Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 133 sonuç

Konu: Juventusla başlayan macera ( Bir tutkudur Football Manager ! )

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Default Juventus'a Güvenimiz Tam

Forvete çok para yatırmana gerek yok.Eğer bi golcü istiyorsan Tevez ve Saviola yeter.Maliyetleri de orta olur (20m $-40m $ arası)Yedek içinde Cesar Delgado'yu öneririm 7m $.
    Last edited by MaTRaKaN : 23.Ocak.2008 at 17:21

Onerilerini dikkate alıcam. Tevez için girişimlerde bulundum fakat 70 milyon $ dan aşağı bir teklifi kabul etmediler bende erteledim bu transferi. Ha bu arada finallerim dolayısıyla kafam şu sıralar oldukça dalgın ve taktiksel bir hata yaptığımın farkına şimdi vardım, Taktiğimi tekrar gözden geçirdim ve gerekli düzenlemeleri şimdi yaptım. Tşk ederim...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Evet sezonu tamamladık ve Şampiyon yine Juventus fakat bu sene epey bi zorlandık. Tabloda da göreceğiniz gibi 1. Juve 97 puanla 2. Inter 90 puanla ve 3. Milan 87 puanla...

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ve sıra ligde ki önemli maçlarımızdan görüntülere:

Kupada deplasmanda 1-1 ve kendi evimizdeki 2-4 lük skorlarla elendiğimiz Inter 'den intikam alma zamanı geldi ( Italya Kupasında elendiğimiz maçın görüntülerini birazdan koyacağım ) ...

Lazio deplasmanı:

Roma ile baya çekişmeli geçen maçımız:

Milan a karşı Şov zamanı ( :

Last edited by Smeudreant : 23.Ocak.2008 at 21:20 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

3. Default

milan maçı feci olmuş
    hep 4-1-2-1-2 taktiğini kullanıp başarılı olurdum genelde,senin taktiğide bi deniycem güzel sonuçlar alıyon

Ve geldi Champions Leage 'ye...

Çeyrek Finale çıkmak için Bayern 'i elememiz gerekiyordu:

Çeyrek Finalde en çok çekindiğim takımlardan biri olan Arsenal ile eşleştik ve hiçte kolay maçlar olmadı:

Yarı Finalde rakip Yıldızlar topluluğu Barcelona idi ve Finale sadece 1 adım kalmıştı...

Ve rakibimiz belli oldu.

REAL MADRID
    Last edited by Smeudreant : 23.Ocak.2008 at 21:21

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

VEEEEEE

Maç Öncesi Konuşmalar:

Muhabir:Evet sayın seyirciler bu gün burda Şampiyonlar Ligi Finalinde birlikteyiz.Yanımda Sir Smeudreant Gumus bulunuyor.Evet Sayın Smeudreant Gumus ŞL başlamadan yapılan istatistiklerde buraya gelmeniz imkansız olarak görülüyordu.Siz ve takımınız bir imkansızı başardınız.Bu konuda ne diceksiniz?
    Sir Smeudreant Gumus:Juventus bölesine büyük bir klüp iken neden buraya kadar gelmemiz mucize olarak gösteriliyor anlamıyorum.
    Muhabir:Bu akşamki maçta Real Madrid favori olarak gösteriliyor buna ne diceksiniz?
    Sir Smeudreant Gumus:Sahaya çıkıp yüreğimizi ortaya koyacağız.Bu maçı oyuncularımla birlikte kazanmak istiyoruz ve bunu yapacağımızdan eminim.
    Muhabir:Evet şu anda yanımızda Juventus'un lideri Buffon var.Evet Buffon Juventus'un kilit oyuncusu olarak gösteriliyorsun.Ne diyeceksin?
    Buffon:Sahaya çıkarım ve bütün gücümle takıma yararlı olabilmek için çalışırım.Bu günde farklı olmayacak.
    Muhabir:Son olarak yanımızda Bernd Schuster var.Evet Schuster bu maçım mutlak favorisi gösteriliyorsunuz ne diceksiniz?
    Bernd Schuster:Tabikide biz kazanacağız.Bu sorunun sorulması bile hata.Şimdi bu çaylak beni mi yenicek?

VE İŞTE O MAÇ

Muhabir:Sayın Bernd Schuster nereye kaçıyorsunuz?
    Bernd Schuster:Kaçmıyorum ütüyü ocakta unutmuşum.
    Muhabir:Efendim 3-1 yenildiniz.Ne diceksiniz?
    Bernd Schuster:Şans,şans,şans...(Ve Karanlıklara karışır...)
    Muhabir:Şu anda yanımızda Sir Smeudreant Gumus var.Evet Gumus maçı kazandınız ve Şampiypnlar Ligi Şampiyonu oludunz.Hisleriniz nelerdir?
    Sir Smeudreant Gumus:Sahaya çıktık ve gerçek bi şampiyon gibi oynadık.Maç öncesi bana çaylak diyen Bernd Schuster’ı göremiyorum
    Muhabir:Ütüsünü ocakta unutmuş.
    Her kez gülmekten kopar...

ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU JUVENTUS

Ehehehe süper olmuş kardeşim ellerine sağlık ( : Transfer haberlerimide senin hazırlamanı istiyorum, gerçekten mükemmel olmuş. Bu arada ütüsü hala bitmemiş mi

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Quote Originally Posted by Smeudreant View Post
    Ehehehe süper olmuş kardeşim ellerine sağlık ( : Transfer haberlerimide senin hazırlamanı istiyorum, gerçekten mükemmel olmuş. Bu arada ütüsü hala bitmemiş mi
    Heralde evi yanmıştır.

Eee artık kimseyi küçük görmez. Lig sonuncusuyla bile maça çıkarken temkinli davranır. Bu bi ders olmuştur meslektaşıma ( :

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Tebrik ederim arkadaşım.Harikalar yaratmışsın.Diyalog çok güzel bu arada

Teşekkür ederim. Asıl transfer haberlerini bekleyin derim ( : Juventus şu an inanın eskisinden de iyi bir konuma geldi. Bakalım sözleşme teklifini reddettim ve bu sene sözleşmem bitiyor. Belkide bu sene Juventus taki misyonumu tamamlar yeni arayışlar içine girebilirim ama bu kadar emekten sonra bu kadrodan kopamayabilirimde ( : Bu sezon herşey belli olucak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yardımcı antrenörün benim, basın sözcün Pazzini 06 ok

Neyse şimdi alacağın oyuncuları bana pm ile at bende sana onlarla ilgili detaylı birrapor sunmaya çalışayım.... Dİ santoyu her şartta almanı öneririm ayrıca
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

İsim Taylan 'dı sanırım. Valla transferler artık bir dahaki sezona kaldı. Seni bekledim ama gelmedin Msn adresini Pazzini_06 dan alacağım ama yapılan transferleri burda yarın açıkladığımda vereceğin tepkiyi şimdiden çok merak ediyorum Gerçektende mükemmel ötesi bir kadro olma yolunda emin adımlar attık. 2 bölge dışında kadromuz kusursuz ve dünya starları ile dolu. Eeheheheh biraz daha merak edin Bu arada msn den resmi sözleşmeyi imzalayalım seninle...

Özel Mesaj yoluyla gerekli açıklamaları ve yapılan transferleri sana yolladım Taylan. Yorumlarını bu başlık altından bekliyorum ( : Ama ben transferleri açıklayana kadar fazla da isimler hakkında bilgi verme :P
    Last edited by Smeudreant : 25.Ocak.2008 at 02:53 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet ismim Taylan gecikmiş olduğuma üzüldüm, MSN adresi: [email protected] MSN'e girmeye çalışırım ama tatilde bakabileceğimi düşünüyorum; transferler de umarım iyi transferlerdir şimdi bakalım;

Aboooov bunlar ne böyle abooovv süper olmuş. Cidden süper transferler 2'si geleceğin yıldızı, biri genç bir yıldız, diğeri de yıldız....
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Sitede yaşanan sorundan dolayı 3 kez çıkmıs resimler bende mesajı editliyorum.
    Last edited by Smeudreant : 25.Ocak.2008 at 20:14

Sitede yaşanan sorundan dolayı 3 kez çıkmıs resimler bende mesajı editliyorum.
    Last edited by Smeudreant : 25.Ocak.2008 at 20:16

LEO MESSI JUVENTUS ILE ANLASTI

Arjantin Milli Takımı 'nın ve Barcelona 'nın gözbebeği artık Juve - Sir Smeudreant Gumus ekibinde. Transfer için Barcelona klübüne 82 milyon $ verildiği açıklandı. Ayrıca Messi yaptığı basın açıklamasında Gumus 'le beraber aynı ekipte çalışmanın kendisine çok şey katacağına inandığını söyledi.

GIOVANNI dos SANTOS JUVENTUS ILE SOZLESME IMZALADI

Geleceğin Messi - Ronaldinho 'su olarak gösterilen ve gülümsemesiyle Ronaldinho 'yu anımsatan Giovanni dos Santos Barcelona ile sözleşme tazelemekten istemedi ve Sir Smeudreant Gumus 'un kendisini kadrosunda görmeyi çok istediğini öğrenince Juventus 'un sözleşme teklifine imzayı attı.

DAVID SILVA ARTIK JUVENTUS IÇIN TER DOKUCEK

Ortasahanın yorulmak nedir bilmeyen ismi Silva artık Juventus için ter dökücek. Silva Sir Smeudreant Gumus ile çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu ve yeni klübü ile şampiyonluklar yaşamak istediğini dile getirdi. Transfer için Valencia Klübüne 64 milyon $ ödendi.

GONZALO HIGUAIN REAL MADRIDDEN AYRILARAK JUVENTUS ILE ANLASTI

Transfer için 35 milyon $ ödendi ve ilerleyen zamanlarda verilen parayı oyuncunun gerçektende hakkettiğinin ortaya çıkacağını söyleyen GUMUS izleyin ve görün dedi.

JUVENTUS YILDIZLAR KARMASI OLMA YOLUNDA EMIN ADIMLARLA ILERLIYOR VE ESKI GUNLERINI ARTIK ARATMIYOR !!!

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Valla ne diyim gerçekten süper transferler harcanan paraya değer.Tebrikler.
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sevgili teknik direktörüme soruyorum bu para nereden geldi
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Last edited by Nocna Mora : 25.Ocak.2008 at 18:49 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Futbolcu Bilgileri

ne yapmışsın sen arkadaş. silvayı sola messiyi sağa koy gerisini izle zaten.. haha kıskandım valla. böyle takımım olmadı hiç. save game falan paylaşırmısın

Quote Originally Posted by tottiyilmaz View Post
    Valla ne diyim gerçekten süper transferler harcanan paraya değer.Tebrikler.
    Teşekkür ederim ama yeni bombalarım da var ( : Beklemede kalın...

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Her sezon alınan ve satılan oyuncuların bulunduğu transfer history ekranının ss lerini birazdan yayınlarım ( : Çok iyi fiyatlara oyuncularımı sattım ve ilk sezon sadece 2 transfer le büyük bi başarı elde ettim ve bu başarı sonucunda gelen yatırımlarla gerçekten klübün kasasına büyük miktarlarda paralar girdi...

Quote Originally Posted by sacrameNt View Post
    ne yapmışsın sen arkadaş. silvayı sola messiyi sağa koy gerisini izle zaten.. haha kıskandım valla. böyle takımım olmadı hiç. save game falan paylaşırmısın
    Eheheh sağol teşekkür ederim yorumun için. Kıskanma canım ben kurdum siz izleyin ve eğer yönetici arkadaşlarım izin verirlerse bu başlık altından save dosyamıda çekinmeden paylaşabilirim (Ayrıca hiçbir şeyden kaygım yok tamamen kendi emeklerimle oluşturduğum bir kariyer ve kadro).

Şu an Sergio Agüero ve Barcelona 'nın wonderkid olarak nitelendirilen oyuncusu Bojan ile ilgileniyorum. Transferlerle ilgili detayları ilerleyen zamanlarda sizlerle paylaşacağım.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Agüero'yu da alırsan tam olacak o zaman kimse seni tutamaz gerçi şu halinle bile tutulmazsın ama.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Save dosyasını paylaşabilirsin herhalde bu başlık altından, olmazsa sabit olan başlıktan paylaş. Bekliyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence daha ucuz olursa bojan'ı al.
    Futbolcu Bilgileri

yanlış anlama herhangi bir şüpheyle değil gayet iyi niyetle istedim. juventus topicini incelersen mesajlarımın çoğunu oraya yazdığımı ve juventuslu olduğumu anlarsın
    müsait olduğun zamanda veya juveyle hedeflerine ulaştığında paylaşırsan çok sevinirim.

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Agüero'yu da alırsan tam olacak o zaman kimse seni tutamaz gerçi şu halinle bile tutulmazsın ama.
    Agüero 'nun fanatikleri arasında bende varım ( : Şu an Milanda oynuyor ve tutulması gerçekten zor bir futbolcu. Alabilmek için elimden gelen gayreti göstericem.

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    Save dosyasını paylaşabilirsin herhalde bu başlık altından, olmazsa sabit olan başlıktan paylaş. Bekliyoruz.
    Bu sezonuda tamamladıktan sonra save dosyamı paylaşacağım ( : Kayıtlı oyunumda Italy - Spain - England seçili. Umarım sizlerde benim büyük zevk aldığım bu oyundan zevk alırsınız.

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Bence daha ucuz olursa bojan'ı al.
    Daha sonra açıklayacaktım ama sen çok kurcalıyorsun bu işleri Bojan 'ın sözleşmesi sona eriyor ve sanırım benim ekibime dahil olucak...

Quote Originally Posted by sacrameNt View Post
    yanlış anlama herhangi bir şüpheyle değil gayet iyi niyetle istedim. juventus topicini incelersen mesajlarımın çoğunu oraya yazdığımı ve juventuslu olduğumu anlarsın
    müsait olduğun zamanda veya juveyle hedeflerine ulaştığında paylaşırsan çok sevinirim.
    Yok benim öyle konuşmamın nedeni, anlamadığım bir biçimde kariyerime ilgi az Acaba dedim hile yaptığımımı düşünüyorlarda takip etmiyorlar. O yüzden böyle bir şey söyledim ve sezonu tamamladıktan sonra save dosyamı paylaşacağım. Juve hayranı olduğunu bilmek güzel. Lig bitimine az kaldı biraz daha sabır ( :

Herkese yorumları ve önerileri için birer birer teşekkür ederim arkadaşlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar teknik direktörümüzle yaptığım görüşmeyi yarın sizlerle paylaşacağım...
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007

Tebrikler Juventus müthiş bir takım olmuş gerçi Juventus u sevmiyorum ama
    Başarılar dilerim bu sezon.

TRANSFER POLITIKAMIZ

Evet öncelikle herkese merhaba diyerek sözlerime başlamak istiyorum. Asistan Manager 'im Taytopcuoglu nerden geliyor bu kadar transfer parası diye sormuş bana ( : Bu yüzdende 3 sezon boyunca izlediğim transfer politikasını sizlere anlatayım:

Kendi oyun stilimden dolayı sezon başlangıcında 30 'una girmek üzere olan ve oynadıkları mevkikere elimde kendilerinden daha genç olan alternatifleri bulunan yıldız oyuncularımı sattım. Bunların başında David Trezegeut ve Mario Camaronessi geliyor. Ilk sene şampiyon olarak bitirdiğimden dolayı ilk 11 imin vazgeçilmez 2 ismi olan ve oldukça yüksek performans sergileyen Antonio Nocerino ve Domenico Cristico 'ya diğer klüplerden yoğun bir ilgi vardı. Sadece isini 75 milyon dolara Inter 'e sattım. Şunu da unutmamak lazım ki ilk 2 sezon transferde asla aldığım oyuncuların toplam değeri sattığım oyunculardan fazla olmadı. Kaldı ki klübüm bana birde transfer bütçesi ayırıyor. Eee girdiler çıktılardan fazla oldu ve 2. sezon birde Şampiyonlar Ligi Kupası sevinci yaşadık, haliyle 3. sezonda muazzam bir transfer bütçesine sahip olduk. Ihtiyacım olandan fazla yıldızı renklerime kattım ve onların hepsindende yararlanmaya çalışıyorum şu an ve en iyilerini elimde tutup diğer oyunculardanda mali açıdan yararlanmayı düşünüyorum.

3. SEZON VE JUVENTUSTAN HARIKALAR

Evet sezona müthiş bir kadroyla başladık. Kadromuz gerçekten oldukça genç yıldızlardan ve efsaneleşmiş lider vasıflı oyunculardan oluşuyordu:

Gelelim bu sezonki maçlarımıza

Italya Süper Kupa finalinde Milan 'ı devirdik Avrupada Süper Kupa finalindeyse Fiorentina 'yı mağlup ederek lige oldukça moralli başladık. Fakat sanırım bu kadar yıldızın bir anda bir araya gelmesiyle oluşan uyum sıkıntısından dolayı peşpeşe alınan mağlubiyetlerle ligde bir anda iddiamızı kaybettik ve bu durum beni oldukça endişelendirdi. Yılmadık! Tekrar ligde ilk 3 sırayı elde ettik ve yavaş yavaş zirveye doğru emin adımlarla çıktık. Inter 'in puan kaybetmesini bekledik ve sonunda liderliği Inter 'den aldık. Kusura bakmayın Internet bağlantımda ufak ve geçici bir sorun olduğundan maç görüntülerini upload edemiyorum ve sizlere detaylı bir çalışma şu anlık sunamıyorum Aşağıda şu ana kadar yaptığım maçları ve ligdeki son durumu sizlere sunacağım:

Yalnız dikkatinizi çekmek isterim ki 28. haftaya kadar Inter 4 puan farkla liderdi ve liderliği elinden inanın zor aldım. Kendisi ile oynadığım lig maçındaysa 8 kişi kaldılar ve rahat bir galibiyet aldım.

DUNYA KLUPLER ŞAMPIYONASININ YENI ŞAMPIYONU JUVENTUS

Evet arkadaşlar Ligi büyük ölçüde garantiledik. Şimdi hedefimiz Champions League 'de üst üste 2. kez gülebilmek.

Sürç-ü lisan ettiysem affola
    Saygılarımla
    Sir Smeudreant Gumus
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Manager of sam View Post
    Tebrikler Juventus müthiş bir takım olmuş gerçi Juventus u sevmiyorum ama
    Başarılar dilerim bu sezon.
    Teşekkür ederim bu sezon hedeflerimizden sadece Italya Kupası 'nda başarısız olduk ve şu an 1 tek hedefimiz kaldı gerçekleşmeyi bekleyen o da Champions Leage...
    Last edited by Smeudreant : 27.Ocak.2008 at 00:50 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Finalde başarılar.

Kupa bizde 3. sezon da alamadığım tek kupa Italya kupası %40 oldu az kaldı Birazdan istenilen dosya sizlerle. Bu arada antrenman sistemimi emrah44 adlı üyeden aldım ve kendisine burdan teşekkürlerimi sunarım bu güzel paylaşımı için.

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri