Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 140 sonuç

Konu: Crash Dumps hatası çözümü (1. mesajı okuyun)

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Default Crash Dumps hatası çözümü (1. mesajı okuyun)

Bu illet hastalıktan kurtulmanın yolu:

- 8.0.1 yamasını yüklemeniz gerekli. Zaten sanırım sadece 8.0 versiyonunda bu hata çıkıyor. (eğer 801 versiyonunda da bu hatayı alıyorsanız aşağıdakini yapmanız yeterli)

- yükledikten sonra, belgelerim\sports interactive\football manager 2008 klasöründeki "crash dumps" klasörünü silin.

yapılacaklar bu kadar.

ben test ettim. 5 aralık 2009 da almıştım hatayı. şu an 11 nisan 2010'dayım. şu zamana kadar bir hata almadım.

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

yaLnız ben bi skinden doLayı yaşamıştım bu sorunu 8.01 de Sildim o KLasörü fakat her oyuna girdiğimde tekrar oLuşturuLuyodu bi çaresini buLamamıştım bazı durumLar için geçerLi oLmayabiLr bu durum

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

evet ben de tam emin değilim, belki sonradan tekrar çıkabilir. ama gözlemlediğim kadarıyla sürekli 5 aralık 2009 tarihinde veriyormuş hatayı. bu işlemi yapınca hata almadım. bakalım artık gittiği yere kadar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fm 07 de tatile cıkıyordum ben hata verilen tarihlerde ve bi daha hata vermiyordu.08 dede oluyormu bilmiyorum bu sene hiç başıma gelmedi ama ama 07 de işe yarıyordu.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

2008'de tatile çıkınca hata veriyor. 5 aralıktan sonra hiçbir türlü ilerleme olmuyordu.

Nesil
    2006

Teşekkürler Aydın abi; ama farkettiğim bir nokta var. Sigames yetkilileri bu hatanın çözümü olmadığını söylemişti. Ben öyle hatırlıyorum. 2008'de hiç karşılaşmadım bu hata ile.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

şöyle diyebilirim. kısa vadede çözüm getiriyor. şu an 2010 senesine geldim tam bir sene bitirdim ve hatayla karşılaşmadım. ben de 2007 de 2022'ye gelmiştim karşılaşmamıştım. 2008'de görünce araştırayım dedim. böyle bir çözüm gördüm. denedim oldu ve buraya da yazayım dedim.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

çok teşşekürler bu hata yüzünden,
    fenerden-reale
    psvden-milana atladığım gül gibi kariyerlerim gitmişti tekrar teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Karadeniz

Bu hata Turksportal SK'da çok çıkıyor. 2008'de şuana kadar 3 kere geldi bu hata ve hepsi Turksportal SK oyunundayken ve 2 hata dün, 1 hata bugün geldi. O çözümü deniyeceğim. İnşAllah yararlı olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Ben daha önce hiç karşılaşmadım. Bilgilendirme için teşekkürler.

O klasörü silince sorun çözülmüyor.Tek sorun Skin.2 kere aynı skinle hatayı aldım.skini değiştirince almamaya başladım.

Nesil
    2006

bunun Skinle hiç bi alakası yok kanaatindeyim.

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Ben bi skini yükLedim ardından begenmeyip siLdim Sonrasında bu hatayLa karşıLaştım o yüzden skine bağLadım.tatiLe gitme durumum falan yoktu arkadaşLarın bahsettiği gibi..

oyunu orjinal olanda da mı çıkıyor bu
    orjinal oyunda çıkmıyor diye biliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ben 2021 yılındayım Allah nazardan saklasın başıma daha hiç gelmedi...

gelenlere geçmiş olsun...

Ya benim başıma dün akşam geldi 30 nisan 2008 de önceden hiç gelmiyordu. sizin dediğinizi yaptım klasörü silip oyuna griyorum ama tekrar veriyo hatayı lütfen yardım

Default merhabalar

arkadaşlar derdimiz ortak crash dump hatası.

bende çok şükür böyle bi durum yoktu su an oyunumda 8.0 ve 8.2 kayıtlı .
    fm 2008 data edıtorden 8.02 de bazı duzenlemeler yaptım yenı database li bu paketı yenı bır oyun acıp denemek ıstedım fakat tam takım secıp baslıcagımda verıtabanları yuklenırken bu hatayı verdı.16 saat ugrasıp harıka bır sekılde edıtledıgım oyunumu oynayamamanın acısını ve huznunu yasıyorum.

benim dusuncem bu hata kesınlıkle oyunun datasıyla ılgılı.

sormak istedıgım daha once 8.02 versıyonuna data editör ile düzenleme yapıp normal oynayabilen varmı yoksa herkesde crash dumps uyarısı veriormu ?

not:aynı sekılde 8.0 default data edıtor duzenlemesınden sonrada verdıydı bu hatayı.

yardım ve öneri ve görüşleriniz için şimdiden teşekkürler...

peki bir şey soracağım da 8.0.1 yüklemessek nasıl çözeceğiz

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Ben 8.0.2 versiyonunda data editör ile datada değişiklik yapıp oyun açtığımda normal olarak devam edebildim ve bir sorun çıkmadı.. Crush dump hatasıyla da daha önce hiç karşılaşmadım..
    Bende de hiçbir sorun yok. Hatta bir keresinde İsviçre Ligi'ne tüm iyi takımları koyup Dünya Ligi gibi birşey yapmıştım ve yine bir sorun olmamıştı.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

İllegal içerik ile ilgili yardımcı olamıyoruz.

Ben FM 2008 8.02 versiyonunda oynuyordum. Orjinal skin hiç değiştirmedim ancak Turksportal Masaüstü Yazılımını yükledikten sonra oyuncu profillerine girince bu hatayı vermeye başladı. Daha önce hiç olmuyordu.

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

ben crash dumps dosyasını sildim sonrada cache dosyasını sildim düzeldi belki sizinde düzelir :s

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Quote Originally Posted by blue_Boy View Post
    ben crash dumps dosyasını sildim sonrada cache dosyasını sildim düzeldi belki sizinde düzelir :s
    8.02 de verdi hatayı bende dediğini yaptım artık sorun yok teşekkürler

Derken .... yine crash dump hatası geldi...
    Last edited by nikootinn : 11.Haziran.2008 at 11:32

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Bu hata icin haftalardir herseyi deniyorum.Ben henuz karsilasmadim fakat cok fazla uyemiz bu hatadan sikayetci. Butun yamalari ve eklentileri tek tek yukleyerek denedim ve su sonuca vardim: FMModifier, FmGenieScout gibi ek programlarla cok fazla oynarsaniz, ozellikle FmModifier ile COK SIK degisiklik yapip Save'lerseniz bu hatayi veriyor. Su an icin ilk izlenimim bu.

25. Default

hiç bir ek kullanmıyordum fakat yinede hata alıyordum.

Kayıtlı oyunumu kopyaladım ve oyunu sildim. Başka bir Football Manager 2008 yükledim ve kayıtlı oyunumla şuanda oyunuma devam edebiliyorum. Yani sizde başka biryerden yüklerseniz sorununuz düzelebilir.
    Last edited by Selman Ozturk : 18.Haziran.2008 at 16:19

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Crash Dumps hatasını aLınca birde sistem geri yükLeme yapmayı deneyin ?

Merhaba. Ben de dediğiniz gibi klasöru sildim fakat hatayı almaya devam ediyorum. Aldığım tarih sizinkiyle aynı 5 Aralık 2009

Oyunuma kaldığım yerden devam edebilmek için ne yapmam gerekiyor :S

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

dediğim gibi sistem geri yükLeme yap.

Unhappy

Quote Originally Posted by c3surkedi61 View Post
    dediğim gibi sistem geri yükLeme yap.
    Geri yuklemeyi bırak, format bile attım; fakat degişen bir sey yok. Hala hatayı alıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Quote Originally Posted by fatihktl View Post
    Geri yuklemeyi bırak, format bile attım; fakat degişen bir sey yok. Hala hatayı alıyorum

Kardeş hatayı aLman doğal her zaman aLabiLirsin bu hatayı. Bizim ki sadece bir anLık bir çözüm

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri