Sayfa 2 / 20 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 590 sonuç

Konu: Beşiktaş Transfer Haberleri

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Beşiktaş 3M+Diatta önermiş..Marsilya 6M Charlton 8M

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Holosko'yu büyük ihtimalle alamayacağız.Almasakta bir şey kaybetmeyiz bence.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Bence de kaybetmeyiz Şemsi.Sana katılıyorum.

Kartal'da son gözde Kone!

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Siyah beyazlıların transfer listelerindeki yeni Fransa'nın Nice takımında oynayan Bakary Kone olduğu ortaya çıktı.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın ısrarla istediği Kone'yi izlemek için Fransa'ya gittiği, ancak bu futbolcunun takımının Valenciennes ile oynadığı maçın daha 26. dakikasında sakatlanarak sahadan çıktığı öğrenildi.

LİG TV'nin haberine göre Fildişi Sahili Cumhuriyeti vatandaşı olan Kone'yi tam olarak izleyemeden dönmesine rağmen alınması yönünde rapor veren Sağlam'ın "Sakatlığı ciddi değil. Zaten bu oyuncuyu iyi tanıyorum. Daha önce de defalarca kez maçını izledim. Tam benim istediğim tipte bir oyuncu. Hızlı, çabuk oynuyor. Bobo'nun yanında çok yararlı olur" dediği belirtildi.

Sağlam'ın aynı maçta kendisine önerilen Valenciennes'in Faslı savunma oyuncusu Abdeslam Ouaddou'yu da izlediği ancak beğenmediği öğrenildi.

Kaynak: Ligtv.com.tr

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Kone çok çabuk bir oyuncu.Kontraatak futboluna uygun.Boyunun 1.63 olmasına takılmamak lazım.Jaba bile ligimizde kafa golleri atabiliryorken Tabii katı defans yapıp kapanan takımlara ne yapabileceği de meçhul.

[YOUTUBE]qFhpB4tvzEo[/YOUTUBE]

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

İyide Higuain de hızlı sayılır...Gerci Kone daha kuvvetli.Bence Carew gibi biri lazım

Afrikalıları severim her zaman

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ne bilim bu adam içime pek sinmiyor.Yetenekli bir oyuncu ama boyu çok kısa.Bize uzun boylu,yırtıcı bir forvet daha iyi gider.Keşke yönetim bi süpriz yapsada Carew'i getirebilse..
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

besiktasa pivot santrafor lazim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Cissé, Sinan Engin'e kimi önerdi?

Manisa maçı sonrası soluğu menajer Sinan Engin’in yanında alan Fransız oyuncu, "Yabancıyı dışarıda aramayın. Holosko, özellikleri olan bir futbolcu. Siyah beyazlı formayla piyasa yapar" dedi.

Beşiktaş’ta transferi gündemde olan Vestel Manisaspor’lu Holosko’ya, Cisse övgüler yağdırdı. Siyah beyazlıların Fransız oyuncusu, Manisa deplasmanı sonrası menajer Sinan Engin’in yanına giderek, "Mösyö, yabancı oyuncuyu dışarıda arama. Holosko mükemmel bir futbolcu. Onu kaçırmayın" diyerek tavsiyede bulundu. Slovak yıldızın Türk futbolunu çok iyi bildiğini ve Beşiktaş’a fazlasıyla yararlı olacağını öne süren Cisse, "Özellikleri olan bir futbolcu. Önümüzdeki yıl Avrupa arenasında siyah beyazlı formayı sırtına geçirdiğinde büyük piyasa yapar" dedi.

Avantaj sağlar

Takım olarak kanatlardan akın geliştirme konusunda sıkıntılar yaşadıklarını da Sinan Engin’e söyleyen Cisse, düşüncelerini şöyle aktardı: "Fransa’dan oyuncu alınırsa, uyum sorunu yaşayabilir. Bunu ben de yaşadım. Devre arası transferine takımlar iyi futbolcularını bırakmaz. Ancak, Holosko öyle değil. Bu tipteki bir oyuncuyu transfer etmek her yönden avantaj. Holosko, Beşiktaş forması altında patlama yapar."

Ücreti el yakıyor

Menajer Sinan Engin ise Cisse’nin fikirlerine saygı duyduğunu ifade ederek, "Bizim hedefimiz şampiyonluk. Holosko, benim de hocamız Ertuğrul Sağlam’ın da ısrarla takımda görmek istediği ve çok beğendiği bir oyuncu. Fakat, Vestel Manisasspor’un istediği transfer ücreti çok yüksek. Manisaspor yönetimi istediğimiz kolaylığı sağlarsa, Holosko transferi gerçekleşebilir. Aksi takdirde başka alternatifler düşüneceğiz. İkinci yarıda güçlü ve bambaşka bir Beşiktaş sahada olacak" diye konuştu.

İsmail Er / Hürriyet

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Birde şu GaLLardo haberi geçiyor basında. Yahu GaLLardo 31 yaşında ve ben bu adamı biLdim biLeLi 25 yaşından beri Türk takımLarı Fenerbahçe oLsun, GaLatasaray oLsun, Beşiktaş oLsun sürekLi aLıyor güya. En sonunda aLaLımda kurtuLaLım şu adamdan. Düşssün yakamızdan artık
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

7 yil önce güya Gs'ye gelecekti Her yil Galatasaray'a gelmek üzereyken, bir pürüz cikiyordu

Simdi besiktas 7 yil almaya calisir Gallardo'yu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Holosko'yu bitiriyoruz az kaldı..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by welet View Post
    Bir daha bu kadar kısa mesajlar yazmayalım. Yazdığımız şeyin belli bir içeriği olsun. Yeni kurallardan haberdar olun.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Bir daha bu kadar kısa mesajlar yazmayalım. Yazdığımız şeyin belli bir içeriği olsun. Yeni kurallardan haberdar olun.
    Pekii..

Son teklif!

Beşiktaş uzun süredir peşinde koştuğu Vestel Manisaspor'un golcü futbolcusu Filip Holosko için şartları zorlamaya devam ediyor. Manisa'da yapılan son maçta teklifi yineleyen ancak V.Manisaspor yönetiminin ısrarla 6 milyon Euro istediği Slovak golcü için Siyah-Beyazlılar yeni bir teklif paketi ilettiler. Menacer Sinan Engin ile Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın istediği ve yönetimin de onay verdiği Holosko için 3 milyon bonservis ücreti ile birlikte Higuen, Mehmet Sedef ve İbrahim Akın'ın Mayıs ayına kadar kiralık verilmesi önerildi. Vestel Manisaspor yönetimi ise bu son teklif karşısında düşünmek için 3 gün süre istedi.

HOLOSKO'DA PÜRÜZ YOK

Diğer yandan Beşiktaş'ta oynamak için can attığı belirtilen Holosko ile tüm anlaşmanın ve ücreti konusunda mutabakatın sağlandığı öğrenildi.

AKIN, BELEDİYEYİ İSTİYOR

Bu arada takımdan ayrılmak istediği öne sürülen İbrahim Akın'ın ise Manisaspor yerine İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde kiralık olarak forma giymek istediği belirtildi.

CUMA GÜNÜ TOPBAŞI

Siyah-Beyazlılarda altı günlük tatil ise cuma günü sona erecek. Futbolcular ikinci yarı için ilk çalışmasını Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde yapmak üzere biraraya gelecek.

Kaynak: DHA

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Manisa nakit istiyor..Charlton ile anlasmak üzere olduklarını bir yönetici acıkladı...Haberi bulursam koyarım
    Siz 3M+3oyuncu önermissiniz..Bakalım neler olacak....
    Last edited by Emurafu : 26.Aralık.2007 at 20:30

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

3 Oyuncumu önermişler maşallah kimleri teklif ettiler acaba. İbrahim Akın vardır muhtemelen içlerinde.

Eğer Emrah dediğin gibiyese 3 m€ 3oyuncu sadece 1m€ için gerçi az para değil Manisa için ama Championship takımına gitmeyi kabül ederse Holosko yazık eder.. Beşiktaş ile zirveye Avrupa ya oynamak varken Premier Lige oynamak çıksa bile önümüzdeki sezon büyük ihtimalle küme düşmeye oynamak çok büyük bir uçurum var arada...

Ayrıca Caner transferi oldu bitti zaten Rus Ligi tatilde şu an sezon sıonuna kadar Caner bizde olursa çok faydalı olur kendiside EURO2OO8 için oynacaktır BJK de bu da çok daha efor harcaması anlamına gelir.. Her ne kadar İ.Üzülmez kesmesi imkanız olsa da E.Sağlam' şiddetle Tello-Caner 2'lisinin çok iyi yapıcağını düşünüyorum sol tarafı...

Diatta'da İngiltere 1.Ligine gidicek heralde, Ricarinho için teklifler varmış o da ayrılıcak İ.Akın bilmiyorum en son ne durumda ama illaki kiralık ya da bonservisini alan olucaktır. Şu an tek sorun ki ben sorun olarak görmüyorum en azından sezon sonuna kadar gözlüklü ya da gözlüksüz Kezman'dan aşağı kalır yanı olmayan Nobre nin yerine 11de oynatılması grektiğini düşünüyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by mista7fb View Post
    3 Oyuncumu önermişler maşallah kimleri teklif ettiler acaba. İbrahim Akın vardır muhtemelen içlerinde.
    Bu oyuncuları almak da biraz sorun..Çünkü manisaya gidince belki sorun cıkarırlar..Bu yüzden manisa yönetimi nakit istiyorlar
    İbrahim Akın, Mehmet Sedef ve Higuain'i kiralık önermişler.....Zaten kiralık kabul etmezler.

Holoskoya karsılık önerilen İ.Akın İstanbul Bld takımında !!!!

İbrahim Akın İBB'de

Beşiktaş'ta yaşadığı sıkıntılı günlerin ardından, Vestel Manisaspor deplasmanına gitmek istemediği için Ertuğrul Sağlam'ın gözden çıkardığı İbrahim Akın İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a transfer oldu.

Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'la İbrahim Akın'ın bonservisi için 1 Milyon 100 Bin YTL karşılığında anlaşmaya vardı.

LİGTV

Hemde Bonservisiyle almıslar..Aydın yılmaz onlara gitti
    Last edited by Emurafu : 26.Aralık.2007 at 21:02

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    Manisa nakit istiyor..Charlton ile anlasmak üzere olduklarını bir yönetici acıkladı...Haberi bulursam koyarım
    Siz 3M+3oyuncu önermissiniz..Bakalım neler olacak....
    Holosko'da Charlton'un 2. ligde oldugu için gitmek istemiyor.Pürüz cıkartıyor gönlü Beşiktaş'tan yana.Biraz daha bastırırsak alırız bu adamı..

Huguain'in kiralık olarak gitmeyi reddedicegini sanmıyorum,Mehmet Sedef zaten reddetmez bakalım artık birşeyler olcak..

Bu arada İbrahim Akın cok iyi fiyata satılmış sevindim.
    Last edited by Rodrigo Tello : 26.Aralık.2007 at 21:16

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Holosko'da Charlton'un 2. ligde oldugu için gitmek istemiyor.Pürüz cıkartıyor gönlü Beşiktaş'tan yana.Biraz daha bastırırsak alırız bu adamı..

Huguain'in kiralık olarak gitmeyi reddedicegini sanmıyorum,Mehmet Sedef zaten reddetmez bakalım artık birşeyler olcak..

Bu arada İbrahim Akın cok iyi fiyata satılmış sevindim.
    Haklısın...Nakitte biraz daha zorlamanız lazım..İ.Akından gelen parayıda belki verirsiniz..

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

NTV'de Manisaspor başkanı Beşiktaş'ın son teklifini reddettiklerini açıkladı. Para + oyuncu önermişler. Artık oyuncular kimlerse Giray Hoca kabul etmemiş.
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Vay bee.Demek İbrahim Akın'da uçtu yuvandan.Neyse inşallah başarılı ileriki hayatında..

Bu arada bizimkiler dışarıda aramaktansa tanıdık bir forver alma düşüncesindeler ama Holosko bize ne kadar yarar sağlar şu pozisyonda bilemiyorum.
    So what?
    Saike

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Ben olsam Charlton'a gitmek istemezdim, ne alaka Allah aşkına??..

Bir kişi niye 2.ligde oynamak ister ki? Ben bunu çözemiyorum, Fransa'ya gitse kaybolmaz, aksine iyi oynar göze batar iyi oynarsa..
    İstendiği takım Marsilya, hep ilk 5e oynayan bir takım.. (bkz. Drogba,Ribery)
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Galatasaraylı Ümit Karan'a Beşiktaş'tan sürpriz bir transfer teklifi yapıldı.

Siyah beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören'in, Galatasaray Yönetimi'nden golcü oyuncuyu istediği ancak sarı kırmızılıların bu teklifi reddettiği açıklandı.

Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, bu teklifi doğrularken, Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programında şöyle konuştu:

"Ümit Karan'ı elden çıkarma gibi bir düşüncemiz yok. Hedeflerimiz doğprultusunda Ümit Karan ile devam edeceğiz. Beşiktaş'ın bu isteği her ne kadar bize onur verse de bizim Ümit Karan'ı bırakma gibi bir düşüncemiz yok. Sayın Yıldırım Demirören vasıtasıyla böyle bir teklif geldi ancak biz bu futbolcumuzu vermeyi düşünmüyoruz."

MARATON.COM.TR

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

"Avrupalı bir forvetle anlaşmak üzereyiz"
    Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, ''Hakem hatalarından kaybettiğimiz puanları hesaplarsak, şu anda lider konumdaydık'' dedi.

Kenan Öner, BJK TV'ye yaptığı özel röportajda, hakem hatalarının genellikle Beşiktaş'a yönelik olduğunu iddia ederek, ''Buna son verilmesini istiyoruz. Hakemler de hata yapabilir. Ama bize karşı çok bariz hatalar oldu. Hakem hatalarından kaybettiğimiz puanları hesaplarsanız, şu anda lider konumdaydık. Biz geriye dönük hesaplar yapmayacağız. Ama bu hataların tekrarlanmasını istemiyoruz. Ligin ikinci yarısında hakemlerimizin çok daha dikkatli olacağını umuyorum'' diye konuştu.

-ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE İYİ PERFORMANS SERGİLEDİK''-

Kenan Öner, takımlarının Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde iyi bir performans sergilediğini söyledi.

Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda Porto ve Liverpool ile oynadıkları maçlar dışında iyi mücadele ettiklerini belirten Öner, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Taraftarımızla ne kadar övünsek azdır. Bizi Avrupa'da mükemmel temsil ettiler. Tüm Avrupa Beşiktaş'tan bahsetti. Beşiktaş taraftarı tam anlamıyla bir 12. adam. Marsilya ve Liverpool galibiyetlerinde taraftarın büyük payı vardı. Takımımız da bu maçlarda gösterdiği performansla iyi bir ekip olduğunu kanıtlamıştır. Bence Şampiyonlar Ligi'nde iyi bir performans sergiledik.''

-''İBRAHİM AKIN GİTTİ, HOLOSKO İÇİN CEVAP BEKLİYORUZ''-

Beşiktaş'ın transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Kenan Öner, İbrahim Akın'nın bonservisiyle birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a gittiğini, kadrolarına dahil etmek istedikleri Holosko için de tekliflerini Vestel Manisaspor'a illetiklerini ve cevap beklediklerini dile getirdi.

Öner, gelecek tekliflere göre birkaç futbolcuyu gönderebileceklerini vurgulayarak, ''İbrahim Akın, istediği performansı bir türlü yakalayamadı. Bonservisiyle birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a gitti. Oysa çok yetenekli bir oyuncuydu. Kadromuzdaki bazı oyuncularla görüşeceğiz. İyi teklifler gelirse onlarla da yollarımızı ayırabiliriz. İsim vermek istemiyorum, ama bir kaç futbolcuyla daha yollarımızı ayıracağız. Gelecek teklifler çok önemli. Birkaç gün içerisinde kendileriyle oturup konuşacağız ve onlarla devam etmeyeceğimizi açıklayacağız. Ayrılmayı düşündüğümüz oyuncular arasında yabancılar da var, yerliler de'' diye konuştu.

Slovak golcü Holosko'nun transferi için istenen rakamın çok yüksek olduğunu ifade eden Kenan Öner, ''Vestel Manisaspor yönetiminin talep ettiği ücreti vermeyeceğiz. Kendi teklifimizi onlara sunduk. Bu futbolcu için Marsilya ve Charlton Atletic'in 6 milyon Avro verdiğini iddia ediyorlar. Biz bu rakamları vermeyeceğiz. Takas için oyuncularımızı önerdik. 2,5 milyon Avro'ya kadar da para teklif ettik. En kısa zamanda cevaplarını bekliyoruz'' ifadelerini kullandı.

-''AVRUPA'DA OYNAYAN BİR FORVETLE ANLAŞMAK ÜZEREYİZ''

Kenan Öner, şu an Avrupa'da oynayan siyahi bir forvetle anlaşmak üzere olduklarını bildirdi.

Yapacakları transferin herkesi heyecanladıracağını savunan Öner, ''Taraftarın arzu ettiği, ateşleyici, tribünleri ayağa kaldıracak siyahi golcü geliyor. Taraftarımız Ferdinand ve Pascal Nouma gibi oyuncuları çok sevmişti. Onlar da Beşiktaş'ı çok sevdiler. Bu oyunculara benzer bir oyuncu transfer edeceğiz. Takımımıza yeni bir hava getirecek, tribünleri de coşturacak forvet transferimiz noktalanmak üzere'' şeklinde konuştu.

-CANER'İ RENKLERİMİZİ BAĞLAMAK İSTİYORUZ''-

CSKA Moskova'da oynayan Caner Erkin'i sezon sonu satış opsiyonu Beşiktaş'ta olmak üzere kiralamayı amaçladıklarını ifade eden Öner, ''Caner'i sezon sonunda bonservisiyle renklerimize bağlamak istiyoruz. Bu konuda CSKA Moskova'ya teklifimizi ilettik. Satış opsiyonu Beşiktaş'ta olsun dedik. Olumlu cevap alacağımızı umuyoruz. Caner de Beşiktaş'ta oynayacağı için çok heyecanlı'' dedi.

27.12.2007

Kaynak : AA

Büyük İhtimal Makukula...

Ertugrul saglam Pivot santrafor istemiş.Bana bir stoper bir forvet alın demiş..Beşiktas 2 kişi alacakmış...

Holosko bir kere kesin olarak alınmıyor..Manisa zaten vermiyor..

Bu arada bence Bobo'nun yanına Makakula'yı alın..O adam baya yi hemuzun boylu...
    Last edited by Emurafu : 27.Aralık.2007 at 17:51

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kartal'a bir Delgado daha

Bu sezon kadrosundaki yabancıların bir kısmından elde ettiği performansla hayal kırıklığı yaşayan Beşiktaş, rotayı Cruz Azul'da forma giyen Delgado'nun adaşı César Fabián "Chelito" Delgado'ya çevirdi.

Yabancı transferinde acele etmeden doğru isimleri bünyesine katmak isteyen Beşiktaş rotayı Delgado'nun adaşı, Cesar Delgado'ya çevirdi.

Bu sezon şans tanıdığı yabancıların büyük bir kısmından hayal kırıklığı yaşayan ve Turkcell Süper Lig'in ikinci yarısına yeni ve iyi transferlerle başlamak isteyen Beşiktaş'ta AjansSpor.com'un aldığı bilgiye göre Sinan Engin Cesar Delgado'nun Türkiye temsilciliğini yapan menajeriyle temasa geçti ve yıldız futbolcuya kısa süre içerisinde imza attırmak istediklerini ifade etti.

Meksika'nın önemli ekiplerinden Cruz Azul'un formasını giyen Delgado'nun sözleşmesi bu sezon sonunda tamamlanıyor ve yıldız futbolcusundan para kazanmak isteyen Azul, Delgado'nun bonservisinde büyük bir indirime gitti. Delgado'yu devre arasında bünyesine katmak isteyen Beşiktaş golcü futbolcunun en önemli talibi konumunda.

Cruz Azul'un Delgado'dan para kazanmak için bonservisinden indirime gitmiş olması Avrupa'dan bir çok takımı da harekete geçirmiş durumda, Beşiktaş'ın yanı sıra Delgado'yu bir süre önce takibe almış ve yerinde izlemiş olan Fransız devi Lyon da Arjantinli'den haber bekliyor.

1981'de Rosario'da doğmuş olan 81'li Delgado, Cruz Azul'a transfer olmadan önce Arjantin'de Rosario Central'de forma giydi.

Lyon'un dışında Portekiz ekibi Benfica'nın da ilgilendiği Delgado için Meksika'dan takımlar da hazırda bekliyor. Bir süredir Arjantin Milli Takımı'na çağırılmayan Delgado'nun kısa süre öncesine kadar Meksika vatandaşlığına geçmeyi düşündüğü de Güney Amerika medyasında yer almıştı.

2006 Dünya Kupası elemeleri de olmak üzere 20 kez Arjantin Milli Takımı'nın formasını giymiş olan Delgado geçirdiği sakatlık sebebiyle Arjantin'in Dünya Kupası kadrosunda yer alamadı. "El Chelito" lakaplı golcü ülkesi için 2004 Copa Amerika'da yer aldı ve bir de gol kaydederek dikkattleri üzerine çekti. 2004'teki Yaz Olimpiyatları'nda yıldızını iyice parlatan Delgado altın madalya kazanan ekibin önemli bir parçası olarak ön plana çıkmıştı.

Kariyerinde formasını giydiği Rosario Central ve Cruz Azul'da 200'ün üzerinde maça çıkmış olan Delgado'nun Arjantin ve Meksika liginde 110'un üzerinde golü bulunuyor.

Kaynak: Ajansspor

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

''AVRUPA'DA OYNAYAN BİR FORVETLE ANLAŞMAK ÜZEREYİZ''

Kenan Öner, şu an Avrupa'da oynayan siyahi bir forvetle anlaşmak üzere olduklarını bildirdi.

Yapacakları transferin herkesi heyecanladıracağını savunan Öner, ''Taraftarın arzu ettiği, ateşleyici, tribünleri ayağa kaldıracak siyahi golcü geliyor. Taraftarımız Ferdinand ve Pascal Nouma gibi oyuncuları çok sevmişti. Onlar da Beşiktaş'ı çok sevdiler. Bu oyunculara benzer bir oyuncu transfer edeceğiz. Takımımıza yeni bir hava getirecek, tribünleri de coşturacak forvet transferimiz noktalanmak üzere'' şeklinde konuştu.
    Last edited by Emurafu : 27.Aralık.2007 at 18:55

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Kenan Önen;Siyahi avrupalı bir forvetle anlasmak üzereyiz dedi...

Kaç forvet alıyorsunuz...Yönetici biraz önce acıkladı...digerleri kolpa..

Alacagınız Forvet bu

Pivot santrafor bence isabet olur..
    Last edited by Emurafu : 27.Aralık.2007 at 19:16

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Atv'de Makukula Beşiktaş'ta diye haber geçti. Ne kadar doğru bilmiyorum Habere son anda yetiştim

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Evet Beşiktaş Makukula'yı renklerine bağladı dedi ATV

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Emurafu;

İçeriği aynı olan mesajları ısıtıp ısıtıp yollamazsan mutlu olacağım.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Sayfa 2 / 20 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri