Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 94 sonuç

Konu: Turksportal SK -Genel Sorular-

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yaşım 14 ama Karşımdakiler 20-30 yaşında adamlar.Nasıl olacak bu.Oyunda bir problem yaratırmı?Yoksa oyunda yaşımı büyütecekmisiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by ibob View Post
    Yaşım 14 ama Karşımdakiler 20-30 yaşında adamlar.Nasıl olacak bu.Oyunda bir problem yaratırmı?Yoksa oyunda yaşımı büyütecekmisiniz?
    Yaş büyütülür Berkay Yani ortalama bir yaş tutturulur merak etme.
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ibob View Post
    Benim düşüncem yaşın büyütülmesi gerçekçilik açısından uygun olur.Bunu geçen toplantıda ilettim EreN'e.

Şöyle bir uygulama olabilir ; 18 yaşından küçük herkesin yaşı 19 yapılabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aynısı bende söyleyecekti unuttum Ayrıca yaşımız küçük olduğu için + bi PA düşünülebilir

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Quote Originally Posted by MeMo View Post
    Aynısı bende söyleyecekti unuttum Ayrıca yaşımız küçük olduğu için + bi PA düşünülebilir
    Çok mantıklı bi yaklaşım Aynen katılıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

PA ve CA ayarları sitedeki duruma göre belirlenecek arkadaşlar. Fakat arada fazla farklar olmaz.
    I'm back...

Quote Originally Posted by inorax View Post
    Benim düşüncem yaşın büyütülmesi gerçekçilik açısından uygun olur.Bunu geçen toplantıda ilettim EreN'e.

Şöyle bir uygulama olabilir ; 18 yaşından küçük herkesin yaşı 19 yapılabilir.
    bence herkez kendı gercek yasıyla kalsın mesela benım yasım 17 oyunda 19 olmasını ıstemem cunku 17 yasındakı futbolcuyla 19 yasındakı futbolcunun arasında cok fark oluo gelısım acısından

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Öbür türlüde benim gibi 14-15 yaşında olanların da 30 yaşındaki rakiplere oynaması saçma oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İsteğe göre 13-16 yaş arasındaki arkadaşları, 17-18-19 yaşında olarak girerler. Zaten oyunda en küçük 15 yaşında oluyor dha küçük arkadaşlar mecbur kendi yaşlarında olamayacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Arkadaşlar birde şöyle düşünün. Bu oyuncular 18 yaşının altında oldumu potansiyelli oldukları için diğer takımlar tarafından istenecek ve büyük ihtimal gidecek. Bu yüzden en küçük 18 yaşında olunur. Mesela 13-14 yaşında olanlar 18 yaşında alınır vs vs...
    I'm back...

ama 17 sınır olsun bence cunku ben ve benım gıbı bı cok kısı kendı yasında olmak ıstıcektır 13 14 15 yasındakılerde ıstege gore yaslarını yukseltsın

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Arkadaşım madem o kadar kolay bişey kendin yap. Burda kaç başvuru var zaten. Onlar kabul edilcek mi edilmicek mi onları belirle. Sonra hata veya yanlış varmı araştır. Eğer varsa bildir. Mevkiileri belirle. vs vs. Başka işimiz yok senin yaşın kaç olsun diye soru soracağız. Ne olur bizim de özel hayatımız olduğunu unutmayın.
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MostapHa View Post
    Arkadaşım madem o kadar kolay bişey kendin yap. Burda kaç başvuru var zaten. Onlar kabul edilcek mi edilmicek mi onları belirle. Sonra hata veya yanlış varmı araştır. Eğer varsa bildir. Mevkiileri belirle. vs vs. Başka işimiz yok senin yaşın kaç olsun diye soru soracağız. Ne olur bizim de özel hayatımız olduğunu unutmayın.
    Aynen abi.Gerçekten bu emeğinizi nasıl öderiz bilmiyoruz

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Arkadaşlar emin olun hiç birşey göründüğü kadar kolay değil.
    İnanın mustafa olmasa bu formların istatistik değerlerinin tutulmasında tek başıma çok zorlanacaktım uzadıkça uzayacaktı.
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Eren abi resimlerimiz olacak demiştiniz oyunda.O fikir hala güncelliğini koruyor mu? Eğer ihtiyaç olursa o konuda Emre'ye yardım edebilirim.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Eren abi resimlerimiz olacak demiştiniz oyunda.O fikir hala güncelliğini koruyor mu? Eğer ihtiyaç olursa o konuda Emre'ye yardım edebilirim.
    Evet o konu güncelliğini koruyo.Hatta fikir bitti işlemlerin yarısı bitti. Formalar hazır onuda duyurayım.

Şemsi istersen facepack konusunda yardım edebilirsin.İhtiyacım olcak herkes bir anda koyucak çünkü foruma.Onun stili de hazır sadece düzenlemesinde yardım lazım.

O zaman erene ve mustafa' ya teşekkürler...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Tamamdır o zaman Emre.Çorbada bizimde tuzumuz olsun.
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Vallahi görmeniz lazım emre kardeşime sadece renkler şu şu olsun dedim önüme süper formalar koydu..Teşekkürler ona da..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Özelliklerde bir takım oynamalar yapılacaktır demişsiniz. Ne gibi oynamalar? Misal baktım başvurulara bazıları hiç okumadan tüm özelliklerini yüksek yüksek girmiş o tip başvurulardamı olacak?

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

İşte o tarz başvurularda düzenlemeye gideceğiz.Bilinçsizce yapılmış başvurular beni açıkçası üzdü.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Formalar muhteşem. Azcık merak edin bakalım
    I'm back...

hepınızın emegıne saglık sabırsızlıkla beklıoruz turksportal SK yı

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Tsi'de stoper sıkıntısı çekiliyor.Herkes C.Ronaldo,Messi,Kaka,İbrahimovic mübarek. Ülkeden neden stoper çıkmıyor sorusuna çok güzel bir yanıt olabilir bu tablo.

Not:Sohbet konusu kilitli olduğu için buraya yazdım bu gözlemimi.Umarım sorun olmaz.

Quote Originally Posted by EreN View Post
    3 GK
    6 DC
    1 DL
    1 DR
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kimse Maldini'yi örnek almıyor cık cık cık

Benim profilimde oynadığı posizyon hem dc hem dm olarak girilme imkanı verilirse başvurumu DC/DM olarak değiştirebilirim Kendim oynarken DM oynatırım başkaları dc isterse o şekilde oynatır.

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Ner'ZhuLL tainted to next Christian Pander

acaba oyunda DL-WBL gözükme imkanım var mı?
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

a fm si olmayan girebilirmi

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by Mesajlar View Post
    a fm si olmayan girebilirmi
    Evet herkese açık bir katılım. Sadece kurallara uymak önemli
    I'm back...

sımdı cok sabırsızlanıoruz ya o yuzden calısmaların kacta kacı kaldı veya şukadarı bıttı dıye bılgılendırme ılerde yapılcakmı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by erdal12 View Post
    sımdı cok sabırsızlanıoruz ya o yuzden calısmaların kacta kacı kaldı veya şukadarı bıttı dıye bılgılendırme ılerde yapılcakmı
    Bilgilendirme en başta yapıldı.

Ayrıca formlar tamamen doldurulup verilen süre bittikten sonra yamaya başlanacağı için ;
    Hani yama? ,Yama nerde? ,Yama ne zaman gelecek ? ,Ne zaman çıkacak bu ? ,Niçin yayınlamadınız? ,Hala niye bekliyoruz? Diye başlayıp zilyon tane soru cümlesine dönüştürülebilecek her türlü hareketten kaçınmanızı RİCA ediyorum..
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=55482

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri