Sayfa 3 / 20 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 590 sonuç

Konu: Beşiktaş Transfer Haberleri

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Evet Ligtv'de de Makukula BJK'de yazıyor.Bakalım nasıl bir oyuncu.Nouma geldiğinde de tanınmıyordu ama çok iyi çıktı.Umarım bu oyuncuda güzel çıkar.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Aradığımız pivot santrofor konseptine uyuyor gibi Fm'deki özelliklerinden bakacak olursak.Hayırlısı olsun..

Bu arada Ertuğrul Sağlam At.Madrid'ten Ze Castro'yu istemiş.O da iyi bir transfer sayılır.Hoş bizim dediğimiz tecrübeli özelliği yok ama öyle bir isimi bulmamız zor.Ze Castro iyi bir transfer olacaktır.

Hadi bakalım hayırlısı bu sefer adam gibi transfer hamleleri yapılıyor..

Bu arada nedense bu Makukula'ya kanım ısındı birden.Açıkcası Holosko'dansa onun gelmesini isterim.Ee tabi Beşiktaşlıyız.Zenci severiz..
    Last edited by GeNç KaRTaL : 27.Aralık.2007 at 22:25
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Yırtıcı ve pivot santrafor

Daha ne olsun

Herkese hayırlı olsun .

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Şemsi sen yapma bari yahu... Hepimiz zenciyiz.

Bakalım ben birşey çıkacağını sanmıyorum ama hayırlı olur inşallah.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Makukula transferi doğruysa bence çok süper bir transfer yaptı BJK. Şu şartlarda bulup getirebileceği en iyi forvetlerden birisi. Fiziği güçlü, yırtıcı Mehmet Yıldız'ın bir boy büyüğü diyim kabaca. Lakabınıda tahmin ediyorum Ön adı Ariza Arıza denmesi kuvvetle muhtemel

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Şu Sevilla'daki Makakula olmasın?
    Şişman, iriyarı, Diatta fizikli kağnı gibi ağır santrafor.
    Eğer o ise stoper Ronaldo'nun daha da ağırı, hatırlatayım dedim, Ohen yanında hiç kalır..

Kesinlikle alınacak bir oyuncu değil, bitmiş oyuncuları canlandırma makinası olmamalı kesinlikle 3 büyükler.Maalesef risk transferleri futbolumuz batırıyor resmen..
    Onu alacaklarına Nonda'yı alabilirlerdi ve Galatasaray'daki oyunundan daha da fazla yararlı olurdu hatta..
    Sonunda ikisinin de yerden son vuruşları iyi sayılmaz..

Kendisini izlemiş şanslı biri olarak yazıyorum, yanlış anlaşılmasın..
    Last edited by Cengo : 27.Aralık.2007 at 23:39
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Makukula iyidir fakat bizim istediklerimizi karşılarmı bilemem.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Alp Özar'dan Makukula yorumu..

Ariza Makukula(Maritimo)
    Boy: 1, 91
    (Portekiz)

Kongo asıllı santrfor Portekiz’de “tank” yakıştırmasıyla tanınıyor. Çift stoperle kontrol ediliyor ve rakip savunma için daima sorun yaratıyor. Bence tartışmasız Avrupa’nın en güçlü forvetlerinden biri. Rakip kaleye sırtı dönük oynayabiliyor, forvete destek veren arkadaşlarına koridor oluşturabiliyor. En büyük dezavantajı gerektiği kadar çabuk olamayışı. Bu da onun üst düzey liglerde tutunmasını zorlaştırıyor. Bu sezon oynadığı 14 maçta 7 gole imza attı.
    So what?
    Saike

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Avrupada oLmayacağımız için MakukuLa şu an Lig için yeterLi oLur bence. Ama biraz geLeceğe dönük transfer yapmaLıyız. GeLecek yıL Avrupa arenasında oLacağız tekrar. Ondan sonra MakukuLa yetersiz geLicek. GöndericekLer tekrar adam arayacağız.

Şu Beşiktaşın transfer komitesinin başına benim geçmem gerek asLında
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Dediğin doğru aslında Hayrettin abi.O zaman Makukula'yı kiralamamız daha iyi olur.Ama bakalım bu sefer güveniyorum transfer komitesine.Hata yapma lüksleri yok.İşin ciddiyetinin farkındalar.

Stoper mevkii için Kyrgiakos ve Ze Castro isimleri geçiyor.Sen ne düşünüyorsun Hayrettin abi bu isimler hakkında.
    Last edited by GeNç KaRTaL : 28.Aralık.2007 at 13:43
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Tigana döneminde direkten dönen Yunan oyuncu Kyrgiakos, Sağlam'ın isteğiyle Kartal oldu. Siyah-Beyazlılar, Frankfurt'la da el sıkışıp işe son noktayı koydu.

Filip Holosko, Caner Erkin derken...
    Bir yandan Filip Holosko için Manisaspor’la, diğer taraftan Caner Erkin için CSKA Moskova ile kıran kırana pazarlıklara devam eden Beşiktaş Yönetimi, transferdeki ilk bombayı sürpriz bir isimle patlattı: Kyrgiakos... Geçtiğimiz sezon da Kara Kartallar’ın gündemine gelen, ancak dönemin teknik direktörü Jean Tigana’nın vetosuyla transferi son anda gerçekleşmeyen Yunan savunma oyuncusunun işi, Ertuğrul Sağlam’ın onayıyla bitirildi.
    Milli takımda da banko oynuyor
    Yunanistan Milli Takımı’nın da değişmezleri arasında yer alan 28 yaşındaki futbolcu için kulübü Eintracht Frankfurt’la da uzlaşma sağlandı. Alman ekibi, Haziran ayında sözleşmesi sona erecek Kyrgiakos’u sezon sonunda bedelsiz göndermek yerine, Beşiktaş ile anlaşarak bir miktar para kazanmayı başardı. Kyrgiakos, Frankfurt formasıyla Fenerbahçe, milli takım formasıyla da Millilerimiz’e karşı oynamış ve hayli etkili olmuştu.

Fanatik

Eğer doğruysa mükemmel bir transfer olur. Artık bundan sonra başarı için ülke ayırt etmemeyi öğrenmemiz gerek.

Ayrıca Fanatik'in diğer bir haberinde Caner olmaz ise Atouba'ya yöneleceklerini okudum.

Haber'de bu.

CSKA Moskova'yla kıran kırana bir pazarlığa girişen Beşiktaş'ın B planı hazır. Caner'in bonservisinde anlaşma sağlanamazsa Hamburg'lu Atouba, Kartal olacak.

Pazarlıklar devam ediyor
    İbrahim Akın’ın İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a transfer olmasının ardından, Beşiktaş sol kanada takviye yapmak için harekete geçti. Caner Erkin’le görüşmelerde bulunan ve kiralık olarak anlaşan Siyah-Beyazlılar, bonservis konusunda CSKA’yla pazarlık halinde... Rus ekibinin sürekli fiyat arttırması ve son olarak da Burak Yılmaz’ı istemesi üzerine transfer zora girdi. Caner’i bonservisiyle almak isteyen Siyah-Beyazlılar, genç futbolcunun gelmemesi halinde Hamburg’un Kamerunlu yıldızı Atouba’ya yönelecek.

Tribünlerle tartışmıştı
    Menaceri İstanbul’da bulunan 26 yaşındaki yıldız oyuncunun Hamburg’la köprüleri attığı ve Beşiktaş’ta oynamaya sıcak baktığı dile getirildi. Almanya’dan ayrılmak isteyen yıldız oyuncu, geçen sezon kendi taraftarlarıyla tartışmış ve tribünlere el hareketi yapmıştı. Kamerun Milli Takımı forması giyen Atouba’nın, Galatasaraylı Song’u da aradığı ve Türkiye hakkında olumlu bilgiler edindiği dile getirildi. 2.5 sezondur Bundesliga’da futbol oynayan yıldız futbolcu, 61 maçta 1 kez gol sevinci yaşadı.
    Safa Can KONUKSEVER

Kısa kısa
    ‘Bomba gibi döneceğim’
    Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle bir türlü düzenli olarak forma şansı bulamayan Gökhan Zan, Siyah-Beyazlı camiaya mesajlar gönderdi. Zor günlerinde kendisine sahip çıkanlara teşekkür eden yıldız oyuncu, “Teknik heyet, yönetim, taraftarlar... Kimse beni yalnız bırakmadı. Beşiktaş’a borcumu ödeyeceğim. İkinci yarıda çok farklı bir Gökhan Zan izleyeceksiniz” dedi.

‘2007 bize iyi geldi’
    Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı, yeni yılı kutlamak için dün akşam bir araya geldi. Taksim’deki akşam yemeğine basketbol şubesinden sorumlu üyeler başta olmak üzere, teknik kadro ve oyuncular katıldı. Açıklamalar yapan antrenör Ergin Ataman, “2007 yılında istediklerimizi başardık. Umarım 2008 de bizim için başarılı geçer” diye konuştu.

‘Ümraniye gibisi yok!’
    Beşiktaş’ın tecrübeli oyuncusu Koray Avcı, ilk yarının son karşılaşması olan Manisaspor maçında sakatlanmış ve 4 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştı. Takım arkadaşlarının aksine 6 günlük devre arasını iznini, tedavi olduğu Nevzat Demir Tesisleri’nde geçiren Koray, “Tatile çıkmış olsaydım, iyileşme süreçim daha uzun sürebilirdi. Ümraniye’de ikinci yarıya en iyi şekilde hazırlanıyorum” dedi.
    Last edited by goosfraba : 28.Aralık.2007 at 14:14
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ze Castro hikaye. Minimum 6 milyon avro isterler, ki Atletico böyle birşey yapmaz. Sene başında Legrottaglie alınacaktı, vazgeçildi ve kaldı.

Beşiktaş'a stoperden evvel bir solbek, bir de sağbek lazım. Bir de stoper alınmalı.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Kyrgiakos transferi gerçekleşirse şampiyonluk için umudum fazlasıyla artar
    tam aradığımız adam

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

İlhan abi bende senin gibi beklere transfer gerektiğini düşünüyorum ama şu an sadece 2 hedefimiz kaldığı için mevcut isimlerin bizi sene sonuna kadar taşıyacağını düşünüyorum.Yani o bölgelere sezon sonunda transfer yapabiliriz.O yüzden şimdilik stoper ve forvet transferi yeterli olur kanımca.
    So what?
    Saike

hali hazırda avrupa kupalarına veda etmişiz
    stopere ve forvete yapılacak yabancı oyuncu takviyesi ile ligte iyi işler çıkarabiliriz
    beklere transfer konusuna sezon sonunda bakarız

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Bize pivot santrafor lazım, Makakula bu sorunu çözebilir
    Krygiakos konusunda kararsızım,hayırlısı neyse o olsun
    İ.Akın gönderildiğine göre Caner alternatif olarak kiralanabilir tabi Cska zorluk çıkarmazsa...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Caner alınırsa Tello beke cekilip,orta sahanın solunda Caner oynayabilir.Serdar K.'ta iyileşince beklerde sıkıntı yasamıycagımızı düşünüyorum..

Makakula transferini Beşiktaş Yönetimi hala dogrulamadı bir tek ATV söyledi o kadar.

Krygiakos gelirse güzel olur gercekten..

Bu arada Diatta'ya Türkiye'den talip çıkmış kaynak saglam...

Diatta'ya sürpriz talip!

Beşiktaş'a sezon başında transfer olan, ancak istenilen performansı gösteremediği için takımdan gönderilmesi gündemde olan Lamine Diatta'ya Türkiye'den talip çıktı. Yaklaşık bir hafta önce siyah beyazlı kulübün menajeri Sinan Engin, Senagalli futbolcunun menajeri ile görüşmüş ve Diatta'yı sezonun ikinci yarısında kadroda düşünmediklerini ifade etmişti. Bu gelişme üzerine kendisine yurtiçi ve yurtdışında takım arayan Senegalli futbolcuya Süper Lig ekibi olan bir takımın istediği öğrenildi. Beşiktaş'tan yıllık 1 Milyon Euro alan Diatta'yı kadrosuna katmak isteyen Süper Lig takımın adı açıklanmazken, önümüzdeki hafta yapılacak görüşmelerin ardından bu transferin sonuçlanması bekleniyor.

Kadrosunda 7 yabancı futbolcu bulunan Beşiktaş, Diatta'nın başka bir takıma gitmesi durumunda bir süredir kadrosuna katmak istediği yeni yabancı oyuncu içinde kontejan açmış olacak.

Kaynak: DHA

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Diatta'ya Ankara'dan bir takım talip olmuş olabilir. Ankaraspor yada Gençlerbirliği.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Dediğin doğru aslında Hayrettin abi.O zaman Makukula'yı kiralamamız daha iyi olur.Ama bakalım bu sefer güveniyorum transfer komitesine.Hata yapma lüksleri yok.İşin ciddiyetinin farkındalar.

Stoper mevkii için Kyrgiakos ve Ze Castro isimleri geçiyor.Sen ne düşünüyorsun Hayrettin abi bu isimler hakkında.
    Kyrgiakos Chivu gibi ama biraz ağır (hatta açılan defanslar için sıkıntı yaratabilecek kadar) kalabilir çünkü aşırı fizikli ve uzun boylu, gerçekten inanılmaz iyi bir stoper.
    Kalburüstü, overrated dediğimizi isimlerden biri, Yunanistan Milli Takımı'nın vazgeçilmezi.Artık yaşı da ilerliyor, o yüzden pazarda pek konuşulan isimlerden biri olamadı..
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Ze Castro yu ben AtLetico nun vereceğini sanmıyorum. Krygiakos içinde bu oyuncu hakkında pek biLgim yok. Yerinde müdahaLeLer yapabiLen ve en önemLisi topu oyuna sokabiLen tip te bir savunma oyuncusuna ihtiyacımız var. Zago gibi. Yaş feLan önemLi değiL. Bu niteLikLere sahip oLsunda 33 yaşında da oLsa hiç farketmez
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

DİATTA GİDİYOR

Sezonun ikinci yarısı için hazırlıklarına bu akşam başlayan Beşiktaş, futbolcusu Lamine Diatta'dan, kendisine kulüp bulmasını istedi.

Sezon başında siyah-beyazlı kulübe transfer olan Senegalli savunma oyuncusu ile Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, bugün bir görüşme yaptı. BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan görüşmede Engin, Diatta'dan kendisine kulüp bulmasını istedi.

Engin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Diatta'ya, takımdan ayrılmasını söylediklerini belirterek, ''Bugün bir görüşme yaptık. Kulübümüzü zarara uğratmayacak şekilde Diatta ile yollarımızı ayıracağız. 2 gün içinde bu konu netliğe kavuşur'' dedi.

Kaynak : AA

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Bahçelievler

imzayı atmadan hiç birine inanmıyorum...

Default Holosko Beşiktaş'ta

Beşiktaş, Slovak futbolcu Holosko için Vestel Manisaspor ile anlaşmaya vardı. Siyah beyazlı kulüp, Holosko'nun bonservisi için Vestel Manisaspor'a 5 milyon Euro ile Koray ve Burak'ı verdi. Bu iki futbolcunun kiralık ya da bonservisleriyle mi Vestel Manisaspor kulübüne verileceği önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.
    28.12.2007

Kaynak : DHA

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bjk camiasına hayırlı olsun..ama bjk kaç forvet alacak merak ediyorum..makukula da gelirse işler karışabilir..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hangisi gelicek Holosko mu? Makukula mı? :S

İkiside gelicekse büyük lüks takımda 4 forvet olacak Higuain, Bobo var birde.

Muhtemelen Higuain yollanır yada kiraya verilir. Böyle olunca takımda ya 3 yada 2 yabancı forvet kalır. Tahminim birde yerli forvet alır Beşiktaş. Belkide Gökhan Güleç geri çağrılır.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Holosko'ya değmez o kadar vermişlerse

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ha birde Koray gidiyor. O gidince Cisse'nin olası bir sakatlığı yada cezalı olması defansif yönden büyük sorun oluşturur. Yada Serdar Kurtuluş tekrar önlibero mevkinde oynar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ohh bee sonunda aldık,BoBo Holosko ikilisi ucurucak bizi.

Makakula'yı alcakmıyız acaba

Bu devre arası baya hareketli gecicek heralde gönderilcek futbolcular yerlerine alıncaklar falan..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Hadi Burak neyse de Koray gibi bir adamı vermiş olmaları kötü.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Yuh bu kadar para ne

Koray gibi adam verilrmi...Koray kiralıktır ama büyük kayıp..Beyindi bence..

Kac forvet gelicek..

Kenan önen siyahi forvet gelecek dedi...Makukula,Holosko,Higuain,Bobo,Nobre Ey massallah

Sayfa 3 / 20 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri