Sayfa 5 / 17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 488 sonuç

Konu: Takım Önerileriniz

Default dortmund

Arkadaşlar ben dortmundla başladım fakat oyun hileli gibi hiç transfer yapmadım 6 haftada 5 galibiyiet 1 beraberlikle gidiyorum. Ve maçlar onormal skorlarla gdiyor 7-0 5-1 falan gibi. biraz daha böyle devam ederse taktiği ve lig sıralmasını size göndericem. Petric ve diğer forvetler çok sağlam. dortmundla böyle bir başlangıcı olan varmı cidden hileli gibiyse bırakıcam ben biraz kassın istiyor diye dortmundu aldım.

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by VOLKANGUVEN View Post
    Arkadaşlar ben dortmundla başladım fakat oyun hileli gibi hiç transfer yapmadım 6 haftada 5 galibiyiet 1 beraberlikle gidiyorum. Ve maçlar onormal skorlarla gdiyor 7-0 5-1 falan gibi. biraz daha böyle devam ederse taktiği ve lig sıralmasını size göndericem. Petric ve diğer forvetler çok sağlam. dortmundla böyle bir başlangıcı olan varmı cidden hileli gibiyse bırakıcam ben biraz kassın istiyor diye dortmundu aldım.
    Oyun nasıl hileli gibi olabilir ki sen hile yapmadıktan sonra , zannedersem oyunun sana çok basit geldiğini anlatmaya çalışmışsın ? Hangi versiyonla oynuyorsun acaba zorluk istiyorsan 8.02 yi yükle şayet mevcut değilse sende.

ben kasımpaşayı yönetiyorum ilk sezon 5. ikinci sezon 3. oldum. Oyuna başlayınca hemen Mika Aaritalo, Ruslan Fomin, GAbriel Torje'yi alın. Oğuz Sabankay ve Serkan Çalık'ı da kiralamaya çalışın süper takım oluyor.Ben 3. sezonun başında aaritalo'yu Celtic'e 32. milyon YTL'ye sattım yaa

Benim kariyerimde seçtiğim takım olan river plate bence çok iyi bir takım ilk sezon çoğu oyuncu kirada oluyor ama iyi 2-3 transfer ile hiç yenilmiyorsunuz örnek olarak river kariyerime bakın imzamda var oraya tıklayın

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

İsrail'den Maccabi Tel-Aviv biraz zevk istiyorsanız deneyebilirsiniz

Blackburn: İlk sene Uefa'ya gitmek için İntertoto'da bir tur geçmek yetiyor. Yönetim yaklaşık 7 milyon $ bütçe veriyor. Medya beklentilerinin 11. sıra olması büyük bir avantaj çünkü üzerinizde fazla baskı oluşmuyor. Santa Cruz, McCarthy ve Gamst Pedersen gibi etkili oyuncuların yanısıra Bentley ve Derbyshire gibi yetenekli oyuncular da takımda mevcut. Altyapı üst düzey olmasa da U-18 takımından yetenekli oyuncular çıkabiliyor. Takım birkaç takviye ile Avrupa kupalarına katılmak için mücadele verir.
    Ekleme: Pedersen'i 15 milyona satıp 24 milyona van der Vaart'ı almıştım yani bütçe ayarlarıyla oynandığında etkili transferler yapılabilinir.

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Bolton

Oyuna direkt UEFA ön elemelerinde başlıyorsunuz.
    Ve UEFA ya kalmak için 1 tur yetiyor.
    Takımın bütçesi orta derecede yani güvende.
    İlk sezonumda berbat bir başlangıç yapmama rağmen sonradan çok iyi toparlandım ve ligi 7.sırada bitirdim UEFA da gruplardan çıktım.
    Anelka,Nolan,R.Gardner gibi yetenekli futbolculara sahip bir takım.
    İkinci sezonumda ise henüz 11 maç oynadım ve 5.sıradayım tabi bunda transfer politikamın da etkisi oldu Tottenham'dan teklip almama rağmen reddettim ve kulüpteki itibarımı arttırdım
    Gerçekten tam ideal bir kulüp ve inanın ki adama müthiş heyecanlar yaşatabilecek bir kulüp

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by GLaDeR77 View Post
    Bolton

Oyuna direkt UEFA ön elemelerinde başlıyorsunuz.
    Ve UEFA ya kalmak için 1 tur yetiyor.
    Takımın bütçesi orta derecede yani güvende.
    İlk sezonumda berbat bir başlangıç yapmama rağmen sonradan çok iyi toparlandım ve ligi 7.sırada bitirdim UEFA da gruplardan çıktım.
    Anelka,Nolan,R.Gardner gibi yetenekli futbolculara sahip bir takım.
    İkinci sezonumda ise henüz 11 maç oynadım ve 5.sıradayım tabi bunda transfer politikamın da etkisi oldu Tottenham'dan teklip almama rağmen reddettim ve kulüpteki itibarımı arttırdım
    Gerçekten tam ideal bir kulüp ve inanın ki adama müthiş heyecanlar yaşatabilecek bir kulüp

Anladığım kadarıyla ilk senende Ligi 7.bitirdin 2.senende de 5.sıradasın ve Tottenham'dan teklif geliyor. Nasıl oluyor bu ? Benim bildiğim kadarıyla üst düzey turnuvalarda kupa almadıktan sonra başarılı olmadıktan sonra teklif gelmesi zor.Ben şuan 3.sezondayım almadığımız kupa kalmadı Avrupa çapında hala Psv ve Ajaxtan teklif falan gelmedi durumları kötü de olsa..

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Portekiz Bwinliga'da zevkli oluyor.Benfica veya Sporting'i önerebilirim..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Trabzonspor diyorum Ersen martin'i 4m€ Umut bulut'u da 8m€ ya satarak iyi bir transfer bütçesi yapabilir avrupayı sallayabilirsiniz...

Atletico Madrid

Ayg.22 Fun Club's

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Fiorentina !

Sadece Mutu'yu satarak yeni bir takım bile kurabilirsiniz. Kulüp beklentisi de çok yüksek olmadığı için sene sonu gelecek sürpriz olmayan bir şampiyonluk takımı coşturabilir. Finansal olarak sıkıntı çekmezsiniz hiçbir zaman !

arkadaşlar yeni bir kariyer açıcam sizce ingiltere mi yoksa italya ligini mi açayım hangisi daha zevkli olur..
    önerileriniz için şimdiden teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by hopeful7 View Post
    arkadaşlar yeni bir kariyer açıcam sizce ingiltere mi yoksa italya ligini mi açayım hangisi daha zevkli olur..
    önerileriniz için şimdiden teşekkürler
    İtalya'dan Palermo veya Fiorentina ile, İngiltere'den ise Tottenham veya Portmouth ile zevkli olabilir.Ama ben İngiltere'yi tercih ederdim..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

oyundan zevk almamı sağlayan takım Hamburg,gerçekten bi çok oyuncuyu satmanız gerekiyor sezon başında,yeniden revizyon yaparken van der vaart,kompany ve matjhisen i elinizde tutabilirseniz,yenemeyeceğiniz takım yok,transfer için 25 milyon pound u bir araya getirebilirseniz,mukemmel olur.

Quote Originally Posted by Aykan19o3 View Post
    Arkadaşlar bana öyle bir takım söyleyinki şampiyonluk kimseden beklenmesin, Takım'ın transfer bütçesi 30-40 MN $ olsun, ayrıcada Avrupa kupalarından birine gitsin..

Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.
    man city 105 milyon$ transfer bütçesi üstelik ligin 14-15 sırada bitirmen bekleniyor...

17. Default

Man City ilk sezon arkadaşın dediği gibi çok başarı beklemiyor sizden. Transfer bütçesi desen çok iyi. Oyuncuları desen 10 numara. Ben sadece 3 transfer yaptım bu sezon. Takım 4. sırada gidiyor.

İlk sezon avrupa kupalarında oynamıyorsunuz. 2. sezon kupalara katılmak için hırs yapabilirsiniz. Buda ayrı bir heyecan katıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

groningen,heerenven,wisla ****ow,midjtyland hangisi ni önerirsiniz?

wisla ****ow nasıl iyimi sizce?

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Arkadaşlar İtalyan Serie A hakkında ne düşünüyorsunuz?Nasıl bir lig sizce?

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

İtalya Serie A şahsen benim hiç sevmediğim ve zevk alamadığım bir lig

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by RoNNiE91 View Post
    Arkadaşlar İtalyan Serie A hakkında ne düşünüyorsunuz?Nasıl bir lig sizce?
    FM'de en çok oynadığım ve zevk aldığım lig.Bence kesinlikle denemelisin..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

benim manager düşüncem büyük takım almamak zevki çıkmaz düşüncesindeyim
    premier ligden;
    totenham-man city-newcastle
    tsl;
    kayseri-bursa-trabzonspor
    almanya;hambur-ve belki herta berlin

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Almanya'dan Nürnberg'i öneririm.İlk başladığınızda UEFA'ya gidiyorsunuz ve elinizde Koller,Charisteas,Mintal,Sionko,Blazek,Misimovic gibi etkili isimler var.Ben oynamıştım.Tavsiye ederim.

Quote Originally Posted by PESkolik View Post
    FM'de en çok oynadığım ve zevk aldığım lig.Bence kesinlikle denemelisin..
    Bu arada teşekkürler Berk.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu günlerde Fm'den çok soğudum ve sıkıldım.Hangi takımı alsam diye düşünüp duruyorum.Şu ana kadar denediğim ve aklımda kalan takımlar ise;

Reading
    Porsmouth
    Tottenham
    Newcatle
    Benfica
    Udinese
    M.City
    Fiorentina
    Feyenoord
    Deportivo

Bu takımlar haricinde takım arıyorum.2.lig ve seviyesi düşük takımlar yönetmek istemiyorum.Dikkat ettiyseniz orta halli kulüpler.Bende böyle kulüp arıyorum.Tercih etmediğim ligler ise Belçika,Fransa ve Rusya gibi ligler.
    Almanya liginde hiç takım yönetmedim.Ama Bayern ve Werder ligi görütüyor olsa gerek.Almanya'dan onların karşısını rakip çıkabilecek bi takımda olabilir.İnşallah sizin önerilerinizde bi takım bulurum.Gerçekten çok sıkıcı geçiyor Fm'siz günler.

en iyi tranfer bütçesi man.city demi yoksa ondan daha iyi taransfer bütçeleri olan varmı?

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by Mr. Cool View Post
    Bu günlerde Fm'den çok soğudum ve sıkıldım.Hangi takımı alsam diye düşünüp duruyorum.Şu ana kadar denediğim ve aklımda kalan takımlar ise;

Reading
    Porsmouth
    Tottenham
    Newcatle
    Benfica
    Udinese
    M.City
    Fiorentina
    Feyenoord
    Deportivo

Bu takımlar haricinde takım arıyorum.2.lig ve seviyesi düşük takımlar yönetmek istemiyorum.Dikkat ettiyseniz orta halli kulüpler.Bende böyle kulüp arıyorum.Tercih etmediğim ligler ise Belçika,Fransa ve Rusya gibi ligler.
    Almanya liginde hiç takım yönetmedim.Ama Bayern ve Werder ligi görütüyor olsa gerek.Almanya'dan onların karşısını rakip çıkabilecek bi takımda olabilir.İnşallah sizin önerilerinizde bi takım bulurum.Gerçekten çok sıkıcı geçiyor Fm'siz günler.
    Almanya'dan Hamburg ile bu takımlara kafa tutabilirsin ilk sezon bu kolay olmasada.Belçika'dan ise Standart'ı deneyebilirsin, çok yetenekli oyunculardan kurulu.Rusya'dan Arshavin'li, Pogrebnyak'lı kadrosuyla Zenit'i yada Love'lu, Jo'lu, Akinfeev'li CSKA'yı öneririm..

Ama ben en çok Fransa'yı denemeni tercih ederim.Çok zevkli bir lig FM'de.Marsilya veya PSG'yi alıp eski günlerine döndürmek çok zevkli oluyor..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hsv'yi bir deniyeceğim.Diğer önerdiğin kulüplerin ligi pek terciğim değildir.Bide Leverkusen ve Herta Berlin sizce nasıl?

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Açıkçası Leverkusen ve Hertha Berlin bana hep itici gelmiştir.Dediğim gibi Nürnberg'i deneyebilirsin.İyi bir kadroları var ve UEFA kupasına katılıyorlar.Hatta bir değişiklik yapıp Wolfsburg'u alabilirsin.Birkaç transfer ile birlikte Grafite seni uçurabilir

Leverkusen'in kadrosu çok iyi gerçekten.Defansa Haggui,Vidal,ortasahda Barbarez,ileri uçta Gekas,Kiessling gibi çok iyi isimleri var kadrosunda.

Yapacağın birkaç kaliteli takviye ile Leverkusen ile Bundesliga da üst sıralara oynayabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

HsV
    Leverkusen
    Nünberg
    Wolfsburg
    Herta

Bu takımlara bakıcam uygun olanı ile başlıcam.Önerileriniz için teşekkürler.

Sayfa 5 / 17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Mesaj Yetkileri