Gerek Yok Benı Bilen Bilir Sadece Sunu Bil Bu İşten Gercekten Anladıgını Varsaysaydım Offical Kodlamalar Hakkın'da Bilgin Olurdu Gelipte Buraya Bu Sekılde Temkin'de Bulunmazdın ... Sana Sözüm Sadece Şu Kendini Varsay ve geceni gunduzune katıyorsun kodlama grafik tasarımı vs... ben sana gelıyorum Bu sekılde Diyorum Arkadasım Bak sen böle böle diye sölüyorum Yaptıgım Sence Ayipmi Olur Yoksa Sana karşı kazandıgım bi zafer mi Sen'de O Kodlamalar'la Bu Sekılde Bir Skin Elde Edebilirsin Önemli Olan Birşeyleri Başarabilmek Kuru Kelime Degil Herneyse Sen nasıl Adlandırıyorsan Sonuc Olarak Bu Benzeri Durum'lar Hakkın'da Cevaplamaya gitmiycem herkeze Karşı Sölenecek Söz Yok Ortada Olan Calısma Begenirsin İstersen Dibe Sokarsın Kullanıp Kullanmama Sana Baglı Yeter ki İftira atma Bilgin Olmadan

Tövbe ya şimdiye kadar kaç skin yaptın sen , neyse ben sadece benzerliği gözler önüne gösterdim sen istediğin kadar zırvala

Lightbulb

Tövbe ya şimdiye kadar kaç skin yaptın sen , neyse ben sadece benzerliği gözler önüne gösterdim sen istediğin kadar zırvala
    İkaz Etmiycem Birdaha Daha iyi yapabiliyorsan yap calisma ortada kac kere yaptın vs.. 16 yas cocuk konusmalarına gerek yok birak Oyunu Skin Vs... Saygı Edin Mert Ol Konusma Kapanmıştır...

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Sakin beyler sakin..

hic olmadi Emege sayginiz olsun. Tartisma istemiyorum artik..

Tamam o zaman, güzel bi skin YAPMIŞSIN, Grafiktör bey ha unutmadan steklo'yu indir (yada vardır sende) bi dene bakalım , daha iyisini istiyorsan ilerde 1-2 skin çalışmam olacak beklerim

yeni versiyonu calıstıramadım beyaz sayfa geldi oyun kaldı oyle cevap vermiyor. yeni tema yukleniyo diyo kalıyo nedendir ki ?
    bu arada elinize saglık gusel bi calısma betadan kurtulmayı 4 gozle bekliorm

Lightbulb

Quote Originally Posted by HoLiqan View Post
    yeni versiyonu calıstıramadım beyaz sayfa geldi oyun kaldı oyle cevap vermiyor. yeni tema yukleniyo diyo kalıyo nedendir ki ?
    bu arada elinize saglık gusel bi calısma betadan kurtulmayı 4 gozle bekliorm
    Teşekkürler ... Rar Dosyasın'dan Cıkan tsi ve sol panel kullanıyorsan tsi left dosyasını skin bolumune dogru sekılde koymussan eger oyun'da acmaya kalktıgın'da Bu Sorunu Vermemeli Bunun Haricin'de Eger Bu Sorun Devam ediyorsa tekrar'dan Application Data Cache Dosyasını Sil Tekrardan girmeyi Dene ...

tsi ve sol panel kullanıyorsan tsi left dosyasını

sadece solu indirmiştim tamam anladım hatayı simdi yine tşkler .

Lightbulb

Quote Originally Posted by HoLiqan View Post

sadece solu indirmiştim tamam anladım hatayı simdi yine tşkler .
    Ben teşekkür ederim...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmadan çamur atmak ne kolay olmuş yahu. İki yamayı da indirip inceledin mi?

Örneğin maç içi görüntüler, gol simgeleri, yıldız simgeleri, maçın adamı, tatil bölümü, fikstür vs hepsi farklı.

Bu işten biraz anlamak yetiyor aslında bu tür kodların templateler gibi olduğunu. Çeşitli kodları toplayıp uygulayabiliyorsun, bu çalışmada da, sizin belirttiğiniz diğer çalışmada da benzer kodlar kullanılmış. Ama ayrıntılı incelendiğinde benzer olmadıkları ortada.

Gökhan sitemizde grafik editörüdür. Elinizde varsa kanıt buyrun ama çamur atarak emeğe saygısızlık yapmayın. Cevap vermek isteyen bana özel mesajla ulaşabilir, bu konuda artık tartışma istemiyorum.

Ve hatırlatıyorum, emeğe saygısızlık yapanları asla bu sitede barındırmayız. Bunu herkes okusun ve bilsin.

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmadan çamur atmak ne kolay olmuş yahu. İki yamayı da indirip inceledin mi?

Örneğin maç içi görüntüler, gol simgeleri, yıldız simgeleri, maçın adamı, tatil bölümü, fikstür vs hepsi farklı.

Bu işten biraz anlamak yetiyor aslında bu tür kodların templateler gibi olduğunu. Çeşitli kodları toplayıp uygulayabiliyorsun, bu çalışmada da, sizin belirttiğiniz diğer çalışmada da benzer kodlar kullanılmış. Ama ayrıntılı incelendiğinde benzer olmadıkları ortada.

Gökhan sitemizde grafik editörüdür. Elinizde varsa kanıt buyrun ama çamur atarak emeğe saygısızlık yapmayın. Cevap vermek isteyen bana özel mesajla ulaşabilir, bu konuda artık tartışma istemiyorum.

Ve hatırlatıyorum, emeğe saygısızlık yapanları asla bu sitede barındırmayız. Bunu herkes okusun ve bilsin.
    2 skin arasındaki benzerliği görünce haklı olarak yorumumu yazdım , mesela footer aynı header'da aynı tree'de aynı neyse kapansın bu konu

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

2 skin arasındaki benzerliği görünce haklı olarak yorumumu yazdım , mesela footer aynı header'da aynı tree'de aynı neyse kapansın bu konu
    Bence de kapansın. Benim dediğim yerler de farklı. Aynı kodların kullanılabileceğini de yazdık zaten.

Ha yine de itirazın varsa, ayrıntılı incelemeni yaparsın, biz de bakarız.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ya bu sorun bi tek bendemi var.Oyuna girip skini çalıştırıyorum ama 10 dakikadır yüklenmiyor ctrl+alt+delete ile oyunu kapıyom.Neden böyle bi şey oluyor anlamadım.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Sorun sende sanırım Emre. Bende ayet iyi çalışıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by uykum_ fiRaRi View Post
    Ya bu sorun bi tek bendemi var.Oyuna girip skini çalıştırıyorum ama 10 dakikadır yüklenmiyor ctrl+alt+delete ile oyunu kapıyom.Neden böyle bi şey oluyor anlamadım.
    Tekrar indirip denedin mi? Belki indirme sırasında sorun olmuştur, eksik dosya vardır. Tekrar indirdiysen ve hala sorun varsa cache dosyasını silip dene bakalım.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

2007'de benim başıma sık gelen bir olaydı bu skin değiştirirken yaşanan takılmalar yanıt vermemeler nedenini çözememiştim sanırım öyle birşey seninki de?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Tekrar indirip denedin mi? Belki indirme sırasında sorun olmuştur, eksik dosya vardır. Tekrar indirdiysen ve hala sorun varsa cache dosyasını silip dene bakalım.
    Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    2007'de benim başıma sık gelen bir olaydı bu skin değiştirirken yaşanan takılmalar yanıt vermemeler nedenini çözememiştim sanırım öyle birşey seninki de?
    Tamam oldu ilginiz için teşükkürler.

Gokhanoz yama içinde teşekkürler.

Lightbulb

Quote Originally Posted by uykum_ fiRaRi View Post
    Sadece Sol Paneli Yuklemiyceksin Artı Olarak TSİ Ana Yuz Paketini Yukluyceksın Skin Bolumunde ikisi'de Buluncak...

Arkadas'lar Bu Gece Full Versiyon Apayri Oldu umarım Begenirsiniz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Quote Originally Posted by Gokhanoz View Post
    Arkadas'lar Bu Gece Full Versiyon Apayri Oldu umarım Begenirsiniz
    Eklenmedi dimi daha
    Mesajların arasında kaçırdımmı diye şey ettim

Emeklerine sağlık; betaları yüklemedim ama full v. yükleriz artık

Full Surum Yayında...

Nesil