Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 61 sonuç

Konu: FM Genie Scout 2008 (Beta)

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Beyler bende şöyle bir hata verdi
    ''Data file seems to be corrupt.Wanted to read 4 bytes, could onlyread 0 bytes''
    Bunun nedeni nedir acaba ?

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Genie Scout'un son hali olan Beta 3 çıkmış...

http://www.genie.fm/index.php?option...d=18&Itemid=37

Benim devam ettiğim oyunlarda şimdilik sorunsuz çalışıyor...

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Fm Genie Scout 2008 Beta 3 versiyonu sorunsuz çalışıyor.

Oyundayken seçenekler - ayarlar sekmesinden Kayıtlı Oyunları Sıkıştır seçeneği aktif halde olmayacak ve aktif değilken oyunu yeniden kaydetmek gerekiyor.

Bu sürüm sorunsuz gibi gözüküyor ama bazı mantık hataları var onun için dikkatli kullanmak gerekir.
    Takım ekranında. En iyi taktiği seçerken en iyi futbolcularını seçmeyebiliyor her zaman.
    Ama yine de çok faydalı bir program.

Ya arkadaslar bu program ne işe yarıor ?
    Kusura bakmayın bilmiyorum ben bunu..
    İndirdim ama çalıştıramadım.
    Bi yardımcı olsanız...

Quote Originally Posted by Kaybolus View Post
    Ya arkadaslar bu program ne işe yarıor ?
    Kusura bakmayın bilmiyorum ben bunu..
    İndirdim ama çalıştıramadım.
    Bi yardımcı olsanız...
    Arkadaşım bu program istediğin özellikler de oyuncu bulabilmeni,Oyuncuları PA ve CA gibi özelliklerini görebilmeni ortalama ne gibi bir fiyata alabileceğini görmeni sağlıyor.Fm Genie Scout'u açtıktan sonra sol üst köşeden load game seçeneğini tıklıyorsun.Oradan oyundaki save gamelerinin tekini seçip her işlemi yapabiliyorsun.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Çok özür dileyerek bir soru daha sormak istiyorum..
    Bu programın Türkçesi yok mu ?
    Kurcaladım biraz ama tam kavrayamadım. Mesela kendi takım oyuncularımı bi liste halinde göremiyorum. Sadece adını yazınca bulabiliyorum..

ya nasıl yamayı kuracagım hakkında hıc bılgım yok bırı bana acıl yardım edebılırmı ?=

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

Genie Scout'ın 8.02 ile uyumlu versiyonu var mı?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Link ilk mesajdadır.

8.02 Versiyonu ile uyumlu Genie Scout.

beta 3 link hatalı birde ben 2 yi indirdim ama load yapıyorum herşey bittikten sonra yinede boş ekran çıkıyor

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Link ilk mesajdadır.

8.02 Versiyonu ile uyumlu Genie Scout.

Bulamadım linki atabilirmisin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Eğer buradaki linkler bozuksa internetten aratıp bulabilirsiniz...
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

8.0.0 iLe uyumLu program buLan Link atabiLirmi ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bütün FM versionları ile uyumlu(8.0.0,8.0.1,8.0.2)FM Genie Scout 2008 linki vuyrun;

TIKLA
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

indirdim,çaLıştırdım.Oyun açmak için aça basıyorum saveyi seçiyorum uyarı veriyor.
    the save is comressed.
    uncheck compress save games option in the preferences save game and try again.

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by garydelgadov View Post
    indirdim,çaLıştırdım.Oyun açmak için aça basıyorum saveyi seçiyorum uyarı veriyor.
    the save is comressed.
    uncheck compress save games option in the preferences save game and try again.
    Ayarlara girip kayıtlı oyunu sıkıştır seçeneğini iptal et. İngilizceyse compress save games yazacak...

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

öyLe bir seçenek yokki !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Olması lazım...
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

bakın işte yok

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Hayır FM ayarlarına girip kayıtlı oyunu sıkıştır seçeneğini iptal ediceksin.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

farkettim teşekkürLer.

arkadaşlar!. biliyorum alakası yok ama. sezon devam ederken takımımın dünya genelinde kaçıncı sırada olduğunu nerden görebilirim.

uefa kupası veya sampiyonlar liginin giriş sayfasına grnce solda kaysayı die bişi war ona tıkla kulup de ülkede orda yazo!!

Selam arkadaşlar, ben bişey öğrenmek istiyordum....Genie Scout yükledim ve çalıştırdım....Şimdi kendi takımıma giriyorum mesela oyunculara baktığımda C.A ve P.A var ok acaba P.A. özelliklerine oyuncular ne zaman ulaşıyor olucak ? Yani o sezon içindemi yoksa oyuncunun jübilesine kadar ulaşabileceği özelliklermidir bunlar ?
    İkinciside....Oyuncuların value değerleri gözüküyor fakat tamamının Sale Value gözükmüyor....Bu normalmi ? Ve sadece bu görünen sale value değerinemi satabiliriz oyuncuyu ?

Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
    Saygıalarımla.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Oyuncu genç yaşında da ulaşabiliyor yanı emekli olana kadar ulaşılacak bir değer değil..Oyuncu antrenman programları ve forma şansı bularak kendini geliştirip PA değerine ulaşabilir..

2.si herhalde sale value değerini kendi takımındakiler için sormşsun evet görünmemesi normal..Görünen sale value değerlerinde senin oyuncuların için istediğin bedeldir..Yani sen ne kadar istersen genie'de de o şekilde çıkar..

Çok makbule geçti teşekkür ederim....Paki bu CA veya PA yı oyun içinde yani oyuna başladıktan sonra shortlist den yada başka biryerden görme imkanımız varmıdır ?

Bide diğer takımların oyuncularının sale value değerine göre teklif verirsek onları alabiliyormuyuz yani ?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ah ya buarada bu wage olayı nedir ? mesela genie deki wage ile oyun içindeki wage ler çok farklı çıkıyor ? acaba bu oyuncunun kabul edebileceği ücret olabilirmi ??
    Last edited by Poyraz Bey : 19.Eylül.2008 at 17:06 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar ben aslında Genie programını kullanmam ama bir deneyeyim demiştim.. Ama tam açılırken tam ortasına geldiğinde şöyle bir hata veriyor.. Ne yapmalıyım ?

Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

kayıtlı oyununda tekrar farklı isimde kaydet

Sheriff Misafir

Şubat ta çıkacak demişler ama henüz çıkmadı çıkınca burdan bilgilendirme yaparız bizde..

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri