Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 39 sonuç

Konu: Fenerbahçe Update (by myeren)

Default Fenerbahçe Update (by myeren)

Fenerbahçe Update

Tuttuğum takım olan Fenerbahçe'nin kadrosunu ve oyuncu güçlerini gerçeğe yakın bir şekilde ayarladım yamada Fenerbahçe'nin Gökhan Gönül Yasin Çakmak gibi genç yıldızların, Deivid, Deniz, Alex, Lugano, Edu, Carlos gibi oyuncuların özellikleri yükseltildi oyuncular gerçeğe en uygun hale getirildi Kezman ise özellik bakımından gücü düşürüldü ama geleceği hesaplayamayacağımız için yeteneği ve potansiyelinde herhangi bi oynama yapılmadı bu yamayı kullanacaklar Fenerbahçe takımını seçeceği için Fenerbahçe'nin teknik direktörü zico kaldırıldıyani Fenerbahçenin teknik direktörü olmayacak oyuna başlayınca boş koltuğa oturacaksınız bunun dışında Fenerbahçe'nin Finansal durumu iyileştirildi, oyuncuların ünleri potansiyeli gerçeğe uygun şekilde arttırıldı yani anlıyacağınızız Fenerbahçe taraftarları oyun sizin için daha oynanabilir oldu şu an bulunan save inizden sıkıldıysanız veya hilesiz oyun oynamak istiyorsanız (benim gibi) bu paket tam siz göre

DOWNLOAD LİNKİ Versiyon 1
    http://www.turksportal.net/dosya/fm/28733/bilgi/

DOWNLOAD LİNKİ Versiyon 2
    http://rapidshare.com/files/71322074...h_e_Update.rar

(2. Versiyonda birazdaha değişikliğe gittim Zico'yu oyundan çıkarmıştım ama normalde Zico yerine geçince hiç bir takımın başına geçemiyodu bende Zico'nun yeri antranörlük deyim Başantranörünüz Yaptım, Bunun Dışında bir kaç oyuncu daha ayarlandı)

KURULUM
    rar'ın içinden çıkan dosyayı Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db klasörüne olduğu gibi atın oyunu açın yeni oyun seçeneğinden Fenerbahçe Update'i seçin

Birkaç Ekran Görüntüsü

işte Deivid oyuncu oyunda geçen sezondan dolayı vasat bir hal almış ama şimdi öyle değil İntere CSKA ya gol atan Deivid yani Formda Deivid FM 2008 de

Gökhan Gönül şimdiye oranla oyunda baya kötüydü güzel formu ve harika oyunu FM2008 e de yansıdı

veee Alex oyuncu zaten iyiydi ama şu an ki durumuna baktığımızda Alex çok çok iyi yani buda gerçeğe en uygun şekilde ayarlandı

FİNAL
    Ekran görüntüleri bukadar devamı için yamayı indirmeniz yeterli

LİSANS
    Eren Ertemiz (Ben) tarafından hazırlanmıştır izinsiz hiç bir yerde yayımlanamaz (Yayımlayacaksanız İzin Alın Kardeşim! )

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Gecikme için özür diler, yama için teşekkür ederiz.

Nesil
    2007
    Yer
    şimdilik buralardayım

kusura bakma ama, hilenin babası olmuş......

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abi o Alex, Gökhan ve Deivid ne öyle.

Ronaldinho, Dani Alves yanlarında hal etmişler.
    Biraz fazla iyileştirmişsin gbi sanki.

geneden eline sağlık diyelim bi emek var sonuçta ortada.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Özellikler fazla abartı olmuş ... yinede Emeğine Sağlık

Emeğine sağlık..

Ancak özellikler biraz abartı olmuş cidden..

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Biraz abartılı olmuş. Yalnız belirteyim Alex yavaş futbolcudur hızı 16 yapmışsın. Yinede sağol. Emeğine sağlık.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Uptadeli hile diye buna derler galiba; biz zaten oyunu açınca bile alex vs gibi oyuncuların özellikleri; Turksportalın verdiği özelliklerden 2-3 yukarısı çıkıyor diyoruz
    Sen dahada uçurmuşun; harbiden gökhan tamam iyi oynuyo ama bu kadarda olmaz yani; rafinha, dani alves yanında pff kalmış Maşallah..

Teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

emegine saglik ama oyunculari ucurmusun yau. Alex olmus Ronaldinhonun iki kati, Gökhanda Alvesin 2 kati olmus.

Kısacası çıldırtmışsın oyuncuları fazla vitamin iyi değildir

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Coşturmuşsun oyuncuları ama gene de sağol.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

gerçekçilik aramayın arkadaş Fenerbahçe ile farklı aksiyonlar arayanlar için bir yama hazırlamış
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

canı sıkılan fenerbahcelıler ıcın ayarlamıs yanı benım ıcın
    ama 65 mb olması kotu ay başını beklicez mağlum.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    gerçekçilik aramayın arkadaş Fenerbahçe ile farklı aksiyonlar arayanlar için bir yama hazırlamış
    Official datada bunu mu kullansak?

(şaka şaka)
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

myeren oyuncu yüzleri bi harika.paketin linkini verirmisin.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ellerine saglik..

Arkadaşlar biraz abartmış olabilirim oyuncular oyun açıldığında böyle ama önemli olan Potansiyel ve Yetenekleri olduğu için oyuncuda belli başlı düşüşler veya çıkışlar olacaktır örn. Kezman, Deivid oyun başladığında iyi ama bir sezon geçtikten sonra özelliklerinde düşmeler oluyo Gökhan Gönül ve Alex i iyi yapmamın sebebi oyuncular şu anda dünyanın bir çok ünlü klübü tarafından izleniyor bunları dışında Lugano ve Edu da öyle hal böyle olunca Juve nin Milanın ve birkaç ünlü klübün oyunluarla ilgilenmesi için Potansiyel ve Yeteneklerinin yüksek olması lazım bunlar sonucunda oyuncuların özellikleri düşedebilir yükseledebilir sizin antreman sisteminize bağlı yani arkadaşlar analayacağınız resimler oyuncuların oyun başladığındaki hali o özelliklerin inişi ve çıkışını etkileye oyuncunu Potansiyel ve Yeteneği bunları görebilmeniz içinde Data Editör yada Fm Modifier gibi programara ihtiyacınız var son olarakta oyunun orginalinde Fenerbahçenin avrupada değil Başarı Gruptan çıkması bile imkansız gibi birşey ama bu yamada çok rahat olmasada gruptan 2. çıkma şansınız var birazda size bağlı tabi Hile olarak düşünenlerin canı sağolsun ne diyim ama Hile olsun diye yapmadım Hileyi bıraktım baktım oyun dökülüyo biraz günccel olsun dedim

Bu arada 2. Versiyonunu koydum Rapid link Yöneticiler Turksportal da Upload Edip Koyarlar artık Tekrar Teşekkürler Bol Fm li Günler

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Çok şişirmişsin, başka ?
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Yüz Paketini Soran Arkadaş link bu http://soccercenter.net/dosyalar/dos...Polaroid-Style-

alex gibi adamın hızını 16 yaptıysa roberto carlos kesin 30 dur :P

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Topiğin adı MYEREN olarak değiştirilmiştir.
    EreN 'ismi geçince birçok sitede ve çevrece yamanın tarafımdan yapıldığı zannedilmektir.
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Alex, Kaka Ronaldinho Messi gibi yıldızlarla karıştırılmış. Zaten oyunda Alex'in özellikleri sanıldığından da yüksek. Gökhan Gönül'e gelince 3 maç form tuttu diye abartılmış da abartılmış. Ayrıca her iki futbolcunun da fiziksel özelliklerine baktığımızda Ibrahimovíc gibi yapılılar adeta. Saçma olmuş.Emeğine sağlık diyemeyeceğim. Eleştiriye açığız değil mi arkadaşlar?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Rafinha kadar yokmu Gökhan Gönül bence daha iyi ama diğerlerine bişey diyemem.

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Rafinha kadar yokmu Gökhan Gönül bence daha iyi ama diğerlerine bişey diyemem.
    Arkadaşım sende abarttın.Gökhan Gönül çok iyi bir oyuncu olabilir.Ama Rafinha kadar şuanlık değil.Biraz seni Schalke 04 maçı izlemeye devet ediyorum.Belki gelecek yıllar da Rafinha'nın belkide potansiyeli üzerine çıkabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Boyutu büyük olmasa indirirdim, sağol.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Bence biraz daha objektif davranmak gerekirdi hep yükseltmişin.hiçmi kötü performans gösteren yok

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Fantezi peşinde koşanLar için güzeL bi yama arkadaşım beğenen indirir beğenmeyen indirmez.. eLine sağLık

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Question :s

Her şeyden önce emeqe saygı.Uqraşmıs didinmiş arkadaşım buraya bi gsli olarak ellerine saglık diyorum.Ama daha gerçekçi yapsaydık be arkadasım.Bence dier oyunculara haksızlık olmus.
    .
    .
    .
    Last edited by Uchiha Itachi : 01.Şubat.2008 at 23:11 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Saldırganlık özelliğini de artırmışsın.

Böyle zevki çıkmıyo zaten

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri