Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 85 sonuç

Konu: Backest v1.0|Dünyayı Sarsan Taktik|

bu formasyonu ben de beğeniyorum,
    takım komutlarını merak ettim indiriyorum,
    teşekkürler...

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

benım en buyuk problemim geriye dustukten sonra macı cevırmek ınsallah işe yarar..tesekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by scar face View Post
    benım en buyuk problemim geriye dustukten sonra macı cevırmek ınsallah işe yarar..tesekkürler
    Bu Taktikle Geriye Düştüğün Maçlarıda Çevirebiliyorsun.
    FC Sochaux-FC Bayern München Şampiyonlar Ligi Grup Maçımda(FC Bayern München'im) Sochaux Önce 1-0 Yaptı Normal Devam Ettim 1-1 Yaptım 2-1 Yaptı İlk Yarı Böyle Bitti Gerideydim Ve Bu Normal Taktiği Gol Taktiğiyle Değiştirdim 2 De Oyuncu Değişikliği Yaptım 90 Dakikanın Sonunda FC Sochaux:2 -- FC Bayern München:4
    Ben Bu Taktiği Sevdim Bayern'e Göre Bi Taktik.Yıllardır 4'lü Defans Kullanmayan Bana 1 Sezon 4'lü Defans Kullandıracak Gibi

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

denemekte yarar var

aynen bencede denemekte bi yarar var

arkadaşım öncelikle taktik için teşekkürler
    ben fm 08e ilk basladıgımda bu taktikle oynamıstım ve liği son 4 hafta kala sampiyon bitirdim avrupada da gruplara kaldım son macla celtici yensem cıkacaktım berabere kaldım olmadı NEYSE

ben bu sene kadroyu cok değiştirdim ve sana şimdi o kadroyu yazıyım uygun olup olmucanı söylersin bana

GK VOLKAN DEMİREL
    M.CAHAİS G.CABRAL EDU DRACENA GÖKHN GÖNÜLveyaMUSLU NALBANTOGLU

STEPHAN APPİAH
    ZAFER YELEN ALEX

M.TOPUZveya HURMACI AARİTALO
    KEZMAN vveya G.ÜNAL

benim oyuncuılar böyle bi de senden ricam sence bu yanlarına veya yazdıgım oyunculardan hangilerini kullanırsam daha iyi olur konusunda bana tavsiye vermen:d

yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

ben tam beklediğim kadar werim alamadım.takım çook yavaş oynuyor.ilk yarı sadece 3 pozisyon buluyorum;bu pozisyonlarda da oyuncum topu alıyo 5 adım atıyo şut çekiyo elde waar sıfır...
    turksportal...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

kardeş sen bu formaların arkasındaki gölgeleri nasıl kaybettin? konuyla alaksı yok ama

Quote Originally Posted by yokartiklebron View Post
    arkadaşım öncelikle taktik için teşekkürler
    ben fm 08e ilk basladıgımda bu taktikle oynamıstım ve liği son 4 hafta kala sampiyon bitirdim avrupada da gruplara kaldım son macla celtici yensem cıkacaktım berabere kaldım olmadı NEYSE

ben bu sene kadroyu cok değiştirdim ve sana şimdi o kadroyu yazıyım uygun olup olmucanı söylersin bana

GK VOLKAN DEMİREL
    M.CAHAİS G.CABRAL EDU DRACENA GÖKHN GÖNÜLveyaMUSLU NALBANTOGLU

STEPHAN APPİAH
    ZAFER YELEN ALEX

M.TOPUZveya HURMACI AARİTALO
    KEZMAN vveya G.ÜNAL

benim oyuncuılar böyle bi de senden ricam sence bu yanlarına veya yazdıgım oyunculardan hangilerini kullanırsam daha iyi olur konusunda bana tavsiye vermen:d

yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler

zafer'in yerine m.topuzu koy ileridede ben göndan cok werim aldm ama kezmana karşıda cok rakip oldm oda cok iyi orda secim senin...zaferle mehmetide deişmeli kullanırsın sonucu bana at...

Quote Originally Posted by handemert View Post
    ben tam beklediğim kadar werim alamadım.takım çook yavaş oynuyor.ilk yarı sadece 3 pozisyon buluyorum;bu pozisyonlarda da oyuncum topu alıyo 5 adım atıyo şut çekiyo elde waar sıfır...
    tabi yalan sölücek halin yok fakat bir ss eklicem

her ne olursa olsn italyaya karşı 20 şut herhangi bi takıma karşı 33şut kolay bi iş deil ama sende tutmadıysa bilemem...

Quote Originally Posted by dnz009 View Post
    kardeş sen bu formaların arkasındaki gölgeleri nasıl kaybettin? konuyla alaksı yok ama
    artı bişe yapmadm kalkması icin...

Dier yorum yazanlarda pek cevaplık olmadıgından yazmadm hepinize teşekür ederm

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Bu Taktiği 1 Sezon Bitirdiğim FC Bayern München Kariyerime Uyguladım.Şu Anda Ligin Neredeyse Yarısındayım Ve Namağlup Liderim.Kupalarda İlerliyorum.Şampiyonlar Liginde 4 Maçta Bir Üst Tura Çıkmayı Garantiledim
    DL ve DR si Sağlam Olan Takımlarda Çok İşe Yarıyor

kazmavs

zafer'in yerine m.topuzu koy ileridede ben göndan cok werim aldm ama kezmana karşıda cok rakip oldm oda cok iyi orda secim senin...zaferle mehmetide deişmeli kullanırsın sonucu bana at...

ben sen bunları yazmadan önce başka bişi denedim ortadaki mclerden sağ tarafa zafer yeleni koydum orda cok güzel oynuo uzaktan sutlarla harika goller atıyo dönen toplarda filan eğer zafer yelen orda aksarsa dediğin gibi yaparım
    kezmanmı gokhanmı konusunda da ilk yarı 2. yarı değişmeli oynuyorum hangisi kötü oynarsa değiştiriyorum tavsiyelerin için saol iyi oyunlar herkese

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

dardanelsporla başladım. süper lige kadar çıktım teşekkürler

Quote Originally Posted by sonOsmanLI View Post
    dardanelsporla başladım. süper lige kadar çıktım teşekkürler
    yazdıgın icin cok saol artk kücük takımlardada başarılı oldugunu biliyoruz

taktikle başladım fenerbahçede dakika 7 orta kazımdan gol kezman dan
    tşk kazmavs tşk turksportal

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Türkiye kupasında Fenerbahçe'nin yedek takımıyla yarı finale çıktım bizim yedek takım da çok büyük sayılmaz

Quote Originally Posted by MeMo View Post
    Türkiye kupasında Fenerbahçe'nin yedek takımıyla yarı finale çıktım bizim yedek takım da çok büyük sayılmaz
    memo sen yayınladıgın kariyerindemi deniyosn bu taktigi???

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Galatasarayda denedim 5 maç 3 mağlubiyet 2 beraberlik orta saha defans sağlam gözüksede bol gol yiyoruz ayrıca pozisyon bulmakta ve gol atmakta büyük sıkıntı var.Bence vasatın altında bi taktik

Mükemmel sonuç aldım Orkun Uğur Song Cahais H.Balta Linderoth Lincoln M. Topuz Özer Arda U.Karan şeklinde

Arkadaşım tebrik ederim taktiğin gerçekten işe yarıyo tek farklı kaznıyosun bütün maçları ama olsun 3 puan 3 puandır

Nesil
    2005

Bir sezonda Reading ile uyguladım taktiklerini arkadaşım ve sonuç ve ligin bitmesine daha 6 hafta var..

Teşekkürler..

galatasarayla deniyim dedim:
    xanthi 3 galatasaray 1
    galatasaray 2 ankaraspor 2
    besiktas 0 galatasaray 0
    galatasaray 0 atl. madrid 2

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kazmavs View Post
    memo sen yayınladıgın kariyerindemi deniyosn bu taktigi???
    Hayır,Türkiye Kupası'nda yedek kadroyla çıktığım için 3-5-2 yerine bunu deniyorum.

bende denedim.
    Porsumouth la nerdeyse küme düşeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Bende şimdi deniycem ve yorumumu yapıcam

Öncelikle bu paylaşımı yapan arkadaşıma teşekkür ediyorum.

bu taktiği 4 takımda denedim ve halada denemekteyim. Beşiktaş, Everton, Sporting Lisbon ve Atletico Madrid. Bu taktiğin her takımın uygulayabileceği bir taktik olduğunu söyleyemem. Beşiktaş ve Sporting Lisbon ile müthiş maçlar çıkarıyorum fakat Everton ve Atletico Madrid ile çok kötü bir sezon geçirmekteyim. Sanıyorum taktik dizilişlerde takımın taktiğe yatkınlığı gibi etkenlerde önemli. Herhangi bir eleştirim yok, sadece taktiğin bendeki etkisini bildirmek istedim. Ama şunu söyleyebilirim, yeni bir kariyere başlarsam ilk tercihim bu taktik olacaktır

taktiği şu anda deniyorum dakika 3 serkan çalık ve müthiş bir gol Aslında ben bu taktiğin biraz daha ofansif bi versiyonunu kullanıyordum ve yayınlamayı düşünüyordum senin taktiğini görünce kesinlikle wazgeçtim eline sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

kardeşim taktiğini deniyorum GS ile.. taktiğe uygun oyuncular transfer etmeye çalıştım şimdilik gayet güzel.. takımda büyük değişiklikler olduğu için ilk sezon istediğim gibi olmasa da şamp. olarak tamamladm.. şimdi 2. sezonum mükemmel gidiyo takım..

taktık guzele benzıo deneyelım bı

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Linkler Çalşımıyor:S

taktik gzl ama şimdi uygulamadan bişi sölemek istemmiorum bnc böle bi taktikle forvet tek başına kalıo ve forvetin tek başına kalması demek atak eksiklii demek bnce ama yinede bi denicem eline sağlık.bazı taktikler ne kadar teknik açıdan uygun gözükmese de çok başarlı olunabilinio

milli takımlar seviyesinde denenebilir.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri