Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 58 arası toplam 58 sonuç

Konu: Fm 08 Tsl Servis Paketi 1.1

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

TrabzonspoR un potansiyeLLerine Barış Memiş ' ide ekLesen ii oLur

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ya bırak allah aşkına kendi yorumlarına göre yama hazırlayacaksan o yama kişisel olur yani bende yapabilirim aynı şeyi sende bu zor bir iş değil bu yüzden objektif olsaydın iyi olurdu yorumlarını beğenmedim ayrıca futbolu iyi bilmen herkesi iyi tanıyor olman ve senin iyi bir yama yapıcı olduğun anlamına gelmez
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Ya bırak allah aşkına kendi yorumlarına göre yama hazırlayacaksan o yama kişisel olur yani bende yapabilirim aynı şeyi sende bu zor bir iş değil bu yüzden objektif olsaydın iyi olurdu yorumlarını beğenmedim ayrıca futbolu iyi bilmen herkesi iyi tanıyor olman ve senin iyi bir yama yapıcı olduğun anlamına gelmez

Ya Taylan amacın nedir? Abimiz yaptığı yamayı siteye eklemiş ve bunu beğenenler var. Kişisel mişisel farketmez yama yamadır. Kötü bir yama olduğunu nerden çıkardın. Ayrıca sendende bir data çalışması bekliyorum.
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Taylan sen 12 yaşındasın bu yorumu yaptığın kişi ise 24.Senin yaşının iki katı.Biraz saygılı olman lazım.Ayrıca güzel bir yama olmuş.

8.1 için olsaymıs keske

Kıskançlık seziyorum
    Akıllı ol ve büyüklerine saygılı ol

Yanlış hatırlamıyorsam bu Taylan kardeşimiz daha öncede araştırma alanında bana böyle densiz yorumlar yazmıştı bende yaşına bağışlamıştım. Huy edinmiş bu işi ama yanlış yapıyor ne diyeyim tekrardan yaşına bağışlayalım.

8.0.1 için olsaydı diyen arkadaşada şunu diyeyim; onun içinde yaptım ve bu sitede yayınladım ama reklam içerdiği için moderator arkadaşlar yayınlamadılar çünkü yeni yamayı kendi sitemizin adına çıkarmıştım. Link isteyenlere ise link vermeyeceğim çünkü reklam olur.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

terbiyesizleşme. ortada bir emek var. o emeğe saygı duyarak eleştiri yapacaksan eyvallah. herkes yaşın 12 diye fikirlerini fazla ciddiye almadı dikkat edersen. ama bir daha böyle saygısızca mesaj yazarsan işte o zaman ciddiye alırız.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Yamayı denedim ve gerçekten realiteye çok yaklaşmış.Tebrikler doğrusu.
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Teşekkürler arkadaşlar.

Eren; son yaptığım yamam çok daha gerçeğe yaklaştı yakında yayınlarım bu senin indirdiğin en eski hali.

Yamanın adı şampiyon fenerbahçe yaması olsaymış. Komik olmuş.

Yamayı ben yaptım ve Fenerbahçeli değilim. Hatta yönetiminden dolayı azda olsa antipati duyduğum bir klüptür.

Genel olarak beğenilen bir çalışma oldu ama senin gibi arada iki üç tane farklı görüş çıktı ki bu da doğaldır.

Sen komik olmayan bir yama yapar koyarsın siteye o zaman herkes bu komik yamayla oynamak zorunda kalmaz.

Emeğe biraz saygınız olsun
    Last edited by Bahadır Akdeniz : 09.Şubat.2008 at 05:07

gerçektende büyük bir emek emeğine sağlık öncelikle yeni çıkacak yama 8.0.1 üzerinden mi olucak bilgilendiririsen sevinirim saygılar kolay gelsin

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

8.02 icin cikarsa super olur

iyi bi çalışma olmus yeni versiyona uyarlanırsa iyi olur

peki bu da türkçemi veya en son çıkan 8.2 daha fazla türkçe mi bu konuda beni aydınlatırmısınız?

tskler dostum. cok ugrasmissin. gayet guzel olmus

18. Default

ellerine sağlık

super olmus elıne saglık

Nesil
    2008
    Yer
    Arkadaş Tavsiyesi

Çok emek verilmiş.

Elinize sağlık...

inmiyor ya

22. Default

ellerinize sağlık ! Fm sizlerle daha güzel

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar bende şuan bir veri tabanı hazırlıyorum. Ama eklemeye korkuyorum tepkilerden dolayı.

Yamada da birçok yeni transferleri ekledim. Özellikle Turkcell Süper Lig takımlarının, 2. Ligdeki önemli takımların transferleri ve de Avrupa'daki önemli
    transferleri oyuna aktardım. Yeni yapılacak olan stadyumları oyuna ekledim. Tüm takımlarımızın isimlerini düzelttim. Stad ve şehir isimlerini düzelttim.
    Türkiyede'ki Kupa ve Lig isimlerini Gerçekteki gibi yaptım.Bir çok kıtadaki Yabancı Kupa ve lig isimlerini Türkçe yaptım. Round[Aşama] isimlerini Türkçe yaptım.
    Fenerbahçe,Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor kulüplerinin yöneticilerini ekledim. Bir çok futbolcunun isimlerini düzelttim.Ayrıca birde Şöhretler Ligi diye bir data hazırlayacağım. Unutulmayan eski futbolcular ile bir data kuracağım.Geçen 5-6 futbolcu yaptım bir dataya, hagi, taffarel, rıdvan dilmen, Van hoijdonk, Schumaer gibi eski yıldızlardan bir karma yaptım. Yaşlarına felan dokunmadım. Schumaer kalede 53 yaşında ama çok iyi oynadı. Hagi frikikten bir gol attı ki görmeniz lazımdı ve sonradan oyundan atıldı. 44 yaşında Hagi sanırsam. Hoijdonk 37 yaşındaydı. İnanılmaz zevkli oldu arkadaşlar. Bunları gerçeğe uygun bir şekilde yapıp tamamlarsam paylaşacağım. Non player olanları player yapıp oyuncu olarak kulüplere ekliyeceğim...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Az önce gördüm eski yıldızlar yapılmış onun için yapmayacağım.
    Last edited by SAİT71 : 07.Temmuz.2008 at 20:52 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

8.0.2 de çalışıyormu bir bilgi verseniz şimdiden teşekkürler

25. Default

aga bu yamada ayrıca yeni transferlerde var mı?(kewell guiza gibi)

yama baska sitede de var gene de saol

teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

8.0.2'de çalışmadığına emin misiniz?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri