Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 158 sonuç

Konu: Türkçe FM 2006 Çok Yakında...

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Arrow Türkçe FM 2006 Çok Yakında...

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere FM 2006 ile oyunun dil dosyasının formatı değişmiş ve sigames'in bilgilendirmesinden sonra bizde yeni çalışmalara başlayamamıştık. Ancak gerekli temaslardan sonra sizler için yeniden çevirilere başladık.

Biliyorum çoğunuz bir sitenin bizim FM 2005 için yaptığımız dil dosyasının FM 2006 ya uyarlanmış halini kullanıyorsunuz. Bu yama FM 2005 için yapıldı ve FM 2006 da dosya formatı ve Stringler değiştiği için FM 2005 için çevrilen birçok TR bölümü oyununuzda göremiyorsunuz.

Yeni çevirilerimizle beraber Türkçe FM 2006şu özellikleri taşıyacak:
    • Çevirdiğimiz İngilizce cümlelerin Türkçe olarak oyunda eksiksiz görünebilmesi için FM 2005 Stringleri FM 2006 Stringleriyle uyumlu hale getiriliyor.
    • FM 2005'den kalan İngilizce cümleler Türkçeleştiriliyor.
    • FM 2005'den kalan cümle, kelime hataları, medyada çıkan ters yorumlar haberler düzenleniyor
    • FM 2005'de eskiyen medya haberleri güncel haberlerle değiştiriliyor.
    • Ve en önemlisi de FM 2006 ile gelen yeni kelimeler, haber cümleleri Türkçeleştiriliyor.
    Bu yama için biraz bekleyeceksiniz, ama beklediğinize de değecek. Yıllarıdır CM & FM Türkçeleştirmesini bizler yapıyoruz, sizlerden ricam internette sizler için "yepyeni Türkçe" diye dağıtılan yamalara rağbet etmeyiniz, bunlar bir şekilde bizim çalışmalarımızın optimasynu sonucunda yayınlanmaktadır. Yani çalıntıdır. Zira bu Türkçeleştirme çalışmaları yılların ürünüdür ve birkaç ayda yapılabilecek ne beceri vardır nede teknik alt yapı...

Lütfen emeğimize saygı gösterin... Bahsettiğim ilgili siteyi hepiniz biliyorsunuz (fifacm.tr), vicdanım elvermediği ve sitelerinden yamamızı kaldırdıkları için bu şahısları mahkemeye vermeyeceğim, ama bu tür çalınma olayları dağıtılma olayları tekrar olursa mahkemeyle de uğraşmayacağım, zira her ne yaparlarsa yapsınlar bu küçük yaştaki insanların hayatlarının benim yüzümden kararmasını istemiyorum. Umarım yaptıklarının ve hayatlarının bu kadar ucuz olmadığının farkına varırlar. Bunun yerine bir daha TR yama çıkarmayacağız. İşin en vicdani çözümü bu, çünkü biz yaptıkça başkaları bunu kendilerine uyarlamaktan bıkmıyor.

Türkün Türkten başka dostu yoktur diyoruz ama Türkü Türk kadar da yaralayacak başka millet de yoktur... Biz daha kendi milletimizin emeğine saygı gösteremiyorsak başka milletilerin bize saygı göstermesini nasıl bekleyeceğiz?

Tüm bu olanları da gözönüne alarak sizler için en güzel yamayı çıkaracağız ve şahsım adına ikinci bir karar verene kadar bundan böyle ben Türkçe çalışması yapmayacağım.

Son olarak bu başlık altına yama ne zaman çıkacak, hadi biraz hızlı yapın gibi mesajların yazılmasına, bizi iğneleyici, hakaret & küfür içeren hiçbir mesajın yazılmasına izin vermeyeceğim. Böyle mesaj görürseniz de hiç cevap vermeyin direkt işareti ile bizlere bildirin...

Arkadaşlar çalışmalarımız son sürat devam ediyor. İşte size bir kaç görüntü.

| | l

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2001
    Yer
    Bilkent University

hayırlısı olsun.insanı zorla sogutuyorlar şerefsizler sende haklısın...

Teşekkürler kardeş cok merakLa bekliiyorum

ne zaman çıkacak diye sormayın demiştim yanılmıyorsam

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Ya hakkaten, bu kadar iyi niyetli, çalışan insanları soğutuyorlar bu işten....

Kimse de zaten Volkan Abi'ye birşey diyemez bu konuda bundan sonra. Bu yeni Türkçe yamayı hazırladığı için bile ben kendisine büyük minnettarlık duyuyorum. Ben olsam o gücü bulamazdım kendimde heralde....

saolun valla.çok iyi olur.elinize sağlık

kolay gelsn , hakkaten zor iş bilader ,çevirilerde yardıma ihtiyacın olursa elimden geldiğince uğraşırım

Sabırsızlıkla bekliyoruz..
    Şimdiden Teşekkürler..

kolay gelsin bide çok haklısınız

abi gerçekten dogru soluyorsun..boyle adamlara bizimde yüz vermememiz gerekiyo..her zmn arkandayım volkan abi..

o site tarafından yapılan çok saygısızca bir hareket ancak umarım sizde bir kaç çapulcu yüzünden yeterli ingilizce düzeyi olmayan oyunculardan yardımlarınızı eksik etmezsiniz.En azından yama yapmasınız bile oyunu etkileyecek unsurları(team talk lar gibi) bize makale yazarak yardım edersiniz.

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

yardımcı olmak isterim izin verirseniz?

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

teşekkür ederim, ama geçen sene v1.0 dan sonra çalışmalarımı tek başıma yaptım. Zira ilk sürümde o kadar çok hata yanlışlık vardi ki bide onları daha sonradan tekrar çevirdim... En iyisi kendim yapmam hem tek elden çıktığında oynanabilirlik ve anlayabilirlik daha iyi oluyor... Ayrıca 500 cümlelik (kelime değil zira 500 cümlelik bir pakette ortalama 5Bin kelime oluyor)bir kişinin 2-3 haftada çevirdiği bir paketi ben 1-2 günde bitirebiliyorum

yardım isteğin için tekrar teşekkürler

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

ugrasmlar icin saolun varolun

valla abi gercekten haklisin yani. diyecek bi sey bulamiyorum. siz bukadar ugrasiyorsunuz baskalari hazira konuyo. yani ne yapsaniz yeridir diyecegim artik.

Nesil
    2006

çok saol yamayı çıkardığın için söylediğin herşeyde çok haklısın

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

gercekten yaa hiç alın teri dökmeden bişeylere kolay yoldan sahip olmaya calısıyorlar

Arkadaşlar dört hatta kırk dört gözle bekliyoruz türkçeyi.... saygılarımızla...

çalışmalarınızda kolay gelsin
    Emeğinize sağlık demek de boynumuzun borcu

ustalar valla ben fm me 2005 le başladım ve ilk yamayıda sagolsınız sizlerden aldım ve şu anda 2006 yı oynuyorum harbiden de güzel işler yapıyorsunuz evet sizlerin yaptıgı yamaları çok iyi ve bunu yaparken ne kadar ugraştıgınız anlıyorum çünkü bazı bir insanın yaptıgı şeyi başkasının sahiplenmesi yapanı yuh be tabi dahsını da dedirtiyorda ama yinede ustam boş ver sen onları sen burada saygıların ve sevgilerin en büyügünü görüyorsun sabırsızlıkla bekliyorum tr yamanızı saygılarımla

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs
    teşekkür ederim, ama geçen sene v1.0 dan sonra çalışmalarımı tek başıma yaptım. Zira ilk sürümde o kadar çok hata yanlışlık vardi ki bide onları daha sonradan tekrar çevirdim... En iyisi kendim yapmam hem tek elden çıktığında oynanabilirlik ve anlayabilirlik daha iyi oluyor... Ayrıca 500 cümlelik (kelime değil zira 500 cümlelik bir pakette ortalama 5Bin kelime oluyor)bir kişinin 2-3 haftada çevirdiği bir paketi ben 1-2 günde bitirebiliyorum

yardım isteğin için tekrar teşekkürler
    o önemli değilde senin yükünü hafifletmek isterdim.Herhangi birşey olursa yardım etmek istediğim tekrarlarım.....

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Hadi hayırlısı.Yamanın çabuk ve kolay yapılması dileği ile......

Nesil
    2005
    Yer
    Hatay-Antakya-Harbiye-Biz

ellerinize sağlık dostlar siz nezaman isterseniz çıkarın yeter ki emeğinize değsin.
    size kolay gelsin dostlar.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

çok teşekkürler şimdiden ellerinize sağlık diyorum.

Volkan kardeş Sizi ve bu sitenin kurucularını gönülden tebrik ediyorum.Fm sevenler olarak emek hırsızlarına kesinlikle ama kesinlikle izin vermiyeceğiz.Çalışmalarınızda sizlere kolay gelsin.. Hastasıyız bu oyunun..

Bütün yapılanlardan sonra,Helal olsun...

Teşekkürler.Haklısın...

Nesil
    2006
    Yer
    it depends..

Sana kolay gelsin Volkan kardeşim.. Önceki türkçelestirmede güseldi, bu da güseldir mutlaka.. Allah sabır versin..

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Volkan büyük bir sabırla bekliyorum sizin çıakrtacğınız yamayı.Birde şu siteden orjinal oyun olayını devreye alırsanız mükemmel olacak

oke saol emekler için kıymetini bilmek lazım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

abi ama hani olurda bu yaam eğer bi yasadışı sitelerin eline geçerse yani emek hırsızlarının ve onuda biz yaptuk die gösterirlerse yemin ediyorum host link ne bulursam saldırırım hiç acımam valla

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri