Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 158 sonuç

Konu: Türkçe FM 2006 Çok Yakında...

Dört gözle bekliyoruz Türkçe yamayı. Çok emek harcıyorsunuz ve bunu bir çırpıda çalıyor bazı şerefsizler. Bu hırsızlık olayları da dolayısıyla şevkinizi kırıyor. Umarım bu emek hırsızlıklarının devamı gelmez. Teşekkürler, kolay gelsin, iyi çalışmalar.

yeni yamayı gercekten sabırsızlıkla beklıyorum. Daha once ben fm 2006 mı turkcelestırmıstım fakat boyle serefsızce bır oyunun dondugunu okuyunca tum oyunu sıldım ve sımdı yuklemek ıcın bu sıtenın turkce yamasını 4 deıl 444444 gozle beklıyorum. Bizler daima sizlerin yanınınızdayız sızler bızlere yardım ettıgınız gıbı bızlerde sızlere yardım etmek ısterız gercekten cok basarılı ısler yapıyorsunuz. Herzaman daima yanınızdayız herşey için teşekkur ederiz

cidden kolay gelsin sizin isinizde zor millet oynasın diye yama cıkarıyonuz ama bunu zewkle yapınca zorluk fşn tınlamıyonuzdur benim zaten ingilizcem iyi ondan sorun olmuyo ama turkce olması daha iyi olurdu hadi bu arada o dedigin siteyide ilk defa duydum icerik fln berbat en buyuk turksportal benim icin baska fm sitesi yok

4. Default

abı cok yakındayı bırak ben turkçeyı koydum bıle

Nesil
    2005
    Yer
    Konya/Selçuklu/Esenler Ad

kolay gelsin şimdiden teşekkürler

ahaha birden aklıma geçen sne geldi.Cuma günü saat 1-2 ye kadar TSP de kalmıştım.Hatta hayatımda ilkkez bu kadar çok nette kalmıştım.Ne güzeldi yaw o günler.Ama ertesi günü cezayı yiyoduk ne zaman çıkıcak gibi sorular yüzünden ve sonunda bir sürpriz yapılarak FM2005 Türkçe gelmişti.AH AH....

O yamadan daha güzel bi yama bekliyoruz.Hepinize kolay gelsin...İyi çalışmalar..ve Şimdiden Teşekkürler..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

bu sefer haber yok ne zaman çıkacak diye sonra server çöküyor
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Smile ahh ahh ...

Quote Originally Posted by benyaben
    ahaha birden aklıma geçen sne geldi.Cuma günü saat 1-2 ye kadar TSP de kalmıştım.Hatta hayatımda ilkkez bu kadar çok nette kalmıştım.Ne güzeldi yaw o günler.Ama ertesi günü cezayı yiyoduk ne zaman çıkıcak gibi sorular yüzünden ve sonunda bir sürpriz yapılarak FM2005 Türkçe gelmişti.AH AH....
    evet ya cidden ne güzell günlerdi ben o gece sabahlamıştım hatta ama bu yama da güzell bir yama olucaktır tabii

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by Sergio
    evet ya cidden ne güzell günlerdi ben o gece sabahlamıştım

Hadi hep beraber.. Eski dostlaaaaaaarrr Eski Dostlaaaarrrrrr Afedersiniz neşem biraz yerinde de konuyu hafiften saptırdım galiba hemen toparlıyorum...

Türkçe yama gerçekten mükemmel bir yama olucaktır şüpheniz olmasın...Biraz daha sabır

Beyler bi sorum olcak..Hani Adminlerimiz şifreli falan onun için daha geç çıkcak dediler ya..Başka siteler aaba şifreyi mi çözdüler??
    -

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

geç olsun güzel olsun
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Şifreyi çözdüklerini sanmıyorum, onlar sanırım sadece .xml dosyalarını çevirdiler...

Quote Originally Posted by emirduman
    Şifreyi çözdüklerini sanmıyorum, onlar sanırım sadece .xml dosyalarını çevirdiler...
    Evet öyle.

çeirmiler ama mesela takım olacağına takim olmuş hoş görüntü yok..İlla Turksportal yapınca güzel oluo
    -

Quote Originally Posted by Vieri
    bu sefer haber yok ne zaman çıkacak diye sonra server çöküyor

ehehe o günüde hatırlıyorum.Sitede yakjlaşık 600-700 kişi online gözüküyodu FM sayfasında ama o gün çıkmamıştı yama.Sanırım o ymayı ilk idirende sergioydu..Sabaha kadar oynadım falan diodu.Aman ya ne nostaljik olduk

Her neyse yamanın çok güzel olduğundan eminim ya kuşku bile duymuyorum..

gerçekten türkçe yama iyi olacak...ama aklımdan ne zaman sorusu bir türlü çıkmıyor ))...hadi kolay gelsin..

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Siz meraklanmayın elimizden gelen gayretle size güzel bir yama sunacağız.

Ama yine dediğim gibi yaptığımız bu Türkçe yamanın birileri tarafından alıp "biz yaptık" diyerek nette dğıtılması ve binlerce kişinin bunları indirip oynaması nedeniyle en azından ben bu çeviriden sonra bir daha çeviri yapmayacağım. Zira yoruldum artık...

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Ben o olaylarda turksportal üyesi değildim ama eğer turksportal uyesi olsaydım yapılmasıl gerekeni en ciddi yoldan yaplımasını zilerden talep ederim..Rn küçüğü mahkeme..
    -

Eeee NE durumda paket ? Acıkcası ben oyundan sıkıldım ama Türkce olursa yeniden oynarım yani Çünkü cok duz mantık oynadım ya

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by turknemesis
    Eeee NE durumda paket ?

Çok iyi...selamı var ellerinden öper Biraz neşelenelim yahu yakında Türkçe yama geliyor

eheaeheahe ellerinden öpermiş
    -

gelsin öpsün itirazımız mı var yaw

adamım sana yapılan bu haksızlığı kınıyorum.bu terbiyesizliktir.bu yaptıkları hırsızlıkla aynı şeydir.biz senin sayende oyunu türkce oynayıp zevk alıyoruz.sana teşekkür ederim kendi adıma.

Saolasın kardeş.emeğini çalanlar utansın.VE bişey sorucam.bu türkçe versiyon çıktıktan sonra oyunda yeni bölüm açmamız şartmı.eski bölümde olmazmı.

Eski bölümde olcak diye biliyorum..yani save'de
    -

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Kayıtlı oyunlarla uyumlu olacaktır diye düşünüyorum türkçe çalışma..

Ancak ülke isimlerinde falan türkçeleştirilmeye gidilirse onlar kayıtlı oyunlarla uyumlu olmayabilir...

27. Default

bence de kayıtlı oyunlarda bi problem çıkmaz...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Kayıtlı oyunlarda problem olmaz, olması için database değişikliği olması lazım.
    Yani oyuncuların özellikleri nasıl database içerisinde ise kulüp, ülke bilgileri gibi bilgiler de databse içerisindedir.

Şöyle açıklayayım forumun grafikleri değişse de içindeki yazılar hep aynı kalır, yazılar değişmediği sürece
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

ne zaman diye sormak yok dediğimi hatırlıyorum...
    VoLkaN BaROs

ya sizin hakkınız ödenmez walla gece gündüz hiç bi çıkarınız olmadan böyle çalışmalar yapıyosunuz çok teşekkürler(ee ne zaman çıkıyo yama )

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri