Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 74 arası toplam 74 sonuç

Konu: Sigames'ten Müthiş Taktik!

Nesil
    2006
    Yer
    Somewhere i belong

yaklaşık 10-12 yıldır cm-fm serisi oynayan biri olarak şunu söyleyebilirim ki her yeni seride yeni bir taktik kullanılır çünkü oyun dataları artık bazı şeylere çözüm üretiyor ve bir önceki seride kullandığınız taktik sonraki seride pek işe yaramayabilir ya da aynı seride farklı takımlarda ya da uzun süre kullanmak işe yaramayabilir. bunun için sürekli güncellenmek gerekli.
    Senin bizimle paylaştığın bu taktikte Cm 01-02 nin evrensel taktiğidir, ama daha sonraki gözlemlerimde yani diğer serilerde bu taktiğin o kadar kullanışlı olduğunu düşünmüyorum.
    nasıl gerçek hayatta artık 3lü defanslardan bahsedemezsek artık biz de sürekli güncellememiz lazım kendimizi. Ama şu kadarını söyleyebilirim ki bu taktik Cm 01-02 serisinin hatası sayılabilirdi. Ve tabi birkaç oyuncuyla
    Ama artık bu taktiğin eskisi kadar kullanışlı olduğunu düşünmüyorum.
    fakat paylaşımın için çok sağol bana tekrar Cm 01-02 yi hatırlattın ahh aahh

waLLa ben cm hic oynamadım kendimi bildiğimden beri managerlik oyunlarından sadece fm oynadım ama bazı arkadaslarım war hala cm 02-03 oynuolar

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

deneyecem saol

Quote Originally Posted by sonOsmanLI View Post
    deneyecem saol
    neyi denicen

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Denemek lazım.

tek kelmieyle muhteşem.takımım gs.08 e ilk başldıımda kendim bişiler yapmaya çalıştım taktik konusunda ama başarılı olamadım.sona burdaki taktiklerden birkaçını denedim ve ne yalan söliim yanlış olduunu bilsemde hepsini kısa süreli denedim bir yada iki maçlık.bu taktiği uyguladıım yenilmiştim ama gözüme bişi çarpmıştı.takımın o üçlü orta sahası bi anda forvette bitiodu ve gerçektende etkili ataklar oluodu ama ne yazıkki yanilmiştim üstün olmama rağmen.sona bu taktiği takıma uygaldıımda gerçektende işe yarıyodu ama şunu düşünodum.böle bi taktikle avrupa kontrataktan yenilceimi düşünmüştüm.çünkü orta saha boş kalıodu bnm ataklarımda ve beklerimde ileri çıkınca gerçekten defansif anlamda zayıf kalıodum.türkiyede işledi 3 sene şampiyonluk yaşadım.dediim gibi cl de sadec gruptan çıkıp öl kalıodum.ama gerekli ve ii oyuncuları transfer ettikten sona 4 senemde arsenal ve interin olduu gruptan ikinci çıkıp (arsenal 1.)barcelona la karşılaştım onuda dışarda 1-0 yenrek içerde 3-0 chelsea le karşılaştım ki artık sakatlıklar sarı kartlar kondisyonlar bni bitirdi.çeyrek final de elendim.bu taktiğin hiç bir şekilde büyük takım taktiği olduuna inanmıorum gerekli transferle başarıyı yakalarsınız.saygılarımla...sağol paylaşım için.

Quote Originally Posted by chingy_31 View Post
    tek kelmieyle muhteşem.takımım gs.08 e ilk başldıımda kendim bişiler yapmaya çalıştım taktik konusunda ama başarılı olamadım.sona burdaki taktiklerden birkaçını denedim ve ne yalan söliim yanlış olduunu bilsemde hepsini kısa süreli denedim bir yada iki maçlık.bu taktiği uyguladıım yenilmiştim ama gözüme bişi çarpmıştı.takımın o üçlü orta sahası bi anda forvette bitiodu ve gerçektende etkili ataklar oluodu ama ne yazıkki yanilmiştim üstün olmama rağmen.sona bu taktiği takıma uygaldıımda gerçektende işe yarıyodu ama şunu düşünodum.böle bi taktikle avrupa kontrataktan yenilceimi düşünmüştüm.çünkü orta saha boş kalıodu bnm ataklarımda ve beklerimde ileri çıkınca gerçekten defansif anlamda zayıf kalıodum.türkiyede işledi 3 sene şampiyonluk yaşadım.dediim gibi cl de sadec gruptan çıkıp öl kalıodum.ama gerekli ve ii oyuncuları transfer ettikten sona 4 senemde arsenal ve interin olduu gruptan ikinci çıkıp (arsenal 1.)barcelona la karşılaştım onuda dışarda 1-0 yenrek içerde 3-0 chelsea le karşılaştım ki artık sakatlıklar sarı kartlar kondisyonlar bni bitirdi.çeyrek final de elendim.bu taktiğin hiç bir şekilde büyük takım taktiği olduuna inanmıorum gerekli transferle başarıyı yakalarsınız.saygılarımla...sağol paylaşım için.
    rica ederim yorumunu belirtiğin için tesekkür ederim

8. Default

Taktik gzl bir yapıya sahip. İndirdim denedim. Başarılı bir taktik.
    Sigames ten kısmını anlamadım ? Sigames forumalrından mı alındı ? Öyle ise link ala bilir miyim. Orada da güzel taktikler var buraya taşımayı düşünüyorum

Güzel bir anı olarak kalacak bu taktik

Müthis, Inönü´de kullandim, 0:1´den 2:1 kazandim!

Sezon Final´den önce böylelik liderim

Cok sagolun!

arkadasum benımde bole kadrom olsun hıc yenılmem
    arsenalım ve 2016 dayım arsenalım ve arsenalın genc oyuncularıyla gısdıyroum ve senden ıyıyım

arkadaslar bende dortmund ile oynuorum. kendi taktigimde duzeltmeler yapiordum. 4-1-2-1-2 oynuordum. bu taktige biraz benzer. fakat ozellikle kanatlarda cok acik veriordum ve fazla pozisyon bulamiordum.
    arkadasimizin vermis oldugu taktigi denedim. 10 mac oynadim. deplasmandaki tum maclari kaybettim. zayif takimlarda dahil. evimde kazandim fakat bu cok entresan olmasa gerek. dm cok topla oynuor. dc'ler zonal savunmadan dolayimi bilmiorum cok adam kacirior. ben ozellikle mc'lerin nasil oynadigini pek anlayamadim. fakat forvetler iyi oynuor. en azindan benim taktigime gore.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu taktik işe yarayabilir ama oyundaki en iyi taktik KİMZ v2.1(kendime editledim oyuncu görevlerini)
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

realdeki kadroya taktiğe gerek yok :s süper takım

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri