Sayfa 12 / 17 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 488 sonuç

Konu: Takım Önerileriniz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Eğer oyuncu yetiştirmek istiyosanız PSG'yi öneririm.. Sakho, Sankhare, N'gog gibi oyuncuları yetiştirmek çok hoşuma gitti benim..

Spartak Moskovayı seçtim hayırlısı

Nesil
    2007
    Yer
    34

Cska Çok Baş Ağrıtıyor, Ayrıca Nedendir Bilemiyorum CSKA ile başarılı Olamadım Bir Türlü.. Bence Oyundan Zevk Alıcaksan ve Rusya Ligi Diyorsan Spartak Moskova En İyisi

Ben yeni bir oyun actim ve 2 sezondur Lille ile oynuyorum basta iyi butce veriyor orta sahasi falan iyi fakat transfer parasini basta dibine kadar harcamamak gerekiyor cunku ileride maddi sikinti bas gosteriyor. Yonetmesi zevkli bir taim Tavsiye ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Porto ve total dominasyon...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

yeni heyecanlar arıyorsanız Asya veya İskandinav ülkelerinde kariyer açın derim çin hindistan avustralya norveç isveç danimarka finladiya izlanda bu ülkelerin hepsinde oynadım ve çok zevkli

arkadaşlar bana bi takım önerirseniz 2031 e kadar geldim artık o save bıraktım ama kenarda duruyo silmedim.Bana bütçesi orta halli gençleri kaliteli bir takım.önerilerinizde 2. ve 3.liglerden takımda olabilir yeni heyecan istiyorumŞİMDİDEN TEŞEKKRÜLER...

bence malatyaspor bank asyadaki en iyi takım o bana göre!!!defansın ortasına bir oyuncu alırsanız super olur!!!deneyin)(&+'!)

düşme mücadelesi istiyorum, finansı iyi olan bi takım önerir misiniz?

ben başladım finans olarak iyi olupta kulüp kötü olan takım bilmiyorum ama sarıyeri şiddetle öneririm ben finansal olarak problem yaşamadım şuan 1.ligdeyim geçen sene 720 kombine satmıştım bu sene 2500 kombine sattım mutheşem transferler yaptım play-of a kalırım diyodum ama şu an düşmemeye oynuyorum

tmm denerim saol...

Quote Originally Posted by Storm View Post
    düşme mücadelesi istiyorum, finansı iyi olan bi takım önerir misiniz?

Wigan veya reading

Arkadaşlar okadar iyi bir menejer değilim.Şampiyonlar Ligi veya Uefa kupasına giden,transfer bütçesi 10.000.000 £ ve üstü olan,kendimi geliştirebileceğim,çok üst sırada olmayan orta halli bir takım arıyorum.

Denediklerim:
    Man City
    Fiorentina
    Galatasaray

Quote Originally Posted by fyagiz View Post
    Arkadaşlar okadar iyi bir menejer değilim.Şampiyonlar Ligi veya Uefa kupasına giden,transfer bütçesi 10.000.000 £ ve üstü olan,kendimi geliştirebileceğim,çok üst sırada olmayan orta halli bir takım arıyorum.

Denediklerim:
    Man City
    Fiorentina
    Galatasaray
    bence hamburg u bi dene van der vaart, kompany , de jong, trochowski gibi kaliteli oyuncular var. ister satarsın ister oynatırsın. takım intertoto da tek tur geçince uefa ya kalıyo

ayrıca trabzonsporu da alabilirsin 7-8M bütçe veriyolar oyun gerçekten zevkli oluyo ama avrupa kupalarına katılamıyo

Eğer zorluk ve yarış içinde olmak istiyosanız Treviso yu alın derim.Ben 2 sezondur oynuyorum müthiş zevk aldım.İlk sezon transfer butcesi 500.000 € ben ilk sene oyuncu transfer etmedim ligi 2.sırada bitirip ust lige cıktım.Bence denemeye değer

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Total Dominasyon'a uygun bir adet iyi bütçeli takım önerecek olan ?

Arkadaslar "Avrupadaki" alt liglerden bir takim alip,kariyer acmak istiyorum.Bana önereceginiz bir takim var mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    Arkadaslar "Avrupadaki" alt liglerden bir takim alip,kariyer acmak istiyorum.Bana önereceginiz bir takim var mi ?
    Nottingham Forest, Southhampton, R.Sociedad, Cavase..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    St.Pauli , Köln , Albinoleffe , Charlton , Las Palmas , Go Ahead ...

ama St.Pauli favorimdir ..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende çoğu kişinin tersine artık büyük takım yönetmek isitiyorum.Artık orta derecede güçlü takımları yönetmekten sıkıldım.Öyle takımlar bende çok stres yapmaya başladı.Artık keyifle takım yönetmek istiyorum.Revizyona gidebileceğim büyük takımlar arıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by Mr. Cool View Post
    Bende çoğu kişinin tersine artık büyük takım yönetmek isitiyorum.Artık orta derecede güçlü takımları yönetmekten sıkıldım.Öyle takımlar bende çok stres yapmaya başladı.Artık keyifle takım yönetmek istiyorum.Revizyona gidebileceğim büyük takımlar arıyorum.
    Son güncelemeyle birlikte Milan, Liverpool, R.Madrid güzel olabilir.Özellikle Milan'ı öneririm..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

m.city ile fenerbahçe arasında tercih yapmam gerek sizce hangisi genç takım oluşturmak için daha iyi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Man. City tabiki.Alt yapıyla 2015 yılına kadar alınmadık tek kupa kalmadı.

Kesinlikle kayserispor takımdaki gereksiz yabancıları satıp (iglesias,toledo,bide arjantinli defans vardı)yerlerine kallon kleberson cahais mika aaritalo ve defansı toparlayan bi adam(alpay) alınca ilk sezon şampiyonluk garanti.tabi doğru taktikle bkz.(4-1-3-2)

bana almanya liginden bir takım önerebilirmisiniz sampiyon olmak istiyorum
    Last edited by sinop : 22.Ağustos.2008 at 12:51

hsv,werder bremen,bayern,stutgart

benim takım önerim Paris Saint-Germain.PSGyi veritabanı güncelleşmesiyle ve Kimz'in taktiğini uygulayın çok başarılı olursunuz.

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya / Merzifon

Ben Galler ligindeki takımları öneririm . Ligin kalitesi çok düşük ve oyuncu almak zor oluyor ama ingiltere ve irlanda liglerinden yapacağınız ufak transferlerle çok kolay başarıya ulaşırsınız . İlk 3 avrupa kupalarında mücadele ediyor ve yabancı kısıtlaması yok Herkese öneririm ...

29. Default

Quote Originally Posted by sinop View Post
    bana almanya liginden bir takım önerebilirmisiniz sampiyon olmak istiyorum
    Wolfsburgu Öneririm..

ingiltere premier ligten biraz takviyeyle şampiyonluğa oynayacak orta halli bi takım önerirmisiniz

Sayfa 12 / 17 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Mesaj Yetkileri