Sayfa 2 / 17 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 488 sonuç

Konu: Takım Önerileriniz

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Nottingham Forest 'i öneririm size takımda iyi oyuncular var kelvin wilson, Chris cohen, Matt Lockwood gibi ispanya ve arjantinden gerekli takviyeleri yaparak iyi bir takım kurabilir kendinizi swensea ve yeovil gibi takımlarla birlikte müthiş bir coca-cola league1 yarışı içinde bulur heyecendan tırnaklarınızı yersiniz ve terfi ettiğinizde aldığınız gençlerde geliştiği için yeni sezonda kimleri alsam acaba diye bol bol düşünür kimseyi takımdan kesmeye kıyamazsınız. Bunları nerden mi biliyorum ? Çünkü ben şu anda bu takımla oynuyorum herkese de tavsiye edrim.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

almanya liginde iyi bir takım söyler misiniz(werder hariç)defansı ve orta sahası iyi olan özellikle defansı çabuk olursanız süpper olur
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by handemert View Post
    almanya liginde iyi bir takım söyler misiniz(werder hariç)defansı ve orta sahası iyi olan özellikle defansı çabuk olursanız süpper olur
    Schalke 04

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Hamburg olabilir..

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Kesinlikle Fenerbahçe'yi öneririm.
    Gökhan Ünal ve Aaritalo'yu aldım, ilk sezon takım coştu. İkinci sezon Edu,Kezman ve Lugano'yu sattım; Zarate ve Da Costa'yı aldım; ŞL'de Real Madrid'i bile eledim.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

İngiltereden Newcastle avrupaya gitmemesi sadece kötü onuda 1 sene sonra cözebilirsiniz iyi bir kadrosu var
    İtalyadan Fiorentina 2007 de keşfetmiştim bi kaç takviye ile büyüklerle kafa kafaya oynuyorsunuz.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

size Derby City öneririm takımın transfer ücretin çapının 4 katı İyi oyunvular alıp ve ya kiralayıp çook zevkli bi kariyer yapabilirsiniz saten ilk göze çarpan transfer ücreti bana 16 Mn werdiler sizede öle werirler.
    turksportal...

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Villareal, Lazio, Roma.
    Hem gelecek icin yapilanma olanagi saglayan takimlar hem de su an ki durumlari güclü olan takimlar. Bence kendi liglerinde en iyilerinden bir alt düzeyde olan takimlari yönetmek zevkli. Basariyi yakalamak tabi daha zor, ama daha zevkli oluyor ve oyunun tadini daha fazla cikariyorsunuz.

Juventus

Benim Seri-A'da en zevk aldığım takım lig başlı başına çok heycanlı zaten.. Kadro yeterince iyi menajerlik yeteneğiniz ile birleştirip ilk sezonunuzda şampiyon olabilirsiniz... Transfer bütçesi fm için az sayılmaz ayrıca kadroda elden çıkarabilcek oyuncular epey var ekstra bütçe sağlıyabilirsiniz... İntikam peşindesiniz kısacası takımdan alınan Lig Şampiyonluğunu takıma geri getirmek için oldukça motive oluyorsunuz...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Fıratcan Abi'ye katılıyorum. Juventus gerçekten çok zevkli. Üstelik ufak bir başarıyla tüm oyuncuları takımınıza getirebiliyorsunuz. Transfer ücreti de sorun olmuyor. Oyuncuları da oldukça iyi. Ayrıca yaşlı olup da değeri yüksek olan oyuncular var(Trezeguet, Camoranesi). Onları satarak paranızı çoğaltabiliyorsunuz. Onun dışında büyük yıldızlar da var(Ia quinta, Chiellini, Tiago). İyi bir frikikçisi de var(Del Piero). Yani her şeyiyle güzel bir takım. 40-1 şampiyonluk oranı verseler de, şampiyonluk adayı bence.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ingiltere 4 ligi....

coca cola league 2...

Chesterfield...

Ligden lige atlamak istiyorsanız..biraz takviyelerlee...

bu takım tam size göree....

bence osasuna oynayın bakalım en iyi menejer kim??

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    CLub america(MEX)

Zevk aLırsın.FM oynadığını anLarsın.Her maçta boL goL oLur.En önemLisi de 105.000 kişinin önünde oynamak nasıL bir heyecandır onu anLarsın
    avrupa da oynamaktan ve transfer yapmaktan bıktım gencleri yetiştirp avrupaya satalım bakalım nasıl bişi...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Arkadaşlar bana öyle bir takım söyleyinki şampiyonluk kimseden beklenmesin, Takım'ın transfer bütçesi 30-40 MN $ olsun, ayrıcada Avrupa kupalarından birine gitsin..

Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

HSV OOlabilir...

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul - kadıköy

galatasaray fena değil.genç bir takım oluşturmak isteyenlere iyi bir seçim olur.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

ingiltere league 1'den notthingham forest'ı öneriyorum. hem geçmişi gerçekten sağlam olan bi takım hem de kadrosu da çok iyi. ilk sene championship'e çok rahat çıkabiliyorsunuz ama zorluklar ondan sonra başlıyor. championship'de tutunabilmek çok zor çünkü bunu başardığınız a ilk olarak yönetiminiz sizden memnun kalıyor. zaten premier lige de çıkarsanız sizi altın harflerle stadyuma yazıyorlar...

Sevilla Fc

Takim zaten iyi,ama transfer yapmak gerekiyor eksik bölgelere.Oraya kaliteli transferler yapildiginda takim mükemmel oluyor.Yönetim iyi para veriyor,gereksiz oyunculari da sattiginiz da transfer bütcesi hayli yüksek oluyor.

Sezona 2 kupayla girebilirsiniz,ondan sonrasi da gelecektir muhakkak (:

Cangele ve fatih ceylanlı kayserispor u öneriyorum ileriki yıllarda g.ünal ve m.topuzu satıp para kazanıp yeni bikaç güzel futbolcu aldığınızda hilesiz hurdasız temiz bir lig şampiyonluğu geliyor...ben oldum tek mimarım CANGELE

Nesil
    2007
    Yer
    East Unbool

şahsen İstanbulspor bu oyunda yıllardır oynadığım takımdır. bu sene de değişiklik yapmadım ve İstanbulspor'u aldım. hiçbir transfer bütçesi olmayan 1. lig takımını alıp önce Süper Lig'e sonra da Avrupa kupaları ve şampiyonluğa doğru götürmek kadar zevklisi olamaz. oyuncuları da çok fena değil başlangıç için, takımı iyi kavrar ve elinizdeki oyuncularla serbestten aldığınız ve kiraladığınız oyuncuları iyi harmanlarsanız çok zevk alacağınız bir oyununuz olur.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Aykan19o3 View Post
    Arkadaşlar bana öyle bir takım söyleyinki şampiyonluk kimseden beklenmesin, Takım'ın transfer bütçesi 30-40 MN $ olsun, ayrıcada Avrupa kupalarından birine gitsin..

Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

PSG...tam istediğin gibi bir takım sadece avrupaya gitmiyor...

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

en iyisi bncede newcastle...

Mainz,Spartak Moscow teki Rusya'da diğeri ise Almanya 2.Lig de ikisininde güçlü sağlam oyuncuları var.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by semih19 View Post
    en iyisi bncede newcastle...
    KEsinlikle katılıyorum NEwcastle süper bi takım helede Martins coşturuyo.
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

deportivo takımını öneririm onla oynamasıda zevkli oluyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    deportivo takımını öneririm onla oynamasıda zevkli oluyor.
    Bİraz daha açıklasan daha iyi olurdu...
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Bİraz daha açıklasan daha iyi olurdu...
    olur.bu takımı alcak arkadaslar öncelikle yüksek bütce beklemeyin.transfer bütcesi 2.5 milyon tl kadar biseyfakat oyuncu kadrosu fena degil.eskiden ispanyada kafaya oynayan bi takımken,hatırlarsınız ş.ligindede oynardı şimdilerde kaderinin orta sıralar ve küme düsme mücadelesi olmasını siz değiştirebilirsinizayrıca deportivo taraftarına türkler lakabı takıldıgından ve her mac kale arkasında bir türk bayragı oldugundan bir türk menajeri cok seveceklerdir.bu takımı alacak arkadaslara basarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Büyükada/İstanbul

Quote Originally Posted by Sir FRD View Post
    Boston Utd

hiçbirşeyi yok.Sadece bulunduğu lige göre iyi bir kadrosu var
    Bu takımı vezir yaparsınız ama rezil yapamazsınız zaten en altta
    Denemeye değer
    Ha bir de logosu güzel

Yeminle koptum sandalyeden düştümm Süper ya

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

tottenham diorum başka bişi demiorumhem premier lig de oynuyosunuz çok zevkli geçiyo,kolay maç diye de birşey yok.hem de forvetleri avrupanın en iyi forvetlerinden.çok iyi de bütçesi var.şampiyonluk zor olsa da avrupada başarıyı hemen yakalayabilirsiniz

arkadaslar bir fm hastası olarak uzun zamandır fm oynamıorum artık sarmıyor bana yeni bi takım heyecan werecek takımlar önerirmisiniz

Sayfa 2 / 17 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri