Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 678910 SonSon
211 ile 240 arası toplam 282 sonuç

Konu: Yenilendi - Total Dominasyon (FM 08’in en iyi taktiği)

Quote Originally Posted by yorumsuz1i View Post
    Tartışmayı daha fazla uzatmak istemiyorum ama bir kaç maçın sonucunu ısıtıp ısıtıp önüme getiriyorsun.Israrla başarılarının olduğu ss ler üzerinde duruyorum bir sonuç çıkmıyor.Lig tablosu şampiyonlar ligi gibi.Bu koydukların sence müthiş şeyler mi?Bence oyuna yeni başlayanlar bile 2 sene sonra bu sonuçları alır.
    Ben kendimden örnek vereyim. Total Dominasyon ile Hamburg'u başarıdan başarıya koşturdum kendi oyunumda, ilk 2 sene ligi ilk 5'te bitirdikten sonra 3. senemde Bundesliga şampiyonu oldum ve ertesi sene de Şampiyonlar Ligi'ni aldım. Daha sonra aynı oyunda Man Utd'dan teklif aldım ve Man Utd'ın başına geçtiğimde de 3 sene üst üste şampiyon olmakla kalmayıp Şampiyonlar Ligi, Süper Kupa, FA Cup, Carling Cup gibi alınabilecek tüm kupaları aldım Total Dominasyon'la, hem de hiç zorlanmadan. Taktiğin başarısını tartışmanın anlamı yok o yüzden, sadece 8.02'de bazı eksiklikleri mevcut, onlar tartışılabilir ancak. FM 2007'de de taktik mükemmel işliyordu, İngiltere'de fırtına gibi esmiştim bu taktik sayesinde, bir pivot santrafor alıp iki bir takım oluşturarak.

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Ben kendimden örnek vereyim. Total Dominasyon ile Hamburg'u başarıdan başarıya koşturdum kendi oyunumda, ilk 2 sene ligi ilk 5'te bitirdikten sonra 3. senemde Bundesliga şampiyonu oldum ve ertesi sene de Şampiyonlar Ligi'ni aldım. Daha sonra aynı oyunda Man Utd'dan teklif aldım ve Man Utd'ın başına geçtiğimde de 3 sene üst üste şampiyon olmakla kalmayıp Şampiyonlar Ligi, Süper Kupa, FA Cup, Carling Cup gibi alınabilecek tüm kupaları aldım Total Dominasyon'la, hem de hiç zorlanmadan. Taktiğin başarısını tartışmanın anlamı yok o yüzden, sadece 8.02'de bazı eksiklikleri mevcut, onlar tartışılabilir ancak. FM 2007'de de taktik mükemmel işliyordu, İngiltere'de fırtına gibi esmiştim bu taktik sayesinde, bir pivot santrafor alıp iki bir takım oluşturarak.
    Sanırım 8.0.1 de yaptın bunları.Peki 8.0.2 de böyle bir başarı sağlayan var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ben göstereceğim başarılarımı, rahat ol sen
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Valla Taktigi denedim Çok işe yaradı 8.0.2 de denedim taktikde kusur yok sadece hangi antraman kullanıyorsun onun hakkında bılgı verırsen sevınırım bence taktik çok iyi tabi karalama yapacak arkadaşlarda olabılır çünki meyve veren ağaç taşlanır misali başarılarının devamını dilerim

ben 8.0.2 de fb ile oynadım 4. oldum ve kovuldum

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Yenik durumlarda maçı çevirmek için tatik üzerinde ne gibi değişiklikler yapmak gerekiyor bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by kokok View Post
    Yenik durumlarda maçı çevirmek için tatik üzerinde ne gibi değişiklikler yapmak gerekiyor bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Tempo arttır.
    Daha dar alanda oyna.With'i azalt yani.
    Zaman geçirmeyi azalt.

Bunları yaparsan daha çok gol atma şansın olabilir.

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

zamanı geçirme taktiğini nerden seçebiliriz acaba? bulamadım bi türlü ):

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by nikootinn View Post
    zamanı geçirme taktiğini nerden seçebiliriz acaba? bulamadım bi türlü ):
    Time Wasting var With'in altındaydı sanırım.Onu en aza indirirsen hiç zaman geçirmeden oynar oyuncuların.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Arkadaşlar bu 801 için yapılmış taktik. 802'de kullanırsanız başarılı olamayabilirsiniz.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

eline sağlık çok güzel taktik yapmışsınız

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu taktik 8.0.0de sorunsuz çalışırmı? Bu takıma en uygun takım transfersiz hangi takımdır [v8.0.0](oyunum orjinal ama merak ettim)
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Taktik güzel bir iki hata dışında oda golü forvet değil orta sahadaki oyuncular atıyor genelde yad kanatlardakiler mesela bende sağ açık yattara sol açık adu var forvette gökhan ünal gökhan ünal atıyor ama aduyla yattara daha çok atıyor bu taktikte forvet defansı dağıtıyor zorluyor kanatlar yada orta saha aatıro mantalite bu sanırım.Ayra kaleciniz uzaktan şut atıyorlar çünkü içeri girmek zor bunun içinde uzaktan yemeyen bi kaleci almanız gerekir tavsiyem budur

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Arkadaslar taktik üzerinde çok ufak oynamalar yaptim ve Ismail abi ile (puskas) hazirlik maçinda denedim. Ayrica BJK kariyerimde denedim ve basarili oldum.

Link:

http://rapidshare.com/files/91592703...2007_.tac.html

puskas (Ismail Abi) ile yaptigim maçin ss'leri:

R. Madrid-Barcelona: 0-2

Barcelona-R. Madrid: 2-0

Taktiğin ilk hali de çok iyiydi bunu da deneyeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

taktiğin ilk hali bana kalırsa daha iyi.çünkü ilk versiyonu ile oynadığım maçları kazanmışken.v2 ile oynadığımda 3 berarberlik çıkardım.ilk versiyonda daha çok takım pozisyona girerken defansda da çok iyiydi.ama bunda biraz defans olarak sıkıntı çekiyorum.ligde ilk 17 maç sonunda 9 gol yemiştim.v2 ile oynadığım maçlardan sonra ki 3 maç oluo ilk 17 maç da yediğim kadar yedim nerdeyse...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

O biraz da şans ile alakalı bir durum. Taktiğin hiçbir yeri ile oynamadan direkt olarak oyuncuları pozisyonlarına koyup sahaya yerleştirmenizi tavsiye ederim. Kesinlikle daha iyi sonuçlar alacaksınız, defansif açıdan da.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Tekrar teşekkür ederim İlhan abi.İlki zaten başarılıydı.Birde bunu deneyeceğim.Ellerine ve taktik bilgine sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

yani ilk halinden daha ii son hali diye anlıorum ben.doğru mu?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Evet, aynen.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

taktiğini dediğin gibi sabırlı bir şekilde denedim ve takımım şu anda her kulvarda istediğim gibi gidiyor.ellerine sağlık.yeni maç motoruda gelsin daha çok izliyecem sanırsam.çalışmalarının takipçisiyim...kolay gelsin...

öncelikle teşekkürler peluk. küçük takımlarla oynamayı severim ben. total dominasyonun ilk versiyonunu inegölsporda denemiştim, başarılı olmamaıştım. bu versiyonu ise hull city ile denedim ingiltere ikinci liginde bir takım. tatktigi kullanmaya başlamadan önce durumlar kötüydü, kullanmaya başladım ve yaptıgım ilk 4 maçtan 3ünü kazandım, biri berabere bitti. kadromda öyle pek iyi degil yani güzel bir taktik yapmışşın tebrikler. bu arada ligi 15. olarak bitirdim. kupada karsıma man. utd cıktı ve son dakikada yedigim golle maç 1-0 bitti. nerdeyse manchester i kupanın dışına itecektik.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Ilhan abi taktiginle 4 mac oynadim. 3 galibiyet 1 yenilgi.
    Rostock 1-0
    Kerkyra 2-0
    Samsunspor 1-0

Barcelona 1-2 yenildim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by stewie972 View Post
    öncelikle teşekkürler peluk. küçük takımlarla oynamayı severim ben. total dominasyonun ilk versiyonunu inegölsporda denemiştim, başarılı olmamaıştım. bu versiyonu ise hull city ile denedim ingiltere ikinci liginde bir takım. tatktigi kullanmaya başlamadan önce durumlar kötüydü, kullanmaya başladım ve yaptıgım ilk 4 maçtan 3ünü kazandım, biri berabere bitti. kadromda öyle pek iyi degil yani güzel bir taktik yapmışşın tebrikler. bu arada ligi 15. olarak bitirdim. kupada karsıma man. utd cıktı ve son dakikada yedigim golle maç 1-0 bitti. nerdeyse manchester i kupanın dışına itecektik.
    Bunu duymak çok güzel. Antreman, takım konuşmaları gibi şeyleri doğru yaparsanız iyi sonuçlar alırsınız.

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    Ilhan abi taktiginle 4 mac oynadim. 3 galibiyet 1 yenilgi.
    Rostock 1-0
    Kerkyra 2-0
    Samsunspor 1-0

Barcelona 1-2 yenildim
    Takımın nedir?

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Quote Originally Posted by peluk View Post

Takımın nedir?
    Takim Galatasaray. Samba, Marvin Angulo ve ömer özcelik'i transfer ettim. Bouzid, Okan ve Carrusca ile yollar ayrildi.

Samba bu arada mutlaka alin. oyunun bence en DC'lerinden biri, fiyati ise gercekten gülünc= 1,5M euro. Angulo ise 180K ve Ömer 100K euro'ya transfer ettim.

Bu kadro ile cikiyorum
    ----------------------Orkun---------------
    Ugur-----Samba------Song------H.Balta---
    -----------------Linderoth-------------------
    -----------Barusso------Lincoln-------------
    H.Sas----------------------------------Arda--------
    -------------------Nonda---------------------------

B.Özbek ilk macta galibiyet gölümüzü atti ve sonra sakatlandi, 2 ay yok.

Taktik bence iyi, ama gol yollarinda sikinti cekiyorum. daha 2,6 M euro param var, bir mevkiye transfer ihtiyacim varmi?

Bir mac daha oynadim, Bu sefer Bayern München ile 65 dakikdada öne gectim, ama sonra defans 10 dakikada dagildi. 74,77,82 dakikalarda gol yedim.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmirli / Kocaeli Üni.

acaba taktigi baska bi linkten indirme sansım warmı rapidshare la ilgili cozemedigim bi sorunm warda premium olmasına ragmen siteden dosya indiremiorm yada bu sayfaya koysanız taktigi gercekten cok ii olr

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    Takim Galatasaray. Samba, Marvin Angulo ve ömer özcelik'i transfer ettim. Bouzid, Okan ve Carrusca ile yollar ayrildi.

Samba bu arada mutlaka alin. oyunun bence en DC'lerinden biri, fiyati ise gercekten gülünc= 1,5M euro. Angulo ise 180K ve Ömer 100K euro'ya transfer ettim.

Bu kadro ile cikiyorum
    ----------------------Orkun---------------
    Ugur-----Samba------Song------H.Balta---
    -----------------Linderoth-------------------
    -----------Barusso------Lincoln-------------
    H.Sas----------------------------------Arda--------
    -------------------Nonda---------------------------

B.Özbek ilk macta galibiyet gölümüzü atti ve sonra sakatlandi, 2 ay yok.

Taktik bence iyi, ama gol yollarinda sikinti cekiyorum. daha 2,6 M euro param var, bir mevkiye transfer ihtiyacim varmi?

Bir mac daha oynadim, Bu sefer Bayern München ile 65 dakikdada öne gectim, ama sonra defans 10 dakikada dagildi. 74,77,82 dakikalarda gol yedim.
    Nonda o mevkide seni idare eder 1 yıl daha, ancak o mevki için topsuz alanda iyi, hareketli forvetlere ihtiyacın olacak.

Quote Originally Posted by M.O.S.H View Post
    acaba taktigi baska bi linkten indirme sansım warmı rapidshare la ilgili cozemedigim bi sorunm warda premium olmasına ragmen siteden dosya indiremiorm yada bu sayfaya koysanız taktigi gercekten cok ii olr
    Free'yi kullanarak indirmeyi denediniz ve olmadı mı? Başka bir siteden upload ederim yakında.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmirli / Kocaeli Üni.

modemi ac kapa yapmama ragmen ne freeden indirilio nede uye olmama ragmen premium dan sorunu cozemedim surekli upload sayfası cıkıo neyse baska link koyabilirseniz cok ii olr simdiden saolun
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    sorunu cozdum we taktigi indirdim ... taktik bi onceki haliyle cok iyidi bu haliyle eminim dahada iyi olmustur
    Last edited by M.O.S.H : 16.Şubat.2008 at 19:49 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Galatasaray'la deneyen var mı?

abi bu takitigi milli takimda kullansam ayni etkiyi gosterirmi

Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 678910 SonSon

Mesaj Yetkileri