Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 282 sonuç

Konu: Yenilendi - Total Dominasyon (FM 08’in en iyi taktiği)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Güzel taktik yalnız sağ mc ne tip bir oyuncu olmalı ben e.banega yı oynatıyorum olur mu?
    Last edited by Onurap : 24.Aralık.2007 at 01:16

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Ilhan abi taktigin yine süper olmus

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Onurap View Post
    Güzel taktil yalnız sağ mc ne tiğ bir oyuncu olmalı ben e.banega yı oynatıyorum olur mu?
    Olur tabii. Süper bir oyuncu.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

mc leri amc den mi koyalım yoksa bir amc bir dmc mi koyalım?eğer bir amc bir dmc ise hangisi hangi tarafta olmalı?

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

İLhanın kuLLandığı diziLiş FM2008 in en iyi diziLişi. Bende aynı diziLişin daha ofansif oLan versiyonunu daha çabuk ve hızLı oynanacak şekiLde kuLLanıyorum. İLhanın taktiği fevkaLade güzeL. Topa sahib oLup, dengeLi ve kontroLLü hücum ediyorsunuz defansta ise aynı şekiLde dengeLi ve kontroLLü bir biçimde rakibinizi karşıLıyorsunuz.

Taktik için teşekkürLer iLhancım.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Emurafu nikli birinin verdiği programı buldum zaten ama onu o hazırlamamış yabancı forumlarda biri hazırlamış oda sunmuş, herneyse galiba aynı antreman programından bassediyoruz...

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Deneyelim abi....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abi bir sroum olacak sağ MC nasıl bir oyuncu olmalı?Oyuncunun defansif özelliği çok önemli mi?

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

4-4-2 yide merak ettim onu da indireceğim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by shadowrefree View Post
    mc leri amc den mi koyalım yoksa bir amc bir dmc mi koyalım?eğer bir amc bir dmc ise hangisi hangi tarafta olmalı?
    Quote Originally Posted by MeMo View Post
    Abi bir sroum olacak sağ MC nasıl bir oyuncu olmalı?Oyuncunun defansif özelliği çok önemli mi?
    Dikkat ederseniz sağ MC yaratacılık serbestliği daha az bir oyuncu. Tackling ve agression özellikleri yüksek olsun. Diğer AMC tipinde.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

5'e yakın maç yaptım. Hepsini kaybettim. Taktik güzel ama büyük takımlara karşı işlmiyor bende

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Seocu View Post
    5'e yakın maç yaptım. Hepsini kaybettim. Taktik güzel ama büyük takımlara karşı işlmiyor bende
    Ekran görüntüsü, diziliş verirseniz veya maçları kaydedip buraya eklerseniz sevinirim, çünkü başarısızlığınızın sebebine inmemiz gerekebilir.

Napoli'yle 3 yıldır hiçbir maçta hiçbir taktikle yenemediğim İnter'i yendim...
    tek maçla kalsa iyi, bununla beraber 10 maçta 7 galibiyet, 3 beraberlik...

eğer takımınızdaki oyuncular taktiğe uygunsa hile gibi bişey bu taktik,
    elbette hileyle falan alakası yok ama o kadar işe yarıyor yani,
    anlatmak istediğim bu...

neredeyse her maç sonundaki yorumlarda "domination" kelimesi geçiyor,
    geçmese bile zaten pas oranlarına bakınca herşey anlaşılıyor
    (sürekli %80'lerde)

teşekkürler peluk, takdire övgüye değer bir taktik...

mutlaka bazı eksiklikleri olabilir, taktiği kullanan arkadaşlar; göze çok çarpan ve süreklilik arz eden hataları burada paylaşıp değişik dizilişlerde daha da ilerletilebilir...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Abi taktik süper..

Yalnız ben Ajax'ım, gözlemlerime göre senin dediğin gibi ayağa paslarla rakibi çok iyi uyutuyor bu takitk. Ayrıca benim gözüme birşey daha çarptı maç içinde Orta Sahanın ortasında oynayan 2 oyuncu çok şut çekiyor.. Bu şutlar genellikle isabetsiz oluncada ne kadar şut çeksemde etkili olamıyorum?

Bunu engellemek için pratik bir şekilde ne yapmalıyım?

Yardımların için şimdiden çok saol Abi..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by bjkxxx View Post
    Abi taktik süper..

Yalnız ben Ajax'ım, gözlemlerime göre senin dediğin gibi ayağa paslarla rakibi çok iyi uyutuyor bu takitk. Ayrıca benim gözüme birşey daha çarptı maç içinde Orta Sahanın ortasında oynayan 2 oyuncu çok şut çekiyor.. Bu şutlar genellikle isabetsiz oluncada ne kadar şut çeksemde etkili olamıyorum?

Bunu engellemek için pratik bir şekilde ne yapmalıyım?

Yardımların için şimdiden çok saol Abi..
    Long shots'ı rarely yapabilirsin ama çok şut iyidir her zaman. Zaten ilk mesajda belirttim.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Taktik güzel bir çoğuumuz kullanmış ve beğenmiş benim bi sorum olucak ben bu taktiği hangi takıma kullanabilirim?
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Oyuncularının uyduğu her takıma.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

http://forum.turksportal.net/vb/[URL="http://imageshack.us"][/URL

http://

benim taktiğim ve maçtaki sonucum bu.Nerelere transfer lazım?
    Last edited by wolfson : 25.Aralık.2007 at 19:30
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Resim gözükmüyor, tekrar upload edersen ve görebilirsem yardımcı olurum.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Açıkçası bu sefer olmamış İlhan Abi. Yaklaşık 5 maç denedim, hepsini 1-0 aldım ama kurduğum kadroya 1-0 çok az.

Forvete Fred'i koydum(Lyon'daki). Sol kanada van Persie, sağa Palacio. Orta sahada Montolivo ve Fabregas. DM'ye Ever Banega. Defansa Clichy,Toure, Barzagli,Rafinha. Kaleye de Kameni. Bu kadroya 1 çok az bence.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Bitiriciliği süper olan bi forvet lazım ben Dean Astın la 4 pozisyon Belamyle 2 pozisyon kaçırdım.
    Valencia iyi olabilir nerdeyse oyundaki en iyi forvet(David Villa) onlarda ama biraz defansta sorun war onuda transferlerle halletcez.
    .
    .
    .

Birleştirilen Mesaj:

Quote Originally Posted by handemert View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/[url="http://imageshack.us"][/URL

http://

benim taktiğim ve maçtaki sonucum bu.Nerelere transfer lazım?
    şimdi düzelttim ne yapmam lazım açılarsan sevinirim.
    .
    .
    .
    Last edited by wolfson : 25.Aralık.2007 at 19:35 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    Açıkçası bu sefer olmamış İlhan Abi. Yaklaşık 5 maç denedim, hepsini 1-0 aldım ama kurduğum kadroya 1-0 çok az.

Forvete Fred'i koydum(Lyon'daki). Sol kanada van Persie, sağa Palacio. Orta sahada Montolivo ve Fabregas. DM'ye Ever Banega. Defansa Clichy,Toure, Barzagli,Rafinha. Kaleye de Kameni. Bu kadroya 1 çok az bence.
    Daha ne istiyorsun? Hangi amacına ulaşamadın o kadro ile? Günümüz futbolu artık 1-0'lar üzerine kurulu değil mi?

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

taktik çok iyi abi teşekkürler.Fildişi ile Afrika Kupasını aldım.Toplamda 33 gol attım 3 gol yedim

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Taktikte en önemli adam bence forvet. Forvetiniz gol kaçırmazsa her maçı çok kolay kazanabiliyorsunuz. Ama kazma tarafına denk gelirseniz işiniz gerçekten zor.

Savunmada pek fazla pozisyon vermiyorsunuz taktikle tabii sağ MC oynayan defansif özellikli futbolcunuzun kalitesine görede değişiyor bu. Diğer MC ise AMC'ye yakın bir oyuncu olabilir. Ben Barcelona ile oynuyorum ve Deco, İniesta, Xavi zaman zaman Dos Santos'u oynattıgım bile oluyor. Kanat adamlarını saymaya gerek dahi duymuyorm.

Birde zaman zaman oyun sıkıştığında kanat adamlarınıda forvete sürüp forveti 3lediğimde oluyor. Yada sol MC'yi ileri çıkarıp AMC ve ST yapıyorum maçın gidişatına göre. Zaman zaman sonuc veriyor. Tabii hüsranlarda olmuyor değil.

Kısacası büyük bir takımla deneme fırsatım oldu iyi buldugumu söyleyebilirim. En kısa zamanda daha kuvvetsiz ortalama bir takımda da deneyip nacizane yorumlarımı paylaşırım.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bir DM, iki MC, bir de DR almalısın.

Quote Originally Posted by handemert View Post
    Bitiriciliği süper olan bi forvet lazım ben Dean Astın la 4 pozisyon Belamyle 2 pozisyon kaçırdım.
    Valencia iyi olabilir nerdeyse oyundaki en iyi forvet(David Villa) onlarda ama biraz defansta sorun war onuda transferlerle halletcez.
    .
    .
    .

Birleştirilen Mesaj:

şimdi düzelttim ne yapmam lazım açılarsan sevinirim.
    .
    .
    .

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

abi bu dosyayi nereye koyacagimi bulamadim.taktik adi gecen her yere koydum ama yine yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

07 de iken çok işime yaramıştı inşallah 08 de de aynı başarıyı yakalarım.
    Gökhan Ünal ve Aaritalo'yu bu taktikte target man olarak kullanabilirmiyim..
    Bir de takım komutlarında use target man seçeneğini işaretlememişsiniz işaretliyeyim mi
    Last edited by QaaN-07 : 26.Aralık.2007 at 19:08

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Napoliden başka takım seçmem ve bu taktiği napoliye uyguladığımda juventustan fark yedim Torinoda

biraz modifie etmem lazım galiba taktiği

takıma takviye ettiğim oyuncular palacio, dica , radoi, wome

Nesil
    2006
    Yer
    -

Leverkusen ile 5-6 maç oynadık hepsini kazandık. Taktiği anlamak çok kolay hızlı bir forvet işi bitiriyor. Forvette Martins var ve işi rahatlıkla bitiriyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ellerine sağlık İlhan abi teşekkürler.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri