Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 133 sonuç

Konu: Juventusla başlayan macera ( Bir tutkudur Football Manager ! )

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Eh, ben de ne umutlarla açmıştım konuyu. Beklemedeyim.

süpersin..

VE BEKLENEN GERÇEKLEŞTI
    JUVE KARIYER DOSYASI ARTIK SIZLERLE

Uzun zamandır sizlerle bu başlık altında paylaştığım kariyerimi gelen bir kaç istek üzerine yayınlamaya karar verdim. Peki neler başardık biz bu kariyerde?

3 sezon sonunda;
    - 3 lig şampiyonluğu ( Ilk sezon Avrupa kupalarında olmayan bir Juventus 'u tekrar Avrupa sahnesine taşıdık )
    - 7 Kupa ( 2 Şampiyonlar Ligi - 1 Dünya Şampiyon Klüpler Kupası - 2 Süper Kupa ve 2 Italya Süper Kupası )
    - Yıldızlar karması niteliğinde bir kadro ve personel den oluşan ekip
    - Oynalılan 159 maçtan 126 galibiyet, 25 beraberlik ve sadece 8 mağlubiyet; Atılan 383 gole karşılık yenilen 122 gol

>>>Sir Smeudreant Gumus & Juve Kariyeri için TIKLA!..<<<

Emeğe saygı duyan herkesten indirdikten sonra kariyer ile ilgili yorumlarını bu başlık altından belirtmelerini istiyorum. Iyi veya kötü farketmez; her türlü eleştiri kendimi geliştirip bir adım ileriye gitmem yolunda bana katkıda bulunucaktır.

Saygılarımla,
    Sir Smeudreant Gumus

Last edited by Smeudreant : 27.Ocak.2008 at 13:29

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Nihayet! Hemen indiriyorum. Sağol. Bakalım nasıl olmuş takım...

teşekkürler dosyayı paylaştığın için. bundan sonra ne yapacaksın? kariyer bitmiyor değil mi ?

Rica ederim arkadaşlar. Kariyer konusunda henüz karar vermedim. Juve ile sözleşmem devam ediyor. Fakat alternatif olarak;

- Milan
    - Inter
    - Palermo
    - Liverpool

gibi takımlar dan her an teklif alabilirim. Siz ne dersiniz? Juve ile devam mı, yoksa bu alternatiflerden gelen bir teklife evet mi?

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Bence bu kadar güzel kadro bırakılmaz
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Liverpool'u al premier ligin zevkini yaşa...

Yorumlarınız için tşk ederim. Aslında 1 sezon daha beklersem Barcelona - Real Madrid - Man Utd - Chelsea gibi ekiplerde çalışan managerlerinde sözleşmeleri bitiyor ( : Ama dediğiniz gibi böyle bir kadro bırakılmaz; bıraksam bile sürekli karşıma çıkarlar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Nama bilgisayart yasaklandı görüşme iptal oldu ancak görevime gizli olarak devam ediyorum bence de bırakma...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bana bilgisayar yasaklandı görüşme iptal oldu ancak görevime gizli olarak devam ediyorum bence de bırakma...
    Last edited by Nocna Mora : 28.Ocak.2008 at 13:29 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Evet Juventus ile devam kararı aldık arkadaşlar. Görevimin başındayım. Destekleyen herkese teşekkürlerimi sunarım.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bence bir ara ligi değiştir ... İnsan sıkılır bence ...

Şu an bu kadro ile gayet güzel ve zevkli bir oyun oluyor. Çünkü; Kadroyu tamamen baştan kurdum. Eski oyunculardan kadromda sadece Buffon ve Chiellini var. Oyunun zevkide bu noktadan sonra başlıyor zaten ( : Tamamen genç ve yeni + bir o kadarda yıldız dolu bir takımı idare etmek hiçte kolay değil. 1 oyuncu üzülmeden onu yedek ve ilk 11 de belirli aralıklarla oynatabilmek bile gerçekten çok önemli ( Yıldız ortasaha oyuncularımdan 3 ü sürekli yedeklerde olmak zorunda kadrodaki genişlikte dolayı ve onları üzmeden sıra ile oynatmak ta oldukca zevkli ). Yinede lig değiştirip değiştirmeyeceğimize sezon sonunda klüplerden gelen tekliflere göre karar vereceğiz.
    Last edited by Smeudreant : 28.Ocak.2008 at 18:49

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Bence juventus ile yapabileceğin herşeyi yaptın.Baka bi takım almalısın.Güçsüz bi takım olursa iyi olur oyunun zevkini tam alırsın

Sezon sonu gelen tekliflere göre tavsiyelerinizi dikkate alacağım ama inanın bu kadar genç ve bir o kadarda yetenekli bir kadrodan kopmak çok zor olucak

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Milan'a git bence. Kadrosu iyiymiş.

Teklif gelirse neden olmasın ki? Yinede eğer bu sezon takımdan ayrılırsam lig değiştirmek isterim

Birşey sorucam bende Juventus ile oynuyorum Claduio Marchisio ne yaptın ben geldiği sezon 17mn ye sattım ama bir de sana sorayım dedim???

Bende sattım. O'nun yerini dolduracak bir çok oyuncu mevcut zaten kadroda. Kariyerime devam edicem fakat Windows Vista kuruldu bilgisayarıma ve c.racklerde bir sorun yaşıyorum. Çözmekle uğraşıyorum şu an

Nesil
    2006
    Yer
    İZMİR

abi sen oyunu 8.1 demi oynuyosun ben 8.0 la oynuyomda oyununu indirdim ama açılmadı.bir de ilk sayfada taktiğini vermişsin her maçta o taktiklemi oynuyosunuz?gercektende süper bi takım yaratmışsınız tebrikler...balotelli diye bi oyuncu var interde çok methediliyo siz ilerlediğiniz için acaba sizde nasıl olduğunu söyleyebilirmisiniz iyiyse alcamda

8.0.1 le oynuyorum oyunumu. Vista ile 3 gündür oyunumu açamadığım için boğuşmaktayım ve 8. formatın ardından şu an Fm 2008 i ve kariyerimi sorunsuz çalıştırabiliyorum Diziliş olarak genelde o verdiğim dizilişi kullanıyorum fakat sistematik olarak bazı deplasman maçlarında değişikliğe gidiyorum. Ayrıca tebriğin için teşekkür ederim. Balotelli adlı futbolcu benimde takibimde epey zamandır. Inter 'de yetişen bu futbolcu şu an benim kariyerimde 20 yaşında ve Dribling, Pace, Technique, Passing & Finishing özellikleri +15 seviyesinde ( Göze batan özellikleri; zaten bir Striker mevkisi için yeterli özellikler ve kendini her geçen gün geliştirebilecek bir futbolcu ).

Evet arkadaşlar yaşanılan sorundan ötürü sizlerden özür dilerim. Kariyere devam etme zamanımız geldi Gelişmeleri yakında yazarım.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Bolatelli çok güzel bi oyuncu potansiyelide oldukça fazla fiyatı gayet ucuzdu bende. (1.9m € )Sadece 1 yıl oynadı ve fiyati 16.5m €.Kesinlikle almanı öneririm.

Ben de Juve ile oynuyorum Del Piero yıllanmış şarap gibi 33-34 yaşında yedek oldu ne zaman koysam bi sakatlıkta çıkıp yine takır takır atıyor

Nesil
    2006
    Yer
    İZMİR

abi bende juveyi aldımda takım konuşması yapıyormusunuz zahmet olmassa paylaşırmısınız.arkadaslar siz de eğer nasıl takım konuşmaları faydalı oluyor içerde,deplasmanda bileniniz varsa lütfen yardımcı olun hiç bir bilgim yok ta bu konuda.şimdiden teşekkürler...

@Pazzini_06
    Şu an almayı planlamıyorum fakat Sezon sonunda yeni bir klüple anlaşırsam eğer transfer edeceğim ilk genç yetenek olacağının temennisini verebilirim Bolatelli için.

@Altaylee1914
    Delpiero gibi bir isimle çalışmak gerçekten her Managerin yaşaması gereken bir deneyim olmalı. 35 yaşına geldi ve Coach olarak Juventus 'a emek vermeye devam ediyor. Kaldı ki özellikleri de oldukça güzel. Efsane olmak kolay değil hele ki Delpiero gibi bir efsane olmak hiç kolay değil.

@Peacetr
    Sanırım adın Barış ( : Takımına ve kadrona güveniyorsan eğer rahat kazanabileceğin maçlarda I expect win, büyük maçlarda ister evinde olsun ister deplasmanda farketmez bu benim şahsi görüşüm For the Fans, Kaybettiğin zamanda takımına ılımlı yaklaşacak bir konuşma seçimlerin arasında olsun. Konuşmalar tam aklımda değil ( az çok tercüme ederek gerekli konuşmaları zaten seçebilirsin ya da sanırım daha önce bu konuşmalarla ilgili topicler açılmıştı ordan bilgi alabilirsin ) + Yardımcı antenöründen de yardım alabilirsin bu konuda, ben şu ana kadar yardımcı antrenörümün takımı olumsuz etkileyecek bir konuşmasını görmedim.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Gayet güzel bir kariyer. Bir forvet transferi lazım ama kesinlikle.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    İZMİR

evet ismim Barış.yardımların için çok saol abi bende juveyi aldım şu an iyi gidiyom bakalım ne olacak...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Gayet güzel bir kariyer. Bir forvet transferi lazım ama kesinlikle.
    Higuain var...

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    Higuain var...
    Bencede Higuain yeterli.

@Peluk
    Yorumun için tşk ederim. Forvet konusundaki düşüncelerinle ilgili bir kaç şey söylemek istiyorum. 4-1-2-2-1 düzenindeki sisteme göre elimde yeterince forvet var ve kaldıki ss lerinide koyacağım Şampiyonlar Ligi & Italya Ligi Dream Team kadrolarına seçilen forvet oyuncusu Bojan 'dı. O'nun dışında elimdeki oyuncular; Henri Saivet - Higuain ve yaşlı kurt Ia quinta. Bu sezon belki 2 li forvete döner dünya çapında bir ismi kadroma katabilirim.

@PeaceTr
    Önemli değil. Umarım istediğin gibi başarılı bir kariyer geçirirsin.

@Wesley Sneijder & Pazzini_06
    Higuain gibi bir çok kaliteli oyuncumuz da var. Onlarında hakkını yememek lazım diye düşünüyorum kardeşlerim
    Last edited by Smeudreant : 02.Şubat.2008 at 16:55

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri