Sayfa 3 / 17 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 488 sonuç

Konu: Takım Önerileriniz

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

aysem, sana Villareal'i öneriyorum. Matias Fernandez, Riquelme, Giuseppe Rossi, Nihat gibi yıldızlar var. Transfer bütçesi de çok kötü değil. Pires ve Cani'yi satarak transfer bütçemi artırdım ben. Defansa takviye yaparak çok iyi oyunlar çıkarabilirsin. Mesela ben defans Felipe'yi aldım ve takım coşuyor. Sol kanada da Aaritalo'yu aldım. Süper gidiyorum ve çok da zevk alıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Hamburg SV olabilir..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

fiorentina süper bi takım.kendinize bütcede sağlayabiliyorsunuz.ben montolivo ve mutuyu 79 milyon tlye sattım.onların yerine defansa barzagli,daniel alves,orta sahaya neri cardozo,forvete klaas jan huntelaarı aldım acayip keyif alıyorum takımdan.2.senemde riquelme yide bağladım.ayrıca transfer yapmadan da kadro yine iyi.kalede frey oyunun en iyi kalecilerinden birisi.sol bekiniz keza sağ bekiniz ve stoperleriniz mükemmel.orta sahada sırp kuzmanovic cok iyi.arjantinli santana mükemmel.forvette pazzini de cok gol atan bir oyuncu.fiorentineyi secerseniz keyif alcagınızı düsünüyorum.iyi oyunlar

8.0.2 ile tottenham süper olmuş ayrıca müthiş bir transfer bütçesi veriyorlar 45 M euro gibi.
    Last edited by El Barto : 15.Şubat.2008 at 23:18

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

arkadaslar bana sampiyonluga oynamayıp sampiyonluk potansiyeli tasıyan takım önerir misiniz her ligden olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by talihsizler View Post
    arkadaslar bana sampiyonluga oynamayıp sampiyonluk potansiyeli tasıyan takım önerir misiniz her ligden olabilir
    PSG'yi önerebilirim sana..gayet rahat yapıyorum ilk senede şampiyon..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by talihsizler View Post
    Tottenham
    Hertha bsc.
    Villareal
    Sevilla
    fiorentina
    juventus(ilk sene için)
    trabzonspor

Bank asya 1. liginden süper lige çıkabilecek takımları söyleyebilirmisiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Eskişehirspor(Eski efsane)
    Giresunspor(Süper Lig'de yeni yüzler görmek için)
    Karşıyaka(İyi bir taraftar desteği ve şuan Süper Lig'de hiç İzmir takımının bulunmaması)

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya / Merzifon

Quote Originally Posted by Highone58 View Post
    Bank asya 1. liginden süper lige çıkabilecek takımları söyleyebilirmisiniz?

Antalyaspor'u dene kesinlikle öneririm .

Orduspor ve Malatyaspor'da iyidir ...

DeporTivo(El Turka) alınması gereken bir takım..

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

arkadaşlar almanya 2.liginden hoffenheim'i öneririm.. dibten zirveye ulaşmak için güzel bir takım.. ve 8.0.2 ile birlikte 13.5 milyon £ luk bir transfer bütçesi gelmiş.. buda büyük bir avantaj..

Nesil
    2004
    Yer
    istanbul

Arkadaşlar,bosna ligini kurup ordan bir takımla kızılyıldızvari bir başarı öyküsü yaratmak,oradan da avrupanın belli başlı liglerinden birine geçiş yapmayı düşünüyorum(kariyer hikayelerinde de yayınlayacağım)
    Daha önce bu ligi indirip oynayan varmı?Önerileri olan var mı?

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by RoNNiE91 View Post
    Arkadaşlar bana bir takım söyler misiniz ki şöyle olsun.

Büyük bir kulüp olmasa da olur.Avrupa Kupalarına gitmesine gerekte yok.İtalya'dan ve Türkiye'den olmasın.Böyle Sevilla gibi sonradan patlayacak bir takım yapmak istiyorum.Hatta ismi ve renkleri güzel olursa iyi olur
    Zenit'i al. İlginç oluyor. Ben Zenit'le oynuyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Her zaman şampiyonluk şansı az olan ama ortalamanın üstünde bir popülariteye sahip takımlarla oynamayı tercih etmişimdir. Manchester City buna güzel bir örnek.
    Takıma baktığımızda ilk göze çarpan şey genç ve yetenekli oyuncu bolluğu. Michael Johnson ve Micah Ricards zaten bu oyunun bilinen genç ve potansiyelli yıldızları. Ricardsla birlikte yanında bir diğer genç savunmacı Corluka ve deneyimli Dunne a sahibiz. Defans hattı çok iyi. İyi bir sol bek transferiyle mükemmele yakın olur. Ama left wingback Garrido da yeterli sayılır ki o da 22 yaşında.
    Orta sahada yüksek özellikleriyle parlayan 26 yaşında brezilyalı yıldız Elano, Genç mc Johnson ve bulgar yıldız Petrov var. Belki burada sağ açık Geovanni yerine bir alternatif düşünülebilir ama o da hiç fena oynamıyor.
    Takımın tek eksik bölgesi bana göre hücum hattı. Benjani ve Caciedo bana göre yetersizler ama oyun başında kiralık olarak gözüken Bianchi takıma dönünce Ligin üst düzey forvetleri arasına giriyor. Yine de bir yada iki yıldız forvet alınabilir diye düşünüyorum. O zaman takım çok sağlam olacaktır. Genç Bojinov da hiç fena değil. Benim oyunumda milan kendisine teklif yapmıştı. Çok şans vermeyi düşünmediğimden satmıştım.
    City nin en cazip özelliği ise transfere ayrılan muazzam bütçe. Tam hatırlamıyorum ama sanırım 100 milyon euro civarlarında birşeydi ki gördüğümde ağzım açık kalmıştı.
    Kesinlikle denenmesi gereken bir takım. Genç yıldızların aklı büyük takımlar tarafından çelinmese daha güzel olacak ama bunun önüne geçilebilirse iki sezon içinde şampiyon olabilecek bir potansiyel var.

Nesil
    2004
    Yer
    istanbul

ben fc sarajevoyu aldım,kariyer hikayelerinde yakın zamanda paylaşacağım,bu sırada finlandiya ve romaya liginden de ne cevherler çıkıyor arkadaş yahu

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

arkadaşlar

ben zoru severim ama tümden iddasızlarlada uğraşamam diyorsanız...

alın samsunsporu ....

önce saç baş yolun bağırın çağırın heyecanlanın ondan sonra ilk yıl birinci lige muhtemelen çıkamayın...sonraki yıl takımla çok oynamazsanız biraz şansınız yaver giderde süper lige yükselirseniz bilinki düşmenin en büyük adayı sizin takım.....

sonra yavaş yavaş yükselin merdivenlerii....çok ça sinirlendiğiniz olsun ama inadım inat başarı zaman ister diyorsanız...alın samsunu....ya oyunu bilgisayarınızdan siliersiniz..yada ben bu işi çözdüm arkadaş deyip gururlanırsınız....

aslında sadece samsun için demiyorum....

bu sene türkye birinci liginden süper lige kimki takımını (hilesiz tabii) rahatlıkla çıkarabiliyorsa....o kişi bu FM yi çözmüştür..helal olsun derim..

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

ArkadasLar Yeni Bir Kariyer Yapmayı düşünüyorum..

Bana ŞampiyonLuk istemeyen Avrupa KupaLarına giden bir takım rica ediyorum

ÖnerebiLeceginiz takımLarı bekLiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Nürnberg veya Groningen olabilir.

Turkcell Süper Lig veya Bank Asya 1.Lig'den bir takımla oynamak istiyorum.Bana bu liglerden önerebileceğiniz takımlar var mı?

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Turkcell Süper Lig veya Bank Asya 1.Lig'den bir takımla oynamak istiyorum.Bana bu liglerden önerebileceğiniz takımlar var mı?
    Sivasspor 8.0.2' de harika kadroya sahip, maddi olarak çok iyi olmasa da takımda iyi bir potansiyel var. Denemeni öneririm..

Bank Asya 1. Lig' den ise Sakaryaspor oldukça kaliteli..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Quote Originally Posted by cekochan View Post

samsun dostum samsun

Lightbulb

Arkadaşlar bana fmden soğuduğum şu günlerde öyle bi takım önerinki ligde ortahalli kadro acısından cokta geniş olmayan ve biraz transferle toplanabilecek bikaç yıl içindede şampiyon olabilecek bi potansiyeli olsun..Mali acıdanda fena sayılmayan bi takım olsa süper olur ki oyuna yeniden ısınayım önerilerinizi bekliyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Quote Originally Posted by jay-jay View Post
    Arkadaşlar bana fmden soğuduğum şu günlerde öyle bi takım önerinki ligde ortahalli kadro acısından cokta geniş olmayan ve biraz transferle toplanabilecek bikaç yıl içindede şampiyon olabilecek bi potansiyeli olsun..Mali acıdanda fena sayılmayan bi takım olsa süper olur ki oyuna yeniden ısınayım önerilerinizi bekliyorum...
    Sparta Rotterdam-Leicester City
    <')))))>-<

S.S Lazio'yu al...

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by Fıratcan Alçınkaya View Post
    S.S Lazio'yu al...
    Evet Lazio'yu ben de öneriyorum. Pandev'i çok iyi fiyataw sattığınızda takımı baştan yaratma şansınız doğuyor ...

takımları öyle güsel anlatıyosunuzki sayfaları baştan sona kadar okudum en az 5 tane farklı takıma bunu seçecem dedim.kayıtlı oyunumu bırakıyodum nerdeyse :d.bu arada 8.02 yi çalıştıramıyorum ben

Quote Originally Posted by Mr.CordiaL View Post
    Evet Lazio'yu ben de öneriyorum. Pandev'i çok iyi fiyataw sattığınızda takımı baştan yaratma şansınız doğuyor ...
    De Silvestri,Mudingayi,Behrami,Pandev,Rocchi v arkadaşlarını yönetmek çok güzel iyi bir kaleci ayarladınızmı yemede yanında yatın...

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by burak_unal View Post
    Bu arada 8.02 yi çalıştıramıyorum ben
    Oyununun orjinal olması lazım. Sitede bununla ilgili paylaşım yasak.

Quote Originally Posted by Mr.CordiaL View Post
    Oyununun orjinal olması lazım. Sitede bununla ilgili paylaşım yasak.
    hmm aramızda kalsın o zman bu artık 2009 dan itibaren orjinal almaya başlarım.şimdi dgs ye çalışmaktan doru düzgün oynayamıyorum zaten

Sayfa 3 / 17 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri