Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 74 sonuç

Konu: Sigames'ten Müthiş Taktik!

Quote Originally Posted by kazmavs View Post
    1 maçta taktigi tamamen cözümleyebiliyosn yani bravo en az 8 maç denemelisin...
    arkadaşım ben taktiği çözümledim ya da işe yaramaz gibi bir şey demedim dikkatli okuduysan hiç varlık gösteremedi takım ikinci kez denemeye gerek görmedim dedim.Ben şu an taktik araştırması yapıyorum ve oyunumu ankaragücü maçı öncesi kaydettim deplasmanda ankaragücünü geçebilecek taktik arıyorum ankaragücü 16. sırada ben ikinci 2. sıradayım böyle bir durumda sen deplasmanda 4-1 yenilsen hemde gol dışında hiç atak yapamadan soruyorum sana sen denermiydin ikinci kez eğer cevabın evet ise o zaman ben de senin taktik anlayışına hayranım ve bravo diyorum sana.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Quote Originally Posted by IVMurat View Post
    kardeş taktiğini galatasarayla 1 maç denedim ankaragücüne deplasmanda 4-1 yenildim bir daha deneme ihtiyacı duymadım çünkü hiç atak yapamadım attığım gol dışında ama paylaştığın için sağol.bende arsenal de aynı dizilişle bir taktik oluşturmuştum benim ki de başarısız oldu.

kardeş bu taktikte dikkat edersen oyun sitili yönünden normal demiş, bence aynı komutlar aynı diziliş ama uzaktan şutları sık sık ve ve takım oyun şeklini atachinge getir.tamamen atak talimatı ver bence rahatlık la kazanırsın..

zaten takım taktikleriyle sezon içerisinde (belirgin bir başarızlık yoksa) oynanmamaıl, yeni sezona başlarken yeni taktiğe geçsen ve hazırlık maçlarında nasıl sonuç verdiğini görsen FM kariyerin için daha iyi olur sanırım..bir maça bakarak hüküm vermedin o konuda haklısın ama bir takımda sezon içinde belirgin taktik değişikliği genellikle takımları kötü etkiliyor ilk başlarda, senin takımda bunun kurbanı olmuş...

Quote Originally Posted by xxestergonxx View Post
    ilgi gösterip gönderdiğin için sağol, aslında dahaayrıntılıda yazacağım bi kaç şey var ama şuan çok az vaktim var ilk aklıma geleni sorayım..

uzun şut dediğin sanırım uzaktan şutlar..sen hem takımın neredeyse yarısından çoğuna nadiren şut at demişin hemde takımının çok şut attığından bahsetmişin.ya oyuncular seni dinlemiyor yinede çok şut atıyor yada nadiren şut çekmelerine rağmen çok iyi şutor olduklarından dolayı bu şekilde çok gol buluyorsun. yada uzaktan şut değilde genelde yakından mı atıyorlar banabiraz garip geldi bu durum...

ama şunu belirteyim oyunculara birebir talimat verirken sağ becke sol becke dmc ye mc ye hemen hepsine nadiren şut atmaları önbgörülmüş bu taktikte ama bu birazda takımdaki oyuncu yapısıyla alakalı eğer benim sağ bekcim önder turacı ise nadiren şut at derim ama hamit altıntopsa en azından nadiren demem ara sıra derim..yani şunu sorayım bu nadiren şut at talimatını oyuncularını inceleyerek,oyuncuların uzaktan kötü şut atmaları sebebiyle senmi verdin yoksa genel takım dizaynında böylemi öngörülmüş taktik içerisinde..çünkü real madrit gibi bir takımın oyuncularının uzaktan şutlarının kötü olmasıda mümkün değil sanırım taktikte öyle öngörülmüştür...

dediğim gibi taktiğin ana hatlarıyla iyi bir taktik ama üzerinde bazı oynamalar yapılarak dahada iyi olabilir.senden biracam bi kaç maç ortadaki oyuncularının sağda ve solda olanına çizgiyle kanat görevi ver birde uzaktan şutları nadirenden sık sıka getir sonuç dahamı iyi dahamı kötü oluyor bi bak istersen..açıkcası merak ettim bende deneyeceğim en kısa zamanda sonuçları paylaşırız...
    taktiği sigamesten indirdiğim için hic takım ve oyuncu komutlarıyla oynamadım tabi senin dediğin gibi iyi şu atan oyuncularınız warsa normal yapın mesela ben suan newcastle deniorum riquelme aldım uzun şut sık sık yaptım sizde değişiklikler yapabilirsiniz senin dediğinide deneyecem kanatlara cekecem sonucları en kısa zamanda söylerim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by smoketr View Post
    kardeş taktiğini bende deneyecem almanya 2.lig hoffenheim de.. sonuçlara bakar ona göre yorum yaparım..
    -------------------------------------

taktiği 2 maçta denedim şimdilik.. birisi hazırlık maçı paf takımla diğeri kupa maçı Bayern Münih le.. paf takımı 7-0 yendim onun ss lerini koymuyorum.. B.Münihide deplasmanda 2-1 yendim.. işte ssler

Veriler

Dizilişler

orta 3lünün en sağında sol ayaklı bi oyuncu nasıl bi performans sergiler bilmiyorum.. durumlar böyle devam ederse taktiğede devam.. sağ taraf aksarsa bi çaresine bakacaz artık ara dönemde para kalmadı elde
    arkadasım resimler için tesekkürler 2 maçta başarılı olmuşsun bayern yenmişsin brawo
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    estergon dediğini yaptım ilk maçımda 3-0 yenildim everton a
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    orta sahanın ortası çok boş kaldı hep ordan yüklendiler ve aldılar maçı

kardeş bu taktikte dikkat edersen oyun sitili yönünden normal demiş, bence aynı komutlar aynı diziliş ama uzaktan şutları sık sık ve ve takım oyun şeklini atachinge getir.tamamen atak talimatı ver bence rahatlık la kazanırsın..

zaten takım taktikleriyle sezon içerisinde (belirgin bir başarızlık yoksa) oynanmamaıl, yeni sezona başlarken yeni taktiğe geçsen ve hazırlık maçlarında nasıl sonuç verdiğini görsen FM kariyerin için daha iyi olur sanırım..bir maça bakarak hüküm vermedin o konuda haklısın ama bir takımda sezon içinde belirgin taktik değişikliği genellikle takımları kötü etkiliyor ilk başlarda, senin takımda bunun kurbanı olmuş...
    Estergon kardeş dediğin gibi olmuş sanırım çünkü hangi taktiği denediysem ankaragücünü geçemedim geçtiklerimle de bir maç sonra iki maç sonra kötü oynuyorum ve yeniliyorum.tavsiyeni dikkate alıyor yeni kariyer açıyorum sonuçları yazacağım burada.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Quote Originally Posted by aysem View Post
    taktiği sigamesten indirdiğim için hic takım ve oyuncu komutlarıyla oynamadım tabi senin dediğin gibi iyi şu atan oyuncularınız warsa normal yapın mesela ben suan newcastle deniorum riquelme aldım uzun şut sık sık yaptım sizde değişiklikler yapabilirsiniz senin dediğinide deneyecem kanatlara cekecem sonucları en kısa zamanda söylerim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

arkadasım resimler için tesekkürler 2 maçta başarılı olmuşsun bayern yenmişsin brawo
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    estergon dediğini yaptım ilk maçımda 3-0 yenildim everton a
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    orta sahanın ortası çok boş kaldı hep ordan yüklendiler ve aldılar maçı

valahi söyleyeceğime pişman oldum üzüldüm yani o zaman diyebileceğim şey

napolyonun dediği gibi :EN İYİ YOL BİLİNEN YOLDUR..

sen taktiğine eski haliyle devam et bi bakalım başarı gelecekmi..
    yani evertonun formuda önemli..ingiltere ligi gibi bir ligde hangi taktikle oynarsan oyna genede bu skor olabilirdi..başarılar diliyorum...

valahi söyleyeceğime pişman oldum üzüldüm yani o zaman diyebileceğim şey

napolyonun dediği gibi :EN İYİ YOL BİLİNEN YOLDUR..

sen taktiğine eski haliyle devam et bi bakalım başarı gelecekmi..
    yani evertonun formuda önemli..ingiltere ligi gibi bir ligde hangi taktikle oynarsan oyna genede bu skor olabilirdi..başarılar diliyorum...
    suan 2. sıradayım ama liderle baya puan farkı war 10 puan lider arsenal 24. haftadayım newcastle iyi bir defans lazım taktiğe uyabilecek hızlı ve çalısma izni alabilen ingilterenin çalışma izni sorununu sewmiorum adam alamıorum resmen ya

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

suan 2. sıradayım ama liderle baya puan farkı war 10 puan lider arsenal 24. haftadayım newcastle iyi bir defans lazım taktiğe uyabilecek hızlı ve çalısma izni alabilen ingilterenin çalışma izni sorununu sewmiorum adam alamıorum resmen ya

bütceni söylersen oyuncu tavsiye edebilirim ama asıl konu başlığımız taktik olduğu için konudan çok kopmasakta iyi olur..

ben naldoyu çok beğenirim mesela werderbremenli hava hakimiyetide iyidir.ilk aklıma gelen isim paran varsa alabilirsin çalışma sorunu olmaması lazım ama bi dene....

bu problemi geçen yıl chelse bile yaşamıştı gerçek futbol arenasında psv den alexi aldılar ama bir yıl oynatamadılar çalışma izninden ötürü

10 puan fark epey bi fark ama futbolda olmaz diye bişey yok.ayrıca ingiltere ligi uzun hayırlısı olur inşallah...ama lig ikinciliğide hiç fena değil aslında..

Thumbs up merhaba

Quote Originally Posted by ajna View Post
    taktiği 2 maç denedim ac milan ile 2 maç yaptım evimde genoa'yı 3-0 yendim deplasmanda livorno'ya 2-1 yenildim..hem namağlup unvanımı hemde 2 önemli oyuncumu kaybettim..pirlo 2 ay,kaka 2 hafta sakat..
    ajna senin verdiğin chasing taktiğini de denedim galatasayla 12 maçta 2 galibiyet 8 beraberlik 2 yenilgi aldım bu taktikle de oynadığım tüm maçları kazandım bence iyi taktik aysem teşekkürler şimdi a.madrid ile kariyer açıyorum ss yollamayı bilmiyorum yorum yazarım

Quote Originally Posted by rameryem View Post
    ajna senin verdiğin chasing taktiğini de denedim galatasayla 12 maçta 2 galibiyet 8 beraberlik 2 yenilgi aldım bu taktikle de oynadığım tüm maçları kazandım bence iyi taktik aysem teşekkürler şimdi a.madrid ile kariyer açıyorum ss yollamayı bilmiyorum yorum yazarım
    tesekkür ederim yorumlarını bekliorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bütceni söylersen oyuncu tavsiye edebilirim ama asıl konu başlığımız taktik olduğu için konudan çok kopmasakta iyi olur..

ben naldoyu çok beğenirim mesela werderbremenli hava hakimiyetide iyidir.ilk aklıma gelen isim paran varsa alabilirsin çalışma sorunu olmaması lazım ama bi dene....

bu problemi geçen yıl chelse bile yaşamıştı gerçek futbol arenasında psv den alexi aldılar ama bir yıl oynatamadılar çalışma izninden ötürü

10 puan fark epey bi fark ama futbolda olmaz diye bişey yok.ayrıca ingiltere ligi uzun hayırlısı olur inşallah...ama lig ikinciliğide hiç fena değil aslında..
    eywallah ama garay aldım nese futbolcu konusunu kapatlım yoksa bu konu kapancak

Nesil
    2006
    Yer
    ALSANCAK

güzel bir taktiğe benziyor

Estergon kardeş dediğin gibi yaptım hazırlık maçlarında 3 galibiyet 1 yenilgi 1 beraberlik ligde 4 galibiyet 1 beraberlik 3 yenilgi Uefa eleme 1.turunda 2 galibiyet 2.turun ilk maçında berabere kaldım.Sanırım bu kadar maçtan sonra taktiği çözümlememe gerek kalmamıştır zira taktik kendi zaten çözüldü.Ben taktiği beğenmedim.görmek isteyen olursa ekran görüntüsü de eklerim.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

deneme amaçlı 2 maç yaptım.. bayernde klose olmadığı için belki birazda şans yardm etti diyelim ama sonuçta bayern..

benim gördüğüm, orta 3lüdeki oyuncuların sağlam yapılı iyi bindirme yapabilen defansif anlamda da iyi iş çıkarabilen oyuculardan oluşması gerekiyo..

[/IMG]

ORTA DÜZEYDE TAKIMLA SAMPİYON OLACAM BU TAKTİKLE

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Quote Originally Posted by IVMurat View Post
    Estergon kardeş dediğin gibi yaptım hazırlık maçlarında 3 galibiyet 1 yenilgi 1 beraberlik ligde 4 galibiyet 1 beraberlik 3 yenilgi Uefa eleme 1.turunda 2 galibiyet 2.turun ilk maçında berabere kaldım.Sanırım bu kadar maçtan sonra taktiği çözümlememe gerek kalmamıştır zira taktik kendi zaten çözüldü.Ben taktiği beğenmedim.görmek isteyen olursa ekran görüntüsü de eklerim.

yeni kariyerine yeni taktğinle başlamışsın sonuçlar iyi görünüyor.ama yinede anormal bi kaç malubiyet arka arkaya alsan bile umursama lig uzun maraton. hem taktiğin oturması hemde oyuncuların takıma ve mevkiilerine alışması zaman alacaktır.

sen öyle yapıyorsun diye demiyorum yanlış anlama biz türk insanı olarak genelde biraz tezcanlıyızdır.başarılı olmayı çabuk isteriz

.mesela şahsen ben öyleyim bir sezon bile kötü oynasa takım vazgeçmeyin diyor sigagemesin forumlarında ama burualara yazanlar daha çok kendi ülke futbol kültürlerinin gerçekleriyle konuşuyorlar..

ama türkiye liginde öyle değildir.Başarılı olmak şarttır başarısız olan gider fazla kalmaz..gençlerbirliği mencester unitedin 50 senede değiştirmediği kadar hocayı 10 haftada değiştirdi..

ama sana verebileceğim nacizane tavsiye en azından ligin 2. yarısı veya bir sezonu yenilsende başarısız olsanda devam ettir.

senin yeni kullandığın taktiğide görmek isteriz tabi bizimle paylaşırsan çok memnun kalırım..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    [/IMG]

ORTA DÜZEYDE TAKIMLA SAMPİYON OLACAM BU TAKTİKLE

vallahi tebrikler diyorum.puan farkını kapatmışın şampiyonluğa gidiyorsun helal ama ben bu garayı pek tutmuyorum ne derse desinler.bence naldo daha iyidi.

bu arada taktiğine aynı şekildemi devam ediyorsun yoksa bazı oynamalar yaptınmı...

yeni kariyerine yeni taktğinle başlamışsın sonuçlar iyi görünüyor.ama yinede anormal bi kaç malubiyet arka arkaya alsan bile umursama lig uzun maraton. hem taktiğin oturması hemde oyuncuların takıma ve mevkiilerine alışması zaman alacaktır.

sen öyle yapıyorsun diye demiyorum yanlış anlama biz türk insanı olarak genelde biraz tezcanlıyızdır.başarılı olmayı çabuk isteriz

.mesela şahsen ben öyleyim bir sezon bile kötü oynasa takım vazgeçmeyin diyor sigagemesin forumlarında ama burualara yazanlar daha çok kendi ülke futbol kültürlerinin gerçekleriyle konuşuyorlar..

ama türkiye liginde öyle değildir.Başarılı olmak şarttır başarısız olan gider fazla kalmaz..gençlerbirliği mencester unitedin 50 senede değiştirmediği kadar hocayı 10 haftada değiştirdi..

ama sana verebileceğim nacizane tavsiye en azından ligin 2. yarısı veya bir sezonu yenilsende başarısız olsanda devam ettir.

senin yeni kullandığın taktiğide görmek isteriz tabi bizimle paylaşırsan çok memnun kalırım..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

vallahi tebrikler diyorum.puan farkını kapatmışın şampiyonluğa gidiyorsun helal ama ben bu garayı pek tutmuyorum ne derse desinler.bence naldo daha iyidi.

bu arada taktiğine aynı şekildemi devam ediyorsun yoksa bazı oynamalar yaptınmı...
    ASLINDA BENDE ALMICAKTIM GARAYI AMA LİVERPOOL 13.750 EURO VERDİ BASKAN HEMEN KABUL ETTİ BEN BİŞEY YAPAMADIM MECBUR ALDIM TAKTİK AYNI ŞEKİLDE KÜCÜK TAKIMLARA KARSI OYNARSAM HÜCUMA DAYALI YAPIYORUM ŞUTLAR SIK SIK ÖYLE
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

SON 3 MAÇ REAL MADRİDLE İSPANYA DA BAŞARILI OLDUGUMDA BAZI ARKADASLAR ALAY BİLE ETMİŞLERDİ BAKALIM NEWCASTLE ŞAMPİYON OLUNCA NE DİYECEKLER MERAK EDİYORUM

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

ASLINDA BENDE ALMICAKTIM GARAYI AMA LİVERPOOL 13.750 EURO VERDİ BASKAN HEMEN KABUL ETTİ BEN BİŞEY YAPAMADIM MECBUR ALDIM TAKTİK AYNI ŞEKİLDE KÜCÜK TAKIMLARA KARSI OYNARSAM HÜCUMA DAYALI YAPIYORUM ŞUTLAR SIK SIK ÖYLE
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

SON 3 MAÇ REAL MADRİDLE İSPANYA DA BAŞARILI OLDUGUMDA BAZI ARKADASLAR ALAY BİLE ETMİŞLERDİ BAKALIM NEWCASTLE ŞAMPİYON OLUNCA NE DİYECEKLER MERAK EDİYORUM

sanırım bir defans oyuncunu takımın senin insiyatifin olmadan sattı sende apar topar garayı aldın yazdığından onu çıkardım

şamiyonluğa ulaşmanı arzu ediyroum inşallah başarılı olacaksın.ama senden bir isteğim bundan sonra oynayacağın takım için kariyer forumundan kendine bir kariyer aç çünkü bu başarılarını ölümsüzleştirmelisin..

bu arada takımının kalan maçlarını ve arsenalin kalan maçlarını yazabilirmisin...birde bu takımlara hangi taktikle çıkmayı düşünüyorsun...

turksportalın bu forumu gerçekten bir çok yerde olmayacak kadar saygılı insanlardan oluşuyor.genellikle kimse kırıcı küçümseyici cümle kullanmıyor.ama eğer senin takımına gülen alay eden birilerini görürsen uyar bence

ama ısrar ederlerse COŞKUN ÖZDEMİR OLSUN SKOPEJ OLSUN MEHMET TOPÇU OLSUN PELUK OLSUN daha bi çok seviyeli ve değerli site yöneticisi var..onlara bildiririz gerekeni yapacaklardır....

dediğim gibi senden bir kariyer açmanı bekliyorum...

taktiğe devam bakalım

sanırım bir defans oyuncunu takımın senin insiyatifin olmadan sattı sende apar topar garayı aldın yazdığından onu çıkardım

şamiyonluğa ulaşmanı arzu ediyroum inşallah başarılı olacaksın.ama senden bir isteğim bundan sonra oynayacağın takım için kariyer forumundan kendine bir kariyer aç çünkü bu başarılarını ölümsüzleştirmelisin..

bu arada takımının kalan maçlarını ve arsenalin kalan maçlarını yazabilirmisin...birde bu takımlara hangi taktikle çıkmayı düşünüyorsun...

turksportalın bu forumu gerçekten bir çok yerde olmayacak kadar saygılı insanlardan oluşuyor.genellikle kimse kırıcı küçümseyici cümle kullanmıyor.ama eğer senin takımına gülen alay eden birilerini görürsen uyar bence

ama ısrar ederlerse COŞKUN ÖZDEMİR OLSUN SKOPEJ OLSUN MEHMET TOPÇU OLSUN PELUK OLSUN daha bi çok seviyeli ve değerli site yöneticisi var..onlara bildiririz gerekeni yapacaklardır....

dediğim gibi senden bir kariyer açmanı bekliyorum...

taktiğe devam bakalım
    teşekkürler son maçta şampiyon oldum 2 puan farkıyla ewde net bozuk yaptırınca ss koyacagım kariyer konusunda becere bilirmiyim bilmiorum arsenal son maçta yenildi bende son macımda bu taktikle manchester united yendim we kupayı kaldırdım ORTA DÜZEYDE takımla garay senin dediin gibi oldu yine aynısını yaptı yönetim martinsi milana sattı acil golcü lasım :d

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

tabrikler

becebilirmiyim ne demek chelsenin mencesterin livepolun olduğu ligede şampiyon olmuşsun ya daha ne olsun

tekrar tebrikler asıl taktiğini kariyer bölümünde göster...başarılar dillere düşsün tekrar tebrikler

golcu işe basıt onlarca iyi golcu gelmek isteyecektir ingiltere şampiyonuna dert etme

tesekkür net yapılsın yazmaya çalışırım kariyer sergie agüero aldım bu taktikle dewam lig yeni başladi newcastle dewam haydi hayırlısı

Kardeş özel mesajlarına bakarmısın.Gönderdim taktiği

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

ya bence peek iyi oynanmıyor ben kendi kariyerimde kayserisporla ankaragücü maçında 1-0 geriye düştüm ve ilk yarı şut atamadım.ama ikinci yarı kendi taktiğimi allınca maçı 2-2 bitirdim.takım yavaş oynuyo ve iyi ataklar gerçekleşmiyo bence...

FAZLA SÖZE GEREK YOK
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by handemert View Post
    ya bence peek iyi oynanmıyor ben kendi kariyerimde kayserisporla ankaragücü maçında 1-0 geriye düştüm ve ilk yarı şut atamadım.ama ikinci yarı kendi taktiğimi allınca maçı 2-2 bitirdim.takım yavaş oynuyo ve iyi ataklar gerçekleşmiyo bence...
    arkadaslar bir maçta o taktik takıma şıp diye oturur mu hiç sana tavsiyem 5-6 mac yap tabi sezon ortasında deil sezon basında kullanmaya baslarsın sonuc gelcektir

tebrikler aysem başarının devamını dilerim bende a. madrid le 15 maçta 8 galibiyet 2 beraberlik 5 yenilgi aldım ss yollamayı bilmediğim için gönderemiyorum ligde 5.sıradayım uefada gruplarda 4 maçın hepsini kazanıp 1.tura çıktım bu arada şunları sorcam ortasahadaki kanatlardaki oyunculara yanlara doğru ok çıkarsak mantaliteyi de hücum yapsak değişen bir durum olur mu?

Quote Originally Posted by rameryem View Post
    tebrikler aysem başarının devamını dilerim bende a. madrid le 15 maçta 8 galibiyet 2 beraberlik 5 yenilgi aldım ss yollamayı bilmediğim için gönderemiyorum ligde 5.sıradayım uefada gruplarda 4 maçın hepsini kazanıp 1.tura çıktım bu arada şunları sorcam ortasahadaki kanatlardaki oyunculara yanlara doğru ok çıkarsak mantaliteyi de hücum yapsak değişen bir durum olur mu?
    tesekkür ederim ben dediğin gibi yaptım 1 mac 3-0 yenildim ortadan çok geliyorlar öyle fakat hücuma dayalı yaparsan daha etkili olur

Paylasim icin tesekkurler. Taktigini 1 macta denedim zor bir macimda deplasmanda arsenal ile oynuyorum.Genelde taktikleri bu macta deniyorum.4-1-3-2 benim sevdigim dizilislerden biridir 4-4-2 ye gore pas trafigi biraz daha kotu fakat hucuma kalktiginda daha guvenli, defans yaparkende eger gobegin saginda vede solunda oynayan oyuncular iyiyse yine sorun yasatmiycak bir taktik.

Resimdede goruldugu uzere hucum ederken bu dizilisi sagliyabilecek guzel bir taktiktir 4-1-3-2.
    Arsenal macini 1-0 kaybettik. Onlar 16 bizse 7 sut cektik. Taktigine baktim sut cektirmiyorsun. Ben senin bu yontemini yillar once denedim vede su sonuca vardim. Bu oyun puanlar uzerine kurulu, yani nekadar cok sut sana okadar cok atak puani kazandirir, ayni sey direk paslar yada ortalar icin gecerli degil ama dikkar et sadece sut icin sogluyorum. Nekadar fazla sut okadar atak puani demek. Direk pas yada ortada durum farkli nekadar direk pas okadar atak + okadarda top kaybi demek, nekadar cok orta okadar atak + okadarda top kaybi demek. Bence sut cektirmelisin. Bide takim cok dar alanda oynuyor arsenal macinda dar alanda oynatman isime geldi fakat daha kolay maclarda bence biraz genisligi acmakta fayda var gibi geldi bana. Guzel taktik tesekkurler...

Yorumun İÇİn TskkÜrler

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Burası kariyer bölümü gibi olmuş yaw bu bölümde amaç taktik paylaşmak değil miydi?
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Quote Originally Posted by Nerzhull View Post
    Burası kariyer bölümü gibi olmuş yaw bu bölümde amaç taktik paylaşmak değil miydi?
    doğru haklısın ama taktikte paylasıyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Quote Originally Posted by Nerzhull View Post

kardeş haklısın ama taktiği paylaşan arkadaşların bu taktikten nasıl bir sonuç aldığını bizimle paylaşmasıda faydalı oluyor..

böylece taktiğin takıma etkileri fayda ve zararlarını daha iyi görebiliyoruz..

yorumlar bitmiş baska yorumu olan yok mu

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri