Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 140 arası toplam 140 sonuç

Konu: Crash Dumps hatası çözümü (1. mesajı okuyun)

valla aynı hata bende de çıktı belgelerimde çıkan crash dumps dosyasını masaüstüne kesip aldım oyuna 1 sezon sorunsuz devam ettim ondan sonra yine verdi aynı hatayı yine aynı yöntemi kullandım şuan 3 .sezona girmek üzereyim daha almadım crush dumps dosyasını kesip masaüstüne alın eğer yine hatayı alırsanız eskisini silip yeni oluşan dosyayı masaüstüne alın.Zor şartlarda çaılışıyoruz çok zor

Bilgisayarınıza Unlockeri İndirin Ve Kurun

C:\Documents and Settings\KullanıcıAdınız\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\Crash dumps
    Klasörüne gelin sağ tıklayın unlockere tıklayın eyLem yok yazan yeri siL yapın Ok diyin sonra oyuna girin dewam edin bu size 3-4 ay gider oyunu 1 ay geçtikten sonra kaydedin kesin çözüm değil ama genede idare eder

Quote Originally Posted by blue_Boy View Post
    ben crash dumps dosyasını sildim sonrada cache dosyasını sildim düzeldi belki sizinde düzelir :s
    onuda yaptım ama olmadı

ben şöyle bi sorunum var maç içindeyken atıyor bi hata veriyor tamam tamam dedikten sonra tekrar giriyior ama maç içinde 5 kez yapıyor bunu nasıl çözümleriz

Nesil
    2003
    Yer
    Kırklareli, Ankara

Hatanın ne olduğunu belirtirsen tam olarak daha kesin cevaplar bulabiliriz bir de kullandığın skin veya grafik dosyalarında sorun olabilir.

bende bir kere bu crash dumps hatası çıktı şu an yeni bir kariyer açtım acaba bunda da hata verir mi yani kesin olarak hata veriyorsa boşuna oynamıyayım.

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

bu hata bendede oldu ve hiçbir şekilde engelleyemedim 8.0.1 de olmuyomuş galiba ama ben onu indirmemiştim 8.0.2 de yolda galiba artık onu bekliyorum çıksın indirecem şimdi 8.0.1 i indirmeye gerek yok galiba

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

aynı sorun bendede olsutu ewet 5 aralık 2009 da oldu bu sorun bı cozum bulamadım artık 3 üncü oyunu oynarken aynı soreun olunca bıktım ve oyunu sıldım sevdıgım bı oyunu bırakmanın eşiğine geldım işallah sizin verdıgınız bılgıden sonra duzelır ve bende eskısı gıbı kafam rahat oyun oynarım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bende crash dumps hatasi verdiginde `saveli oyun adi(backup)` diye bi yazi cikiyor ve bikac gun onceden baslatiyor.sonra da bi sorun olmuyor.bu nasil oluyor bir bilginiz ya da fikriniz var mi?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bana 2008'de Lig başlamadan 2 hafta önce , Respond To Transfer request bölümüne girerken çıktı ... Dosyayı sildim ... Deneyeceğim , yine çıkarsa 8 .02'yi indirecem artık ... Bu arada Temadan kaynaklandığını düşünmüyorum , Çünkü oyunun orjinal yamasını kullanıyorum ve çıksaydı daha önce çıkardı ... Bu arada nasıl oluyoda boş bir dosya sorun yaratıyor

Sheriff Misafir

Ben 8.0.2 versiyonunda data editör ile datada değişiklik yapıp oyun açtığımda normal olarak devam edebildim ve bir sorun çıkmadı.. Crush dump hatasıyla da daha önce hiç karşılaşmadım..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar 5 aralık 2009 da bende de aynı sorunu verdi kayıtlı oyunumu yedekleyip oyunu silip tekrar yükledikten sonra 0.1 yamasını yükledim kayıtlı oyunumu tekrar games e atıp açtığımda hata vermedi ve sorunsuz oyunuma devam ediyorum bu şekilde yaparsanız düzelir iyi oyunlar..

Arkadaşlar benim oyunum orjinal oyun ve 8.0.2 yaması kurulu. 2007'de hiç böyle hata olmamıştı ama 2008'i yüklediğimde ilk aldığım takımla başıma geldi bu olay. Allah'tan erken gelmiştide fazla ilerlememiştim ne yaptıysam bir türlü sorunu çözemedim tatile çıktım crash dumps dosyasını sildim ama bir türlü sorunu çözemedim. Eski oyunumu kapatıp yeni oyunla başladım, şu anda 2012'deyim ve crush dumps hatası nadirde olsa ara ara karşıma çıkıyor ama bu sefer çözümü var. Oyunda su anda otomatik kaydet seçeneği aktif ve bu hatayı alınca yaptığım şey hatayı verdiği yerde bir günlük tatile çıkmak böylece sorun ortadan kalkıyor ama dediğim gibi ara arada olsa bu hata karşıma çıkıyor ve bende her defasında bir günlük tatile çıkıyorum.

ya ben bu yamayı yuledıkten sonra benden cd istiyor ama ben cd ile yuklememıstım oyunu :S

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by umutyuku View Post
    ya ben bu yamayı yuledıkten sonra benden cd istiyor ama ben cd ile yuklememıstım oyunu :S
    Hangi yamadan bahsediyorsun?
    Crash Dump konusu ile alakası nedir?
    cd ile yükledin ama orjinal cd mi?

Nesil
    2006
    Yer
    Varşova

Arkadaşlar şöyle bir örnekleme yapmak istiyorum benim durumumda olanlar için. Eğer crash dumps hatası oyunu açmanızı engelliyorsa:

Desktop bilgisayarımda fm 2009 u çok rahat şekilde oynarken bir türlü laptopımda bu oyunu oynayamadım. Kurmak için neler denemedim ama hep aynı sorun crash dumps. Oyun açılmıyordu. Bende şöyle bir çözüm düşündüm. Fm i çalıştırabildiğim desktopımın bütün fm dosyalarını bir dvd ye attım. program files, belgelerim ve application data içindeki bütün fm klasörlerini dvd ye kopyaladım. Laptoptan fm i tamamen kaldırdım ve dvd ye kopyaladığım tüm dosyları yerlerine kopyalayıp yapıştırdım. Şu an oyunu hatasız oynayabiliyorum. Hiç açamayan arkadaşlar için çözüm olabilir. Bilgisayarında fm kurulu bir arkadaşınızdan kopyalayabilir veya bir başka bilgisayara kurup çalıştırıp kopyasını alıp kendi bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Sevgiler...

Sonunda bendede oldu hayirli olsun.Anladigim kadariyla bunun bir cozumu yok

Nesil
    2006
    Yer
    Gebze/Kocaeli

arkadaşlar oyunu oynarken virüs programınızı devre dışı bırakın ben bu çözümü kullanıyorum ve bu çözümü buldumdan beri böle bişi olmadı

crash dumps hatasının şimdi kesin bir çözümü yokmu arkadaşlar ben bişey anlamadım yaa

beyler her kafadan bi ses cıkmasın lütfenn..efed bu sorun yasanıoo bendede 5 aralık 2009 da crash dumps hatasını verdi.. ve nasıl düselticem bu hatayı vermemesi icin ne yabmalıyım gzll bi sekilde anlatırsanız sevinirim..

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri