Sayfa 3 / 20 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 575 sonuç

Konu: Fenerbahçe Transfer Haberleri

Çeşitli yerlerde Fenerbahçe'nin Gilberto Silva'yla ilgilendiği yazıyor. Aurelio yerine Aziz Başkan Gilberto'yu alacakmış.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Herta da oynayan Gilberto Silva'mı?? Brezilyada bi sürü Gilberto var

Fotospor'un listesinden olsa olsa anca Gravesen olur. Ama Aurelio devre arasında sözleşmesi uzatılmazsa ayrılmayacak. Bu yüzden hiç biri olmayacak. Fenerbahçe devre arasında sadece forvet alacak bence. Buda tahminimce öyle uzun boylu biri değil, normal boylarda hızlı bir forvet olur kanımca. Martins'i tarif etmiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Resmi site yalanladı hepsini

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    Resmi site yalanladı hepsini
    Transfer edilecek kişinin ismi verilmez, doğaldır yalanlanması.
    Herhangi bir oyuncu gitmeden transfer yapılmayacak, gidenlerin yerleri doldurulacak.
    Muhtemelen Appiah için tedbirli lisans kararı alınacak, bulunabilirse iyi bir oyuncu alınabilir, mevkiyi hiçbirmiz bilemeyiz..
    Appiah'tan kolay kolay vazgeçilmemesi taraftarıyım.Öyle bir oyuncu az bir paraya transfer edilemez, world class bir oyuncu kendisi.Sakatlıklar yıprattı oyununu..
    Appiah'ın yerine sene sonuna kadar Mateus kadroda tutulabilir, bence bu ihtimal çok yüksek..

Tümer'in durumuna çözüm aranıyor, bence 6+6 aylık kiralık bir sözleşme ile kısa bir dönem geçici bir yabancı kulüpte oynatılacak.Berlin Türkiyemspor gibi bir kulüp ile anlaşılarak bonservisi verilerek kiralanabilir, sözleşme sonu satın alma hakkı+Tr hakkı konularak.Böylece Askerlik durumunu da erteleyebilir Tümer..

Zico diğer hocalara benzemiyor, onlar gibi takım ruhuna aykırı ve bencilce davranmıyor, motivasyonları ile oynamıyor.
    Arkadaşlık ve takım ruhu adına transferden bahsetmiyor, motive edici olarak oyuncularının üst seviye oyuncular olduklarını dile getiriyor ama transfere de hayır demeyecektir..
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006

R.Carlos'u yalanladık, Tümer'i yalanladık. Çünkü hem bunlar gelince medyaya flaş haber olarak, hemde transfer edilecek oyunun maddi değeri artmaamsı için hep yalanlanır. Stratejik açıdan doğrudur. Bazı haberleri yöneticielr para verdirtip yazdırıyor bazıları gerçek olduğu için yalanlanıyor. Ben bunları gazetecilerden duydum. Gerçekten neler biliyorlar ama yazamıyorlar elleri mahkum.

Appiah göderilmesi gerekir, Luciano'yu gönderdik. Giderse üzülürüm çünkü sevdiğim oyuncu Luciano nasıl gittinde üzüldüysem tekrar üzülürüm. Göderilip Sağ Kanatta atak yönünde rakibi yıpratıcak bir oyuncu alınması şart. Sağ kanatta zayıfız.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Eurosport: Ronaldo Fenerbahçe'de

Roberto Carlos'u transfer eden Fenerbahçe'nin başka Brazilyalı yıldız Ronaldo ile de anlaştığı iddia edildi.

Eurosport'un internet sitesinde yer alan habere göre sarı lacivertlilerin, Milan'da oynayan oyuncu ile yıllık 4 milyon Euro'ya anlaştığı ileri sürüldü.

Haberde, Başkan Aziz Yıldırım'ın "Artık bu saklanacak birşey değil. Ronaldo ile anlaşmak üzereyiz" dediği iddia edilirken, Fenerbahçe'nin Türkiye'de son 4 sezonda 3 kez şampiyon olduğu da hatırlatıldı.

Kaynak : Haber7

İŞTE EUROSPORT'UN SİTESİNE TAŞIDIĞI RONALDO HABERİ

Serie A - Fenerbahce make offer for Ronaldo
    Serie A - Turkish champions Fenerbahce are close to the signing of Brazilian striker Ronaldo, chairman Aziz Yildirim has revealed.

The Istanbul giants signed full back Roberto Carlos on a two-year deal on Tuesday, and according to Yildirim, he could soon be joined by his compatriot Ronaldo, for whom Fenerbahce have submitted an offer of around nine million euros to Milan.

"A transfer will soon come that will put that of Roberto Carlos in the shade. Ronaldo is a world star and would fit in very well with us. It's no secret any more that we are close to [signing] him." Yildirim told Eurosport.

Fener have won the Turkish Super League in three of the last four seasons, though have struggled to make any impact on the European stage. With the signing of Roberto Carlos and possibly Ronaldo, they are hoping to finally progress ion the Champions League.

"The national title is no longer enough for us," Yildirim added. "We want to make waves at last in the Champions League, and we'll only do that by signing superstars."

Should Milan succeed in tempting Andriy Shevchenko back to the San Siro, they could well allow Ronaldo to move on, despite only having signed him from Real Madrid in January.

Fenerbahce are ready to offer Ronaldo a wage of 4 million euros per year, and the striker could also be tempted by the chance to link up not only with Roberto Carlos, but also fellow Brazilians Alex de Souza, Edu Dracena, Marco Aurelio and Deivid de Souza, and his coach would be none other than Brazilian legend Zico.

eurosport

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Haberde teklif etti ve imzaya yakın diyor. Umarım gerçeklemiştir. Her ne kadar bitmiş deselerde, alkolik deselerde, sakatlıktan çkmış olsada,şişman olsada ölüsü yeter

Nesil
    2006

Ronaldo geldi?

http://uk.eurosport.yahoo.com/210620...r-ronaldo.html

Haberin link, altı gün önce yazılmış bir haber, artık üstünden ne sular geçti. Artık bu kadar haberden sonra Ronaldo'nun geleceğine inanıyorum. Ya devre arası ya sezon sonu. Geldiği taktirde 30 yaşında olan bir oyuncu. Türkiyede 3-4 sezon oynar. Avrupa'da göstereceği performans büyük takımlara karşı zorlanabilir. Sonuçta oradaki defansların gücü Ronaldo'yu tutabilecek güçte ama genede Fenerbahçe için efsane isim olacaktır.

R.C03'de çapkın dediler, sonunda gördük hem hızlı hem çapkın. Sistemi kurduktan sonra sorun olmuyor.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mista7fb View Post
    Haberde teklif etti ve imzaya yakın diyor. Umarım gerçeklemiştir. Her ne kadar bitmiş deselerde, alkolik deselerde, sakatlıktan çkmış olsada,şişman olsada ölüsü yeter
    Adriano ile karıştırıyor olmayasın?

Ronaldo'nun tek sorunu sanırım sağ ayak bileği olacak, kronik sakatlığı..

@Batuhan
    Sağlıklı bir Ronaldo'yu (Formda demiyorum dikkat) Avrupa da dahil hemen hemen hiçkimse tutamaz.
    Ronaldo maç boyu hemen hemen hiç gözükmez..
    ..ya kontrada ceza sahası dışında alır topu herkesi çalımlar teker teker, plase ile inanılmaz bir yere atar, bakakalırsın.
    ..ya da bir anda top ayağına gelir, o pozisyonu asla affetmez ve golü mükemmel bir falsolu plase ile yersin oturursun.Ayağına gelen her ceza sahası içi pozisyon %99 gol olur, inanılmaz biri, koşmasada da yeter.

90 dk.da sadece 1 pozisyon yakalasın ona kafi
    Last edited by Cengo : 28.Aralık.2007 at 01:05

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Benitez Sissoko'yu bırakır mı? Hayır bırakmaz. Gravesen gelir mi? Evet gelir. Aurelio mu? Gravesen mi? Aurelio. Emerson alınırsa alınır ve alınabilecekse alınmalı ama ben inanmıyorum Fotospor haberine
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ABOOO View Post

Ronaldo'nun tek sorunu sanırım sağ ayak bileği olacak, kronik sakatlığı..
    Son zamanlarda çıkan haberlerden sonra onada Adriano gibi bakıyorlar ondan alkolik dedim.

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Karıştırıyor olduğunu sanmıyorum.Gece gezmesindeymişler Adriano ve Ronaldo

Del Piero_10 Misafir

Quote Originally Posted by Batuhan Önder View Post
    Ronaldo geldi?

http://uk.eurosport.yahoo.com/210620...r-ronaldo.html

Haberin link, altı gün önce yazılmış bir haber, artık üstünden ne sular geçti. Artık bu kadar haberden sonra Ronaldo'nun geleceğine inanıyorum. Ya devre arası ya sezon sonu. Geldiği taktirde 30 yaşında olan bir oyuncu. Türkiyede 3-4 sezon oynar. Avrupa'da göstereceği performans büyük takımlara karşı zorlanabilir. Sonuçta oradaki defansların gücü Ronaldo'yu tutabilecek güçte ama genede Fenerbahçe için efsane isim olacaktır.

R.C03'de çapkın dediler, sonunda gördük hem hızlı hem çapkın. Sistemi kurduktan sonra sorun olmuyor.
    Thu, 21 Jun 09:41:00 2007

Yazdan kalma bir haber değil mi?

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by batuhanry View Post
    Karıştırıyor olduğunu sanmıyorum.Gece gezmesindeymişler Adriano ve Ronaldo
    Herkesin gece hayatı olabilir, sınırı aşmadığın sürece..
    Futbolcular içki,sigara içmiyor mu sanıyorsun?

Adriano alkolik, alkol almadığı zaman sinir krizi geçiriyor olmalı..

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Ronaldo...Transferi bence yanlış olur..Avrupadan daha diri bir forveti alabilecek kapasite var fenerbahcede..

Ronaldo İşden çok..Forma satısı ve reklam yapar..Uzun zamandır sakat..Bence Türk futboluda Ronaldonun yapısına Ters gelir..Malum kaddarca fauller var:=)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kezman i hiç sevmiyorum ama Ronaldo dan daha yararli olabilir. Ama yanılabiliriz de neden _? Çünkü FB de cogu yabancılar Brezilyalı Ronaldo da bu arkadaslk ortamına ayak uydurup yararlı olabilir + Zico faktörünü de unutmamak lazım bkz Ugur Boral

Tabi bunların hepsi varsayım . Eger alınırsa yararlı da olabilir form tutabilir , aama Brezilyalılar FB de yararlı oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Aurelio bekleyişi
    Fenerbahçe'de Aurelio bekleyişi sürüyor. İspanya'nın Valencia ekibinin talip olduğu milli futbolcu Mehmet Aurelio'nun durumu yılbaşından sonra netlik kazanacak..

Başkan Aziz Yıldırm ile görüşen ve Valencia'da futbol oynamak istediğini ifade eden Mehmet Aurelio için menajeri Bayram Tutumlu, Valencialı
    yetkililer ve teknik direktör Koeman yarın biraraya gelecek.

Aurileo'yu kadrosunda görmek isteyen Valencia'nın Hollandalı teknik direktörü Koeman'nın bu transferi bir an önce bitirmek istediği ifade
    edildi. Öte yandan sözleşmesi sezon sonu opsiyonu Fenerbahçe'de olacak şekilde sona erecek olan Aurelio için Fenerbahçe ile Valencia kulüplerinin ne
    devre arası ne de sezon anlaşmasına gerek kalmadan Aurileo İspanyol ekibinin formasını giyebilir.

Çünkü 30 yaşındaki tecrübeli futbolcunun sözleşmesinde "7 milyon doları yatıran kulüp Aurelio'yu alır" maddesi bulnduğu için Aureilo'nun
    transferi için 7 milyon doların Fenerbahçe'nin hesabına yatırılması yeterli olacak. 7 milyon dolarlık madde hem Ocak ayında başlayacak olan
    transfer dönemi için hem de sezon sonundaki transfer dönemi için geçerli.
    28.12.2007

Kaynak : DHA
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

bence transfer yapmayacağız olsa olsa appiah gönderilip yerine biri alınır o kadar

Bu Eurosport'un Ronaldo haberi hazirandan kalma bir haber, yani eski. Hatırlarsanız bu haber yazın yayınlanmış ve Fenerbahçe resmi web sitesi tarafından yalanlanmıştı.

Eurosport'un Haberi Doğru Değil
    20 Haziran 2007 Çarşamba

Eurosport televizyon kanalının internet sitesinde bugün akşam saatlerinde başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın yaptığı iddia edilen bazı açıklamalar yer almıştır. İnternet sitesinde başkanımızın Brezilyalı oyuncu Ronaldo ile anlaşmak üzere olduğumuz şeklinde bir açıklama yaptığı ve artık bunun saklanacak birşey olmadığını ve bu oyuncu ile imza atmak üzere olduğumuzu söylediği iddia edilmektedir. Söz konusu haber doğru değildir. Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın Eurosport'a herhangi bir demeci olmamıştır ve daha önce de ilan ettiğimiz üzere şu an Ronaldo ile herhangi bir transfer görüşmemiz söz konusu değildir.

Kamuoyuna duyurulur

Fenerbahçe Spor Kulübü

Nesil
    2006

Haber linkini yanlış koymuşum, tarihe dikkat etmeden özür dilerim.

Ronaldo gelirse gerçekten ölüsü yeter. Bunu tartışmaya bile gerek yok. R.Carlos'u biliyorsunuz iki yılda transfer ettik, ederken o kadar yalanladık ki bize artık eğlence konusu olmuştu, sonunda bir sabah uyandık ve R.C3'ün Fenerbahçe'ye geldiğini gördük. Ronaldo'da aynı şekilde olacak, Fenerbahçe devre arası olmasa bile sezon sonu kesin gelecektir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Zico'nun açıklaması tercüme hatası!

Fenerbahçe Kulübü, futbol takımının teknik direktörü Zico'nun, vatandaşı Ronaldo'yu istediği yönünde çıkan haberler konusunda bir açıklama yaptı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, bugün bazı gazetelerde, teknik direktör Zico'nun, Ronaldo ile ilgili açıklamasının kamuoyuna tercüme hatası nedeni ile yanlış aksettirildiği bildirildi.

Sarı-lacivertli kulüp, Zico'ya ait ''ziconarede.com.br'' ve ''globo.com.br'' adresli internet sitelerini kaynak gösterdiği açıklamada, Brezilyalı çalıştırıcının Ronaldo ile ilgili ifadelerinin tam metnine yer verdi.

Zico'nun haberlere konu olan ifadeleri şöyle:

''Bu durumu açıklamakta fayda görüyorum. Çünkü gazetelerde her gün gerçeği yansıtmayan haberler yazılmakta. Fenerbahçe, Brezilya'daki kulüpler gibi değil. Ben kulüple yaptığım anlaşma gereği bir antrenör olarak elimdeki kadroyla çalışmayı kabul ettim. Benim futbolcu alma veya gönderme gibi bir yetkim yok. Ayrıca Ronaldo'yu istediğimi de söylemedim. Ronaldo büyük bir futbolcu ve ben her zaman bunu söylüyorum. Hatta son Dünya Kupası'nda Japon Milli Takımı'nın başındayken, Brezilya Milli Takımı teknik kadrosuna bir şaka yapmış ve 'Şayet fazla forvetiniz var diye Ronaldo'yu oynatmayacaksanız bize gönderin' demiştim. Eğer Flamengo, Ronaldo'yu kadrosuna katarsa çok büyük bir avantaj elde etmiş olur. Ancak bu hadiseye diğer bir açıdan bakacak olursak, Ronaldo'nun da eski formuna dönmesi gerekiyor. Çünkü günümüz futbolunda devamlı formunuzu muhafaza etmeniz gerekir. Ronaldo Milan'a da gitse, Flamengo'ya da gitse, gittiği her takıma yardım edecek kapasiteye sahip bir futbolcu.''

Kaynak: AA

Yuh dedirten hata Yazılan herşey yanlış demekki tercüman hepsini yanlış tercüme etti

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by mista7fb View Post
    Zico'nun açıklaması tercüme hatası!

Fenerbahçe Kulübü, futbol takımının teknik direktörü Zico'nun, vatandaşı Ronaldo'yu istediği yönünde çıkan haberler konusunda bir açıklama yaptı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, bugün bazı gazetelerde, teknik direktör Zico'nun, Ronaldo ile ilgili açıklamasının kamuoyuna tercüme hatası nedeni ile yanlış aksettirildiği bildirildi.

Sarı-lacivertli kulüp, Zico'ya ait ''ziconarede.com.br'' ve ''globo.com.br'' adresli internet sitelerini kaynak gösterdiği açıklamada, Brezilyalı çalıştırıcının Ronaldo ile ilgili ifadelerinin tam metnine yer verdi.

Zico'nun haberlere konu olan ifadeleri şöyle:

''Bu durumu açıklamakta fayda görüyorum. Çünkü gazetelerde her gün gerçeği yansıtmayan haberler yazılmakta. Fenerbahçe, Brezilya'daki kulüpler gibi değil. Ben kulüple yaptığım anlaşma gereği bir antrenör olarak elimdeki kadroyla çalışmayı kabul ettim. Benim futbolcu alma veya gönderme gibi bir yetkim yok. Ayrıca Ronaldo'yu istediğimi de söylemedim. Ronaldo büyük bir futbolcu ve ben her zaman bunu söylüyorum. Hatta son Dünya Kupası'nda Japon Milli Takımı'nın başındayken, Brezilya Milli Takımı teknik kadrosuna bir şaka yapmış ve 'Şayet fazla forvetiniz var diye Ronaldo'yu oynatmayacaksanız bize gönderin' demiştim. Eğer Flamengo, Ronaldo'yu kadrosuna katarsa çok büyük bir avantaj elde etmiş olur. Ancak bu hadiseye diğer bir açıdan bakacak olursak, Ronaldo'nun da eski formuna dönmesi gerekiyor. Çünkü günümüz futbolunda devamlı formunuzu muhafaza etmeniz gerekir. Ronaldo Milan'a da gitse, Flamengo'ya da gitse, gittiği her takıma yardım edecek kapasiteye sahip bir futbolcu.''

Kaynak: AA

Yuh dedirten hata Yazılan herşey yanlış demekki tercüman hepsini yanlış tercüme etti
    vayy be ne tercümanmış bu kadarda sallanmaz ki be bence hemen tercümanlığı bırakmalı
    valla yönetim kıvırmaya çalışmış ama bu iş o kadarda kolay değil
    ayrıca ben ronaldonun bize bir faydası olacağını düşünmüyorum carlos faydalı oldu çünkü 34 yaşında olmasına rağmen vücudu zinde idi ama ronaldo bidon gibi olmuş bize fayda getirmez artık

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

"Aurelio'yu alacağız"

Valencia Sportif Direktörü Miguel Angel Ruiz, Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Aurelio ile görüştüklerini doğruladı. Sabah gazetesine telefonla açıklamalarda bulunan Ruiz, "Menajeri ile görüşmelerimiz sürüyor. Aurelio çok beğendiğimiz bir oyuncu. Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmasında önemli rol oynadı. Bir süredir kendisini takip ediyoruz" dedi. Sportif direktör, transfer isteğinin Hollandalı teknik direktör Ronald Koeman'dan geldiğini doğrularken, "Aurelio'yu Koeman çok beğenmiş. Bize önerdi. Biz de başkanımızla durum değerlendirmesi yaptık ve Aurelio'nun transfer edilmesinin takım için uygun olacağını düşündük" şeklinde konuştu.

İLK HEDEF OCAKTA ALMAK
    Sambacıyı ocak ayında almak için Fenerbahçe ile görüşeceklerini açıklayan Ruiz, "Fenerbahçe ile makul bir rakamda anlaşırsak Aurelio'yu ara transferde renklerimize bağlamak istiyoruz. Çünkü ligde zor günler yaşıyoruz ve bir an önce kadromuzu güçlendirip ligin ikinci yarısında Valencia'nın adına yakışır bir yerde ligi bitirmesini sağlayacağız" yorumunu yaptı. Fenerbahçe ile bonservis konusunda anlaşamamaları durumunda Brezilyalı oyuncuyu sezon bitiminde transfer edeceklerini belirten Valencia Sportif Direktörü, "Türkiye'den tek istediğimiz oyuncu Aurelio değil. Takip ettiğimiz 4-5 oyuncu daha var" ifadesini kullandı.

Kaynak : Sabah

Appiah harekatı başlıyor

Fenerbahçe, rahatsızlığı nedeniyle bu sezon oynatamayacağı Appiah'ın yerine yeni bir oyuncu alabilmek için resmi girişimlere başlıyor. Sarı-lacivertliler, sağlık raporları çıkan Ganalı oyuncunun sözleşmesini dondurmak ve yerine yeni bir yabancı oyuncu almak için ilk girişimi gelecek hafta yapacak.İstanbul'da detaylı bir sağlık kontrolünden geçirilen ve hastalığının boyutu araştırılan Appiah'ın bu sezon forma giyme şansının mümkün olmadığı resmen rapor edildi.

Fenerbahçe sağlık ekibi bu raporları yılbaşı sonrasında Futbol Federasyonu'na yollayıp, mağduriyetin giderilmesi için yeni bir transfer hakkı isteyecek.

Bacağındaki damar ve kan dolaşımı sorunu nedeniyle tedavi altına alınan Appiah'ın Türkiye'de elde edilen bulguları, İtalya'da tedavisini sürdüren oyuncunun özel doktorlarına da gönderildi.Fenerbahçe, Appiah'a durumu resmen bildirip, sözleşmesi konusunda yapacağı işlemi de oyuncusuna iletti. Fenerbahçe Yönetimi, Futbol Federasyonu'na durumunu raporlarla birlikte bildirip, ara transferde bir an önce hareket edebilmek için bu hakkın erken verilmesi konusunda istekte bulunacak.

Kaynak : Milliyet

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Appiah'ın durumu çok üzücü. Böyle bir yıldızın hemen hemen 2 yıl doğru düzgün hiç futbol oynayamaması futbol adına büyük kayıp.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Aurelio giderse ki : menajerinin açıklamalarını kendi kulagımla duydum , gerçekten fb için büyük kayıp olabilr..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Aurelio gidicek belli oldu Bu menajerler transferlerde ahlak mahlak filan bırakmadı

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Artık Aurelio gitsede rahatlasak. Appiah'ın sözleşmesi dondurulup, Aurelio yerine bir yabancı alınır eğer Aurelio giderse. Gitmezse transfer olmaz, Appiah'ın sözleşmesi yine dodurulur, Mateus kadroda kalır, arada da oynar.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

Celtic'ten Gravesen'i alıp koyacaksın Aurelio'nun yerine rahatına bakacasın ama ŞL'de oynayamaz..

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Cok sevdiğim Marco Aureilo takımdan ayrılırsa gerckten cok üzülürüm 5 yıldır takımın dinamosu.EĞer serbest kalma maddesini kullanırsa Valencia bizim cok iyi bir defansif orta saha almamız lazım tabi ki Türkiye'de böyle bir oyuncu yok olsaydı ztn Marconun yerine milli takımda oynardı.Umaruım Marco takımda kalır cunku biz CL'deeyiz Türk liginin favorisiyiz.Valencia ise Avrupaya veda etti.La Ligada da durumu fecii...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Zico'nun golü Flamengo'ya yetmedi! Süper Lig'e verilen arada ülkesine giden Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, gösteri maçında sahaya çıktı. Efsaneleştiği Flamengo kulübünün taraftarı, 'Beyaz Pele'ye büyük ilgi gösterdi.

NTVSPOR Güncelleme: 13:21 TSİ 28 Aralık 2007 Cuma
    Brezilya’nın ünlü Maracana Stadı’nda organize edilen ve 35.000'i aşkın futbolseverin izlediği gösteri maçında kaptanlığını Zico'nun yaptığı Flamengo takımının 1987 yılı kadrosu, yıldızlar karması ile karşı karşıya geldi.

Beyaz Pele lakaplı Zico'nun, flamengo formasıyla sahaya çıkması ile birlikte 12 yıl formasını giydiği Flamengolu taraftarların coşkusu ve basın mensuplarının ilgisi doruğa çıktı.

Interli Adriano, Barcelonalı Deco, Japon Nakata gibi isimlerin forma giydiği yıldızlar karması karşılaşmayı 8-5 galip tamamladı.

Zico, Flamengo forması altında ağları bir kez havalandırırken, yıllar sonra bir kez daha Maracana Stadı’nda sergilediği futbolla izleyenleri büyüledi.

Maç sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Zico, bu organizasyonun hayata geçmesini sağlayan herkese sonsuz teşekkürlerini iletti

Sayfa 3 / 20 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri