Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 71 sonuç

Konu: SEMPATİK_TAKTİK (3 Sene Hiç Kaybetmeden Bütün Kupaları Kazanın Nasıl mı?)

ben bu taktiği ingilterede shefield united la deniyorum fena değil çok beraberlik aldım ama forvetlerim beceriksiz kaliteli santrforlarınız varsa bence bu taktik gerçekten iyi iş yapar

Sezon 2011 olmuş bu oyuncuları alması normal

arkadşlar okullar yüzünden nete giremiodum şimdi tekrar buradayım

Yazılanları okudumda kimisi hile demiş kimisi beni kimse inandıramaz demis bnm zaten kimseyi kandırma veya inandırma gibi bir niyetim yok herşey oratda her sezon sounda elimden geldiğince bütün ssleri almaya çalıştım buray koydum.Bide bazıları bu oyuncıları nasıl aldın dior 240 MN bütçeyle o kadarda zor olmadı bu kadr şampiyonluk bu kadar bütçe getirior.

Ama malesef pc format atılınca kayıtlı oyunum gitti devam ettiremedim.

Şimdi tekrar bir sezon açıp daha uzun bir kariyer yapmayı planlıorum taktiğin 2.versionuda yolda arkadşlar bir kaç denemeden sorna onuda koyucam

4. Default

Arkadaşım yalana gerek yok (: kıvırmaya calısıyormuşsun gibi geldi ama kimsenin günahını almak istemem emeğiine saglık.. dedigin gibi kimseyi inandırmaya çalışmıyorsun gerçi buna kimse inanmaz (:

valla arkadaşın taktiği ilk baş yalan gibi geldi banada ama 2 büyük maçta deneme kararı verdim bunlar real madrid ile uefa kupası diğeri de m.united ile süper kupa da ve ikisinde de galip geldim madridi 2-0 manu yu 2-1 gerçekten büyük maçlarda işe yarıyor hiç ümidim olmadığı halde hile bile yapmadan bu galibiyetleri aldım ama küçük maçlarda pek işe yaramıyor

Gerçekten de çok işe yarıyor,arkadaşa teşekkür ederim.Liverpool'u denediğim ilk anda köle ettik.3-0 gibi rahat bir skorla geçtik.Emeğine sağlık.

Taktiği yaklaşık olarak 1 sezon İspanya liginde denedin Valencia ile Şampiyonlar Ligini kazandım ama ligde şampiyonluk Real Madrid’e gitti genel olarak güzel bir taktik özellikle hücuma dönük orta saha oyuncularınız iyi ise başarılı olabiliyorsunuz tabiî ki her DMC olan taktikte olduğu gibi DMC’ler de çok önemli

Teşekkürler Panteka denemeye değer bir taktik arkadaşlar.

1 kere yenilmiş arkadaş, günahını almayın

yıl 2011. ronaldo ve totti kaç yaşındalar..performasnları nasıl??

Teşekkürler Hemen İndirip Deniyorum (:

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu Taktiği Kullanıyorum ve Bir Çok Takımda Başarı Sağlıyor.O Yüzden Çok Teşekkür Ederim Taktik İçin
    Last edited by Kursatt34 : 01.Haziran.2008 at 18:37 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Bu taktiğin küçük takımlarda tutacağını açıkçası sanmıyorum..

yorumlar için saolsun oyunu oynamamın üstünden baya geçti öss hazırlık falan derken bir daha oynamaya fırsat bulamadım.

Herkesin yorumlarına saygı duyuyorum teşekürler ...

bi sorum olacak man city deyim huntelaar, vaart, kompany gibi iyi adamlarım var acaba böyle kadroya olurmu bu taktik.

Nesil
    2005
    Yer
    afyonkarahisar

Thumbs up ?

link bozuk gözüküyor . düzeltilme imkanı var mı?

sarf ettiğin emeğin için tesekkürler............

linkleri yeniden görebilme imkanımız varmı.ilgili arkadaş bi el atarsa seviniriz.merak ettim yorumları okuyunca ama taktiğin ne oldugunu öğrenemedik.linkler bozulmuş..

ben de inanmadim acikcasi.

Eyvallah saol

hep yedekte bulundurduğum bir taktiktir teşekkürler

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by xxestergonxx View Post
    kadronun kalitesi büyük başarılar yakalanması bu konu arkadaşlarca sorgulanmış zaten ama ben taktiğin yapısının birazda sorgulanması gerektiğine inanıyorum böyle bir taktikle eğer başarılı olunuyorsa hayet vallahi hayret bütün bildiklerimizi atalım çöpe gitsin o zaman...neden...

çünkü...bir kere takım acayip defans oynuyor..üstelik kaleci dahil 7 oyuncu kendi yarı sahanızda yetmedi defans çizgiside çok geride talimatı almış ..

yetmemiş...hem bu derece defansif bir yapılandırmanın üstünede yavaş oyna denmiş..zaman geçir denmiş...

ama hani gençliğe hitabede denirya.."bütün bunlardan daha vahim olmak üzere" oyunculara sert müdahale yap denmiş ki..bu kadar defansif takım birde kendi sahasında sert oynasınki bol bol kart görsün diye herhalde...

daha elim ve vahim olanı ise takım olarak alan bu yavaş oyna koşma diyeceksiniz sonrada alan daralt talimatı vereceksiniz nasıl oluyor bu kardeşim ya yavaş tempo daki koşmayan adam hangi alanı daraltabilir....

velhasıl son olarakta zten bu derece defansa çekilmiş takım birde ofsayt taktiği kullanıyorki "acaba ne gerek var " dedirtiyor insana...

total dominasyonu 4-4-2 taktiğin değişik varyasyonlarını kullandım ... o taktiklerde başarılı olursunuz olmazsınız ama taktiklerin hiç olmazsa kendi içerisinde bir mantığı var tutarlılığı var...

ama burada herşey neredeyse defans yapmak için ayarlanmış...

ben arkadaşa bize gönderdiği taktiğe teşekkür ediyorum..açıkcası öküzün altında buzağada aramayacağım...ama taktiğin bu haliyle italyanın altını üstüne getirmesinede hayret ettiğimi ssöylemek isterim...

şimdi denemeden yorum yapmayın mevzuuna gelince...

evet taktiği denemedim...denerim...

ama bu haliyle başarılı olan bir taktik FM nin kendini inkarıdır bunu denemeden de görebilirsiniz...

bir takımın 7 oyuncusu kendi sahasında olacak...mantalite çok defansif olacak..defans çizgisi derin olacak..sonra gidip o takımın yenmediği takım kalmayacak...bu size mantıklı geliyormu...
    Pelukunda 3-5-2 adlı bir taktiği var abi.Onada bir göz atmanı tavsiye ederim hatta onda 3 dc var.Defans çizgiside geriye yakın.

taktiği nereye koycaz arkdşlar

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

belgelerim/sport interactive/football manager2008/ schedules kısmına atacaksın.
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by 10672196 View Post
    belgelerim/sport interactive/football manager2008/ schedules kısmına atacaksın.
    belgelerim/sport interactive/football manager2008/tactics değil mi ?

Quote Originally Posted by R00T3RR00R View Post
    belgelerim/sport interactive/football manager2008/tactics değil mi ?
    Öyle, dalgınlığına geldi herhalde

bole oyunun zevkı cıkmaz yaff kendın bısıler uretmedık den sora da nese guzel

Bu Taktigin Sahibi Sayin Arkadasim Taktigini Cok Merak Ediorum Yorumlardan Sonra..ama Yükleyemiorum Taktigini Kaydet Diorum Not Defterinde Acilio Napacagimi Bilmiorum Yardimci Ol Lütfen Nasil Acmam Lasim Kademe Kademe Sölersen Cok Sevinirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    buLdumm ve suan besiktasta 6sezonda dahi en ufak bir basarım biLe yoktu ve 6.dönemimde istifa eddim kendimi cok sevdirmisimki adamLar hep sözlesme önerdi ligi 4.7.bitirdigim halde heb.istifa eddim ve roma istedi beni.BU
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    buLdumm ve suan besiktasta 6sezonda dahi en ufak bir basarım biLe yoktu ve 6.dönemimde istifa eddim kendimi cok sevdirmisimki adamLar hep sözlesme önerdi ligi 4.7.bitirdigim halde heb.istifa eddim ve roma istedi beni.BU TAKTİGİ YENİ GÖRDÜM VE İLK DEFA DENEDİM LİGİN BİTİMİNE 4 HAFTA KALA DENEDİM 2.SIRADAYDIM MİLAN SAMPYON OLMUSDU ZATEN.LİGİN KALAN 4 HAFTASINDA BU TAKTİKLE 17GOL ATTIM TEK GOL YEMEDİM.BRAVO KARDESİM ELİNE SAGLIK TEBRİK EDİORUM
    Last edited by difoun : 27.Ağustos.2008 at 12:05 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by difoun View Post
    Bu Taktigin Sahibi Sayin Arkadasim Taktigini Cok Merak Ediorum Yorumlardan Sonra..ama Yükleyemiorum Taktigini Kaydet Diorum Not Defterinde Acilio Napacagimi Bilmiorum Yardimci Ol Lütfen Nasil Acmam Lasim Kademe Kademe Sölersen Cok Sevinirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    buLdumm ve suan besiktasta 6sezonda dahi en ufak bir basarım biLe yoktu ve 6.dönemimde istifa eddim kendimi cok sevdirmisimki adamLar hep sözlesme önerdi ligi 4.7.bitirdigim halde heb.istifa eddim ve roma istedi beni.BU
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    buLdumm ve suan besiktasta 6sezonda dahi en ufak bir basarım biLe yoktu ve 6.dönemimde istifa eddim kendimi cok sevdirmisimki adamLar hep sözlesme önerdi ligi 4.7.bitirdigim halde heb.istifa eddim ve roma istedi beni.BU TAKTİGİ YENİ GÖRDÜM VE İLK DEFA DENEDİM LİGİN BİTİMİNE 4 HAFTA KALA DENEDİM 2.SIRADAYDIM MİLAN SAMPYON OLMUSDU ZATEN.LİGİN KALAN 4 HAFTASINDA BU TAKTİKLE 17GOL ATTIM TEK GOL YEMEDİM.BRAVO KARDESİM ELİNE SAGLIK TEBRİK EDİORUM
    Anlattıklarını birkaç defa okumama rağmen anlayamadım.Kusura bakma ama söylediklerin olacak gibi görünmüyor.Mesela ben Yozgatspor'u olağanüstü yerlere taşıdığım ve inanılmaz başarıları aldığım halde 2020 lere gelmeden büyük takımların listesine giremiyorum.Sen 6 sene hiçbir şey yapamadın ve Roma istedi öyle mi?İlginç.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanBul

dostum hiç bişşey yapmadan imkansız

mesela ben yarı final oynadım ilk sezonumda fb ile türkiye kupasını aldım ligi farkla önde bitirdim sampiyonlar liginde gol kralı guiza oldu falan yani her turnuvada en golcüler benden ckmıstı ama bu taktigi kullanmamıstım 4-4-2 kullanmıstım ve bana sezon sonunda en güclü porto teklif gönderdi yani snn dedigin olcak seymi

resimler görünmüyor ama sanıyorum arkadaş Roma da dünyanın oyuncusunu almış ve bazılarıda hile yaptıgını düşünüyo .... Arkadaşlar Roma yı alın ve görün R.Madrid den zengin adamlar para yagdırıyolar.... transfer bütcem 18 milyon doların altına düşer düşmez hemen siz daha hiçbirşey istameden onlar transfer bütçesini artırıyolar ..... bence deneyin derim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ayrıca Fenerbahceyle başlayop 2. sezon bitince Arsenalin listesine girmek mümkün lütfen kimseyi hile yapmakla suçlamayalım... düşşünün finalde Barca ya karşı 3-0 dan 3-3 e getirip penaltılarla şampiyon oldugum gün İnternazzionale dan teklif aldım bunlar tamamen güçlü takımların o anki durumuyla ilgili başarısız bir sezonun ardından neden olmasın diyorum
    Last edited by caglayancol : 05.Eylül.2008 at 00:26 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Taktik tek kelimeyle 1 numara...FB ile oynuyorum bu taktik sayesinde Şamp.Liginde gruplardan İnter'in önünde 1. çıktım...Takımda ise hiçbir takviye yok...

TSL de 13G 2B 1M ile zirvedeyim.Çok gol atamıyorum ama henüz sadece 8 gol yedim 16 maçta.Bence harika.

bence çok iyi bir deplasman taktiği.
    ama rahat kazanırım dediğim maçlarda beraberlik almama neden oluyor
    defansif bi taktik.puan almak için oynayan rakip zaten defans yapıyorken gol atmakta zorlanıyorum.kısaca büyük takımlarla oynarken küçük takımlar karşısında pek kullanışlı değil.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri