Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 105 sonuç

Konu: FM 2006 Tactics and Trainings Pack...Mutlaka Deneyin...

hocam emek vermişsin tebrik ederim ama antreman programını denedim ama pek basarılı bulmadım her hafta 2 oyuncu mefta oldu

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Arkadaşım ben de bu yüzden o paketin içine 8 tane antrenman paketi koydum İlkiyle olmadıysa ikincisiyle üçüncüsüyle dene...Sekizinciye kadar yolun var Baktın o da olmuyo ve oyuncuların hala sakatlanıyor o zaman kaliteli bir doktor al

3. Default

eywallah üstad..

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

Quote Originally Posted by demirhanbey1984
    Arkadaşlar bu paket FM 2006'da uygulanabilir...Herkes de olup da birkaç arkadaşımızda olmuyorsa sorunun bu arkadaşlarımızda olduğu kanısındayım...Lütfen Çağlar0016 arkadaşımız gibi birkaç kez denedikten sonra yorum yazınız...
    bi kac kez denedim ama bu taktiler bende import da gozukmuyor ama antremalar gozukuyor. ve senin taktik lerin TAC file deyil obur tacktikler oyle.

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by besiktas1903
    bi kac kez denedim ama bu taktiler bende import da gozukmuyor ama antremalar gozukuyor. ve senin taktik lerin TAC file deyil obur tacktikler oyle.

Dostum onların hepsi .tac file...Ama ben isimlerini koyarken .tac bölmesini yazmadığım için sende böyle bir sorun çıkıyor...Kullanacağın taktiğin isminin sonuna .tac yazarsan sorunun düzelecektir diye tahmin ediyorum

EDİT: Az önce paketi tekrar indirdim ve denedim bende açtı...Ama taktiklerin sonuna yukarıda dediğim .tac ifadesini ekleyip tekrardan upload ettim ve linki yeniledim...Şimdi tekrar indirip bi dene istersen...Eğer yine olmazsa bişeyler düşünürüz

çok güzel olmuş

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

saolasın paylaşımın için çok güzel . . .

2. denememde oldu saolasın

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

Quote Originally Posted by demirhanbey1984
    Dostum onların hepsi .tac file...Ama ben isimlerini koyarken .tac bölmesini yazmadığım için sende böyle bir sorun çıkıyor...Kullanacağın taktiğin isminin sonuna .tac yazarsan sorunun düzelecektir diye tahmin ediyorum

EDİT: Az önce paketi tekrar indirdim ve denedim bende açtı...Ama taktiklerin sonuna yukarıda dediğim .tac ifadesini ekleyip tekrardan upload ettim ve linki yeniledim...Şimdi tekrar indirip bi dene istersen...Eğer yine olmazsa bişeyler düşünürüz
    saol kardes, adini degistirdim(.TAC yaptim) ve simdik oldu.

ya ben o antrenman paketinde yedinciyi denedim all die bişi war hepsi full ama very light bu nasıl oluyo anlamadım hile felan mı war acaba????

Quote Originally Posted by tolgahan132t
    ya ben o antrenman paketinde yedinciyi denedim all die bişi war hepsi full ama very light bu nasıl oluyo anlamadım hile felan mı war acaba????
    evet hileli ama bende olmadı galiba sen yamasız oynuyosun yama yükledikten sonra bu hile çalışmıyo

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by tolgahan132t

evet arkadaşım yedinci antrenman hileli...Bazı arkadaşlarımız istediği için bunu da ekledim pakete ama tabi ki bunu kullanmayı tavsiye etmiyorum...Benim kullandıklarım 1-3-5-8.....Bunlar çok yararlı bunları dene....

Nesil
    2005
    Yer
    Eski Açıktan

Quote Originally Posted by by_forza
    winrar in icinden sadece bi taktik cikti nie acaba sorun bende mi :S
    Sorun bendeymiş düzelttim cok güzel bi çalişma

güzel bir paket teşekkürler selman abi

Nesil
    2006
    Yer
    Safranbolu

süper olmus tebrikler

güze olmus güzel hangisini deniycegimi sasırdım vala

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

saol süpersin yine
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Thumbs up

baba yine döktürmüşün saol

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

su sezon oncesi antremani cok iy bir antraman programi cok isime yaradi, saol demirhan

Nesil
    2006
    Yer
    İSTANBUL

Emegİn İÇİn Saol ... İİ İŞ Yapmisin

sağolasın kardeş çok teşekkür ederim.

Ben valencianin başındaym ve denedim 2 maç yaptım sevilla da renato die bi adam var bombaladı beni ceza sahasindan barcelonayıda ezdm ama penalti gölüyle 1-0 kendi sahamda yendiler yani ligde bu taktikle 2 maçta sıfır çektim..Bide dmc leri orta sahanin ortasinda swap positiion yapmışınız bide ben şu olayi sorcaktm ben çift forvet oynayamiorum neden diceksiniz.villa kluviert bide mista var yani yedek forvet pek var bide angulo var oda AMR,ST ara sira oynatabilioz.Bide chelsea baktm şampionlar liginde hep final oynuor bende.Jose mmourinho taktiiğiklerini denesem nasil olur

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by jacke
    Ben valencianin başındaym ve denedim 2 maç yaptım sevilla da renato die bi adam var bombaladı beni ceza sahasindan barcelonayıda ezdm ama penalti gölüyle 1-0 kendi sahamda yendiler yani ligde bu taktikle 2 maçta sıfır çektim..Bide dmc leri orta sahanin ortasinda swap positiion yapmışınız bide ben şu olayi sorcaktm ben çift forvet oynayamiorum neden diceksiniz.villa kluviert bide mista var yani yedek forvet pek var bide angulo var oda AMR,ST ara sira oynatabilioz.Bide chelsea baktm şampionlar liginde hep final oynuor bende.Jose mmourinho taktiiğiklerini denesem nasil olur

Kardeşim paketin içinde 15 tane taktik var....Sen mesajını yanlış yere yazdın galiba...Biri uymadıysa senin takımına diğeriyle dene...Bu 15 taktiğin hepsi 15 tane takımla denendi ve hepsinde başarılı oldukları için paketin içine kondu...Olabilir senin takımına uymamıştır belki ama lütfen hepsini denemeden mesaj atma...Biri olmadıysa diğeri olacaktır mutlaka

Demirhan kardeş bi istegim var bu dosya nasılsa kücük boylu rapid e upload edecegıne benim için başka bi siteye upload etsene

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by hakansimser
    Demirhan kardeş bi istegim var bu dosya nasılsa kücük boylu rapid e upload edecegıne benim için başka bi siteye upload etsene
    Hemenpaylaş'a upload ettim:

DOWNLOAD İÇİN TIKLA

Cok saol demirhan kardeş allah senden razı olsun

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

sağol kardeş güzel olmuş ben villarreal le oynuyorum ona en çok hangisi uygun olabilir

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by genzo
    sağol kardeş güzel olmuş ben villarreal le oynuyorum ona en çok hangisi uygun olabilir

çift forvet oynuyorsan 4-4-2'lerden birini tavsiye ederim...Ancak tek forvet oynuyorsan 4-1-2-2-1 çok faydalı bir taktik...

yaa ben bu programı indirmeye çalısıyorum ama indiremedim yardımcı olursanız sevinirim

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by CaRDiNaL
    yaa ben bu programı indirmeye çalısıyorum ama indiremedim yardımcı olursanız sevinirim
    Şimdi kontrol ettim linkte problem yok download edilebiliyor....Linke tıkla karşına çıkacak pencerede "FREE"yi seç....Sonraki sayfada aşağıda saniye var o geriye doğru saymaya başlayacak..Sayma bittiğinde ise karşına 3 tane harf-rakam kombinasyonu gelecek onları yandaki kutucuğa yaz "Download"ı tıkla...

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri