Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 140 sonuç

Konu: Crash Dumps hatası çözümü (1. mesajı okuyun)

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

8.0.2 yamasını kaç kez yüklediğim yada kaç kez format atıp oyunu yeniden kurduğumu hatırlamıyorum.Sürekli aynı hatayı vermeye devam ediyor.Sonunda CD'yi savurup bir köşeye attım ve Fm 2009 çıkana kadar oynamamaya karar verdim.Sanırım en iyisini yaptım

Quote Originally Posted by infernus View Post
    8.0.2 yamasını kaç kez yüklediğim yada kaç kez format atıp oyunu yeniden kurduğumu hatırlamıyorum.Sürekli aynı hatayı vermeye devam ediyor.Sonunda CD'yi savurup bir köşeye attım ve Fm 2009 çıkana kadar oynamamaya karar verdim.Sanırım en iyisini yaptım

Oynamamana gerek yok.Kısa yolu bilgisayarına format atmaktır.

Default crash dumps

bu hatayı 30 kasım 2008 de alıorum ve hep aynı zamanda bir gün bile ilerletemedim oyunu tatile gidiorum olmuoo format attım gene olmadıı çıldırrtıı wallaa...

Quote Originally Posted by MERTCEVHER View Post
    bu hatayı 30 kasım 2008 de alıorum ve hep aynı zamanda bir gün bile ilerletemedim oyunu tatile gidiorum olmuoo format attım gene olmadıı çıldırrtıı wallaa...
    Arkadaşım bilgisayara format atınca sorun ortadan kalkıyor.Garanti.Sen eğer bazı dosyalarını kurtardıysan format atarken ondan olmuştur.Yoksa tıkır tıkır çalışır.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Valla cache dosyasınıda sildim,crash dump dosyasınıda lanet olsun düzelmiyo.Save li oyun kesin gitti inşallah yeni kariyerde problem çıkmaz.Çıkarsa da bırakıcam 2008'i , 2009'u bekliycem.Bir oyun yapıyolar kendileri bile çözümünü bulamıyor,ilginç yani :s

Quote Originally Posted by cess41 View Post
    Valla cache dosyasınıda sildim,crash dump dosyasınıda lanet olsun düzelmiyo.Save li oyun kesin gitti inşallah yeni kariyerde problem çıkmaz.Çıkarsa da bırakıcam 2008'i , 2009'u bekliycem.Bir oyun yapıyolar kendileri bile çözümünü bulamıyor,ilginç yani :s
    Cache ile crash dumps arasında bir sorun yok ki.Bilgisayarın yaptığı hatadan dolayı oluyor.Oyun bozuluyor.Format atarsan biter sroun.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Yok bazı arkadaşlar bu dosyaları silince,bide tatile gidince çözüldü sorun diyorlarda o bakımdan dedim

8 aydır oyunu oynuyorum hiç böyle bi sorunla karşılaşmadım.. ki bir çok takımla oyun açmıştım.. son açtığım 2 takımdada 20 temmuz 2007 de kaldım.. bunun kesin bi sebebini bulan veya bi çözüm üreten yokmu? oyun çöpemi gidiyo yoksa? format attığı halde düzelmeyenler var!!! sorun nerde?

9. Default

İllegal İçerik ile ilgili paylaşım yok....

C.rack ve Muhteviyatı
    - Turksportal, SIGames' in Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi' dir. Forumlarımızda c.rack veya benzeri yöntemleri sormak, hakkında bilgi verici konular açmak, cevaplar vermek yasaktır.
    Turksportal Yönetimi

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

crash dumps hatası neden kaynaklanıyor kesin çözümü nedir bunlarla ilgili kesin birşey söylemek zor. Sinir bozucu bir hata oldugu kesin. Ve çözümsüz gibi.

ilk mesajım inşallah faydalı olur
    regedite girip key current user-software-sport ınteractive
    anahtarını silip programı kapattım ve
    oyuna girdim ondan sonra bu hatayı bir daha almadım
    sorunu çözemeyen arkadalşlar deneyebilir.

Quote Originally Posted by ugurmurat View Post
    ilk mesajım inşallah faydalı olur
    regedite girip key current user-software-sport ınteractive
    anahtarını silip programı kapattım ve
    oyuna girdim ondan sonra bu hatayı bir daha almadım
    sorunu çözemeyen arkadalşlar deneyebilir.
    Resmi sitede yaptığım araştırmaya göre bu geçici.Bu hatadan kurtulmak için format şart.

gurkano Misafir

Artık FM 2009' u bekleyeceğiz. Şunun şurasında 2 ay kaldı.
    İnşallah FM 2009' da böyle saçmalıklar yaşamayız. Biz FM için CM'den vazgeçtik...

Arkadaslar ne denerseniz deneyin bu hatanın elle tutulur bir cözümü yok gibi görünüyor tamam football manager oyunları managerlerlik oyunlarının en begenileni olabilir ama her yeni surumunde hata veriyor Ben Fm 2007 de oyun hatası yuzunden nice emekler harcadıgım oyunumu bir daha oynamadım aynı sorun Fm 2008 de var artık su sorunlara bir yardımcı olmalılar hersey para icin yapılmasın biraz da olsa biz oynuyanlarında dusunulmemesi gerekiyor umarım sizde benimle aynı fikirdesinizdir... Oyununda hata olmayanlara oyunlarında kolay gelsin iyi oyunlar....

abi ben 0.01 yamasını bulamıoyurum direk o2 yükledim 5 aralıkta kaldı yardım ederseniz simdiden saolın

Quote Originally Posted by ecmelefo View Post
    abi ben 0.01 yamasını bulamıoyurum direk o2 yükledim 5 aralıkta kaldı yardım ederseniz simdiden saolın
    Bilgisayarına format atarak kurtulursun.

yine aldım hatayı. yazık... onca saat oyun basında kalmamıza, o kadar uğraşa karşılık böyle bi hata alıyoruz. fm2oo8 benim için bitti..

nie böle bi hata olua anlamadım bnde 5 aralıktaaydım banada oldu ilerlermio .Çok sinir bozucu .düzeltilsin bu.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    fm 2005 tede böle hata verio du okadar uğrastığım boşa gidiodu
    Last edited by ahmet1731 : 20.Ağustos.2008 at 16:07 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

yha bendede çıkmıştı o klasörü sildim ancak bu sefer 18 haziran 2008 de oyun yanıt vermiyor durumuna geçiyo bunun bir çözümü warmı acaba

yok.. hiçbir çözümü yok...

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by fatihktl View Post
    yok.. hiçbir çözümü yok...
    Bu konu altında 189374234. kez tekrar edilen cümle

ya bi oyun 3 kere formatlayıp denememe ragmen crash dumps verirmi hemde orjinal oyun yokmudur bunun bi cözümü

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by kazmavs View Post
    ya bi oyun 3 kere formatlayıp denememe ragmen crash dumps verirmi hemde orjinal oyun yokmudur bunun bi cözümü
    Maalesef...

arkadaşlar bu hatadan kurtulmanın yolu herkesde farklı oluyor. Ben cache dosyasını ve crash dumps dosyasını silip kendim crash dumps dosyası oluşturdum ve bi daha hata gelmedi. İsterseniz bi deneyin...

Quote Originally Posted by cavanar99 View Post
    arkadaşlar bu hatadan kurtulmanın yolu herkesde farklı oluyor. Ben cache dosyasını ve crash dumps dosyasını silip kendim crash dumps dosyası oluşturdum ve bi daha hata gelmedi. İsterseniz bi deneyin...
    Malesef İşe Yaramadı

ben 18 haziranda kaldıımda beşiktaşdaydım sonra kayseride oyun açtın gene aynı tarihte aynı hatayı werdi
    crash dumps dosyasını sildiim halde kendiliinden oluşup gene o hata çıkıyor hiç bir çözümü yok diosunuz ne yapalım 2009u bekliyecez galiba

Default kurtulduk galiba :)

arkadaslar bide şunu deneyin hatadan kurtulmak için..hata çoğunlukla haberlerde gönderilen bi mesajdan geliyor sizin oyuncunuzla ilgilenildiğini belirten bi mesaj bizde ellerinizi çekin yada dinleye biliriz cevabı veriyoruz bu mesaja cevap vermeyin hep es geçin zorunlu mesaj değil takvim ilerliyor biz bi kaç arkadaş bunu denedik ve ondan sonra hataya rastlamadık..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bunun işe yarıcağını zannetmiyorum ama sen kurtulmuşun senin adına sevindim bende hep 5veya9 - aralıkda geliyor 2009 da geldi bu hata save mii kopyalayıp cafedeki pc de devam ettim şimdi 2013 aralıkdayım yine geldi bu hata en iyisi 2009 u beklemek çocuk oyunca değilki bu format at oyna format at oyna...Böyle olucaksa 08 hiç oynamam daha iyi..

Quote Originally Posted by concordant View Post
    arkadaslar bide şunu deneyin hatadan kurtulmak için..hata çoğunlukla haberlerde gönderilen bi mesajdan geliyor sizin oyuncunuzla ilgilenildiğini belirten bi mesaj bizde ellerinizi çekin yada dinleye biliriz cevabı veriyoruz bu mesaja cevap vermeyin hep es geçin zorunlu mesaj değil takvim ilerliyor biz bi kaç arkadaş bunu denedik ve ondan sonra hataya rastlamadık..
    ben tatile gidiyorum haliyle hiç birinede cvp vermiyorum ama yinede geliyor

Durun ARTIK Oyunu silmeye SONNN (vallaha sırf sizler için siteye girdim bu yazıyı yazıyorum çünkü aynı hatayı bende cektimde ) herneyse konumuza dönelim bu zıkkım crush dumps hatası benimde basımın belasıydı oyunu sildim yükledim yok format atıp tekrar yükledim yok dedim artık fm oynayamacam ama o save li dosya bi kenarda duruodu . O arada teyzeoglu msn ye girdi dediki yusuf dedi fm hata verio pc ye bi bağlan da bak neyse sorununu hallettim soran o oynamaya basladı yeni bi oyunla dedim beim su oyunu denesene bi belki sende acılır. Tamam dedi yolladım. İçimden b.. acılır sen bekle demezmi Kırıkkale sporla Konyaya 3 tane attım diye oyun acılımıs hatavermeden ilerlemiş ve mac yapmıs Alllahhhhhhhh kalktım göbek attım sevincimden o kadar kariyer tekrar devam edecekti . Crush dumps hatasının bnm pc 5 Aralık 2009 saat 19,45 de vermişti suan 2010 nisan ayındayım tıq yok devam uefa kupasında man. city yarı final büyük ihtimal beni eleyecek ama devam edelim . Yani kısacası ark. bu hatayı alan ark. oyunu baska bi pc ye yollayıp denesinler. Mesela bu sitede aynı hatayı alan iki ark. msn de konussunlar denesinler dosya msn den cok yavas gidio onun için bi siteye upload edin oradan birbirinize linki verin belki olur Benim diyeceklerim bu kadar inş. hepiniznki acılır

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri