Sayfa 4 / 17 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 488 sonuç

Konu: Takım Önerileriniz

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Toulouse ve Sevilla'yı şiddetle öneriyorum:

Toulouse gerçekten çok iyi bi takım.Şampiyonlar Ligi'ne katılıyorlar.Her mevkide çok iyi oyuncular var.Mansare,Cesar,Mathieu,Ebondo,Elmander,Emana vs..Taktiği oturtursanız Fransa'da rahat bir şekilde şampiyon olabilirsiniz.Ancak defansa ve forvete takviyeler yapmalısınız.Elmander'in yanına kaliteli bir forvet alırsanız rahat edersiniz..

Sevilla'ya gelince son yıllardaki başarılarından söz etmeye gerek yok.Kadroda 3-4 gereksiz oyuncu var onları gönderip transfer bütçesini artırabilirsiniz.Oyunun başında fazla bütçe verilmesede ek bütçe isteyince 20M veriyorlar.Bu paraylada özellikle defansa iyi takviyeler yapabilirsiniz, genç oyuncular alabilirsiniz.İlk sezon olmasada 2.sezon La Liga şampiyonluğuna fazla zorlanmadan ulaşabilirsiniz..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Arkadaşlar yeni oyuna başlıcam, bana herhangi bi 2.ligden, hedefi 10.-11. lik olan, finansı da çok kötü olmayan bir takım önerirseniz çok makbule geçer.

fransa 2. ligi Le Havre 8.0 da baktm bugun süper takımdı bi bak derim

Quote Originally Posted by Mr.CordiaL View Post
    Arkadaşlar yeni oyuna başlıcam, bana herhangi bi 2.ligden, hedefi 10.-11. lik olan, finansı da çok kötü olmayan bir takım önerirseniz çok makbule geçer.
    QPR ı dene bence.bende 2. liglerden ve finansı fena olmayan bi takım arıyodum ve QPR ı buldum.10milyon euro ile başlıyosun lige şimdilik daha fazla bi bilgi veremicem çünkü takımı buldum direksana yazdım

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Premier Ligden Sunderland zevkli ve güzel.Bi kaç transferle ilk 10'a oynayabilirsiniz..

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Leicester City
    <')))))>-<

Lyon

kadro yerinde gerçekten sadece 4 transferle şampiyonar li,gi sampiyonu olabilirsiniz

ben;
    cesar delgado*eduardo ratinho*akinfeev transferleri ile şampiyonlar ligi kupasını kaldırdım

Udinese gerçekten çok iyi bir kadroya sahipler hücum hattı çok güçlü bir takım

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by burak_unal View Post
    QPR ı dene bence.bende 2. liglerden ve finansı fena olmayan bi takım arıyodum ve QPR ı buldum.10milyon euro ile başlıyosun lige şimdilik daha fazla bi bilgi veremicem çünkü takımı buldum direksana yazdım
    Teşekkürler, bakıcam QPR'ye

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Hertha Berlin güzel değil bence. Karlsruhe nasıl?

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli

derby county
    stadı: 33000 pride park
    kuruluş: 1884

bu sezon premier ligten 1 galibiyet ile küme düştü oyundada herkes düşmenizi bekliyor ama 2-3 nokta transfer ile harikalar yaratabilirsiniz ben yıllardır banko takımım bu sene alt lige düştük ama olsun seneye yine cıkarız ayrıca cok ateşli taraftarı vardır
    web sitesi : http://www.dcfc.premiumtv.co.uk/page/Welcome

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

bana bir takım söyleyin de fm nin zevki çıksın ortaya hangi lig olursa olsun

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Schalke 04 derim sana.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by Mesajlar View Post
    bana bir takım söyleyin de fm nin zevki çıksın ortaya hangi lig olursa olsun
    Arsenal olabilir.Liginiz oldukça zevkli;süper genç yıldızlar var çok yüksek miktarlara satabilirsin.Avrupa'da başarı isteyen bir klüp.Arsenal olabilirsin
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

İngiltere Conference North ya da South dan bir takımla açmayı düşünüyorum yalnız ilk sezon nispeten kolay bir yükselme yapmak istiyorum Conference National'a bilgisi ya da fikri olan varsa bi takım tavsiye ederse sevinirim...

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Boston United olabilirsin Sir FRD arkadaşım orda süpper bir kariyer çıkarmıştı sende onun gibi olabilirsen ne mutlu sana...
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

arkadaslar kadrosunda revizyona gidebilecegim,operasyon yapabilecegim bir takım arıyorum.operasyon derken örnegin;gs takımının sene basında yaptıgı genclestirme ve yenilenme calısması gibi buna uygun kadro yapısı olan ve bütcesi olan bir takım söyleyebilirmisiniz?

Quote Originally Posted by fripp View Post
    Her zaman şampiyonluk şansı az olan ama ortalamanın üstünde bir popülariteye sahip takımlarla oynamayı tercih etmişimdir. Manchester City buna güzel bir örnek.
    Takıma baktığımızda ilk göze çarpan şey genç ve yetenekli oyuncu bolluğu. Michael Johnson ve Micah Ricards zaten bu oyunun bilinen genç ve potansiyelli yıldızları. Ricardsla birlikte yanında bir diğer genç savunmacı Corluka ve deneyimli Dunne a sahibiz. Defans hattı çok iyi. İyi bir sol bek transferiyle mükemmele yakın olur. Ama left wingback Garrido da yeterli sayılır ki o da 22 yaşında.
    Orta sahada yüksek özellikleriyle parlayan 26 yaşında brezilyalı yıldız Elano, Genç mc Johnson ve bulgar yıldız Petrov var. Belki burada sağ açık Geovanni yerine bir alternatif düşünülebilir ama o da hiç fena oynamıyor.
    Takımın tek eksik bölgesi bana göre hücum hattı. Benjani ve Caciedo bana göre yetersizler ama oyun başında kiralık olarak gözüken Bianchi takıma dönünce Ligin üst düzey forvetleri arasına giriyor. Yine de bir yada iki yıldız forvet alınabilir diye düşünüyorum. O zaman takım çok sağlam olacaktır. Genç Bojinov da hiç fena değil. Benim oyunumda milan kendisine teklif yapmıştı. Çok şans vermeyi düşünmediğimden satmıştım.
    City nin en cazip özelliği ise transfere ayrılan muazzam bütçe. Tam hatırlamıyorum ama sanırım 100 milyon euro civarlarında birşeydi ki gördüğümde ağzım açık kalmıştı.
    Kesinlikle denenmesi gereken bir takım. Genç yıldızların aklı büyük takımlar tarafından çelinmese daha güzel olacak ama bunun önüne geçilebilirse iki sezon içinde şampiyon olabilecek bir potansiyel var.

şiddetLe katıLıorm böyLe bir takım devLere kafa tutmak isteyenLere buLunmaz hint kumaşı..

yabancı sınırı olmayan ve avrupadaki bi ligden kulüp önerirmisiniz?
    ama sarsın bayaa

Quote Originally Posted by dj kolpa View Post
    yabancı sınırı olmayan ve avrupadaki bi ligden kulüp önerirmisiniz?
    ama sarsın bayaa
    hollanda veya belçika yı deneyebilirsin ben hollanda dan heracles ve belçika dan lokeren ile uzun süreli oynamıştım.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Almanya'dan zor istiyorsan Dortmund, orta seviye Wolfsburg ve üst seviye Bremen.

İngiltere'den Tottenham, City zevkli olur.Ayrıca Arsenal ile oynamakta çok zevkli oluyor..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

saolun
    küçük veya orta derece takımlar güzel oluyo.
    büyük takımlarla oynayınca kolay oluyo ve sarmıyo.belçika yla almanya kafama yattı da parasal yönden nasıllar acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Dortmund başta 500 k gibi bir bütçe versede yönetimden ek bütçe isteyince 5M veriyor bu para da bitince tekrar bir 5M verebiliyor.Böylece toplamda 10M gibi bir transfer bütçen olmuş oluyor..

Bremen'de yine beklediğin gibi bir bütçe verilmese bile Diego'yu satıp ondan büyük paralar elde edebiliyorsun..

Tottenham ve City parasal yönden en büyük bütçeyi ayıran takımlardan tam olarak hatırlamıyorum ama 100M civarı gibi bir bütçe verildiğini duymuştum önceden.Zaten İngiliz kulüpler bu konuda cömert oluyorlar.Maddi sıkıntı çekmiyorsun..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

çok saol
    şimdi dortmund la başlıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by dj kolpa View Post
    çok saol
    şimdi dortmund la başlıyorum
    Rica ederim, başarılar..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

arkadaslar kadrosunda revizyona gidebilecegim,operasyon yapabilecegim bir takım arıyorum.operasyon derken örnegin;gs takımının sene basında yaptıgı genclestirme ve yenilenme calısması gibi buna uygun kadro yapısı olan ve bütcesi olan bir takım söyleyebilirmisiniz?

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    Arsenal

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by vuque View Post
    Arsenal
    arsenalin kadrosu zaten revizyona gidilmis kadro.daha neresini gençleştirim?

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Milan'ı deneyebilirsin..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    arsenalin kadrosu zaten revizyona gidilmis kadro.daha neresini gençleştirim?
    yaff sana full revizyon yap diyen yok
    oyuncuların talibi çok
    Klüp'te iyi transfer bütçesi veriyor
    2-3 Tanesini satarak istediğini yapabilirsin

Sayfa 4 / 17 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri