Sayfa 2 / 30 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 878 sonuç

Konu: FM 2008 - Oyun içerisinde karşılaştığınız ilginç olaylar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Üzgünüm Ss ekleyemiyecem.O Save'yi coktan sildim.

Ben hata olarak görmüyorum oyuna renk katmışlar

Default Chelsea 45-0 Bayern Münih...

Az önce başıma o kadar ilginç bir olay geldi ki arkadaşlar bunu sizinle paylaşmadan duramadım,ben Bayern Münih'i yönetiyordum Şampiyonlar Ligi maçında Chelsea ile oynayacaktım maçımı canım sıkıldığı için maçı yardımcı antrenörüme oynattırdım yani tatile çıktım ama döndüğümde öyle bir skorla karşılaştımki ağzım açık kaldı,inanılmaz bir skor vardı tabelada çünkü takımım sahaya çıkmamış Chelsea maçı tek başına oynamıştı,bu inanılmaz skorun bi izahı olmadığı gibi rövanş maçı içinde doğal olarak bi umudum kalmamıştı
    Merak edenler için,maçı kaydettim ve SS'lerde aşağıda,varmı bunun bana ne olduğunu anlatabilecek bir mantıklı arkadaş

Ve O İnanılmaz Maç Burada DOWNLOAD

Oyunda bi hata galiba karşı takım sahada yok

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Büyük bir hata, bence az bile atmışlar..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

2oo7'de olan bir şeydi oyunun hatası

Oyun hatası olduğu çok açık ama ben bu tarz bi hatayla ilk defa karşılasıyorum,yardımcı antrenörü kovdum lanet adam

Nesil
    2006

Niye bu foruma yazılan hatalar bende olmuyor. En merak ettiğim nokta bu. Oyun bu tarz hata yapacaklarını sanmıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Batuhan Önder View Post
    Niye bu foruma yazılan hatalar bende olmuyor. En merak ettiğim nokta bu. Oyun bu tarz hata yapacaklarını sanmıyorum.
    Orjinal ile Korsan arasındaki farktan olabilir

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Quote Originally Posted by Fernando Gago View Post
    Orjinal ile Korsan arasındaki farktan olabilir
    Karşı tarafın orjinal kullandığını nereden bileceğiz, yada doğruları söylediğini?

Burada sözüm Batuhan'a değil yanlış anlaşılmasın, genel olarak söyledim..

SSlerde ve maç dosyasında görüldüğü gibi böyle hatalar olabiliyor,ufak tefek hatalar gelmişti başıma ama bu gerçekten son nokta,hata olayında aşmışlar,boşu boşuna CL'den elendim..Bu arada oyunum orjinal ama versiyonu 8.0 yani patch için full sürümü bekliyorum.Ve bunun k.o.r.s.a.n yada orjinal farkı yüzünden kaynaklandığını sanmıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

ilginç.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Chelsea - Bayern gibi çok önemli bir maçta tatile çıkarsan böyle olur işte.

Eğer oyunun orjinalse, genel olarak 8.0 hatasıdır. Zaten 8.0 çok çok hatalı bir sürüm. Daha oyunun haftasında beta versiyon çıkması, bunun dimdirek kanıtı. 8.0.1 Full'de düzelecek hepsi umarım.
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Buna benzer bir olay 2oo7 bizimde başımıza gelmişti arkadaşım İsveç Milli Takımının başında idi net hatırlamıyom bişeyler yaptı galiba o da yardımcı antröneimi ne teslim etmişti maç 26-0 mı ne bitmişti oluyo yani böle şeyler bizim başımıza gelmişti fm2oo7'de...

Oyunu tanımak için açtığım bi kariyer bu pek önemsemiyorum yani ama bu ilginçlik önemsenmeyecek gibi değildi 8.0.1 e karşı çok büyük beklentiler var umarım yine hayal kırıklığı yaşamayız,sabırsızlıkla bekliyoruz kendilerini..

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Bence az bile atmışlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

iyi de takım sahada değilse santalar nasıl yapıldı.bu kadar aptalca bir hata olamaz ki.takım sahaya çıkmazsa 3-0 bitmesi gerekiyor ki sanırım sigames bunu düşünemeyecek kadar aptalların çalıştığı bir şirket değil.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

.Oyun hatası demekten başka dencek bişey yok...

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

.Hiç bir işe yaramıyor

Santrayı hayali adamlar yapıyor,spikerde aynen maçı anlatıyor ama ortada oyuncu değil rüzgar bile yok

kaleyi bulan sut 46-gol 451 top direkten dönmüş şanslıymışın

Nesil
    2007
    Yer
    34

olsun rövanşı alırsın
    sana güveniyorum
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Ya çeviri hatası yada cidden SI Games'in yaptığı mizahi bir cümle.Güzel olmuş

Nesil
    2007
    Yer
    34

Kilit adam bir işe yaramıyor
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

Nesil
    2006

Orjinal-Korsan kavgasına girmeyeceğim sadece genel olarak bir yorum söyleyeceğim.

Ben oyuna iki yılda 150 YTL verdim 2007 ve 2008'i aldım. Oyuna bu kadar para verdikten sonra bu komik hataların çıkması bana garip geliyor. Şahsen İki oyundada daha bu hatalar ile bir kez olsun karşılaşmadım. Çünkü hiçbir yapımcı ort. 75 YTL satılan bir oyunda böyle bir hatayı kabul edemez. Bu dünyanın her yerinde geçerlidir. Yapımcılar artık bununda farkındadır. Çünkü bu oyun test edilip sürülüyor.

NOT: Bu yazıyı yazarken bu konuyu açan arkadaşa herhangibi bir mesaj göndermiyorum. Sadece Gago ile uAmurat91'in yazıdğı mesajlara esinlenerek yazdım. Konu ile tamamen bağdaşmamaktadır. Konuyu açan arkadaşıda bu yazı ile zan altında bırakmayınız. Teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

yanlız 60. dakıkalarda takım 2 gol atabilmiş 10 dakkada 2 gol cok az 45 degil daha fazla olması gerekirmiş bence

Gol atmayan bir ben kalmışım ya. Çok ilginç.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

inanılması güç bir ha ta

Quote Originally Posted by Batuhan Önder View Post
    Orjinal-Korsan kavgasına girmeyeceğim sadece genel olarak bir yorum söyleyeceğim.

Ben oyuna iki yılda 150 YTL verdim 2007 ve 2008'i aldım. Oyuna bu kadar para verdikten sonra bu komik hataların çıkması bana garip geliyor. Şahsen İki oyundada daha bu hatalar ile bir kez olsun karşılaşmadım. Çünkü hiçbir yapımcı ort. 75 YTL satılan bir oyunda böyle bir hatayı kabul edemez. Bu dünyanın her yerinde geçerlidir. Yapımcılar artık bununda farkındadır. Çünkü bu oyun test edilip sürülüyor.

NOT: Bu yazıyı yazarken bu konuyu açan arkadaşa herhangibi bir mesaj göndermiyorum. Sadece Gago ile uAmurat91'in yazıdğı mesajlara esinlenerek yazdım. Konu ile tamamen bağdaşmamaktadır. Konuyu açan arkadaşıda bu yazı ile zan altında bırakmayınız. Teşekkürler.
    Düşüncelerinde haklı olabilirsin ama dediğim gibi k.o.r.s.a.n oyunuda denedim sonra Almanya'dan kuzenim orjinalini yolladı bana bu hatayı onda aldım yani ikisi arasında 8.0.0 veritabanı ve kodlama açısından herhangi bir fark yok.Sen bizden biraz daha şanslı gibisin sanırım hatalar konusunda

abi çok ilginç bir hata ya şaşırdım yane

rüştü bu belli olmaz bunun adı belli olmaz

Sayfa 2 / 30 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri