Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 94 sonuç

Konu: FM 2008 Kayıtlı Oyun Paylaşım Alanı

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Ben de 8.0.1'i yükledim bu sabah. Bekliyorum oyunu artık, hazırım...

Konu başlığıma bir yorum yaz ( : bende upload ediyorum şimdi Birazdan yüklemiş olurum...
    Last edited by Smeudreant : 27.Ocak.2008 at 12:40

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Hemen yazıyorum.

VE BEKLENEN GERÇEKLEŞTI
    JUVE KARIYER DOSYASI ARTIK SIZLERLE

Uzun zamandır sizlerle kendi başlığım altında paylaştığım kariyerimi gelen bir kaç istek üzerine yayınlamaya karar verdim. Peki neler başardık biz bu kariyerde?

3 sezon sonunda;
    - 3 lig şampiyonluğu ( Ilk sezon Avrupa kupalarında olmayan bir Juventus 'u tekrar Avrupa sahnesine taşıdık )
    - 7 Kupa ( 2 Şampiyonlar Ligi - 1 Dünya Şampiyon Klüpler Kupası - 2 Süper Kupa ve 2 Italya Süper Kupası )
    - Yıldızlar karması niteliğinde bir kadro ve personel den oluşan ekip
    - Oynalılan 159 maçtan 126 galibiyet, 25 beraberlik ve sadece 8 mağlubiyet; Atılan 383 gole karşılık yenilen 122 gol

>>>Sir Smeudreant Gumus & Juve Kariyeri için TIKLA!..<<<

Emeğe saygı duyan herkesten indirdikten sonra kariyer ile ilgili yorumlarını kariyer başlığım altından ya da bu başlık belirtmelerini istiyorum. Iyi veya kötü farketmez; her türlü eleştiri kendimi geliştirip bir adım ileriye gitmem yolunda bana katkıda bulunucaktır.

Saygılarımla,
    Sir Smeudreant Gumus

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

teşekkürler...

Rica ederim. Umarım zevk alırsınız oyundan.

Arkadaşlar bence bu tarz paylaşımların artması gerekli hadi kariyerleri ilerlemiş olanlar paylaşsın. Bu paylaşımlar genç oyuncuların gelecekte gelişen özelliklerini ve formlarını görmekte de çok yararlı olacak saklamayın başarılarınızı bizden!

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Öyleyse paylaşması gereken ilk kişi sensin Emrah Abi.

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Wink

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    Neyse, yükleyeceğiz artık. Bu yamayı yüklemedim çünkü yama için yazılan yorumlarda gol atmanın iyice zorlaştığı falan yazıyordu. Ben de yüklemedim.

Oyununa gelince, ben de bir Milan taraftarı olarak senin Juve'ye yaptığını Milan'a yaptım ama oyundan sıkıldım. Aynı şey Arsenal'de de oldu. Açıkçası farklı heyecanlar arıyorum.

Farklı bir heyecan arıyorsan bence Türkiye 2.lig den bi takım al ve onla oyna çok zevkli oluyor ben fm 2007de maltepeyi lişg a ya çıkarmıştım sonra save bozuldu ayrı bir olay ama bence düşük takımla başlarsan çok zevkli oluyor..

Default Mükemmelleştirilmiş Türkiye Süper Ligi ve Türkiye 1.ligi

Selamlar,

Ligimizin gerçek hali ortada ama ben aynı zamanda gerçek bir futbol tutkunu olarak fantastik ve mükemmel bir ligimizin olmasını arzu ettiğimden; en azından sanal ortamda bunu yapmaya çalıştım ve sanırım başardım..

Oyun şu anda çok daha zor. Tüm rakipler dişli, zengin ve olası en iyi transferleri yapıyorlar.. Avrupanın ve diğer kıtaların en iyi oyuncuları dünyanın en ünlü liginde oynamak için can atıyorlar.

Zorluk oyuna büyük bir heyecan kattı. Bir sezon şampiyonlupa oynuyorken bir diğerinde 3.olabilir miyim acaba diye başlıyorum. Orta sıralarda kovulmasam bari diyerek bitirdiğim de oluyor. Düşünün italya liginden zor, ingiltere liglerinden zenginsiniz ve dünyanın açık ara farkla en ünlü ligindesiniz.

Peki dosyayı değiştirirken neler yaptım? Bunları bilirseniz oyunun neden çok daha zevkli olduğunu anlayacaksınız.

• Hem Türkiye Süper Ligi hem de Türkiye 1. Ligi için,
    • Tüm kulüp başkanlarını mükemmel hale getirdim. Artık kulübüne para kazandıran, yönetimi mükemmel, kulübüne sadık ve teknik direktöre müdahele etmeyen kulüp başkanları var.
    • Tüm teknik direktörleri mükemmel hale getirdim. Artık oyuncunun şu anki kaabiliyetini ve potansiyel gelişim seviyesini eksiksiz anlayan; taktik bilgisi son seviyede gelişmiş, adam yönetimi mükemmel, disiplinli, kararlı, bütçesi ölçüsünde olabilecek en iyi transferleri yapan, takımlarına dünyaca ünlü büyük yıldızlar alan teknik adamlar var. Teknik adamların tek farkalrı taktiksek anlayışlarındaki farklılıklardır. Bazıları defansif ve kontra atak oyununu beniserken bazıları bol ara paslı atak oyununu benimsemektedir.
    • Oyundaki ilgili 2 ligdeki tüm oyuncu avcıları (scouts) mükemmel hale geldi. Oyuncunun şu anki seviyesini ve potansiyel seviyesini mükemmel ölçüde anlayan ve raporlayan oyuncu avcıları var.
    • Tüm takımların stadyumlarının çok ciddi ölçüde kapasitelerini çok ciddi ölçüde arttırdım. Stadyum doluluk oranları da hiç olmadığı kadar tatminkar. Gelir getirisi yüksek maçlar sizi bekliyor. Evinizde artık daha da güçlüsünüz çünkü fanatik seyirci yüzdeleriniz de yüksek. Lig liderinin Lig sonuncusunu deplasmanda yenmesi çok da kolay değil.
    • Tüm takımlara (özellikle de maddi açıdan gerçekte kötü olanlara yani dolayısıyla kalitesiz bir kadrosu olanlara) hayli yüksek transfer bütçesi ayırıldı. kimlerin transfer olduğunu edildiğini görünce şaşıracak ve çekineceksiniz...
    • Tüm takımların stadyumları 'çok iyi durumda' yapıldı. Tamamına alttan ısıtma sistemi eklendi ve tüm statların üstü kapalı. Ayrıca stat kapasiteleri de ciddi oranlarda arttırılabilir durumda. Başarılı olup seyirci sayınızı arttırmanız durumunda gerekli ise, stadınızı daha da genişletebilirsiniz.
    • Tüm takımların altyapıdan oyuncu yetiştirme özellikleri 20 üzerinden 20 yapıldı. Ayrıca takımın idman kaabiliyeti de 20 üzerinden 20 yapıldı. Artık her sene yeni Türk yıldızlar belirecek ve tüm takımlar onları kendi renklerine katmak için çaba harcayacak
    • Galatasaray taraftarı olduğum için diğer takımlara nazaran stat ve bütçe iyileştirmelerinde GS'ye biraz daha fazla güzellik yaptım. Ayrıca bazı oyuncuları da rüyamda göremeyecek kadar iyileştirdim. Diğer takımların taraftarıysanız bu duruma hiç canınız sıkılmasın, çünkü emin olun doğru hamlelerle her takımla şampiyon olabilirsiniz. Yeter ki iyi oynayın, hızlı ve doğru karar verin. Şu anda 2010'dayım ve 20 maç oynadım. Ligde 6. sıradayım :-(
    • Türkçe ' mizi dünyanın en kolay öğrenilen ve en etkili, popüler dili haline getirdim.
    • Ligler (süper ligimiz ve 1.ligimiz) dünyanın en ünlü ligleri ve Türkiye ekonomik güç açısından 20 üzerinden 20 yapıldı. ( Süper Güç ) Böylece inanılmaz transfer rakamları konuşan bir lig yaratıldı.
    • Türk vatandaşı statüsünde oynayabilmek için artık 1 seneyi doldurmuş olmak yeterli. ( Ben sınırsız yabancıdan yana olduğum için böyle yaptım. Karşı görüşlere de saygım vardır)
    • Her 2 Ligdeki ve Türkiye'deki Kupa Müsabakalarının rekabet seviyesini 20 üzerinden 20 yaptım. Bu da şu demek oluyor her maç bir derbi havasında geçecek. 2 taraf da kazanmaya kararlı. Ama kazanmak kolay değil.

Benim oyunum versiyon 8.0.0; FM Genie scout ile uyumlu yani kayıt (save) dosyasını FM 2008 Genie Scout programı ile açıp bahsettiğim tüm değişiklikleri gözlemleyebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/77233175/FM_20...ligleri.fm.html

Dosyayı My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2008\games klasörüne kaydedip, oyundan bu dosyayı yüklemeniz gerekir.

FM2008 8.0.0 ile çalışıyor kesinlikle. 8.0.1 ile de deneyebilirsiniz. En kötü ihtimal FM2008 8.0.1 ile çalışmaz, eski oyunlarınıza birşey olmaz, denemekten çekinmeyin

Dosya boyutu yaklaşık 27MB.

Arkadaşımın yaptığı save kaydını paylaşıyorum yani save kaydı benim değildir.Ben kullandım gerçekten mükemmel hele transfer sezonu Cesar Delgado yu Denizlispor a kaptırmak gerçekten çok ilginç oluyor,bir de David Villa ya Ankarasporun talip olması ....

http://img90.imageshack.us/img90/6802/adszdp5.jpg
    Last edited by nikomedya71 : 04.Şubat.2008 at 10:49 Reason: resim ekleme vb.

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by nikomedya71 View Post
    Selamlar,

Ligimizin gerçek hali ortada ama ben aynı zamanda gerçek bir futbol tutkunu olarak fantastik ve mükemmel bir ligimizin olmasını arzu ettiğimden; en azından sanal ortamda bunu yapmaya çalıştım ve sanırım başardım..

Oyun şu anda çok daha zor. Tüm rakipler dişli, zengin ve olası en iyi transferleri yapıyorlar.. Avrupanın ve diğer kıtaların en iyi oyuncuları dünyanın en ünlü liginde oynamak için can atıyorlar.

Zorluk oyuna büyük bir heyecan kattı. Bir sezon şampiyonlupa oynuyorken bir diğerinde 3.olabilir miyim acaba diye başlıyorum. Orta sıralarda kovulmasam bari diyerek bitirdiğim de oluyor. Düşünün italya liginden zor, ingiltere liglerinden zenginsiniz ve dünyanın açık ara farkla en ünlü ligindesiniz.

Peki dosyayı değiştirirken neler yaptım? Bunları bilirseniz oyunun neden çok daha zevkli olduğunu anlayacaksınız.
    • Tüm kulüp başkanlarını mükemmel hale getirdim. Artık kulübüne para kazandıran, yönetimi mükemmel, kulübüne sadık ve teknik direktöre müdahele etmeyen kulüp başkanları var.
    • Tüm teknik direktörleri mükemmel hale getirdim. Artık oyuncunun şu anki kaabiliyetini ve potansiyel gelişim seviyesini eksiksiz anlayan; taktik bilgisi son seviyede gelişmiş, adam yönetimi mükemmel, disiplinli, kararlı, bütçesi ölçüsünde olabilecek en iyi transferleri yapan, takımlarına dünyaca ünlü büyük yıldızlar alan teknik adamlar var. Teknik adamların tek farkalrı taktiksek anlayışlarındaki farklılıklardır. Bazıları defansif ve kontra atak oyununu beniserken bazıları bol ara paslı atak oyununu benimsemektedir.
    • Oyundaki ilgili 2 ligdeki tüm oyuncu avcıları (scouts) mükemmel hale geldi. Oyuncunun şu anki seviyesini ve potansiyel seviyesini mükemmel ölçüde anlayan ve raporlayan oyuncu avcıları var.
    • Tüm takımların stadyumlarının çok ciddi ölçüde kapasitelerini çok ciddi ölçüde arttırdım. Stadyum doluluk oranları da hiç olmadığı kadar tatminkar. Gelir getirisi yüksek maçlar sizi bekliyor. Evinizde artık daha da güçlüsünüz çünkü fanatik seyirci yüzdeleriniz de yüksek. Lig liderinin Lig sonuncusunu deplasmanda yenmesi çok da kolay değil.
    • Tüm takımlara (özellikle de maddi açıdan gerçekte kötü olanlara yani dolayısıyla kalitesiz bir kadrosu olanlara) hayli yüksek transfer bütçesi ayırıldı. kimlerin transfer olduğunu edildiğini görünce şaşıracak ve çekineceksiniz...
    • Tüm takımların stadyumları 'çok iyi durumda' yapıldı. Tamamına alttan ısıtma sistemi eklendi ve tüm statların üstü kapalı. Ayrıca stat kapasiteleri de ciddi oranlarda arttırılabilir durumda. Başarılı olup seyirci sayınızı arttırmanız durumunda gerekli ise, stadınızı daha da genişletebilirsiniz.
    • Tüm takımların altyapıdan oyuncu yetiştirme özellikleri 20 üzerinden 20 yapıldı. Ayrıca takımın idman kaabiliyeti de 20 üzerinden 20 yapıldı. Artık her sene yeni Türk yıldızlar belirecek ve tüm takımlar onları kendi renklerine katmak için çaba harcayacak
    • Galatasaray taraftarı olduğum için diğer takımlara nazaran stat ve bütçe iyileştirmelerinde GS'ye biraz daha fazla güzellik yaptım. Ayrıca bazı oyuncuları da rüyamda göremeyecek kadar iyileştirdim. Diğer takımların taraftarıysanız bu duruma hiç canınız sıkılmasın, çünkü emin olun doğru hamlelerle her takımla şampiyon olabilirsiniz. Yeter ki iyi oynayın, hızlı ve doğru karar verin. Şu anda 2010'dayım ve 20 maç oynadım. Ligde 6. sıradayım :-(
    • Türkçe ' mizi dünyanın en kolay öğrenilen ve en etkili, popüler dili haline getirdim.
    • Ligler (süper ligimiz ve 1.ligimiz) dünyanın en ünlü ligleri ve Türkiye ekonomik güç açısından 20 üzerinden 20 yapıldı. ( Süper Güç ) Böylece inanılmaz transfer rakamları konuşan bir lig yaratıldı.
    • Türk vatandaşı statüsünde oynayabilmek için artık 1 seneyi doldurmuş olmak yeterli. ( Ben sınırsız yabancıdan yana olduğum için böyle yaptım. Karşı görüşlere de saygım vardır)
    • Her 2 Ligdeki ve Türkiye'deki Kupa Müsabakalarının rekabet seviyesini 20 üzerinden 20 yaptım. Bu da şu demek oluyor her maç bir derbi havasında geçecek. 2 taraf da kazanmaya kararlı. Ama kazanmak kolay değil.

Benim oyunum versiyon 8.0.0; FM Genie scout ile uyumlu yani kayıt (save) dosyasını FM 2008 Genie Scout programı ile açıp bahsettiğim tüm değişiklikleri gözlemleyebilirsiniz.

Dosyayı My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2008\games klasörüne kaydedip, oyundan bu dosyayı yüklemeniz gerekir.

FM2008 8.0.0 ile çalışıyor kesinlikle. 8.0.1 ile de deneyebilirsiniz. En kötü ihtimal FM2008 8.0.1 ile çalışmaz, eski oyunlarınıza birşey olmaz, denemekten çekinmeyin

Arkadaşımın yaptığı save kaydını paylaşıyorum yani save kaydı benim değildir.Ben kullandım gerçekten mükemmel hele transfer sezonu Cesar Delgado yu Denizlispor a kaptırmak gerçekten çok ilginç oluyor,bir de David Villa ya Ankarasporun talip olması ....

Ya şunu bide 8.0.1 de yaparsan çok makbule geçer..

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Süper olmuş, 8.0.0 kullanıyorum, o da süper olmuş. İndiriyorum hemen.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

bu db'mi yoksa kayitli oyunmu?

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

DB'si küçük ve tek lig açık olan, en aşağı 2013 yılında olan bir oyununuz varsa upload eder misiniz?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kayserispor kariyerim 3. sezonumda farklı şampiyon oldum kadro çok iyi ve gelecek vaad ediyor şampiyonluğun en büyük adayı bence bi kaç transferle bu takım avrupayı sallar Oyun 8.0.1 üzerine kurulmuş bu forumdan indirdiğim bi update. SS LER

kADRO

bU LİGDEKİ DURURUMUZ

VE LİNK.

14 mb

http://rapidshare.com/files/89189191/auto_save.rar.html

Last edited by Onurap : 07.Şubat.2008 at 22:16

Quote Originally Posted by okartal View Post
    Ya şunu bide 8.0.1 de yaparsan çok makbule geçer..
    dediğim gibi 8.0.0 da çalışıyor 8.0.1 de deniyen arkadaşlarım oldu çalıştı dene bir istersen

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

dediğim gibi 8.0.0 da çalışıyor 8.0.1 de deniyen arkadaşlarım oldu çalıştı dene bir istersen
    Teşekkür ederim şimdilik ortak akriyerim var ama sonra mutlaka indiricem paylaşım için teşşekür ederim

Selamlar,

Sence Bu Olcak İş mi ? Pandev ve Ankaraspor (:.. Emeğine Saygı Dostum Ama Sanıyorum ki Kullanmıyacağım...

Karşı düşüncelere de saygımız var.Ama amacımız zaten Türkiye Süper Ligini zorlaştırmak.

Karşı düşüncelere de saygımız var.Ama amacımız zaten Türkiye Süper Ligini zorlaştırmak.
    zorlaştırma konusunda haklısın zorlaştırılmalı ama abartılmamalı ankarasporun bütcesiyle pandevi alabilicek tanınmışlığı yok bence onları düzeltirsen güzel bir yama olur tabi bu benm şahsi düşüncem

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Oyunu indirdim ve amaç yama değil, eğlence zaten. Çok zevkli ama gerçekten çok zor oluyor oyun. Heyecan arayanlar indirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Arkadaşlar yukarıda söylediğim şekilde bir kayıtlı oyununuz varsa paylaşabilir misiniz? DB küçük ve tek lig açık olacak.

Emrah 2014 e girmek üzereyim fakat 3 lig açık. Spain - England - Italy... Ayrıca DB: Normal ve şu an dosya boyutu 170mb. Bu şekilde olursa upload edebilirim.

Quote Originally Posted by Smeudreant View Post
    Emrah 2014 e girmek üzereyim fakat 3 lig açık. Spain - England - Italy... Ayrıca DB: Normal ve şu an dosya boyutu 170mb. Bu şekilde olursa upload edebilirim.
    Ne yapmışsın abicim öyle 170 mb.Ama Emrah Abi tek lig istiyor sanırsam.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

2010 yilinda yada bundan fazla ilerlenmis oyun istiyorum, mümkünse birisi göndre bilirmi?

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Oyunda 2020 yılındayım, benim için zevkli bir oyun oldu. Fenerbahçe ile başladım ardından Tottenham, Bayern, Milan, İtalya, Brezilya ve Fransa olarak gitti. Şuanda ise Arsenal ve Fransa milli takımını yönetiyorum. Sizinle de paylaşmak istedim.

Oyunun boyutu sadece 51 mb. 2008 veya 2010 yılını aşamayan, hemen sıkılan arkadaşlar için ideal bir save.

Buradan indirebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/103068315/umutt.fm.html
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by 10672196 View Post
    Oyunda 2020 yılındayım, benim için zevkli bir oyun oldu. Fenerbahçe ile başladım ardından Tottenham, Bayern, Milan, İtalya, Brezilya ve Fransa olarak gitti. Şuanda ise Arsenal ve Fransa milli takımını yönetiyorum. Sizinle de paylaşmak istedim.

Oyunun boyutu sadece 51 mb. 2008 veya 2010 yılını aşamayan, hemen sıkılan arkadaşlar için ideal bir save.

Buradan indirebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/103068315/umutt.fm.html

İndiriyorum şimdi. Db neydi acaba ?

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

DB, 800 ile başlamıştım ama 802'de de oynayabiliyorum. Bir sorun olmaz yani.
    (/s)

çok güzel bir konu belki ileride indirebilirim ama kariyerler çok güzel

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by 10672196 View Post
    DB, 800 ile başlamıştım ama 802'de de oynayabiliyorum. Bir sorun olmaz yani.
    Umut arkadaşım acaba 8.0.2 de oynasam bi sorun olurmu ??

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri