Sayfa 15 / 17 İlkİlk ... 51314151617 SonSon
421 ile 450 arası toplam 488 sonuç

Konu: Takım Önerileriniz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ankaragücü Manyak Sarıyor Gerçekten Parasıda Fena Sayılmaz Bir İki Takviyeyle UEFA'ya rahat gidersiniz

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

juventus takım harıka bence sureklı kar eden bı fınansal yapısı var.kadro ıyı taraftar ıyı beklentıler ıyı takım sureklı kar edıyor ben 3.sezonda kı karım 150m euro ve bu daha sezonun ortasındakı rakam .takım bıraz yas olarak fazla ama degısımı ıyı yaptıgınızda super oluyr ben hemen yaslıları ve ısıme yaramıcakları yolladım ılk yıl giovincoda super gelısım gosterıo ve sıze ıyı para kazandırcak bı oyuncu oluyr crıscıto dıye bıı defans oyuncusuda var yıldız olmaya adayç.alt yapıda ıyı ıslıyor bence alınacak bı takım

çok çok iyi değilsiniz ama heveslisiniz: Arsenal
    transfer bütçesi uçmuş, takım genç ve dinamik, her genç oyuncu en geç 2 sene sonra 10-15m € oluveriyor.

Hevesliyseniz: Ajax
    kadronuz gayet iyi, bütçe de iyi, gençler muhteşem, bir kaç iyi tranferle şl sizin.

Tottenham: hücum oyuncularınız iyi, şampiyonluk yolu çok uzun ve zor,avrupa kupaları eğlenceli, finans iyi

Ben muhteşemim diyorsanız :Twente
    Hollanda liginin dinamikliğini ve sürprizlerini keşfedin , finans: ehh işte
    oyuncularınız ehh işte , avrupa ve lig oldukça zorlu

daha küçük kulüp denemdim. eminim daha zorları da vardır

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

8.0.2' e Shakthar Donetsk'i tek geçerim yönetim sizin bütün isteklerinizi yanıtlıyor ve toplam transfer bütçesi yaklaşık olarak 101 M oluyor Alamadığınız kişi kalmıyor tavsiye ederim!!!!
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

elinde hiç bir şeyi olmayan bir takım(kadro olarak)bütçeside biraz iyi ve avrupa kupalarına katılabilecek bir takım önerirseniz sevinirim
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    elinde hiç bir şeyi olmayan bir takım(kadro olarak)bütçeside biraz iyi ve avrupa kupalarına katılabilecek bir takım önerirseniz sevinirim
    danimarkadan brondby kadro olarak yeterli değil ama bütçesi gayet iyi ligine göre denemeye değer bence

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli

bence danimarkadan kopenhag harika daha öncede söylemiştim 8.0.2 de 11 milyon dolar bütce veriyor daha sonra isterseniz tekrar bütce ilave ediyor sampiyonlar ligine kalmanız halinde zaten göklere cıkartılıyosunuz

palermo,fiorentina ve zaragoza...gerçekten harika...

Salzburgda çok güzel

10. Default

Gençlerbirliği

Finansal durumu gayet iyi. Ayrıca kadrosunda da Mehmet Çakır, Isaac Promise, Marcinho gibi iyi topçular var. 2-3 takviye yetersiz kalsa da iyi bir transfer politikası izlerseniz UEFA'ya rahatça gidebilirsiniz.

bursaspor.....

arsenal muthis gencleri ve super bi defansi var ve fm deki favorim tabiki cesc

Middlesbrough,Tottenham,Reading,Sheffield Utd,Palmeiras,Corinthians,Cruzeiro,Az Alkmaar,PSV Eindhoven,Feyenoord,Villarreal,Valencia,Sevilla,At letico Madrid,Celtic,Rangers,Hearts,Aberdeen,Werder Bremen,Stuttgart,HSV,Karlsruhe,Leverkusen,Hannover ,Borussia Dortmund,Wolfsburg,Nürnberg,Genoa,Catania,Sampdori a,Roma,Juventus,A.C.Milan,Torino,Livorno,Parma,Reg gina,Atalanta,Fiorenina,Napoli,Lazio,Palermo,Fener bahçe,Bursaspor,Kayserispor,Manisaspor,Altay,Bolus por,Etimesgut Şekerspor,Giresunspor,Malatyaspor,Kocaelispor,Güng ören Bld.Spor,Locomotiv Moscow,Zenit St.Petersburg,Olympique Lyonnais,Olympique Marseille,Lille OSC,Auxerre,Boca Juniors,Huracan,İndependiente,San Lorenzo,River Plate,Arsenal De Saranti,Al-İttihad,Al-Ahli,South China,Al-Nejmeh,Al-Karama,Al-Jaish,Nebitchi Balkanabat,Nisa Ashganabat,Regar-TadAZ Tursunzade,Home United FC,Singapore Armed Forces FC,Porto FC,Benfica,Sporting Lizbon,Sparta Prague,Sigma Olomouc,Neftçi,Cruz Azul.Sanırım bu kadar yeter.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    8.0.2' e Shakthar Donetsk'i tek geçerim yönetim sizin bütün isteklerinizi yanıtlıyor ve toplam transfer bütçesi yaklaşık olarak 101 M oluyor Alamadığınız kişi kalmıyor tavsiye ederim!!!!

Sözümün arkasındayım
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

cocuqLuqumdan beri ManU taraftarı oLduqum icin Manchester Unıted e aLısmısım kopamıorm xD

merhaba arkadaşlar ben konu açamıyorum bu siteye yeni üye oldum derdimi burdan msj atarak anlatmak istiyorum arkadaşlar bende Football Manager 2009 var ama kasıyo pc biraz Football Manager 2008 de var ben 2008 oynamaya devam edebilirim ama kadrolar eski kadro yenilerini arıyorum ama bulamadım bu sitede vardır die düşünüyorum sizler linki biliyosanız ve nasıl kuruluor burdan bana bi anlatırsanız çok minnettar kalırım...Kısacası Football Manager 2008 oynamak istiyorum ama eski kadrolar olmasın yani en son yeni kadrolarla oynasam gzl olur die düşünüyorum milan baroslu kewelll galatasaray gibi bana bu konuda yardım edeck arakdaşları arıyorum lütfen bi yardım şimdiden tşk ederim arkadaşlar...

17. Default

Bursaspor
    Harika bir kadrosu var.Forvetine niculae yi alırsanız harika oluyor.UEFA da yarı final yaptım

ARSENAL süper gençleri var..suan 2015 senesindeyim ve 4 şampiyonlar ligi, 2 süper kupa,6 lig şampiyonlugu 2 dünya klupler kupası...ayrıca finansı süper transfere ilk sezonlar pek gerek olmuyo..daha sonrada istediginiz yıldızları alabilirsiniz ben mesela messi ve silva yı aldım...

ayrıca ATLETİCO MADRID ispanya ligi cok zevkli denk takımlar var kadrosu güzel transfere gerek yok finans idare eder ayrıca süper bi genc yetenek olan agüero var o yeter zaten tek basına 50 gol attı apaçi

Torquay United derim.
    İngiltere Blue Square Premier de.Yönetim sizden hiçbir şey beklemiyor.Taraftarınız her daim arkanızda. Oyuncular ise iyi bir idmanla gerçekten iyi oluyorlar.Altyapıdan hersene banko oynayacak 1 veya 2 oyuncu çıkıyor.Finans durumunuz kötü ama kendi oyuncular yetiştirebildiğiniz için ihtiyaç duymuyorsunuz. Fm ruhunu bu takımla anlarsınız bence.İyi oyunlar.

bence touluse olabilir.Bir kaç tane transfer söyleyeyim onları alın:amr zaki,adigun salami bunları alırsanız iyi bir takım olur.Bence deneyin arsenalı 6-1 yendim toulouse'yle lyon'u 4-3 yendim fransa kupasında

Default Yeni ve büyük bir heyecan istiyorsanız...

Size tavsiye edeceğim takım İngiltere'nin köklü takımlarından, CocaCola League One'da mücadele eden Bristol Rovers. Bu seçim kesinlikle gerçek yeteneklerinizi ortaya çıkaraktır. Önce Championship'e oradan da Premier Lig'e yükselmeye çalışacaksınız. Zamanla Premier Ligin güçlü takımlarından biri haline gelebilirsiniz. Tabi bu neredeyse bütünüyle sizin yeteneğinize bağlı. Hatta ileride bir gün Şampiyonlar Ligi kupasını dahi kaldırabilirsiniz.
    Sonuç olarak barcelona, real madrid, man uni., milan, inter vs... takımlarla en kötü oyuncular dahi şampiyon olabilir. Ama yetenek bir yerel takımdan efsane bir takım oluşturmakta.
    Bu arada Bristol Rovers'ın lakabı ''The Pirates'' (Korsanlar). İyi oyunlar dilerim.

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya / Merzifon

Ben ise herkese Valencia'yı öneriyorum . Birkaç oyuncu satarak iyi bir bütçe yaratabilirsiniz . Gerçekten çok zevk alacaksınızdır

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by amasyali View Post

Ben ise herkese Valencia'yı öneriyorum . Birkaç oyuncu satarak iyi bir bütçe yaratabilirsiniz . Gerçekten çok zevk alacaksınızdır

kardeş valencia yı bende çok beğeniyorum...ama lig maçlarındaki en fazla 3 tane eu dışı oyuncu oynatılmasına kıl oluyorum...onun için ispanya ligini pek sevmem...

Quote Originally Posted by Fıratcan Alçınkaya View Post
    Juventus

Benim Seri-A'da en zevk aldığım takım lig başlı başına çok heycanlı zaten.. Kadro yeterince iyi menajerlik yeteneğiniz ile birleştirip ilk sezonunuzda şampiyon olabilirsiniz... Transfer bütçesi fm için az sayılmaz ayrıca kadroda elden çıkarabilcek oyuncular epey var ekstra bütçe sağlıyabilirsiniz... İntikam peşindesiniz kısacası takımdan alınan Lig Şampiyonluğunu takıma geri getirmek için oldukça motive oluyorsunuz...
    Sana katılıyorum juventus çok zevkli oluyor tek rakibin İnter oluyor çünkü inter fazla puan kaybetmiyor. Yapacağın transferlerle Avrupa'da bile başarı yakalıyabiliyorsun

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Deportivo La Coruna Kadro kalitesi ahım şahım değil, orta düzey bir İspanyol takımı fakat takımda kaliteli gençler var ve bu gençlere ilk sezon sonunda astronomik rakamlar teklif ediliyor. Guardado ve Barragan'ı ilk sezon sonunda satıp elde ettiğiniz gelirle çok iyi bir takım kurabilirsiniz.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TR.CaPTaiN View Post
    Deportivo La Coruna Kadro kalitesi ahım şahım değil, orta düzey bir İspanyol takımı fakat takımda kaliteli gençler var ve bu gençlere ilk sezon sonunda astronomik rakamlar teklif ediliyor. Guardado ve Barragan'ı ilk sezon sonunda satıp elde ettiğiniz gelirle çok iyi bir takım kurabilirsiniz.

katılıyorum en iyisi deportivodur forza riazor blues şahsen ekonomik sıkıntılar içinde olsalarda total dominasyonla çok iyi oynuyolar ve kadrosu fena değil özellikle forvet hattı süper

Quote Originally Posted by ShevAnil View Post
    Marseille...
    Bir Kaliteli Forvet Alırsanız Gerçektende Çok Etkili ve Tutulması zor Bir Takım..
    Forvet kesinlikle şart özellikle ST olması kafa ve boy özellikleri iyi olmalı. Kanatlarda Zenden ve Ziani fena sayılmazlar ekstradan Ben Arfa gibi bir yıldız oyuncusu da var. Niang yeteri kadar iyi değil. Defansın Sağına ve Forvet bölgesine kaliteli isimler alınırsa şampiyonluk için hayli avantajlı bir konuma gelebilirsiniz. Bu arada Gomis'i önerebilirim ilk sezonda kiralayabilirsiniz. 8 milyon £'da bonservisiyle alabilirsiniz...

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Basel'i öneriyorum. Ligde kolaylıkla şampiyon olacağınız için tüm plan ve programın avrupa kupaları için yapıldğı bir oyun sizleri bekliyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Standard Liege.. Genç oyuncuları çok iyi alt yapısı sağlam.. küçük bir takımla oynamak istiyorsanız tam size göre olabilir =)

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Fenerbahçe 8.0.2 ile ayrı bir zevkli oluyor. İstenirse 29 milyon dolar transfer bütçesine ulaşılınabiliyor. Appiah, Edu, Deivid(serbest bırakmayın-iyi oyuncu), Kezman'ı satabilirsiniz. van der Vaart gibi yıldızları bile getirebilirsiniz.

Sayfa 15 / 17 İlkİlk ... 51314151617 SonSon

Mesaj Yetkileri