Fenerbahçe Update

Tuttuğum takım olan Fenerbahçe'nin kadrosunu ve oyuncu güçlerini gerçeğe yakın bir şekilde ayarladım yamada Fenerbahçe'nin Gökhan Gönül Yasin Çakmak gibi genç yıldızların, Deivid, Deniz, Alex, Lugano, Edu, Carlos gibi oyuncuların özellikleri yükseltildi oyuncular gerçeğe en uygun hale getirildi Kezman ise özellik bakımından gücü düşürüldü ama geleceği hesaplayamayacağımız için yeteneği ve potansiyelinde herhangi bi oynama yapılmadı bu yamayı kullanacaklar Fenerbahçe takımını seçeceği için Fenerbahçe'nin teknik direktörü zico kaldırıldıyani Fenerbahçenin teknik direktörü olmayacak oyuna başlayınca boş koltuğa oturacaksınız bunun dışında Fenerbahçe'nin Finansal durumu iyileştirildi, oyuncuların ünleri potansiyeli gerçeğe uygun şekilde arttırıldı yani anlıyacağınızız Fenerbahçe taraftarları oyun sizin için daha oynanabilir oldu şu an bulunan save inizden sıkıldıysanız veya hilesiz oyun oynamak istiyorsanız (benim gibi) bu paket tam siz göre

DOWNLOAD LİNKİ Versiyon 1
http://www.turksportal.net/dosya/fm/28733/bilgi/

DOWNLOAD LİNKİ Versiyon 2
http://rapidshare.com/files/71322074...h_e_Update.rar

(2. Versiyonda birazdaha değişikliğe gittim Zico'yu oyundan çıkarmıştım ama normalde Zico yerine geçince hiç bir takımın başına geçemiyodu bende Zico'nun yeri antranörlük deyim Başantranörünüz Yaptım, Bunun Dışında bir kaç oyuncu daha ayarlandı)

KURULUM
rar'ın içinden çıkan dosyayı Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db klasörüne olduğu gibi atın oyunu açın yeni oyun seçeneğinden Fenerbahçe Update'i seçin

Birkaç Ekran Görüntüsü

işte Deivid oyuncu oyunda geçen sezondan dolayı vasat bir hal almış ama şimdi öyle değil İntere CSKA ya gol atan Deivid yani Formda Deivid FM 2008 de

Gökhan Gönül şimdiye oranla oyunda baya kötüydü güzel formu ve harika oyunu FM2008 e de yansıdı

veee Alex oyuncu zaten iyiydi ama şu an ki durumuna baktığımızda Alex çok çok iyi yani buda gerçeğe en uygun şekilde ayarlandı

FİNAL
Ekran görüntüleri bukadar devamı için yamayı indirmeniz yeterli

LİSANS
Eren Ertemiz (Ben) tarafından hazırlanmıştır izinsiz hiç bir yerde yayımlanamaz (Yayımlayacaksanız İzin Alın Kardeşim! )