Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567
181 ile 197 arası toplam 197 sonuç

Konu: Cevap bulamadığımız 08 olayları

Nesil
    2007

Niye sen 10 defa gidersin 1 gol atamazsında onlar 1 gelip 10 atar anlamıyorum...Bu belki gerçek hayattada oluyor ama o kadar fazla değil

Birde maçlar çok pozisyonlu geçiyor.Gerçekte bir takımın bir maçta 30 şut çekip 20 sinin kaleyi tuttuğu maç varmı bilemiyorum.Hatta bazı maçlar kaleyi bulan şut 5 i geçmez gerçek maçlarda.Bu FM'dede oluyo bazen ama 30 hatta bazen 35 36 şut çekildiği de oluyo, buda çok abartı.

Bir oyuncuyu sattığınızda o oyuncunun yeni takımıyla maç yaparken illa soru soruyolar eski oyuncumla ilgili.Mesela Bouzid'i sattım 8 yıllık kariyerimde onun takımıyla yapacağım her maç için sordular.Yuh artık bırakın peşimi banane Bouzid'den...

Birde takımda bazen kavga çıkıyor.Mesela bende Arda ile Deniz Yılmaz kavga etmişti.Onu hiçbir şekilde düzeltemiyorum.Oyuncu Etkileşiminde düzeltecek hiçbir fonksiyon yok.Eee madem düzeltemiyorum niye kavga çıkıyor üstelik bana gelen mail benim düzeltmem gerektiğini söylüyor...

Ya arkadaşlar mevzusu geçtimi bilmiyorum belkide ben yanlış görmüşümdür diğecceğim mevzuyu

Kilo ve boylar niye değişmiyor .Banamı öyle geliyor yoksa. Mesela adamın boyu 172 inanılmaz bir defans özellikleri var 16 yaşında daha adam uzamıyor hep o boyda kalıyor erkek 23 yaşına kadar uzar boyu. Banamı denk geldi yoksa yanlışmı biliyorum

daha once soruldumu bilmiyorum ama bu bazı takımlarda gri renkli oyuncular oluyo hic bi transfer teklifi fln yapamıyorus.adam 15 yasında ama koysan barcelona 11nde oynar.bunları almanın oynatmanın bi yolu yokmu acaba.

ya bnm anlamadıım editörden oyuncu özelliklerini 20 yhapıorum oyunda 17 oluor...yardımcı olursanız sevinirim

Quote Originally Posted by gambuk View Post
    ya bnm anlamadıım editörden oyuncu özelliklerini 20 yhapıorum oyunda 17 oluor...yardımcı olursanız sevinirim
    Hileye hayir ama CA-PA 200-200 yaparsan 20 olacaktir bütün özellikler.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Kaka milli takıma alınmıyor çok acayip geldi (sene 2008)

3. sezonda şampiyonlar ligi finali chelsea milan arasında...
    normal süresi 0-0 biten maçı penaltılarla milan kazandı...
    ancak chelsea nin şut sayısı 24,kaleyi bulanlar ise 17...
    milan ın sut sayısı 2, kaleyi bulan 0...
    bu adaletsizlik değildir de nedir?

bir de benim baş antrenör gökhan gönül ü mevkisi olmamasına rağmen takım seçimini ona bırakırsam amr de oynatmamı söylüyor

Nesil
    2007
    Yer
    34

SS Alamıyorum Bu pc'de olmadığı için..
    CL Çeyrek Finali Sene 2011
    Galatasaray 5 - 0 Valencia
    Rövanşı
    Valencia 5 - 0 Galatasaray
    Sonuç Penaltılarla 5-4 Valencia Lehine..

CL Yarı Finali 2014
    Arsenal 4 - 1 Galatasaray
    Rövanşı
    Galatasaray 4 - 1 Arsenal
    Sonuç Penaltılarla 4-2 Arsenal Lehine.

Oyun Motorunun Saçmalıklarından Birisi Olduğu Kesin Sanırım.

Neden her maç ilk 6 dakika içerisinde gol yiyorum? Neden her maça 1-0 geriden başlamak zorunda kalıyorum ?

arkadaşlar aynen bende size katılıyorum bende transfer yaparken bakıyorum beşiktaşda işler iyi gidfiyor şampiyonlar liginde grupları geçiyorum en az, ama oyuncuların geneli daha büyük takıma gitmek isytiyorum diyor yahu gideceğin takım sanki beşiktaşdan güçlü mü hadi liverpool real madrid chelsea olsa anlayacam bunda da bir saçmalık var.birde sen örneğin mesela psv de vanderson diye özellikleri iyi bir oyuncu var ben onu almak istiyorum takımım da ondan güçlü vanderson nedense beşiktaş takımında (güçsüz yani)oynamayı göze alamıyormuş kardeşim zaten benim takımım senden güçlü ne oynanamamsından bahsediyorsun koşa koşa gelmen lazım aslında bunda da aynen saçmalaık var.

Öncelikle bu mesaj ilk mesajım benim arkadaşlar ve herkesi selamlarım.Ben bir süre önce bbu illete bulaştım diyebilirim.Aslında Fm 09 aldım korsandan ama bilgisayarım bayağı bir eski olduğu için çalıştırmadı ve ben de ani bir kararla orj FM 08 cd sini aldım.Tabi minimum sistem gereksinimlerini ucu ucuna karşılaması büyük etken oldu bilgisayarımın.Kurulacak mı kurulmyacak mı hata mı verecek diye bayağı bir ecel teri döktükten sonra açılan oyunumla büyük bir coşkuya ve heyecana kapıldım.
    Neyse hikaye bölümünü burada kesip ufaktan sadede gelmek lazım.Bir çok save denememden sonra Coca cola liginden West brom'u aldım.Kadroya odaklanmadan internette gördüğüm kelepir yetenekleri hemen araştırmaya başladım.Mika Aaritalo ile imzaladım.İnterden Francesco Borzoli ile imzaladım.Bogdan Stancu ve Jack Hobbs ile de imzaladım.Daha sonra da geleceğin yeteneği finliş kaleci Jukka Lehtovaara ile imzaladım.
    4'lü defans bir dmc (as Borzoli) 2 mc2 ofansif kanat.Forvet hattı ile orta saha hattını arasında.Sola Aartilo as koydum ve tek forvet yaptım stancu olarak.
    Sorunum şu , oyunda belli bir ritmi tutturup giderken sürekli bel bağladığım adamlarımı sakatlıyor bilgisayar.Her maç Borzoli ile oynuyordum ve ayağı kırıldı ve 4 ay sahalarda yok.Ardından Aartialo'ytu sakatladı.Antrenmanları da ağırdan orta seviyeye çektim ki bir sakatlık sorunu olmasın diye.Ayrıca koçlarım da işinin ehli adamlar.Hepsini uzmanlıkları odaklı çalıştırıyorum ama sürekli böyle oluyor nedense.
    Bu konu hakkında fikirleri olanlar yazsın lütfen.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bi oyuncuyu aynı takıma iki sene üst üste kiraladıktan sonra, ikinci kiralanışında ''dream loan come true'' demesi ve üzerine üstlük favori kulupleri arasına girmenize ragmen asıl kuluple bonservis konusunda anlaştıktan sonra oyuncu takımınıza gelmeye yanaşmıyor sebebi de bizim ligimizde oynamak kariyeri için uygun gelmiyormuş, hani bizim takıma bayılıyordun, hani favori takımlarındandık.. bu konuyu anlamadım gitti!

bana sorarsanız bu bug denen olay... Benim de dikkatimi çeken bir şey var. Mesela kornerden attığımız her 10 golün 8'i faul.. Olamaz böyle bir şey ya, ben artık kornerden gol attığımda sevinmiyorum ...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by rocketrols View Post
    bana sorarsanız bu bug denen olay... Benim de dikkatimi çeken bir şey var. Mesela kornerden attığımız her 10 golün 8'i faul.. Olamaz böyle bir şey ya, ben artık kornerden gol attığımda sevinmiyorum ...
    Oyunun hangi versiyonu ile oynuyorsunuz acaba?

15. Default

oyunda aşırı bug var. bu her versiyon için geçerli 8.0.0'da kornerden gelen gollerin faul olması,karşı karşıya inanılmaz şeylerin kaçırılması.8.0.2'de ise ön direk bugu.eğer kornerden gol kralı yaptırtmak istiyorsanız bi oyuncunuzu(kafa ve zıplama özelliği 16+ ) bunu kullanın derim.

FM 08', ilk çıktığı günden bu yana sıkılmadan oynuyorum fakat hala daha tam olarak cevabını bulamadığım bir soru var =) Taktikler içerisinde "Oyun Kurucu" ve "Atak Oyuncu" seçenekleri bulunmakta bildiğiniz üzere. Oyun Kurucu'yu hep DM oynayan kişiyi yapıyorum fakat Atak Oyuncu'yu AMC oynayan kişiyi mi yoksa Uzun boylu forveti mi yapmalıyım o konuda hala yetersizim. Ama ilk günden bu yana hep AMC yapıyorum ve benim gibi FM 08 oynayan arkadaşlarımda hep bu şekilde yapıyor.

Bunun cevabını bilen bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim =)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

ben en iyi forvet oyuncusunu yapiyorum. Mesela elmanderi seciyorum. kalipli felan. paslarin merkezi o olsunki daha rahat gol gelsin
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567

Mesaj Yetkileri