Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 140 sonuç

Konu: Crash Dumps hatası çözümü (1. mesajı okuyun)

Quote Originally Posted by c3surkedi61 View Post
    Kardeş hatayı aLman doğal her zaman aLabiLirsin bu hatayı. Bizim ki sadece bir anLık bir çözüm
    Hayır çözemedimki. 5 Aralık tarihini gecemedim henuz. Her seyi denedim olmuyo

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Quote Originally Posted by fatihktl View Post
    Hayır çözemedimki. 5 Aralık tarihini gecemedim henuz. Her seyi denedim olmuyo

Başka bir fikrim yok daha fazLa yardımcı oLamayacağım.

Unhappy

Quote Originally Posted by c3surkedi61 View Post
    Başka bir fikrim yok daha fazLa yardımcı oLamayacağım.
    Tmm tesekkurler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Oynadığım iki kariyerde de aynı hatayı aldım. Acaba oyuna yeniden başlasam bu tarihe gelince tekrar hata alır mıyım. Boş yere zaman harcamak istemiyorum. Hatayı alacaksam oynamayacagım çunku
    Last edited by fatihktl : 21.Haziran.2008 at 20:46 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

-ben de aynı hatayı alıyorum ve şuanki çözümüm her hafta oyunumu kaydediyorum, ama 8,01 versiyonunu deneyeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Tmm tesekkurler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Oynadığım iki kariyerde de aynı hatayı aldım. Acaba oyuna yeniden başlasam bu tarihe gelince tekrar hata alır mıyım. Boş yere zaman harcamak istemiyorum. Hatayı alacaksam oynamayacagım çunku
    Oyununuzda 8.0.2 resmi datasi kurulu mu?

Quote Originally Posted by Selman Ozturk View Post
    Oyununuzda 8.0.2 resmi datasi kurulu mu?
    Evet ilkin 8.0.1'i kurup Crash Dumps klasörunu silip denedim ardından 8.0.2yi kurup denedim fakat olmadı

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Oyuna yeniden başlarsam aynı hatayı alır mıyım
    Last edited by fatihktl : 23.Haziran.2008 at 01:34 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Evet ilkin 8.0.1'i kurup Crash Dumps klasörunu silip denedim ardından 8.0.2yi kurup denedim fakat olmadı

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Oyuna yeniden başlarsam aynı hatayı alır mıyım
    8.0.2 datasi ile yeni bir kariyere baslarsaniz hatayi alma olasiliginiz oldukca duser.Eger 8.0.2 versiyonunda da ayni hatayi alirsaniz lutfen bilgisayari kaldirip camdan asagi atiniz Saka bir yana 8.0.2 ile yeni kariyere baslamayi deneyin. Muhtemelen cozulecektir. Ayrica Modifier gibi ek programlari cok siklikla kullanmamanizi tavsiye ediyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    Konya/Selçuklu/Esenler Ad

Arkadaslar bosuna ugrasmayin bu hatayi duzeltemezsiniz... Ben aylar oncesinden orjinal olarak aldim ve kurdum 1 sezon kadar gittim hata aldim ve olabilir belki benden kaynaklanmistir dedim. Islerimden dolayida acikcasi cok uzulmedim savemin gitmesine. Turksportal in TR yamayi bizlere sunmasi ile birlikte yeniden ve TR dil desteginin rahatligi ile buyuk zevkle oyunu kurdum. Bende gereksiz yamalar vs. yuklemedigim gibi tek yukledigim o an icin 8.0.2 ydi ama oyunun daha basinda 3. macimdan itibaren hatayi aldim buna ragmen birkac mac daha ilerleme firsati buldum ve daha sonrasinda oyun ilerlemedi. Bende yamadan kaynaklanabilecegini dusundugum icin 8.0.1i kurdum ve oynamaya basladim ama bu daha kotuydu cunku ilk lig macinda hatayi aldim ilerleyemedim. Bende ilk oynadigimda yamasiz sezon gitmeme guvenerek hic bir guncellestirme olmadan basladim ama ondada 3 ay ilerledikten sonra hatayi aldim ve ilerleyemedim. Nette aramadigim site ulasmadigim bilgi denemedigim birsey kalmadi nerdeyse hala olmuyor hata aliyorum ve artik bu oyun benim icin bitti. Cunku FM2007 yi sadece ve sadece TR klavye destegi olmadigi icin hic kurmamis buyuk umutla FM2008 i beklemistim ama sonuc husran.

Bundan sonra tek managerlik oyunu benim icin CM 03-04 dür...

FM2006 dan sonra bekledigim 2 yila mi yanayim verdigim parayami aciyayim yoksa bu lanet olasi FM serisine bulastigimami...

Lanet Olsun Yaptiklari ve Yapacaklari ise. Birde yillardir TR dil mevcut degil icinde sirf onun icin orjinal oyun aliyordum ki bundan sonra kopyasini bile sokmam eve. Lanet olsun...

Quote Originally Posted by Selman Ozturk View Post
    8.0.2 datasi ile yeni bir kariyere baslarsaniz hatayi alma olasiliginiz oldukca duser.Eger 8.0.2 versiyonunda da ayni hatayi alirsaniz lutfen bilgisayari kaldirip camdan asagi atiniz Saka bir yana 8.0.2 ile yeni kariyere baslamayi deneyin. Muhtemelen cozulecektir. Ayrica Modifier gibi ek programlari cok siklikla kullanmamanizi tavsiye ediyorum.
    Yine olmazsa pencereden aşağı atmayı dusunuyorum :P ilginiz için tesekkur ederim. Bir de o şekilde deneyecegim.

İşte hata. 8.0.2 yüklü falan ama Turksportal Masaüstü Yazılımı'nı yükledikten sonra böyle bir hata almaya başladım. Aylardır oynuyorum 8.0.1 yüklü iken de aylarca oynadım ama böyle birşeyle hiç karşılaşmamıştım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

YAA yemin ederim adamı herşeyden soğtuyorlar ya bune ya her oyunda bir problem her oyunda bir sorun oyunmu oyunyoruz çilemi çekiyoruz belli değil.Madem sorunlu oyun çıkarmasınlar piyasaya

8.0.2 de oynuorum..aksam oyundayken pc dondu bnde resetledım..tarıhle ılgılı bı sorun yok yanı..ama tekrar actıımda crush dump hatasını verdı bnde oyunu sılıp tekrar kurdum ama duzelmedı sora yenı oyun actım daha dorusu acamadım yenı oyunu kurarken yıne bu hatayı verdı..cozumu yokmu bunun eylule kdr oynayamıcakmıyım ?????

Angry Olmaz

OLMAZ OLAMAZ FM BUNU BANA YAPAMAZ

Benim bu neredeyse 6. takımım herseferinde aynı hatayı veriyo lanet olsun bu seri bitti artık 2009 serisine bakalım oda yakında cıkar bunun şahsen bir çözümü yokk...

İllegal içerik ile ilgili soru sormuyor, yardım beklemiyor, yardım etmiyoruz.

Turksportal Interactive Yönetimi

değerli arkadaşlar FM2008 v8.0.2 Geliştirme Paketi sadece bunu yükledim ve bu pakete bağlı olarak veritabanı güncelleştirmeyi yükledim ve crash dumps çıkmadı çok rahatım.Ama ilkinde skin,logolar,antreman sistemi,taktik gibi yamaları yükledim dedim dört dörtlük bir oyun oldu dedim lige başladım 5 maç geçti karşımda bir hata oyun gitti.Ama şimdi böyle bir şey yok.bana göre acaba bazı yamalarda hatalar olablir mi?

ya peki bu 8.01 i yükledikten sonra save li oyunlarımız oynanıyorumu lütfen acil cevap

8.02 yamasını yükledim ama hala crash dumps hatası veriyor napabilirim ?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by cagri99 View Post
    ya peki bu 8.01 i yükledikten sonra save li oyunlarımız oynanıyorumu lütfen acil cevap
    yeri burası değil ancak oynanıyor.

Quote Originally Posted by berkgerrard View Post
    8.02 yamasını yükledim ama hala crash dumps hatası veriyor napabilirim ?
    Arkadaşım maalesef bir çözümü yok bunun neden kaynaklanıyor bir bilgimde yok. Bilinen bütün çözümler bu konu altında.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın

bu crash dump hatası ne illet bişey ise nerede çıkacağı belli değil denemediğm yöntem kalmadı yinede çaresi yok gibi birşey ne orjinal oyun kar etti ne de korsan umarım bu hatalar fm 2009 çıkacaksa orada düzeltilir.

belki çözümdür diye
    -işletim sistemini ingilizce yaptım fiyasko
    -tüm eklentileri sildim yine fiyasko
    -yamaları update yaptım yine aynı yine aynı

hata bende hata genelde oyuncu hakkında antranör rapor verince çıkıyor bu hata sizde nasıl bir hata var anlamadım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ahp_2006 View Post
    değerli arkadaşlar FM2008 v8.0.2 Geliştirme Paketi sadece bunu yükledim ve bu pakete bağlı olarak veritabanı güncelleştirmeyi yükledim ve crash dumps çıkmadı çok rahatım.Ama ilkinde skin,logolar,antreman sistemi,taktik gibi yamaları yükledim dedim dört dörtlük bir oyun oldu dedim lige başladım 5 maç geçti karşımda bir hata oyun gitti.Ama şimdi böyle bir şey yok.bana göre acaba bazı yamalarda hatalar olablir mi?
    zaten hata oyunda çıkmıyor kolay kolay hata gözlemci veya antranöründen bir rapor istediğinde o raporu görmeye çalıştığında çıkıyo. problemde bu bence.
    Last edited by iboz : 20.Temmuz.2008 at 17:30 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by Ouzy View Post
    İşte hata. 8.0.2 yüklü falan ama Turksportal Masaüstü Yazılımı'nı yükledikten sonra böyle bir hata almaya başladım. Aylardır oynuyorum 8.0.1 yüklü iken de aylarca oynadım ama böyle birşeyle hiç karşılaşmamıştım.

Turksportal Masaüstü test edilmiş ve denenmiştir.Hiç bir sorunla karşılaşılmamıştır.Bu hatadan kurtulmak için bilgisayarınıza format atıp yeniden yüklemeniz gerekir.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Ouzy View Post

Quote Originally Posted by iboz View Post
    bu crash dump hatası ne illet bişey ise nerede çıkacağı belli değil denemediğm yöntem kalmadı yinede çaresi yok gibi birşey ne orjinal oyun kar etti ne de korsan umarım bu hatalar fm 2009 çıkacaksa orada düzeltilir.

belki çözümdür diye
    -işletim sistemini ingilizce yaptım fiyasko
    -tüm eklentileri sildim yine fiyasko
    -yamaları update yaptım yine aynı yine aynı

hata bende hata genelde oyuncu hakkında antranör rapor verince çıkıyor bu hata sizde nasıl bir hata var anlamadım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

zaten hata oyunda çıkmıyor kolay kolay hata gözlemci veya antranöründen bir rapor istediğinde o raporu görmeye çalıştığında çıkıyo. problemde bu bence.
    Bu sorundan kurtulabilmenin tek yolu bilgisayarınıza format atıp yeniden oyunu kurmaktır.
    Last edited by SiR ToMaSRoSiCkY1 : 21.Temmuz.2008 at 16:56 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

arkadaş bu crash dumps nasıl bir şeydir mrak ettim, bende hiç olmuyor da..

FM'yi Torrent yardımıyla yüklemiştim, hiç patch yüklemedim TurkSportal Türkçeleştirme haricinde
    hala 8.0.0 kullanıyorum... FM Genie Scout programını deli gibi kullanıyorum kurcalıyorum...
    Ama FM Modifier i bir kere bile açmadım kurcalamadım... Yukarıdkai mesajları okudum da, bu sonucu çıkardım. Bu Modifier sıkıntılı bir şey galiba.

Quote Originally Posted by Saivet View Post
    arkadaş bu crash dumps nasıl bir şeydir mrak ettim, bende hiç olmuyor da..

FM'yi Torrent yardımıyla yüklemiştim, hiç patch yüklemedim TurkSportal Türkçeleştirme haricinde
    hala 8.0.0 kullanıyorum... FM Genie Scout programını deli gibi kullanıyorum kurcalıyorum...
    Ama FM Modifier i bir kere bile açmadım kurcalamadım... Yukarıdkai mesajları okudum da, bu sonucu çıkardım. Bu Modifier sıkıntılı bir şey galiba.
    Yok arkadaşım.Tek Fm Modifierden kaynaklanan bir hata değil açıklanan.Oyun esnasında bilgisayarda oluşmuş problemler,patch,logo,forma paketi,skinden bile kanaklandığı söyleniyor.

10 civarı kariyerim vardı, epeydir kullanmadıklarım... onları tek tek açtım dün, galiba sorunun aynını yaşadım.. eski bir Fenerbahçe kariyerim, epeydir oynamıyordum, oyunda 2 hafta ilerledim ve bir anda oyundan atıldım oyun kapandı..
    Galiba haklısın, neyden kaynaklacağını çözmek zor.

Quote Originally Posted by Saivet View Post
    10 civarı kariyerim vardı, epeydir kullanmadıklarım... onları tek tek açtım dün, galiba sorunun aynını yaşadım.. eski bir Fenerbahçe kariyerim, epeydir oynamıyordum, oyunda 2 hafta ilerledim ve bir anda oyundan atıldım oyun kapandı..
    Galiba haklısın, neyden kaynaklacağını çözmek zor.

Senin oyunların yanmış arkadaşım.Bir format atıp oyununuzu kurduğunuz zaman oyun düzelecek hata vermiyecektir.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Valla ne yaparsam yapayım,ne denersem deneyeyim bu hatayı çözemedim.Bazı arkadaşlarda olmuyo ama çoğu arkadaşta bu hata meydana geliyor.8.0.0'ı da oynasamy,amalarıda kursam,update de etsem hiçbir faydası olmadı.İnsanı oyundan soğutuyolar.2 senelik kariyer için oyun oynamaya,zamanı boşa harcamaya bile değmez...2009'dan hiçbir yenilik istemiyorum,bu sorunu çözsünler yeter.

valla bende neredeyse 11 senedir oynuyorum ilk kez bu hatayı gördüm... kurulum dosyasını arkadasın lap top a kopyaladım... bi turlu oyuna baslıyamıyorum... devamlı crash dumbs cıkıyor... keske sizler gibi belrli gun ve haftalarda cıksa...

Quote Originally Posted by xltentenxl View Post
    valla bende neredeyse 11 senedir oynuyorum ilk kez bu hatayı gördüm... kurulum dosyasını arkadasın lap top a kopyaladım... bi turlu oyuna baslıyamıyorum... devamlı crash dumbs cıkıyor... keske sizler gibi belrli gun ve haftalarda cıksa...
    arkadaşım aynı şekilde benimkide hatalıydı ama şunları yaptım düzeldi:
    Bilgisayarım>C>Documents and Settings>kullanıcı adın>Application Data>Sports Interactive> buraya girdim daha sonra içindeki cache klasörünü sildim oyun açıldı

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Ben cache diye bi klasör bulamıyorum yaw :S

Quote Originally Posted by cess41 View Post
    Ben cache diye bi klasör bulamıyorum yaw :S

Arkadaşım Denetim Masası---Klasör Seçenekleri---Görünüm---Gizli dosya ve klasörleri göster---Uygula diyip çıkıyorsun.

Sonrada
    C:\Documents and Settings\Admin\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008 burada.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Eyvallah Kardeş,sağolasın...

ya beyler bende 8.0.1 yamasını yüklemiiyo hata veriyo ne ya***am bende oyunu bırakmak üzereyim

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri