Sayfa 17 / 17 İlkİlk ... 7151617
481 ile 488 arası toplam 488 sonuç

Konu: Takım Önerileriniz

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

bence de man city oyundaki açık ara en iyi ekonomiye sahip takım ilk sezondan ligi domine etmek mümkün...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

2008 konusu bu
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    2008 konusu bu
    Ya ne güldüm he,hiç bakmıyorum sağa sola direk 'Takım Önerileri' konusuna baktım daldım içeri

Bu arada olsun Muhammet ben o yılki. takımlada toplarım kupaları

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

yorum yapmal istemiyorum biliyormusunuz,sanırım afyonu patlamamış bu duruma tam oturuyor bende hiç bakmadım konu nedir,neresidir

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

gülücüklere hayran kalmış durumdayım
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Man City orta seviyemi?O takımla ben ilk tüm kupaları alırım 3-4 yıla gerek yokki
    3-4 yıl içine ilk yıl girmiyormu arkadaşım nasıl yorum okuyorsun ayrıca orta düzey bir takım m.untd,chelsea,liverpool,arsenal, üst düzey takımlar ve ilk yılda alacağın kupa sınırlı ezbere konuşmayın lütfen...

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by dearEmrah View Post
    3-4 yıl içine ilk yıl girmiyormu arkadaşım nasıl yorum okuyorsun ayrıca orta düzey bir takım m.untd,chelsea,liverpool,arsenal, üst düzey takımlar ve ilk yılda alacağın kupa sınırlı ezbere konuşmayın lütfen...
    Ezbere konuşmuyorum oyun hakkındaki bilgilerimle konuşuyorum.Konunun 12 konusu olduğunu sanmıştımve o nedenle yorum yazdım.Ayrıca 3-4 yıl için de kazanmak ile 1. yıl kazanmak arasında çok üyük farklar vardır bunu anlamıyorsanız size burda bunu aıklamamında bir manası yok.

Genelde Portekiz Ligi'nden çok hoşlanıyorum. Yabancı sınırı olmaması bunun en büyük sebebi. Birde şampiyonluk için yarışan 3 takım var zaten. Genelde düşük profilli takımları sevdiğimden bu 3 büyüğün arasında Lizbon'u tercih ediyorum. Bütçeleride gayet geniş. Tavsiye ederim.

Lizbon haricinde yine aynı ligden Braga'yıda tavsiye ederim. Onunda profili baya düşük ama 2. sezon baya güzel bütçe veriyorlar. Zaten 2 forvet oyuncusu gayet sağlam. Onun haricinde gerekli yerlere nokta transferler yapıp ilk sezonu atlattın mı 2. sezon dahada rahatlıyosun.

Sayfa 17 / 17 İlkİlk ... 7151617

Mesaj Yetkileri