Sayfa 20 / 20 İlkİlk ... 10181920
571 ile 590 arası toplam 590 sonuç

Konu: Beşiktaş Transfer Haberleri

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sistemde tek ön libero var zaten Cisse mükemel oynuyor Serdar geriden geliyor Tjikuzu'ya ne gerek var anlamadım

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bu sistemle Fenerbahçe ya da Galatasaray'a karşı oynarsak halimiz duman olur.O maçlarda kesinlikle bir tane daha süpürücü bir orta sahaya ihtiyaç olacak.Ayrıca Cisse sakatlanırsa bir tek alternatifi var o da Serdar Kurtuluş.Onunda durumu belli değil.Bundan dolayı ihtiyacımız var bence.Ve bu isimde Tjikuzu.Başka yerde aramaya gerek yok..Hatta sol bekte lazımda onun için gerekli koşullar mevcut değil maalesef..
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Çift ön libero çıkmamız gereken maçlar Serdar Kurtuluş yoksa,yanında Serdar Özkan değerlendirilebilir.Mevkisiki orası olmasa bile.Doğrudur alternatif bir ön libero çok olmasa da ihtiyacımız vardır ama bu isim Tjikuzu olmamalı.Tjikuzu Türk statüsünde olsa bu transfere belki olumlu bakabilirdimOldu olacak stopere Kratochvil,sol beke de Toledo'yu alalım

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Tjikuzu geLirse anca yarım dönem içerisinde bir eksik kapama amacı iLe transfer ediLmiş oLur. Eğer fazLa pahaLıya maL oLmayacaksa aLsınLar bence.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kerem Allah aşkına Serdar Özkan nasıl dm oynasın? Adamın özelliği değil.Tjikuzu'yu alırsak 6+2 kontenjanına göre yedek olur.Gerektiğinde kullanırız.Serdar'ıda sağ bekte kullanırız.Tjikuzu yedek kalmayada razı olur.Adamın kariyerinde Bremen gibi Almanların üst düzey bir ekibi var.Yaşıda çok yaşlı değil.Zaten direk Cisse'nin yerine almayızki.Alternatif olarak alacaz.Ayrıca adam tabiri caizse it gibi koşuyor.Sanki ciğer yok adamda..
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Mesela bir ara ilgilendiğimiz Barbaros Barut için tekrar devreye girilebilir.Adam hem sol bek hem ön libero oynayabiliyor.Bir taşla iki kuş vurmuş oluruzHem daha yaşı da genç

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Tijkuzu iyi oyuncu, besiktas icin yararli olabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Şemsi ; Serdar Özkan Mc oynayabildiğine göre Dm olarakta değerlendirilebilirZaten senin şu bahsettiğin çift ön libero gerektircek maçlardan ne kaldı ki.Sanki Avrupa'da devam ediyormuşuz gibiFener ve Galatasaray maçlarında sadece çift ön libero oynamamız gerekebilir.Onlarda da mevcut kadro yeterli olur diye düşünüyorumSelçuk İnan'ı alsakta fena olmaz ya neyse...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Tjikuzu mevcut şartlarda çok faydalı olur.Cisse'yide aratmaz oynadığı zaman.Zaten 6+2 çıktı,yedek kalmayada her türlü razı olur.Kaldı ki kesin yedek olacak diye bir şey yok.Ertuğrul Sağlam isme bakmaksızın hakedene forma veren bir hoca.Cisse ile değişmeli,dinlenerek oynarlar.S.Kurtuluş iyileştiği zaman büyük ihtimalle A.Tandoğan'ın yerine sağ bek oynayacak.Gerektiği zaman ön libero oynatılması düşünülüyor.Hem kadro genişliği açısından hemde S.Kurtuluş'un asıl yeri olan sağ bekten alıkonulmaması açısından Tjikuzu ilaç olur.Bonserviside uygundur düşüncesindeyim.Yani demek istediğim olursa çok iyi olur,olmazsa da farketmez...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Alternatifli bir kadro olması lazım şampiyon olmak istiyorsan.Eğer çok pahalıya malolmayacaksa ben karşı değilim.Cisse sakatlandığında önliberoda güveneceğim kişilerin oynamasını tercih ederim.Atak oyuncusu olan Özkan ile bu senenin çoğunu skat geçiren Kurtuluşa nasıl güvenecem ben şampiyonluk yolunda?
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Transfer dönemi bitti ve gelen giden oyuncular ;

Gelenler ; Gordon Schildenfeld (Dinamo Zagreb)

Gidenler ; Higuain (America), Emre Özkan (Ankaragücü)
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Cisse için bir tane alternatif bir isim almamız gerekiyordu.Bence bu konuda hata yaptık.İnşallah ileride sorun yaşamayız.Bu transferin gerekliliği şimdiden ortaya çıktı aslında.Cisse'nin Kayseri maçı için durumu kesin değil.Serdar'da sakat.Allah yardımcımız olsun diyorum başka bir şey demiyorum..
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Şemsi benim de dün bahsettiğim gibi Cisse oynamayacak durumda olursa orda Serdar Özkan'ı oynatcakmış Ertuğrul Hoca

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by Ti-Ti View Post
    Transfer dönemi bitti ve gelen giden oyuncular ;

Gelenler ; Gordon Schildenfeld (Dinamo Zagreb)

Gidenler ; Higuain (America), Emre Özkan (Ankaragücü)
    Baya cok ismi unutmussun. Yazdiklarin disinda:

Gelenler: Holosko (V. Manisaspor)

Gidenler:
    Koray Avcı (Vestel Manisaspor), Burak Yılmaz (Vestel Manisaspor), İbrahim Akın (İst. Büyükşehir), Diatta, Murat Şahin (Gaziantepspor)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BlackEagle19o3 View Post
    Şemsi benim de dün bahsettiğim gibi Cisse oynamayacak durumda olursa orda Serdar Özkan'ı oynatcakmış Ertuğrul Hoca
    Serdar Özkan da öyle bir ön libero oynarki

Ricardinho bjk'de daha önce ön libero oynadı alışık oraya denenmesinde fayda var.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Önlibero : Cisse,Serdar Kurtuluş,Ricardinho,Tello. / 4 Tane as takım oyuncumuz önlibero oynayabiliyor.

Yeterlidir galiba.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Murat abi önliberoya Bobo'yuda koy oda oynar yani.Oynamak var,oynamak var.Kayseri maçında önliberonun Ricardinho veya Serdar Özkan'ın olmasını düşünemiyorum.Hadi Serdar bir nebze uygulayabilirde Rico hiç beceremez.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Neden ki.

En son maçta izlemedin mi CİSSE - RİCO 2 önlibero oynadılar.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Murat abi yanında Cisse olmadığını düşün Rico'nun birde.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Transfer dönemi kapandığına ve bu bölüm durgunlaştığına göre konu kilitlenir. Yakında bölümden görevli arkadaşlarımız GMA'ya taşıyacaktır.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Sayfa 20 / 20 İlkİlk ... 10181920

Mesaj Yetkileri