Sayfa 1 / 17 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 488 sonuç

Konu: Takım Önerileriniz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Takım Önerileriniz

FM 2008'de alacağınız takımlarla ilgili, üyelerimize veya bize danışmak isterseniz ya da buraya oynayıp beğendiğiniz, alınmasını önerdiğiniz takımları belirtmek için bu başlığı kullanınız. Artı bir başlık açmanıza gerek yoktur...
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Paris Saint-Germain'i oldukça beğendim. Hem işe yarar bi kadro yapısı var, hem finansı yerinde. Üstelik medya ve taraftar beklentileri de çok düşük. Fransa ligi oynamakta nedense bana çok zevkli geliyor. Biraz kısa oldu ama denemeye değer, tavsiyemdir.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Köln'ü tavsiye ederim.İyi ve tanıdık bir kadrosuyla yükeselebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Boston Utd

hiçbirşeyi yok.Sadece bulunduğu lige göre iyi bir kadrosu var
    Bu takımı vezir yaparsınız ama rezil yapamazsınız zaten en altta
    Denemeye değer
    Ha bir de logosu güzel

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Benim önereceğim takım Werder Bremen.Zevkli bir oyun olacağının teminatını verebilirim.Bayern,Schalke,Hamburg ve diğerleri.Gerçekten çok çekişmeli oluyor.Eğer gerçekten iyi bir managerseniz şampiyon olabilirsiniz.

Kadro olarakta her mevkiide çok iyi isimleri var.Gözlemlediğin tek eksik iyi bir sağ açıklarının olmaması.Onuda siz doldurursunuz..
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Nürnberg
    +Kadrosu oturmus
    +Gencleri iyi
    +Finansi ok.

- bi kac takviye gerek
    - Lig zorlu, diger takimlari kadrolarida güclü

Öneriler:

Saenko'yu 9M euroya satila biliyor.

Nürnberg'le 4 sezon oynadim. 2 lig sampiyonlugu, 2 uefa ve 1 super kupa.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Tottenham

İngiltere liginde oynamanın zevki bir yana takım para kazanıyor ve finans açısından olsun, transfer bütçesi olarak sıkıntıya girmiyorsunuz.

Takım içinde genç ve çok kaliteli oyuncular yer alıyor. Oyuncularınızı iyi fiyata satabildiğiniz gibi takıma yıldız getirecek bütçenizde mevcut.

Yönetim stad geliştirilmesi(her sezon 7000 küsüratlı kapasite artıyor.), transfer, maaş ödemesi konusunda problem çıkarmıyor.

Beklentilerde çok müthiş değil. Zaten bir iki kupa alırsınız ve gözde olursunuz.

Kadronuz Avrupa içinde yeterince kaliteli durumda ve 1. bilemediniz 2. sezon final oynarsanız şaşmayın. Ancak lig sizin yakalayacağınız istikrara kalmış kritik maçları kazanırsanız şampiyon bile olabilirsiniz.

Mütevazi ama bir o kadar da imkanı olan bir takım istiyorsanız Tottenham.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Barcelona.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Fiorentina.

İtalya Ligi zor olduğundan dolayı şampiyonluk mücadelesinde oldukça keyif alacaksınız. Kadrosu da bayağı iyi zaten. Avrupa'da adından söz ettirecek olan bir ekip. Kesinlikle öneririm.

Nesil
    2007
    Yer
    34

Marseille...
    Bir Kaliteli Forvet Alırsanız Gerçektende Çok Etkili ve Tutulması zor Bir Takım..

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Palermo..Doğru hamleler yaparak takımı zirveye çıkarabilirsiniz..
    <')))))>-<

Newcstleeee

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Tottenham

İngiltere liginde oynamanın zevki bir yana takım para kazanıyor ve finans açısından olsun, transfer bütçesi olarak sıkıntıya girmiyorsunuz.

Takım içinde genç ve çok kaliteli oyuncular yer alıyor. Oyuncularınızı iyi fiyata satabildiğiniz gibi takıma yıldız getirecek bütçenizde mevcut.

Yönetim stad geliştirilmesi(her sezon 7000 küsüratlı kapasite artıyor.), transfer, maaş ödemesi konusunda problem çıkarmıyor.

Beklentilerde çok müthiş değil. Zaten bir iki kupa alırsınız ve gözde olursunuz.

Kadronuz Avrupa içinde yeterince kaliteli durumda ve 1. bilemediniz 2. sezon final oynarsanız şaşmayın. Ancak lig sizin yakalayacağınız istikrara kalmış kritik maçları kazanırsanız şampiyon bile olabilirsiniz.

Mütevazi ama bir o kadar da imkanı olan bir takım istiyorsanız Tottenham.
    Kesinlikle katılıyorum, işsiz başladığım oyunumda 1. sezonun ortasında gelen teklifle Tottenham'ın başına geçtim.. Gerçekten çok zevkli gidiyor oyun.. (:

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

Middlesbrough

Mütevazi kadrosu,Finansının yeterli ve Özellikle Tuncayın takımda olması herşeyi değiştiriyor.

Yönetim çok fazla bişi beklemiyor orta sıraları zorlamanız yeterli diyor ama siz belkide ilk 4 e bile girebilirsiniz eğer güzel bi hucüm hattı kurarsanız zaten defansınız süper.Ayrıca birde kaleci lazım.. =)

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

West Bromwich ilk senede Premier Lige çıkmak için büyük savaş veriyorsunuz.. Ben çok eğlendim oynarken. Transfer bütçeside fena değildi..

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

Karagümrük...
    Teknik direktör olmak gibi bir hayaliniz varsa ilk sezonda TFF 1.Lig'e çıkın.Hem forvette Oktay'da var

GS

İlk sezon transfer yapmayın başarılı olursunuz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbuL

Palermoooo

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Barcelona.
    Quote Originally Posted by aysem View Post
    Newcstleeee
    Quote Originally Posted by aLchoLic View Post
    Palermoooo
    Arkadaşlar burada alıntı yaptığım kullanıcılar sadece örnek teşkil ettiği için gösterme ihtiyacı duydum. Yanlış anlaşılmasın. Bunu belirtmekle beraber şuna değinmek istiyorum.

X, Y, Z, C, takımlarını seçin diyebilirim. Peki ama neden bu takımlar sorusuna verilecek cevabı bu önerilerde göremiyoruz.

Bence belirtiğiniz takımları neden söylediğinizi açıklarsanız başlık daha içerikli bir hal alacaktır. Taraftar durumu nedir. Yönetim ilişkileri nedir. Oyuncu kalitesi,yetişecek iyi oyuncu potansiyeli var mı? Takıma yıldız oyuncu getirebilirmiyiz.(Bilindiği gibi bazen parayı bassak bile sözleşme imzalatamayız.) Daha da çoğaltılabilir bilgileri paylaşmalıyız. Sadece bir öneri tabi.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

CLub america(MEX)

Zevk aLırsın.FM oynadığını anLarsın.Her maçta boL goL oLur.En önemLisi de 105.000 kişinin önünde oynamak nasıL bir heyecandır onu anLarsın
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

saolun benim için gerekli bi konuydu ilk olarak ben açmıştım.

benim önericem takım kayserispor takım bence çook iyi sadece defansın sağına ve orta sahaya 2 destek lazım saten transfer ücretide iyi hepimiz türkiye ligini tanıyoruz çook zevklli oluyo bir de uefa kupasında tur atlamak da çook eğlenceli oluyo denemenizi isterim...

arkadaşlarımızdan biride tottenham'ı önerdi bende ona katılıyoprum onuda öneririm...
    turksportal...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Everton
    Premier Lige renk katan takimlardan biri. Kadrosu ve ekonomisi gayet iyi.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbuL

Quote Originally Posted by aLchoLic View Post
    Palermoooo
    Cnkü Takım Süper Personeller Süper Yalnızca Zaccardo ve Barzagliyi Satarak YEni bi Takım OlusturabiLirsiniz..Gencleri Cok yetenekli Amauri takımı Tek Ba$ına Sırtlıyor Cavani Cok genc olmasına Ragmen Süper Bi Oyuncu..Yalnızca ßi kac Transferle Baya i$Ler Yaparsınız ZevkLi ve heyecanLı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Valencia'da oynamakta zevkli oluyor. İyi işleyen kanatlar çok heyecan veriyor,sürpriz bol oluyor,Avrupa'da ve La Liga'da oynayabiliyorsunuz ve ilk sene cüzi bir miktar ile zevkli oyun olabiliyor
    Delgado #10

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Valencia veya Newcastle

Muşspor...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

K.ERCİYESSPOR

Gerçekten çok mütevazi bir kadrosuyla süperlige tekrar dönmek için çaba vermek çok zevkli oluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Quote Originally Posted by dnz009 View Post
    K.ERCİYESSPOR

Gerçekten çok mütevazi bir kadrosuyla süperlige tekrar dönmek için çaba vermek çok zevkli oluyor.
    Birde 8.0.1 ile UEFA sorunuda düzelmiş, + avrupa kupasında mücadele etmekte çok zewkli olsa gerek..

Beni tanıyanlar artık Hoffenheim'ı da tanıyor zaten onun haricinde B.Jerusalem'e de bir bakın derim. ileride çok iyi seviyelere gelebilecek genç oyuncuları var
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nottm Forest al bence ...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

athletico yu es geçmeyin derim ilk yıl o iyi kadro ile ilk 4 şansınız yüksek hatta real barca valencia 3 lüsünden biri kötü giderse ilk 2ye bile girebilirsiniz

Sayfa 1 / 17 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri