Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 48 arası toplam 48 sonuç

Konu: Dünya'da Yılın Oyuncusuna Oy Verme

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

mıllı takım basında olanlar oy verıyor ama adaylar arasında hıc turk olmadı su ana kadar

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Fransa Liginde bunun gibi kendi liginin "en"lerini seçiyorsun çok güzel birşey

Nesil
    2008
    Yer
    fm

ben milli takımda değilken sadece gronoble foot'u yönetirken fransız ikinci ligi yılın kalecisi ve yılın forvetine oy vermem istendi. cadiz ve galler'i yönetirken, hatta gallerin başına geldiğim 3. gün dünyada yılın futbolcusu oylamasına katıldım. sanırım bazı liglerde o ligin enlerine oy verebilirken dünyanın enleri için milli takım gerekiyor.

Bana daha milli takımdan da teklif gelmedi ki.Ben herhalde oyunu açarken bir hata yaptım.O kadar çok başarılı olmama rağmen hiçbir milli takımdan teklif gelmedi.Dolayısıyla oy kullanamıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Karadeniz

İngiltere'nin düşük liglerinde de oluyor bu olay. Ama kendi takımının oyuncusuna oy veremiyorsun.

banada bulgaristan milli takımının başındayken gelmişti birkere.listede berbatov vardı en yüksek ona vermiştim

Nesil
    2007
    Yer
    Gaziantep

ben galatasarayın başnda wrmştm hatta zlatan ibrahimoviç e

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Nijerya ve aston u yönetiyordum m.utd da rooney her maçta gol atıyodu bana gıcıklığına ona vermedim yılın oyuncusu sıralamasında 1.sırada olmasına rağmen ama yine de olmuştu engelleyemedim

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Güçlü kulüp yönetince de geliyor bu liste.Bana hep geliyodu yani.Kendi oyuncum aday olunca kendi oyuncuma veremediğim için şansı bulunmayan kişilere oy veriyordum(oyuncularım kazansın diye )

Quote Originally Posted by omersal View Post
    Güçlü kulüp yönetince de geliyor bu liste.Bana hep geliyodu yani.Kendi oyuncum aday olunca kendi oyuncuma veremediğim için şansı bulunmayan kişilere oy veriyordum(oyuncularım kazansın diye )

Bunun olduğuna inanmak zor...Oyunun hatası olabilir ancak...Fm gibi bir oyunda böyle bir hata varsa çok yazık...Güçlü den kastın ne? ben bütün güçlü takımlar oldum,böyle birşeye şahit olmadım...eğer real,barcayı kastediyorsan...bu seçim, sadece milli takım antrenörlerine veriliyor..

Mili takım yönetiyosan öyle olur
    ben Fenerbahçe'de çalışırken hala çalışıyorum Arjantin boşaldı beni seçdiler seçip duruyorum onları
    Kendi oyunlarını seçtirmiyor

12. Default

bende de oldu türkiyeyi ve fenerbahçenin başındayken ben de yılın oyuncusunu oyladım

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

evet ben premier lig de tottenham ı yönetirken England milli takım menajerliğini teklif ettiler,kıramadımo zaman bana da soruluyodu her yıl ben de hep kendi oyuncularıma veriyodum oyuşimdi de Türk milli takımın başındayım henüz oy verecek bi türk oyuncu yok ama olacak inşallah yetiştiriyorum

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

çok güzel bi olay ya iyi bi yenilik getirmişler

Güzel bir olay ama bazıları kendi oyuncuma oy veriyodum demiş kendi oyuncularına oy verilmiyor ki ama çok güzel oluyor 5-3-1 puan

Nesil
    2007
    Yer
    deplasmanda-samıyende

milli takımın warsa oluyor. ayrıca listede kendı mıllı takımından oyuncu warsa secemıyorsun =)

evt milli takım olmada oy kullanılmıo ben hep avrupada bir takımdaysam kendi oyuncum varsa ona veriyorum ama genelde performansa göre

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Turkcell Süper Lig'de de ikinci sezonun sonunda bu oylama yapılmıştı benim oyunumda. Listede Galatasaray'dan Bianchi, Riquelme ve Samba vardı..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri