Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 94 sonuç

Konu: FM 2008 Kayıtlı Oyun Paylaşım Alanı

Nesil
    2006
    Yer
    -

Default FM 2008 Kayıtlı Oyun Paylaşım Alanı

Bu konuda arkadaşlarımız kariyerlerinde bir süre ilerlemiş ve efsaneleşmiş kariyerlerini paylaşabilirler. Konuyu buraya açtım daha uygun oldu bence nede olsa kariyer paylaşıyoruz. Bakalım ilk kim paylaşacak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Boyutları büyük oluyor

Yararlı bir konu.

Ilk ben baslayayim.

Kariyerimde 2011 yilindayim,bir süre önce upload etmistim kariyeri.27 mb boyutu.
    Barca ile oynuyorum,kadro süper

Oyunu 8.1 yamasiyla oynuyorum.

indirmek icin TIKLA

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by samet.süner View Post
    Boyutları büyük oluyor
    Hayır olmuyor hem altta bir örneği ver hemde daha küçültülebilir bile.

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    Ilk ben baslayayim.

Kariyerimde 2011 yilindayim,bir süre önce upload etmistim kariyeri.27 mb boyutu.

indirmek icin TIKLA
    Süper valla ben taktikleri çalarım yeter. Kariyer zaten harika senden biraz şeyler kapmak gerek çok kötü oynuyorum bi türlü başarılı olmayıyorum , yararı olabilir. Teşekkürler hem dosya hemde ilk sen oldğun için.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Yararlı bir konu olabilir.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Ben yararlı bir konu olacağını düşünmüyorum. Başkasnın kayıtlıoyunundan banane..

Nesil
    2006
    Yer
    -

Bu arada yöneticilerde uygun görürseler sabitliyebilirler. Her sene olan bir konu hatta geçen sende ben açmıştım böyle bir konu hey gidi günler hey.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Çok erken açılmış bir konu. Daha efsane olacak kaç tane konu var ki? Ama Galatasaray ile 3 yıl daha ilerledikten sonra buraya koyabilirim kayıtlı oyunumu.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by BASQUE View Post
    Ben yararlı bir konu olacağını düşünmüyorum. Başkasnın kayıtlıoyunundan banane..
    Al sana , ya sanki biz onun oynunu zorla oynuyoruz isteyen indirir ve kariyerden devam eder ne bu hırs eleştirme tutkusu ? Yapmayalım böyle basit şeyler diğer konudada birisi böyle demişti.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Daha önceki serilerde olduğu gibi, bu seride de bu konuya ihtiyaç vardı. Teşekkürler. Konuyu sabitliyorum.

Kariyerlerini paylaşmak isteyenleri bekliyoruz.

Yahu bu konu kime ne zarar verecek Kariyerini paylasmak isteyen paylasir,ne olacak yani ? Merak edilen kariyerler var,onlari oynamak isteyenler oluyor.Bence yararli bir konu

Nesil
    2006
    Yer
    -

Yahu bu konu kime ne zarar verecek Kariyerini paylasmak isteyen paylasir,ne olacak yani ? Merak edilen kariyerler var,onlari oynamak isteyenler oluyor.Bence yararli bir konu
    Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Daha önceki serilerde olduğu gibi, bu seride de bu konuya ihtiyaç vardı. Teşekkürler. Konuyu sabitliyorum.

Kariyerlerini paylaşmak isteyenleri bekliyoruz.
    Btmiştir sanırım bu tartışma.

Bende Leverkusen ile 2. Yıla geldiğimde mutlaka paylaşacağım.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

beyler sizlerle maçlardan önce save'lediğim bir bjk kariyerimi paylaşayım mı

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Kimbilir belki birgün bende Hoffenheim kariyerimi paylaşırım...
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

konu yararlı .Bende kariyer paylaşmak isterimde düzgün bir kariyerim yok

Ilk ben baslayayim.

indirmek icin TIKLA
    Abi tekrar upload edemisin indiriyorum dosya hatalı diyor

Quote Originally Posted by DonOmaR View Post
    Abi tekrar upload edemisin indiriyorum dosya hatalı diyor

8.1 yamasiyla oynadim ben bu oyunu.

Simdi indirdim bir daha,games dosyasinin icine attim,denedim yine oynayabiliyorum.

Sende bir sorun var galiba

heralde ama ben mozlla kullanıyorum bide İE den indiriyim

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

bende oyunu bi aLabiLsem

Nesil
    2006
    Yer
    -

EmperoR Oyunun şahane biraz ilerledik ancak galibiyetler sıkıyor be abi.

Ben de o yüzden ilk senemde takimdan istifa ettim (:

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

ya şimdi indircem EmperoR inkini ama menajer adı Onunki çıkıcak ve canım sıkılcak ondan indirmiyorum Menajer isminizi ''josé mouriho'' gibi yapsak daha iyi olurdu ama bu mümkün değil
    turksportal...

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

ya ben 2006da çok güzel bi gs kariyeri yapmıştım 2 senedirde saklıyodum bi gün yedeğni almadan bilgisayara attım ve bilgisayar göçtü ama çok iiydi ya hala üzülüyom aklıma gelince 2025de falandım

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by handemert View Post
    ya şimdi indircem EmperoR inkini ama menajer adı Onunki çıkıcak ve canım sıkılcak ondan indirmiyorum Menajer isminizi ''josé mouriho'' gibi yapsak daha iyi olurdu ama bu mümkün değil
    Takma isim koyarak bu sorunu halledebilirsin.

Valla bence de yararlı bir konu. Kariyerimi paylaştığım başlık altından bazı arkadaşlar yayınlamamı istediler bende olur dedim. Şu an 3. sezon dayım Juventus ile. Della Alpi 'ye geçmiş bulunmaktayız ( : ve mükemmel bir şekilde ilerliyoruz. Kadroya gelince neden imzamdaki linke tıklayarak neler başarıp neler başaramadığıma bakmıyorsunuz :P Şaka bi yana bu sezonu da tamamladıktan sonra hem buradan hem de kendi kariyerimin olduğu başlık altından save dosyamı paylaşacağım. Umarım sizlerinde hoşuna gider...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Smeudreant, ben senin oyununu indirmek için bekliyorum da 8.0.1 yaması ile mi oynuyorsun? İnşallah öyle değildir.

Valla Wesley Oyunun orjinal halinde bir çok hata olduğu söylendiğinden dolayı ne yazık ki 8.0.1 kurdum bende ve oyunum bu versiyonda açılı Sen neden bu versiyonu kullanmıyorsun ki? Sorun varsa eğer pm den ulaş yardımcı olabilirim. Benim oyunumu beklemende beni ayrıca onurlandırdı, bunuda belirtmek isterim.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Neyse, yükleyeceğiz artık. Bu yamayı yüklemedim çünkü yama için yazılan yorumlarda gol atmanın iyice zorlaştığı falan yazıyordu. Ben de yüklemedim.

Oyununa gelince, ben de bir Milan taraftarı olarak senin Juve'ye yaptığını Milan'a yaptım ama oyundan sıkıldım. Aynı şey Arsenal'de de oldu. Açıkçası farklı heyecanlar arıyorum.

Hmm. O zaman senin için güzel haberlerim var. Sezonu tamamladım ( : Ve öyle bir yerde kaydettim ki upload ettiğim zaman görübeilirsiniz Milan - Inter - Liverpool - Palermo gibi takımların managerleriyle sözleşmeleri bitiyor; eğer isterseniz bu takımlardada devam edebilirsiniz kariyerinize. Ben daha ne yapacağıma tam olarak karar veremedim açıkçası .

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri