Sayfa 2 / 20 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 575 sonuç

Konu: Fenerbahçe Transfer Haberleri

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

FENERBAHÇE'DE SEMİH ZİRVESİ

Sezon sonu sözleşmesi Fenerbahçe ile sona erecek olan Semih Şentürk'ün avukatı Şenol Çilek ile sarı lacivertli yönetim bir kez daha masaya oturdu.

Golcü futbolcunun avukatı dün akşam Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu ile bir araya geldi. İkinci kez biraya gelen iki tarafın görüşmesinin olumlu geçtiği ifade edildi.

Başta Atletico Madrid olmak üzere Getafe, Osasuna ve Levante kulüpleri golcü futbolcuyu transfer etmek istiyor. Atletico Madrid milli futbolcu için yıllık 1.5 milyon Euro'dan oluşan bir teklif yaptı. Semih'in avukatı da Atletico Madrid'in golcü futbolcuyu istediğini Fenerbahçe yönetimine iletti.

Fenerbahçe'den yıllık 1 milyon dolara yakın ücret alan Semih'e sarı lacivertli yönetimin de 1.5 milyon Euro civarında bir ücret önermeyi düşündüğü ifade edildi.

İtalya'da oynanan İnter maçı öncesi de bir görüşme yapan Semih'in avukatı ile Fenerbahçe yönetimi arasında şu ana kadar kesin bir anlaşma sağlanmış değil.

Öte yandan Semih'in avukatı Şenol Çilek, yeni yılın ardından İspanya yolcusu. Çilek, daha önce davet aldığı Atletico Madird ile masaya oturmak için bu ülkeye gidecek

Kaynak : DHA

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

7 milyon bence iyi para gidecekse gitsin aurelio yalnız bir ayrıntı dikkatimi çekti aziz başkan istifa ettiğinde kontratı biten aurelioyu adnan polat ta istedi demiş o menajer bozuntusu ilginç...
    ayrıca öyle büyük hareketlilik yaşanmaz ara transferde son 2 yıldır ara transfer döneminde transfer bile yapmıyoruz yanılmıyosam bu dönemde aldığız son futbolcu anelka.avrupanın kurumsallaşmış dünyada marka olmuş klüpleri artık ara transferde işi çok abartmıyolar sakatları fln varsa yerini dolduryolar sadece.eee fenerbahcede bu yolda ilerlemek istiosa bu politikayı uygulamalıdır

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Adam 3. aciklamasinida yapti..

Ocakta Almiyoruz!

Sportif direktör Ruiz, "Altı ay sonra serbest kalacak bir futbolcuya neden 7 milyon dolar bonservis ücreti ödeyelim. Böyle bir şey yok" dedi.

VALENCIA Kulübü, Fenerbahçeli Mehmet Aurelio'nun ocak ayındaki ara transfer döneminde transfer edilmesinin söz konusu olmadığını bildirdi. İspanyol kulübünün sportif direktörü Miguel Angel Ruiz, Avrupa medyasında çıkan haberler ve Fenerbahçe yönetiminin başvurusu üzerine bir açıklama yaparak, Brezilyalı futbolcunun transferi ile ilgili spekülasyonlara son verdi.

Miguel Angel Ruiz, Mehmet Aurelio'nun sözleşmesinin sezon sonunda biteceğine dikkat çekerek, "Çok değil altı ay bekleyerek Aurelio'yu bedelsiz alabiliriz. Altı ay sonra serbest kalacak bir futbolcu için 7 milyon dolar bonservis bedeli ödememizi kimse beklemesin. Böyle bir şey yok. Sadece altı ay bekleyip futbolcunun kendisine yılda 2 milyon dolar vererek bu transferi gerçekleştirmek varken, neden ayrıca bonservis bedeli ödeyelimki. Aurelio transferi şu an için gündemimizde yok" diye konuştu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

SEMİH 'TAMAM'
    Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan formda futbolcumuz Semih Şentürk yuvada kalıyor

Geçen sezon devre arasında hiçbir girişimde bulunmadığı için, Tuncay, Rüştü, Ümit Özat gibi oyuncularını kaybeden Fenerbahçe yönetimi bu sezon işi sıkı tutuyor. İlk görüşülen ve büyük ölçüde anlaşılan isim ise Semih oldu. Kezman sakatlandıktan sonra ilk onbirde şans bulan ve bunu çok iyi değerlendiren Semih, Almanya'dan Hertha Berlin, İspanya'dan A.Madrid gibi kulüplerin listesindeydi. Bu yüzden önceliği golcü oyuncuya veren yönetim, iki görüşmenin ardından büyük ölçüde anlaşmaya vardı.

YUVADA KALIYOR

Görüşmeler sonunda Semih'le son bir yılı opsiyonlu olmak üzere üç yıllık anlaşma sağlandı. Buna göre tecrübeli oyuncuya ilk yıl için 1.3 milyon euro ödenecek. Bu rakam ikinci sezon 1.5 milyon euroya çıkacak. Opsiyonun kullanılması halinde Semih'in üçüncü sezondaki ücreti ise 1.7 milyon euro olacak. Şu anda taraflar arasında yapılan görüşmelerde, 'Avrupa'dan teklif gelmesi halinde serbest kalma şartları'nın konuşulduğu bildirildi.

SIRA ÖNDER'E GELDİ

İç transfer görüşmelerinde Semih etabını başarıyla tamamlayan Fenerbahçe yönetimi, bundan sonra Önder'le görüşecek. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan başarılı savunma oyuncusunun sözleşmesi de uzatılmaya çalışılacak. Kulübe yakın kaynaklar, bu konunun da sancısız bir şekilde noktalanacağı konusunda hemfikir.

Kaynak: Sabah

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

yıllarca yedek bekledi yılmadı ...görev verdiler oynadı elinden geleni yaptı sahaya yüreğini koydu..

gereksiz hiçbir spekülasyona girmedi..

her maç gol attığı bir dönemde fenerbahçenin forveti olmaz dendi kimseye küsmedii..çalıştı çalıştı çalıştı...sabrın azmin ve insanlığın zaferiii

verilen her kuruş helaldir sana...

türk futbolunda böyle ahlaklı sabırlı karakterli oyuncuların sayısının artması ümidiyle alkışlar semih şentürke...

Nesil
    2006

Semih'in menanjeri öğlen saatlerde, Lig TV'de "Futbol Gündemi" adlı programına katıldı. Kendisi Semih'in yurtdışında teklif geldiğini doğruladı. Bu kulüplerin Villareal, A.Madrid, Herta Berlin, Schalke 04 gibi kulüplerden geldiğini söyledi. Fenerbahçe ile daha anlaşılmadığı ve bir kaç prüz'ün kaldığını söyledi. Semih'in tercihinin Fenerbahçe olduğunu düşünüyor.

Semih eğer Fenerbahçe'de kalırsa gerçekten sevinirim. Çünkü artık Fenerbahçe'nin birinci forveti olduğunu düşünüyorum. Eğer onu engelleyebilecek bir oyuncu alınmadığı sürece Semih'in Fenerbahçe'ye yeteceği kaanatındayım. Gittikçe gelişiyor. Yaşı genç yeteneğine yetenek katacaktır. Dokuz yıldır Fenerbahçe'de oynuyor umarım daha uzun sürede oynar.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Konyaspor Can'ı istiyor

Konyaspor'un Fenerbahçe'nin genç savunma oyuncusu Can Arat'ı transfer etmek istediği öğrenildi. Teknik direktör Ünal Karaman'ın defansta Ömer ve Burak'ın alternatifi olması açısından bu transfere sıcak baktığı belirtildi. 21 Ocak 1984 Kadıköy doğumlu Can Arat 1.91 boyunda 82 kilo ağırlığında. Fenerbahçe alt yapısında yetişen defans mevkiinde oynayan 23 yaşındaki oyuncu, bu sezon Fenerbahçe formasıyla 3 maça çıktı ve toplam 270 dakika sahada görev aldı.

Kaynak : İHA

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Yönetim biraz hızlı davranıp Can'ı göndererek yerine Emre Güngör'ü alabilirdi.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Konyasporda Can'ı alternatif olarak istiyormuş. Yani oraya gidince oynamayacak galiba. Kiralık olarak gönderilebilir Konyaspor'da kadroya girmesi Fenerbahçede kadroya girmesinden daha kolay olur belki. Önder ve Yasin var sonuçta yetecektir fenere.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

can es-es e gidecek diye duydum..

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by TR.CaPTaiN View Post
    Yönetim biraz hızlı davranıp Can'ı göndererek yerine Emre Güngör'ü alabilirdi.
    Kardeş daha ne stoperi Suanda Can la birlikte 5 tane stoper var

Bence gereksiz olurdu..Yedege mahkum olurdu yani..Can arat bence kiralanmalı..Çünkü bu sezon oynaması çok zor bari pişsin..Çünkü milli Takıma lazım olabilir...

Fenerbahce yalanladı bu arada
    Last edited by Emurafu : 26.Aralık.2007 at 19:50

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    Kardeş daha ne stoperi Suanda Can la birlikte 5 tane stoper var

Bence gereksiz olurdu..Yedege mahkum olurdu yani..Can arat bence kiralanmalı..Çünkü bu sezon oynaması çok zor bari pişsin..Çünkü milli Takıma lazım olabilir...
    Can'ın yerine alternatif olarak yani Emrah. Can bence pişe pişe yansa bile Fenerbahçe seviyesinde bir futbolcu olamaz.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by TR.CaPTaiN View Post
    Can'ın yerine alternatif olarak yani Emrah. Can bence pişe pişe yansa bile Fenerbahçe seviyesinde bir futbolcu olamaz.
    Valla suanda size Türk stoper gerek yok..Can da gitse gerek yok..Önder-Yasin var

Bu arada adını bagıslarmısın

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Aziz Yıldırım'ın en yakın arkadaşlarından, sırdaşlarından Alaattin Metin'in köşe yazısından:

Yıldırım´dan Aurelio´ya rest

Fenerbahçe´de Aurelionun menajeri Bayram Tutumluya büyük tepki var.

Nedeni de‚ Valencia Teknik Direktörü Koemanın iyi dostu olan Tutumlunun‚ Marco Auerelioyu Valenciaya götürmek istemesi. Tutumlu‚ Mukavelesinde madde var‚ 7 milyon doları veren Aurelioyu alır diyor. İyi‚ güzel de‚ şu ana kadar Fenerbahçe Kulübüne‚ Ben futbolcunuz Aurelioyu istiyorum. 7 milyon doları da veriyorum diye resmi bir başvuru yok. Aurelio da; hocası‚ menajeri veya herhangi bir yöneticisine gidip veya telefon ederek Ben gitmek istiyorum da demedi.

ŞİMDİ NE OLACAK?
    Fenerbahçede futbolcuya dayalı düzen yok.. Yani eskiden olduğu gibi bir kulüp ismi ortaya atıp‚ işi kızıştırmak ve sonra da açıktan para alma‚ taviz verme dönemi bitti. Başkan Aziz Yıldırım ile konuştum. İlk sözü‚ Biz Aurelioyu bırakmak istemiyoruz. Sözleşmesi de devam ediyor. Ama o ben illa gideceğim diyorsa‚ o zaman sözleşmesindeki 7 milyon dolarlık tazminat maddesi uygulanır. Parayı getirir‚ istediği yere gider oldu. Sonra da şöyle devam etti: Takımın devre arası kampına sorunsuz gitmesini istiyorum. Ocak ayında Antalya kampı başladığında gündemde Aurelio konusu olmamalı. Kendisi ile oturup konuşacağım. Gitmek istediğini onun ağzından duymak istiyorum. Gitmek isterse‚ gider. Yerine de daha iyisini alırım. Hatta alacağım oyuncu bile hazır. Bunun üzerine ben de telefonla menajer Bayram Tutumluyu aradım‚ Sen Aurelioyu Valencia Kulübü istiyor‚ diyorsun ama Fenerbahçe Kulübüne resmi başvuru yok dedim. O da‚ Başvuru olmaz‚ parayı veren Aurelioyu alır. Sadece Vederson için resmi başvuru yapıldı cevabını verdi.

KAFALAR KARIŞTI
    Fenerbahçe Vederson için de başvuru yok diyor. Aurelio için ise Bir kulüp bir futbolcuyu istiyorsa‚ niye bunu resmi yollardan yapmıyor diyorlar.
    Peki Aurelio ne diyor... Menajerinin konuşma yasağı koyduğu Brezilyalı futbolcu hiç renk vermiyor. Onun adına konuşan‚ Benim sözümden dışarı çıkmaz dediği Tutumlu gitmek istediğini söylüyor. Başkan Aziz Yıldırım ise sorunu kökünden çözmek için Aurelio ile konuşacak. Futbolcunun kafasında gitmek varsa‚ kimseye zorla Fenerbahçe formasını giydirmek istemiyor.

Kaynak: Alaattin Metin - Akşam Gazetesi
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yok o onu aramış bu buna kızmış bu haberler uydurmada ... Aurelio ile ilgili sorunların olduğu orada en yakın zamanda çözümlenir umarım

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tuncay'da olduğu gibi Başkan Aurelio'yu çağırır, orada kendisi gitmek istiyorum derse ve sözleşmeyi uzatmazsa gider.

Menajeri de çok istiyorsa cebinden verir 7 milyona alır bonservisi istediği kulübe satar. Fiyat arttırmak için, kendi payını arttırmak için böyle şeyler yapıyor. Aurelio da onun oyununa gelirse, hiçbir oyuncu Fenerbahçe'den büyük değildir diyerek gitmesine izin verilir.

Ama ben sanmıyorum, keşke 7 milyon veren olsa da satsak, Aurelio sözleşmesini uzatacaktır.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

F.Bahçe'nin gündemi Aurelio

Valencia'nın ısrarla istediği iddia edilen Mehmet Aurelio için Fenerbahçe'nin, Brezilyalı futbolcuyu kesinlikle vermeyi düşünmediği, hatta sözleşmesini uzatmayı planladığı öğrenildi.

Fenerbahçe ve A Milli Takım'da sergilediği futbolla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Mehmet Aurelio, Fenerbahçe yönetimini teyakkuza geçirdi.
    İspanyol Valencia Kulübü'nün transfer gündeminde olduğu iddia edilen Mehmet Aurelio için sözleşme uzatma yolları arayan Fenerbahçe'nin ilk fırsatta sözleşmesinde yer alan 1 yıllık opsiyonu kullanmak kararında olduğu belirtildi.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Fernando Gago View Post
    Yok o onu aramış bu buna kızmış bu haberler uydurmada ... Aurelio ile ilgili sorunların olduğu orada en yakın zamanda çözümlenir umarım
    Uydurma??

Alaattin Metin en yakın arkadaşı diyorum, hşşşşştt!!
    Neredeyse çoğu gerçek transfer haberi herkesten önce onun ağzından duyuldu.

Türkiye tek isim Appiah haberini haftalar önceden söyledi.
    Kim sence?

Alaattin Metin..

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Uydurma??

Alaattin Metin en yakın arkadaşı diyorum, hşşşşştt!!
    Neredeyse çoğu gerçek transfer haberi herkesten önce onun ağzından duyuldu.

Türkiye tek isim Appiah haberini haftalar önceden söyledi.
    Kim sence?

Alaattin Metin..
    Transfer haberleri ile insanlar arasında birebir geçen münasebetler aynı şey mi ?
    Okuduklarım pembe dizi gibi o onu arıyor kızıyor başka birini alıyo rest çekiyor falan filan ben inanmıyorum var mı ötesi ?

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Transfer haberleri ile insanlar arasında birebir geçen münasebetler aynı şey mi ?
    Okuduklarım pembe dizi gibi o onu arıyor kızıyor başka birini alıyo rest çekiyor falan filan ben inanmıyorum var mı ötesi ?
    İnanmayabilirsin, senin için inandırmak gibi gereksiz işlerle uğraşmam.
    Açarsan bakarsın arşivlere, görürsün gerçeği.

Aziz Yıldırım ile yüzlerce kolkola resmi olan, hemen hemen her dakika yanyana görülen birini eleştirmek de komik oluyor, hele ki bir dolu gerçek transfer haberi vermişken..

Aziz Yıldırım'ın en çok sevdiğini söylediği aile dostları,arkadaşlarından biridir Alaattin Metin..

Umarım o bahsettiği kişi de Gilberto Silva'dır, Aziz Yıldırım'ın transfer gücü eleştirilemez, her zaman 2. bir planı oluyor, o yüzden hiçbir Fenerbahçeli geleceğe korku bile bakmıyor..
    Last edited by Cengo : 26.Aralık.2007 at 22:49

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006

Can hiçbir yere gitmiyor, bu tip haberler bu gün yalanlandı. Zaten kadromuzu geniş tutmak zorundayız. Çünkü artık olası bir sakatlıkta yerine kim oynayacak diye düşünmememiz gerekir.

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

Valla bu haberler iyicene kabak tadı verdi.Gidecekse gitsin Aurelio.Kimse Fenerbahçe'den büyük değil.Yolu açık olsun...

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

bu konuda haklisin yaani.

bu kadarda olmaz yaani. bu olaydan dizi bile cekilir. Valencia aurelio ile ilgilenmiyor, Deportivo'da!!! ve Levante Aurelio icin 7M euor vermez yaani. 6 ay sonra fiyati bedava olacak bir oyuncu icin hic kimse 7M euro vermez, eger tabi dünya stari degilse.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Taraftarın gözdesi
    "Bu kadro lige fazla bile" diyen taraftarlar, Newcastle'ın yıldızı Martins'i 'hem kaliteli hem de Devler Ligi'nde oynayabilir' diye tercih ediyor.

F.Bahçe, Şampiyonlar Ligi'nde tarihi bir başarıya imza atıp gruptan çıkarken, ara transferde ince eleyip sık dokuyor. Ligin ilk yarısında Appiah ve Kezman'dan faydalanamayan F.Bahçe, yabancı kontenjanını boşa harcamak da istemiyor. Hasta olan Appiah'ın sezonu kapatması üzerine bir yabancı alınmasına kesin gözüyle bakılıyor. Love ve Martins isimleri de öne çıkıyor. Sarı-lacivertli taraftarlar ise, "Bu kadro lige zaten fazla. Bu nedenle alınacak yabancı Avrupa'da oynayabilmeli" diyorlar.

ADA BASINI DA YAZIYOR
    CSKA'nın yıldığı Love'un iyi oyuncu olduğunu belirten taraftarlar, "Hem kalite hem de Şampiyonlar Ligi'nde oynayabilmesi açısından en iyi transfer Newcastle'ın Nijeryalı oyuncusu Martins olur. Süper bir golcü alınmazsa Şampiyonlar Ligi serüveni fazla sürmez" diyorlar. Yönetimde de ara transfer tartışmalarının olduğu, Appiah'ın sözleşmesi feshedilerek bir golcü alınacağı konuşuluyor. İngiltere basını da F.Bahçe'nin 23 yaşındaki Obafemi Martins ile ilgilendiğini, kiralamanın da olabileceğini yazıyor.

Fotomaç.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    -

Martins alabilirsek süper olur , kime bizi durduramaz.

Fotomaç diye herkes yine alay edecek. Bence olabilir diye konuşsak artık.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Uzun , KafaVuruşları iyi ve defansı yoran biri lazım bize Martinste Kezman gibi kaybolur bu sitemde

İşte başkanın cebindeki liste

Sissoko, Emerson, Gravesen... Başkan Aziz Yıldırım’ın cebinde bu yıldızların adı var... Yani yine B Planı hazır, asla panik yok...

Aurelio’nun İspanya’ya gitme ihtimaline karşın harekete geçen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, önemli yıldızları takibe aldı. “Giderse, yerine daha iyisini alırım” diyerek Brezilya asıllı Türk futbolcuya rest çeken Yıldırım, taraftarın yüreğine su serpti... Peki Ocak’ta veya sezon sonu gelmesi muhtemel isimler kim? İddialara göre listede ilk sırada Lamine Sissoko bulunuyor. Liverpool’da forma giyen Mali asıllı Fransız futbolcunun sözleşmesi 2011’de bitiyor. 22 yaşında ve 1.89 boyundaki Sissoko, Valencia ve Auxxere’de de oynamıştı... Sezon başında Appiah’ın Schalke’ye gitmeyi istediği dönemde ismi Fenerbahçe ile anılan Emerson da camiada yeniden konuşulan isimler arasında. Alman vatandaşlığı da bulunan 31 yaşındaki Brezilyalı ön liberonun, Milan ile bir yıllık daha mukavelesi var. Zico ve takımdaki diğer sambacılar nedeniyle 1.79 boyundaki Emerson tercihler arasında. Bonservis ücreti 7 milyon euro... Ve Gravesen... Galatasaray’ın istediği ama alamadığı Danimarkalı futbolcu, İngiltere’nin Everton takımında oynuyor. 31 yaşındaki Gravesen’in bonservis ücreti 2 milyon euro, ama sezon sonu sözleşmesi bitiyor!..

Fotospor

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Fotospor'a göre biz çok liste gördük........

Fotospor haberlerine inaniyormuydun sen Egemen.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

İçlerinden En iyisi Sissoko...

Sayfa 2 / 20 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri