1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: Kontra atağı sevmem , maça hükmederim diyorsan gel bu taktik tam senlik!

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Wink Kontra atağı sevmem , maça hükmederim diyorsan gel bu taktik tam senlik!

Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar foruma döndüm herkese selamlar ewet Fm 08 in çıkması ile ufak ufak herkes kendi taktiğini kendi oyuncularını yavaş yavaş benimsiyor ve bende bu yolda çok güzel bir taktik geliştirdim daha önce bu taktiği kimse denedimi bilmiyorum ewet taktiğimin en büyük artısı maça 90 dakka hükmetmeniz ve sürekli atak oynamanız aynı zamandada defansın çok sağlam kapanması eğer takımınız da biraz potansiyer varsa inanın bu taktik sizi en üst basamaklara kadar götürücek şimdi gelelim dizilişimize

ewet bu nasıl taktik ya orta sahasız oyunmu oynanır dediğinizi duyar gibiyim ama merak etmeyin 2-3 maç bu taktiği kullandığınızda orta sahanın tamamının sizde olduğunu hayretler içinde seyrediceksiniz bu dizilişin en büyük artılarından biri sağ ve sol bekler yani wbr ve wbl top rakipteyken geriye gelip 5 defans uyguluyor ve ortadaki 3 dc mizde sıkı markaj yaptığı için ligin en az gol yiyen takımlarından birisi olmanız hiçde sürpriz değil gelelim atak bölümüne forvetlerinizi kesinlinke finishing (bitiriciliği) yüksek oyunculardan seçmelisiniz mesela ben atl. madrid ile oynuyorum ve aguero resmen şov yaptı AMR ve AML nizi ise hızlı orta yapma özelliği yüksek birebirde adam geçebilen ve bitiriciliği 12 - 13 ve üzeri oyunculardan seçerseniz deymeyin keyfinize gelelim AMC ye teknik iyi paslar atabilen ve uzun şutları iyi olan bir AMC ile garanti verebilirimki ligin en çok gol atan takımı olucaksınız şimdide bu taktik ile oynadığım bir kaç SS koyalım

atl. madrid ile ilk yılımda ligi 2. bitirdim ve ispanya kupasını aldım UEFA kupasındada çeyrek finalde çok şansız bir şekilde tottenham a elendim deplasman gol dezavantajı ile , 2. sezona yeni başladım maxi rodriguez ve reyes gibi yıldızlarım gitmesine rağmen süper kupayı barcelonaya karşı 4-1 ve 2-2 sonuçlarla aldım ayrı bir oyunumdada bilmiyorum başarı sayılırmı artık taktir size kalmış Lyon ile açık ara şampiyon oldum buyrun arkadaşlar buda taktiğin linki

http://rapidshare.com/files/71562818...2008_.rar.html

lütfen 4-5 maç oynadaman yorum yazmayın hepinizin yorumlarını bekliyorum ve herhangibir sorunuz varsa lütfen sorun herkese iyi FM 08 li günler

Paylasim icin tesekkurler. Taktigini 2008 de hale hazir macim olmadigi icin 2007 de denenim, Arsenal - Portsmount, geneldede taktiklere bu macta bakiyorum. Ilk denememde 6-4 yenildik. Maci izledim tam mac modunda sonra sunu gordum, amc mevkinde bende niko kranjar oynuyordu vede takim defans yaparken pek yardima gelmiyordu, ozaman orta saha hep arsenalde kaliyordu vede baski ustune bask. Bende sogle birsey yaptim, senin taktikle hic oynamadan sadece ok yonlerini degistirdim

Resimdeki haline getirdim, niko kranjari takim defans yaparken yardim etmeye mecbur kaldi vede baski azaldi. mac 1-1 bitti...

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

85 kişi bakmış başlığa 1 tane yorum yokmu arkadaşlar?

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Orta saha çok boş duruyor

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Benim kullandıgım taktiğe benziyor epeyce.

İndirdim deneme fırsatım olursa inşallah deneyeceğim Remzi. Diğer paylaşımlarıda bekliyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

Kardeş denedim güzel bir taktik ilk maçımda kendi evimde west hamla oynadım ben borodayım ilk yarıda 1-0 yenik gidiyorduk ikinci yarıda 90. dk da 2 tane gol attık kazandık belki biraz şansa oldu ama yinede kazandık =) güzel bi taktik ama biraz daha pişmesi lazım azcık daha çalış üstünde cok süper bir şey yapabilirsin =)

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Maça hükmetmek diye tabir edilen şey skor ile beraber topa hükmetmek ise zaten gösterdiğin maçlardan bunu yapamadığın anlaşılıyor. Zaten yeni maç motoru ile daha çok topla oynayan değil, topu olumlu kullanan kazanıyor.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

kardeşim çok saoL süper bir taktik şampiyonlar liginde deplasmanda gençlerbirliğiyle chelseayı 3-1 yenerek yarı finale çıktım çok saoL emeqe sayqı

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Biraz riskli bir taktiğe benziyor ama skorlara bakarak denemeye değer olduğunu düşünüyorum.Teşekkürler,emeğe saygı...

cok riskli gorunuyor

ortasahasız oynamam

mutlaka deniyeceğim takımım real madrid umarım işe yarar

Denedim.Amr ve Aml'deki oyuncuların yönlendirmelerini kapttım.Ortakadaki Amc'yi aşağıya doğru yönlendirdim.Daha iyi sonuçlar aldım.Denemeye değer.Mutalaka beklerde Wbr ve Wbl kullanın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Valla ben de az önce 3. maçta denedim. Takımım Bordeaux. Büyük takımlara karşı hiç işlemedi nerdeyse. Pas yüzdem %50lerde dolanıyor. Bu nedenle çok top kaptırıyorum orta sahada ve büyük takımlarda hızlı oyuncuları ile aşırı derecede bol pozisyona giriyorlar ve baya farklı sonuçlar alıyorlar. Genel olarak beğenmedim, daha çok iyileştirilmeli bence. Yine de emeğe saygı...

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

iLk maçımda poshmutha 4-0 yeniLdim bakaLım 4 maç daha devam edeyim sonuçLarı söyLerim.

Nesil
    2007
    Yer
    türkiye

Quote Originally Posted by Annitekiller View Post
    ortasahasız oynamam
    ehehueh
    bende sevmem böle ortasahasız taktikleri
    özellikle fm 2008'de ortasaha şart

taktiğin süper beni başarıya götürüyor ortadaki amc eleman aynı zaman rakip hücumdayken dmcye geliyor yani d'alessandroyu alın derim ben ssleri koymaya vaktim yok eğer vakit bulursam eklerim birde sol forvete atak oyuncu yapıp pivot forvet koyarsanız taktik başarısı artar çünkü kanatlardan gelen birtakım topu direk atak oyuncusunun kafasına indirmeli diğer forvette teknik olursa amc çok asist yapar... bnde deivid-mehmet batdal ikilisi forvette..

Taktik güzel ama riskli orta sahada oyuncun olmaz ise o alani cok iyi değerlendirilebilir.Bu yüzdende amc olani mc yapip ileriye ok vermek daha super olacaktir.

Daha denemedim ama reali barcayı falan yenmişsin güzel ama oynattığın oyuncuları transferlerini de gösterirsen daha net olur.

Man City ile 12 maç denedim attığım gol ortalamam 3.5 ama her maç en az 2 gol yedim gzl taktik ama çok gol yiyiyoruz

orta alan cok boş olduğundan kaynaklanir.

Mesaj Yetkileri