Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 39 arası toplam 39 sonuç

Konu: FANATİK Sür Manşet Kayserispor'da Tolga KARAKOL Dönemi

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

kendi evinde oynuyosun en büyük avantajın bu. öncelikle sakin ol panik yapma ve maça rahat çık! bence galatasaray maçı gibi olacak. özellikle alex'e önlem almayı unutma!

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Tebrikler şampiyonluk gelir artık.
    Quote Originally Posted by BlueSoul View Post
    süper gidiyorsun manşetler ve transferler 10 numara başarılar
    Quote Originally Posted by Jigsaw View Post
    kendi evinde oynuyosun en büyük avantajın bu. öncelikle sakin ol panik yapma ve maça rahat çık! bence galatasaray maçı gibi olacak. özellikle alex'e önlem almayı unutma!
    Merak etmeyin arkadaşlar yüzünüzü kara çıkarmıycam ve Jigsaw tavsiyelerin için saol.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    48 Yıllık Türkiye Süper Lig'i Sonunda 5. Büyüğünü Çıkardı.Kayseri Şampiyonluk Parolasıyla Çıktığı ve 1 puan'ın bile yettiği maçta ligin Güçlü ekibi Fenerbahçe'yi 2-0 lık net bir skorla mağlup ederek ligin 5. büyüğü oldu.Bu sonuç Türkiye başta olmak üzere tüm Dünya'da büyük yankı uyandırdı.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ligin Genel Analizi

Kayserispor'un Tolga Karakol yönetiminde çıktığı tüm maçlar.

Puan Durumu

Gol KRALLIĞI

Cangele Bu Sezon 9 kez Maçın Adamı Seçilerek Rüya Gibi Gelen Kayserispor Şampiyonluğunda Büyük Rol Oynadı.

Kayserispor Bu Sezon Top Kapma Kategorisinde ilk 10'a 4 Futbolcusunu Birden Sokarak Ligin En Çok Şavaşan Takımı Oldu

Kayserispor Kırmızı Kart Kategorisinde ilk 3'e 2 Futbolcusunu Sokarak Biraz Agrasif Takım Olduğunu Gösterdi.

Kayserispor'lu Matias Almeyda Bu Sezon Topladığı 13 Sarı Kartla Takımın En Agrasif Futbocusu Oldu.

Kayseri'nin Şampiyonluğu Bütün Avrupa'yı Şaşırttı ve UEFA'nın Resmi Sitesi http://www.uefa.com Bu Şampiyonluğu Ana Sayfadan yayınladı.

Last edited by tolgakarakol : 14.Ocak.2008 at 15:36 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

uefa iyi olmuş

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

tolga ben de resimler gözükmüyor. bilmiyorum diğer arkadaşlar da ne durumda. ama sen i resimlerini gözden geçirirsen sevinirim tekrardan..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim 5.büyük olmak kolay değil tekrar tebrikler.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Kayseri'nin Şampiyonluk Öyküsünü T.D Tolga Karakol NTV'nin 90 Dakika Programında açıkladı.

Fuat Akdağ:Efendim adeta bir mucizeyi gerçekleştirdiniz.Neler hissediyorsunuz?

Tolga Karakol:ilk önce başta Haşmet abim olmak üzere sevgili Hıncal Uluç ve Fuat abi size çok teşekkür ediyorum.Beni programa laik gördünüz için...

Haşmet Babaoğlu:Bırak bu klişeleri ya,sen şu UEFA'ya manşet olan şampiyonluğa gel.

Hıncal Uluç: Tolga sen ne yaptın ya ben yıllardır bu ligde 4 büyüklerden hatta 3 büyüklerden başka şampiyon çıkarmak imkansız diyorum,resmen beni yalancı çıkardın.Anlat bakalım bu işi nasıl başardın?

Tolga Karakol:Anlatiyim abi ilk önce Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal gibi yıldızları satmadık sonradan M.Topuz ayrıldı ama onun yerine oynacak 2 yıldız aldıktan çok iyi bir paraya Mehmet'i Seria A'ya gönderdik.Tabii şampiyonluğun sırrı belli aslında inanmak inandık ve başardık geldiğim günden beri hedefimizin büyük olduğunu futbolculara defalarca anlattım yönetim ilk başta bana güvemnedi transfer ücreti bile ayırmadı,ama leverkusen'a 2-1 kaybettiğimiz maçta onlarda oyuncuların hırsını ve oynattığım futbolu görünce kesenin ağzının açtılar, sağolsunlar 10 MN YTL transfer bütçesi verdiler.Bende bu parayı çok iyi değerlendirdim kendim gibi başarıyı hep sonda bir şekilde kaçırmış futbolcuları aldım bunlara en büyük örnek Okan Yılmaz'dır,saanırım.Futbolcularımı inanadırdım ve onlara eğer bunu istiyorsak her takımdan daha çok mücadele etmemiz gerektiğini her takımdan daha çok koşmamız gerektiğini söyledim bunun kanıtı top kapma kategorisinde ilk 10'a 4 futbolcu birden sokmamızdan bellidir,sanırım kısacası inandık,şavaştık ve başardık.

Haşmet Babaoğlu:Sevgili Tolga bundan sonraki hedefin nedir?Dünya'nın en prestijli liginde oynıcaksın(Şampiyonlar ligi)burda neler yapabilirsin?

Tolga Karakol:Açıkcası bugünlerde herkes bunu bu ligde ne yapabilirsin?Bende onlara ilk defa bu ligde oynıcaz,elimizden geleni yapacağımız,ama ülkenin prestijini düşünerek maçlara çıkacağımız ama bu zorlu ligde nereye kadar gidebileceğimi kestiremediğimi söylüyorum.

Hıncal Uluç:Herşeyi anladımda son F.Bahçe maçında 90. dakikada G.Ünal'ın golünden sonra yerinden fırlayarak ''GÖKYÜZÜNE BAKIP ,ARTIK ÖLEBİLİRİM,TANRIM AL BENİ YANINA''diye bağırmanı ve sonra ağlamanı anlamıyorum.

Tolga Karakol:(Gülüyor)Açıkcası o an ne yaptığımı ben bile hatırlamıyorum.Bir duygu yoğunluğu içinde yapmış olabilirim.O maç hayatımın maçıydı ve kazandım,kolay değil Hıncal abi.

Fuat Akdağ: Katıldığın için teşekkürler sevgili Tolga,artık avrupabaşarı bekliyoruz.

Tolga karakol:Ben teşekkür ederim,Avrupada elimden geleni yapıcam.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kayserispor'un Yıldız Fubolcusu Gökhan Ünal Beşiktaş ile anlaştı,Gökhan Ünal'ın bu kararı taraftarları çok üzdü.

Sözleşmesi biten Yıldız Futbolcu BJK klübüne bedelsiz olarak gitti ve Kayserispor bu transferden hiç para kazanamadı.

Transfer sonrası açıklama yapan G.Ünal;Kayserispor'da Şampiyon olarak misyonunu tamamladığını artık daha büyük bir klübe gitmesi gerektiğini bu klup olarak da BJK'ı şeçtiğini açıkladı.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kayserispor Avrupa Klüpler Sıralamasında 14 Basamak Yükseldi.

Last edited by tolgakarakol : 24.Şubat.2008 at 15:50 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim valla çok güzel 176.olmak.

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Tebrik ederim valla çok güzel 176.olmak.
    Sagol Yunus

----------------------------------------2008-2009 Sezonu Başlıyor--------------------------------------------------

TFF Başkanı yaptığı basın toplasında 2008-2009 sezonun'da tüm takımlara başarı diledğinde bulundu.Kayseri'nin şampiyonluğuyla ligin kalitesinin bir kat daha artığını artık ligde neyin ne olacağını kestiremediğini sözlerine ekledi.

Trasfer Sezonu Açıldı ve Kayserispor Gökhan Ünal'dan Doğan Forvet Mevkindeki Boşluğu Galatasaray'lı Genç Yıldız Serkan Çalık ve Sivasspor'un Golcüsü Mehmet Yıldız'ı alarak doldurdu.

Kayseri Transferde Hız Kesmiyor:Şimdi de Almanya 2.Lig Takımlarından Hoffenheim'da forma giyen Senegel milli takımının Pivot santrafor'u Dembe Ba 'ı 3.9 MN YTL e transfer etti.

Kayseri'den YILIN transferi MATİAS DELGADO BJK'ta sorunlar yaşayan ve kendi isteği üzerine transfer listesine konan ARGENTİNA yıldız futbolcuyu 5.5 MN YTL Karşılığında kendisini 4 yıllığına Kayseriy'e bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Kayserispor Trabzonspor'un 2 yıldız Futbolcusu Çadaş Atan ve Adnan Güngör ile anlaştı.

Transfer Ücreti;
    Çağdaş Atan : 180 YTL
    2 TRANSFERDE Kayseriye Oldukça Ucuza mal oldu.
    Adnan Güngör: 275 YTL

Matias Almeyda ve Erdal Güneş'in şözleşmesi fesh edildi.Roque Junier ise 500 MN YTL karşılığında Atlente Klubüne satıldı.

Genç Futbolcularımız Haluk Türkeri ve Serkan Çalık tecrübe kazanmaları için kardeş takım Erciyes'e kiralandı.

Son Dakika Serhat Akyüz Ç.Rizespor'dan Alındı.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim transferleri beğendim Yıldız süper özellikle.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri