Sayfa 1 / 20 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 575 sonuç

Konu: Fenerbahçe Transfer Haberleri

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Default Fenerbahçe Transfer Haberleri

Fenerbahçe ile ilgili transfer gelişmelerini bu konuda paylaşabilirsiniz.

Kendinizin bile inanmadığı haberleri buraya taşımayın, kafe muhabbeti yapmayın, aksi halde mesajlarınız silinir, okur grubuna alınırsınız.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

'KADROMU YETERLİ BULUYORUM''

Brezilyalı çalıştırıcı, sezonun ikinci yarısı için transfer yapıp yapmayacakları sorusunu, ''Kadromu yeterli buluyorum'' şeklinde yanıtladı.

Kadrosundaki bütün oyunculardan memnun olduğunu ifade eden Zico, ''Yabancı sayımız ve oynatabileceğimiz oyuncu sayısı belli, hepsinden memnunum. Herhangi bir oyuncumuz bizden ayrılmazsa kadromuz tam demektir. Kadromu yeterli buluyorum'' dedi.

Appiah'ın rahatsızlığı ve Tümer'in askerlik durumu dikkate alındığında bunun planlarını bozup bozmadığı sorusuna da Fenerbahçe teknik direktörü şöyle yanıt verdi:

''Gelişecek olaylar üzerine biz de girişimde bulunuruz. Şu andaki duruma baktığımızda Deniz'in durumu sıkıntı yaratmayacak, iyileşiyor. Appiah konusu tamamen sağlık ekibimizle ilgili. Elimdeki oyuncularla çalışırım. Sağlık ekibi ne zaman dönmesini uygun görürse o andan itibaren kadroda olur. Tümer'in durumu kişisel ve yönetimle alakalı bir konu. Takımla ilgili sıkıntı olmaktan çıktı, askerlik konusu. Konular hakkında kesin bir yargıya vardığımızda hamlelerimizi düşünürüz. Ekibimiz 26-27 kişilik. Bir kişi çıkarsa her oyuncuya ihtiyacınız olduğu için yerini doldurmak zorundasınız. Kesin bir karar olduğu zaman ondan sonra biz de eksiklerimizi gidermeye çalışırız.''

Zico, Alex'in antrenmanda ayağında hafif bir sorun yaşadığını bugün de ağır sahada bu sakatlığının nüksettiğini bildirdi.

Brezilyalı teknik adam, Semih ile ilgili bir soru üzerine, golcü futbolcunun mevcut performansını devam ettirmesi durumunda, Avrupa Şampiyonası'nda milli takım kadrosunda olmasının çok doğal olacağını ifade etti.

Kezman ile Semih arasında tatlı bir rekabetin yaşandığını belirten Zico, ''Kezman'ın yapması gereken, daha önce yedek beklerken Semih'in yaptığının aynısı. Şans bulduğunda da en iyi şekilde değerlendirecektir'' dedi.

''KENDİMLE İLGİLİ KONUŞMAK İÇİN ÇOK ERKEN''

Zico, sezon sonunda sözleşmesinin sona ereceği hatırlatılarak kendi durumuyla ilgili soru üzerine şunları kaydetti:

''Şu anda bu konu hakkında konuşmak çok erken. Yapacağımız şeyler var. Fenerbahçe'de kontratımın sonuna kadar devam etmek istiyorum. Bunu daha önce de söyledim. Hayatta alacağınız kararlar hakkında bu kadar aceleci davranamazsınız, daha yaşayacağınız şeyler varken hızlı davranamazsınız. Aynı şevkim ve hırsımla devam ediyorum.''

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Türkiye için yeterli ama Sevilla için yeterli değil.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Kesinlikle Semih'e bir alternatif lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Telegol Vennegor of Hesselink ile ilgileniyor Fenerbahçe demişti ama bilemem. Zaten onu almak için bir yabancı gönderilmeli bir Türk santrafor'a yönelibilir. Bu konuda Fatih Tekke ve ya Halil Altıntop çok iyi olabilir.
    I'm back...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Forvet kesinlikle şart.Semih Avrupa Maçlarını kaldıramaz Kezman zaten tükenmiş halde.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Fenerbahçe Uefa kupasında oynamış bir oyuncuyu transfer edebilir.Statü gereği Uefa'da oynamış oyuncular Şampiyonlar Liginde ilerleyen turlarda oynayabiliyor.Bence bir tane kaliteli oyuncu alınmalı..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    -

Kadro yeterli değil , Zico'ya kalırsa kahraman olmak için oyuncu almaz.

Del Piero_10 Misafir

Dün Aurelio'nun menajeri canlı yayında Aurelio'nun kesinlikle Valencia'ya gitmek istediğini ve kontratında 7 milyon dolara serbest kalma maddesinin bulunduğunu tekrarladı.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Aurellio seneye Türkiyede yok

Yaşım 30 yasına geldi falan demiş..Hedefi artık avrupaimiş...

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Quote Originally Posted by Del Piero_10 View Post
    Dün Aurelio'nun menajeri canlı yayında Aurelio'nun kesinlikle Valencia'ya gitmek istediğini ve kontratında 7 milyon dolara serbest kalma maddesinin bulunduğunu tekrarladı.
    Harbi ? O zaman Selçuk Inan'ı almak lazım.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

yüh yaani Juan Soler 2 tane aciklama yapti Aurelio ile ilgilenmiyoruz diye

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Hatta sordular bayram tutumluya;Peki bu serbest kalma maddesi olan parayı valencia verirmi dediler oda dediki daha fazlasını bile verirler dedi...

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Obaaa.. Devre arası alıcaklarmı şimdi Aurelio'yu ? Yoksa sezon sonunda mı imza attıracaklar ?

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    Hatta sordular bayram tutumluya;Peki bu serbest kalma maddesi olan parayı valencia verirmi dediler oda dediki daha fazlasını bile verirler dedi...
    vermeeez..bosverin bu haberi

Devre arası verelim Aurelio'yu bence 7 milyon Euro'ya veya daha fazlasına, ben razıyım İyi para.

Yabancı bir forvet almalıyız, hem lig hem Avrupa için, Semih sakatlansa forvette oynayacak adam yok şaka maka Kezman ile olacak iş değil, ligde bile Kezman yetersiz.

Appiah ve Kezman'ı yollayıp bir orta saha (ön libero) bir de forvet almamız şart. Aurelio da giderse orta saha çok boş olur, o yüzden sağlam yabancı bir ön libero ve bir forvet almalıyız.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Aurellio giderse Laziodan Mudingayi alsınlar bence..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Sanmıyorum Aurelio'nun devre arası ayrılacağını sezon sonu belki çünkü Fenerbahçe şampiyonlar liginde yoluna devam ediyor Aurelio kalıp oynamak isteyecektir.+ 2008 şampiyonası için bu sezonu oynayarak geçirmeli orası yeni bir takım ne kadar oynayacağı hiç belli olmaz busebeplerle en azından sezon sonuna kadar kalır.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

7 Milyon euroyu masaya koysun ondan sonra nereye giderse gitsin biz ne Aureliolar buluruz

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Eğer 7 milyon veriyorlarsa bence de satılsın. Yerine şu veya bu alınsın diye mesaj atmaya gerek yok, yönetim nasılsa burayı okuyup transfer yapmıyor.

Bu nedenle gündeme gelen konuları konuşalım. Zico, Kezman da bir zamanlar Semih'in yaptığı gibi sırasını bekleyecek dedi. Devre arasında ben transfer olacağını sanmıyorum. Belki Türkiye'den oyuncu alınabilir. Yabancı transferi olmaz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçenin bir forveti var İlhan Parlak diye. Gencecik geleceği parlak diyor herkes de neden şans verilmedi hiç o çoçuğa anlamadım. Kupa maçlarında o oynasada kendini gösterse bari.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Aurelio’da fark 1 milyon!

İç transfer görüşmelerini ikinci yarıya hazırlık kampı başlamadan bitirmek isteyen Fenerbahçe en çok Mehmet Aurelio’da zorlanacak gibi görünüyor. Türk vatandaşı olduğu için de önemli bir kozu elinde bulunduran Brezilyalı futbolcu, sözleşmesini uzatmak için yıllık 3 milyon euro istiyor. Fenerbahçe’nin 2 milyon euro önermeye hazırlandığı öğrenilirken, pazarlığın kıyasıya geçmesi bekleniyor. Bu arada Valencia’nın, Aurelio için Fener’e 6 milyon euro vermeye hazır olduğu belirtildi.

FotoSpor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Valencia haberlerine inanasım gelmiyor o bölgede o kadar çok adamları var ki Aurelio'ya neden 6 7 milyon dolar ödesinler İlginç harbi

Del Piero_10 Misafir

Quote Originally Posted by Fernando Gago View Post
    Valencia haberlerine inanasım gelmiyor o bölgede o kadar çok adamları var ki Aurelio'ya neden 6 7 milyon dolar ödesinler İlginç harbi
    Albelda kadro dışı kaldı.Baraja sezon sonu yolcu.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Quote Originally Posted by Del Piero_10 View Post
    Albelda kadro dışı kaldı.Baraja sezon sonu yolcu.
    sunny, manuel fernandes, edu ve montoro'ya ne oldu?

ayrica Albiol, Marchena'yi bu mevkide oynayabiliyorlar.

Valencia suan 2-3 defans ariyor.

Ocak’ta gidiyor
    F.Bahçeli Aurelio’nun menajeri Bayram Tutumlu‘dan şok iddia

Tutumlu, Aziz Yıldırım’a “Valencia, Deportivo ve R.Santander ona talip. Sözleşme gereği, 7 milyon dolar getiren alır” dedi. Başkan ise Aurelio’yu ’Sakın oyuna gelme’ diye uyardı.

F.BAHÇE’nin beyni Marco Aurelio’nun ocak ayında İspanya’ya uçacağı iddia edildi. Brezilyalı oyuncunun menajeri Bayram Tutumlu önceki gece Star’da yayınlanan Futbolig programında Marco için, “Devre arası gitmek istiyor. Görüşmelerimiz bitmek üzere” açıklamasını yaptı. Tutumlu bu transferle ilgili şu çarpıcı konuşmayı yaptı: “Aurelio’nun mukavelesi mayıs ayında bitiyor. Ama kimsenin bilmediği bir detay var. Eğer Marco bugün kulübüne 7 milyon dolar getirirse Avrupa’da istediği takıma gider. Şu an İspanya’da 3 takımla görüşüyoruz. Bunlar Valencia, Racing Santander ve Deportivo. Özellikle Valencia’nın hocası Koemann, Marco’yu çok istiyor. Bu transfer her an olabilir.”

‘KONUYU AÇTIM’
    MARCO’nun 30 yaşında bir futbolcu olduğu için bu teklifleri değerlendirmek istediğini belirten Tutumlu, “Bu teklifleri, yaptığım görüşmede başkan Aziz Yıldırım’a anlattım. Biraz kızdı. Oysa ben, o başkanlığı bıraktığında Marco’ya imza attırdım. Adnan Polat çok istiyordu üstelik. Şimdi aynı vefayı göremiyoruz” ifadelerini kullandı.

Tutumlu Futbolig programında Aurelio’nun alternatifinin de hazır olduğunu açıkladı.

‘HAİNLİK EDİYORSUN’
    Tecrübeli menajer, “Valencia yönetimi takımı değiştiriyor. Albelda, Angulo, Canizares ve Zigiç’i satmayı düşünüyorlar. Albelda, İspanya milli takımının da ön liberosu. 30 yaşında. Marco’nun yerine F.Bahçe isterse onu getirebilirim. Ki Sevilla maçında F.Bahçe’nin Marco gibi bir oyuncuya çok ihtiyacı var” ifadelerini kullandı. Bu gelişmelere karşın 1 ay önce bu transferi duyuran VATAN, Tutumlu-Yıldırım arasındaki 3 dakikalık görüşmenin detaylarına da ulaştı. Görüşmede, Aziz Yıldırım, Bayram Tutumlu’ya ” Sen ne yapmaya çalışıyorsun. Hainlik mi ediyorsun? Sen niye o maddeyi söylüyorsun. Bizim içimizdeki sırları niye başkalarına anlatıyorsun. Artık seninle de görüşmüyorum “ diye kızdığı öğrenildi.

‘VEDERSON DA VAR!’
    BU arada görüşmede Bayram Tutumlu’nun ’Vederson’u da istiyorlar’ demesi üzerine iplerin iyice koptuğu kaydedildi.

Geçen hafta yapılan görüşmenin ortaya çıkması ve Tutumlu’nun Star’daki açıklamalarından sonra dün F.Bahçe, sitesinde açıklama yapıp, ”Aurelio’nun sözleşmesi sürüyor. Basınımızı menajerlerin yaydığı dedikodulara inanarak yalan transfer haberleri yapmamaya davet ediyoruz “ ifadelerini kullandı.

AÇIKLAMAYA TEPKİ
    Bu bültene de Bayram Tutumlu şu tepkiyi gösterdi: ”Ortamı germesinler. Siteden açıklama yapıp herkesi yanıltmasınlar. Yoksa biz de ortamı gereriz. Şimdi F.Bahçe’ye Valencia’nın teklif getirmesine gerek yok. 7 milyon dolar yatırılır, Aurelio Valencialı olur.

MARCO GÖRÜŞTÜ
    Ortamın gerilmesinden sonra dün Aziz Yıldırım, bizzat Aurelio ile görüştü. Marco’yu yanına çağıran Yıldırım’ın, başarılı oyuncuya ’Sen büyük fedakarlıklar yaptın, hakkını alacaksın. Ama bu oyunlara kesinlikle gelme “ diye uyarıda bulunduğu öğrenildi. Marco bilindiği gibi 2001 yılında Trabzon’a 218 bin dolara gelmişti.

Gitmesi hiç zarar vermez (ERMAN TOROĞLU)
    Eğer Aurelio F.Bahçe’den ayrılırsa bence hiçbir şey olmaz. Brezilyalı elbette çok faydalı bir oyuncu. Top çalmada, savunmada hünerli bir oyuncu. Son dönemlerde iyi de oynuyor. Yük taşıyor. Ama Aurelio’nun hücum yönü zayıf. Ayrıca yeri doldurulmayacak bir oyuncu değil. Bu tipte Avrupa’da çok oyuncu var. Şampiyonlar Ligi’nde üst turlara çıkmak isteyen, ligde şampiyonluğu hedefleyen F.Bahçe’nin artık hücum gücünü artıracak oyuncuya ihtiyacı var. Eğer F.Bahçe büyük düşünüyorsa ve iyi de para veriyorlarsa Aurelio’yu hemen göndersin. Daha iyisi mutlaka bulunur. Ayrıca hiçbir futbolcu yeri doldurulmayacak kadar iyi değildir.

Ayrılırsa F.Bahçe için ‘büyük kayıp’ (RIDVAN DİLMEN)
    AURELIO’nun ayrılması F.Bahçe için büyük kayıp olur. Bir kere Aurelio, yüksek performasından önce, çok karakterli bir oyuncu. Yıllardır formasını giydiği F.Bahçe ile bütünleşmiş durumda. Ben onun kolay kolay gideceğini zannetmiyorum. Tabii ki F.Bahçe büyük bir kulüp. Elbette giderse kısa zamanda yerini doldurur, oynadığı yer eksik kalmaz. Ama gelen onun kadar verimli olur mu, o kadar çabuk uyum sağlar mı, orası meçhul. Ama her şey bir tarafa benim tanıdığım Aziz Yıldırım, Aurelio’yu kolay kolay bırakmaz. Eğer gitme durumu varsa, Aziz Yıldırım onun takımdan ayrılmaması için gereken herşeyi yapacaktır.

VATAN

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

bu bayram tulumlu denen adam tam bir uyanık tam bir çakal..

valencianın 7 milyon dolar vereceği varsa kulübe gönderir bi faks öder parayı gelir alır..tuluma muluma ihtiyacı yok valencianın...

ama bence işin doğrusu gerçekte valencia böyle bir para vermiyor..sözleşmeyi uzatma aşamasında ortaya atıyor bunlarıki yüksek bir fiyattan kontrat yapılsın ....

ikinci sınıf oyunlar bunlar fenerbahçe bu restlere gelmez...

artık türk futbolcuları onların sırtından kene gibi geçinen bu menejerlerden kurtulup gerçek profosyonellerle çalışmalı...

Bu klübün adı fenerbahçe.. çok aureliolar geldi geçti..gidecekse gitsin...hem 7 milyon da iyi paraymış..fener istese zaten bu paraya satamazdı bu oyuncuyu...

bir de oynadığı bölgede fenerbahçe türkiyenin en iyilerine sahip yarın deniz düzelir selçuk forma girer aurelio hatırlanmaz bile....

olmadı bir oyuncu transfer eder dener..dünyada aynı parayla dmc almaya çık azmı var sanki..mesela ben psv li simonsu çok beğeniyorum..biraz yaşlandı ama gene 2-3 sene banko oynar...

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Valencia vermezde, ama Racing Santander ve Deportivo vere bilirler..

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Aurelio artık kalsada birşeye yaramaz , bkz. Appiah.. (:

7 MN iyi para yollansın, Fener onun yerini doldurur..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya / Merzifon

30 yaşında adam ( Aurelio ) oynasa oynasa 1-2 sene daha oynar . Dünyada en ünlü yıldız oyuncular bile 30 unu geçince performansı yarı yarıya düşüyor . Ayrıca kulübün finansı iyi olsa bile böyle yaşlı oyuncuları satıp kar etmesi lazım . Aurelio içinde 7 Milyon dolar gayet iyi bir para . Fenerbahçe satarsa Aurelio ' yu yerine yeni bir oyuncuyu tabiki bulur . Sonuç : Aurelio gitsin ...

Sayfa 1 / 20 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri