1 ile 28 arası toplam 28 sonuç

Konu: Aslan Kükremiş Geliyor(GS) ... [ İlk Kariyer Anlatımım]

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Default Aslan Kükremiş Geliyor(GS) ... [ İlk Kariyer Anlatımım]

Evet , Ben ilk kez kariyerimi anlatacağım … Belki biraz geç oldu ama olsun … Geçmiş günlerin özetini size Aktaracağım…

Antrenör : Arda Güray
    Takım: Galatasaray
    Şimdiki Hedef: Sadece Galatasaray’a değil Türk Futboluna da katkılarda bulunmak…
    UzunVaadeli Hedef: kendimi Türkiye’de ıspatlayıp Avrupa’da Manchester Utd, AC Milan veya Real Madrid’e gidip adımı tarihe yazdırmak …

Evet işte Transferler :

Gelenler:
    Ivan Rakitic (Kira): %100 (sezon sonuna kadar ) AMC [ Sonradan AMR’ye alıştırıldı ]
    Ank.Spor. Özer Hurmacı: 675KYTL AMR
    Etim. Şek. Spor Özgür Çelik: 130 KYTL ST
    Genk Sinan Bolat: 190 KYTL GK

Gidenler:
    Ayhan Akman -> Kayserispor 2.6 M YTL

Tranferler Böyleydi … 1. Yarıya Şu Şekilde Başladık :

Kayserispor 1 : 4 Galatasaray

Bu maçta tüm oyuncular başta Arda , Lincoln , Rakitic Süperdi

Goller:
    Arda Turan
    Ivan Rakitic
    Ümit Karan
    Nonda

Fenerbahçe Derbisi:
    http://img292.imageshack.us/my.php?i...8163628ha3.jpg
    http://img253.imageshack.us/my.php?i...8163758ni6.jpg
    Durum Ortada Yanlış bir taktikle çıktık … Ümitin Golüyle Öne geçtik ama sonra Kazım girdi üç gol birden atarak durumu tamamen değiştirdi …

UEFA Kupası Elemeleri 1. Maç
    GS 1 : 0 Slaven
    Tek gol Lincoln’den geldi … Takım orta düzeydeydi Sadece Lincoln bunun üstüne çıkabildi

G. Antep 2 : 3 GS
    Ümit , Hakan , Özer’in golleriyle bu maçı aldık … Rakibin 2. golü ofsayttı … Son dakikalara doğru oyuna aldığım hakan muhteşem bir gol atarak takımı galibiyete taşıdı … Takım Orta düzeydeydi …

GS 1 : 0 G.Birliği
    Bu maç yine Lincoln dışında full orta düzeydeydi … Lincoln tek golü atark hem maçın adamı hem de skoru belirleyen oldu …

UEFA Kupası Elemeleri 2. Maç
    Slaven 0 : 1 GS
    Bu maç yine orta düzeydeydi… Özer Hurmacı maçın skorunu belirledi … Lincoln Sakatlandı
    Böylece turu atlamış olduk …

Bursaspor 1 : 2 GS
    Lincoln’ün sakatlığından oynayamadığı maçta Linderoth 2 muhteşem gol atarak şov yaptı… Onun dışında zaten takım yine orta düzeydeydi …

GS 2 : 1 Belediye
    Bu maça damgasını Hakan Balta ve Ivan Rakitic vurdu … Goller Rakitic ve Arda’dan geldi uzun süre sonra iyi bir performans gösterdik …

UEFA Kupası 1. tur 1. maç
    Metalist 0 : 1 GS
    Bu maçta iyi bir perf. Sergilemedik ama Nonda’nın golüyle avantajı yakaladık…

Oftaş 0 : 2 GS
    Bu maçta Hakan ve Ümit süperdi … ikisi de birer gol attı ama maçın adamı kurtarışlarıyla ünlenen Orkun’du … Takım iyiydi …

GS 3 : 0 Rize
    Takım süperdi … Sezonun en güzel futboluyla 3 puanı aldık … Goller Song, Arda , Ümit karan’dan geldi

UEFA Kupası 1. tur 2. maç
    GS 2 : 0 Metalist
    Takım yine iyiydi ama muhteşem değildi … Arda maçın adamı oldu , 1 gol attı , kullandığı süper kornerle de rakibin kendi kalesine gol atmasını sağladı …

Gruplarda C Grubuna Düştük :
    Werder Bremen
    Real Zaragoza
    H. Tel Aviv
    Lokomotiv Moscow
    GALATASARAY
    Zor bir gruba benziyodu ilk etapta

Sivas 2 : 0 GS
    Çok rezil bir maçtı … 2. yenilgimizi aldık …

GS 1 : 0 Kasımpaşa
    Maçı Özer Hurmacı’nın golüyle aldık takım iyi değildi …

Kupa :
    Antep 1 : 1 GS
    Gol ilk kez şans verdiğimiz ve forma numarası vermeyi unuttuğumuz Carrusca’dan geldi rakibin golü ofsayttı …

Konya 0 : 2 GS
    Goller Ümit ve Nonda’dan geldi Lincoln yeniden çıkışa geçti …

GS 2 : 1 Trabzon
    Maçı yeniden çıkışa geçen Lincoln ve Rakitic’in birer golüyle aldık …

Beşiktaş Derbisi :

http://img124.imageshack.us/my.php?i...8171619zd7.jpg

Maça Lincoln ve Ricardinho’nun frikikten attığı goller damgasını vurdu … Maçı Genç forvetimizin golüyle aldık … Güzel oynadık …

UEFA Kupası Gruplar
    H. Tel Aviv 0 : 4 GS
    http://img175.imageshack.us/my.php?i...8172349sn8.jpg
    Süper bir maçtı tüm takım süperdi ama asıl alkışlanması gerekenler Rakitic ve Lincoln’dü …

Ankaraspor 0 : 1 GS
    Gol :Lincoln

Manisa 0 : 0 GS
    Vasat bir maç

UEFA Kupası Gruplar
    GS 3 : 1 Lokomotif
    http://img186.imageshack.us/my.php?i...8173022au2.jpg
    İstenen futbolu yeniden oynadık … Maçı aldık … Ama maalesef çıkış yakalayan Serkan sakatlandı …

Denizli 1 : 4 GS
    Süper bir futbol ortaya koyduk maçı farklı aldık …
    Sakat Lincoln oynamadı…
    Goller Sabri Ümit Nonda’dan geldi …

UEFA Kupası Gruplar
    Zaragoza 4 : 1 GS
    http://img341.imageshack.us/my.php?i...8173446uy4.jpg
    İyi başladık 2. yarı döküldük … Lincoln yine yoktu …

Ankaragücü 0 : 3 GS
    Lincoln , Arda , Balta süper oynadı maçı Lincoln Nonda’nın golleriyle aldık …
    Werder Maçı öncesi muhteşem bir moral depoladık ve Ligin ilk yarısını Liderlikle tamamladık …

GS 1 : 0 Werder Bremen
    http://img185.imageshack.us/my.php?i...8174228oh9.jpg
    Maça asıl hedef olarak yenmekle başlamadık … Beraberlikti hedefimiz … Son dakikalara doğru sonradan giren Sabri golü attı … Kaleciler yıldızlaştı …

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başarılar dilerim bu arada güzel başlamışsın tebrikler.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Başarılar, tüm kupaları istiyoruz. Ayrıca Fenerbahçe de hiçbir kupa almasın istiyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sağolun arkadaşlar ... 2. Döneme iyi başlayamadık ama birkaç süprizimiz var...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Alex Galatasarayda

Galatasaray geleceğin Ronaldinho'sunu Vasco'ya 1.8 MYTL ödeyerek renklerine kattı

Aaritalo Galatasaray'da

Galatasaray bu transfer için 900 KYTL ödedi ... Güray genç forvete çok güveniyor ...

Can Nurullah Galatasaray'da

Galatasaray Schalke'de A kadroya kadar çıkmayı başaran genç kaleci Can Nurullah'ı 250 KYTL ödeyerek transfer etti ...

Bunların Yanısıra
    Galatasaray,
    Hamburg'dan Aykut Demir'i kiraladı
    Stormvogels'den İlhan Demirciyi 425 KYTL
    Deniz Aslan'ı 80 KYTL
    Deniz Yılmaz'ı 180 KYTL
    Andrey Karyaka'yı bedavaya renklerine kattı ...

Karyaka ve Bouzidi V. Manisa'ya, Fıratı da Boluspor'a kiraladı...
    Aykut'u Trabzon'a sattı..

UEFA'da rakiplerimiz Empoli ve Atletico
    Uefa'daki temsilcilerimiz Galatasaray ve Fenerbahçe dün çekilen kurayla sırasıyla Empoli ve Atletico Madrid'le karşılaştı ... Avrupa basınına göre Galatasaray Empoli karşısında zorlanacak, Atletico ise Feneri ezecektir...

Lig Başlıyor...
    Ligin ikinci yarısı Kayserispor- Galatasaray Maçıyla başlayacak

Maç Sonrasında Güray'ın yorumu :
    Vasat bir maçtı ... Lincoln sakatlandı ... ama tek bir gerçek var o da rakibimizin sert oynayarak Lincoln'ü 5 ila 7 ay'lık sürecek bir sakatlığa sokmasıdır... Anadolu takımlarına rica ediyorum ... Lütfen sert oynamayalım...

Büyük Derbi :
    Geçen hafta puan kayıpları yapan Galatasaray ve Fenerbahçe bugün kapışacak ... Galatasaray'ın büyük eksikliği Lincoln Fener'inki ise Appiah... Haftalardır aradığını bulamayan Güray'ın bu maçta farklı bir taktik kullanması bekleniyor ...

Süper maçta takımlar biribirine yenişemedi... Galatasaray tek puanı son dakikada kurtardı ... Maç esnasında Güray'ın yeni saç stili dikkat çekti ...
    Güray: Saçımla birlikte taktiği de değiştirdim bana umut verdi ... Kadıköy'de Fenerbahçe karşısında geri düştüğümüz ama 1 puan almamız büyük bir başarıdır ... diye konuştu ...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Bu maçı farklı kazanarak büyük bir avantaj elde ettik bu arada :
    Last edited by 3842 : 28.Ocak.2008 at 17:22 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

arkadaşım burada anti fb,gs,bjk gibi laflar kullanmıyalım

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ligde Son Durum

Fikstür

En'ler

Galatasaray EN'ler

En çok maça çıkan :

En çok gol :

EN çok Asist

En iyi ( Rating) ve ençok maçın adamı olan oyuncu :

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Ligde çok iyisin tebrikler.Empoli maçı baya iyi olmuş.
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Taktik konusunda zorlanıyorum ... Aaritalo aslında çok iyi ama taktiğime uymuyor ... Alex ve Can göz bebeklerim ... Lincoln'ün sakatlığı çok kötü oldu ... Bu arada Kupada artık Galatasaray yok ... Gruplardan çıkamadım ... Taktikte tavsiye veren olursa bir denerim ...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Çok iyi değildik ama 10 kişi kaldığımız maçta , galibiyetin yolunu bularak gücümüzü gösterdik ...
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Maçta yenilmedik ... Asıl hedefim buydu ... UEFA'da sonraki turdaki rakibimiz Fiorentina ...
    Fiorentina Araştırması:
    Transferleri:
    Transferleri Süper...

Kadrosu:

Kadrosu da süper ...

Ligdeki Durumları:

11.'Lik kimseyi yanıltmasın 3 puanları daha olsa 5. olacaklar ...

Uzun lafın kısası işimiz zor ... Hem de çok zor ... İki maçıda beraberlikle bitirip deplasman golüyle turu atlamak en kolayı gibi gözüküyor ...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yine Lige dönelim ... Başentten 3 puanı Rakitiç'in süper futboluyla aldık ..

Sonraki maçlarımız Bursaspor ve Fiorentina ile acilen taktik uydurmam lazım ...
    Last edited by 3842 : 30.Ocak.2008 at 19:14 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Başarılar.Fiorentina transfer de devrim yapmış.Sattığı oyuncular kadar iyi,kaliteli oyuncular almışlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Adamlar 158 MYTL kazanmış 147 mYTL harcamışlar... o para bende olsaydı var ya ... Ama gelecekte Aaritalo , Alex , Arda vb . futbolculara avrupadan teklif gelirse ... iyi bir paraya pazarlarız ...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bursaspor karşısında zorlandık ama maçı Arda'nın tek golüyle aldık ve Fiorentina maçı öncesi moral depoladık ...

İlk yarı, Fiorentina karşısında öne geçtik , Can süper kurtarışlar yaptı... Ancak 2. yarıya süper başlayan fiorentina'dan Liverani'nin golüne engel olamadık... Son dakikalarda kontra atağa çıkan Quaresma süper bir şutla Can'ı mağlup etti ... Böylece 2. maç için rakibimiz büyük bir avantaj elde etti deplasmanda en az 2 gol atmamız gerekiyor...

Belediye maçı tam bir gol düelosu gibi geçti ... Özer Hurmacı gelmiş geçmiş en iyi performansını gösterdi ... Gelecek için umut verdi ...

BÜYÜK MAÇ
    Avrupa'da yoluna devam eden tek temsilcimiz Galatasaray , Fiorentina ile karşılaşıyor ... Galatasaray Çeyrek Finale çıkabilmek için en az 2 gol kaydetmeli... Güray yeni bir taktik oluşturduğunu belirterek şöyle konuştu : Bugün, bizi buralara kadar getiren takım ruhudur ... Bizi devam ettiren de takım ruhu olacaktır... Yardımcılarımla, yonetim ve futbolcularımla görüşerek bugün için özel bir taktik hazırladık ... Takım ruhunu , galibiyet isteğini ortaya çıkaracak bir taktik ... Medyaya da yenitmez durumunda futbolcularımıza yüklenmemelerini rica ediyorum ...

Güray böyle konuştu ancak futbolcuların görüşleri nelerdi ;

Arda Turan:
    Ben birinci maçta oynayamamıştım... Güray ve Türkiye benden çok şey bekliyor elimden geleni yapacağım ...

Lincoln:
    Ben sakatlıgim nedeniyle uzun bir süre sahalarda olmacam , takım gidecek ceyrek finale

Ümit Karan:
    İlk maçta yenildik ... Ama bu maça daha iyi hazırlandık ... Gol atmak isterim ama kimin gol atacağı hiç de önemli değil ... Turu geçelim yeter...

Song:
    Bu Maca züper hazirlandik ... Yenecegiz baçka care yok ...

Rakitic:
    Sari, Kirmizi , Em buyuk cimbom... Yencez Eminim...

Servet:
    Buralara kadar geldik bu da bir başarıdır , yenilirsek çok üzülmeyiz...

Can :
    Bu maçta gol yememek için herşeyi yapacağım ... Ben bunları yaptığım taktirde Arkadaşlarım da gol atarak bizi tura götrüecektir

Futbolcuların görüşleri böyleydi ... Taktikler:

Maç Başlıyor :
    1': Fiorentina maça başlıyor ... Haydi Galatasaray , hayırlısıyla Galaatasaray...
    7': Quaresma'da orta Cacia topu kafayla dışarı atıyor ... Can'dan uzun bir top sekti... Uğur, Ümit'e attı ... Arda kaçtı ... Arda'ya bir top ... Arda karşı karşıya vurdu ... Frey topu kornere gönderiyor Galatasaray gole yaklaştı
    11': Mehmet Topal Rakitiç'i gördü ... Bir ara pası Ümit Karan'a... Frey'le karşı karşıya sert vurdu ... Golmü... değil Frey son anda çıkardı...
    14': Sabri Rakitic'e verdi ... Liverani'ye bir çalım şuuuuuutt... Frey'de kalıyor...
    17': Pasqual'da ceza sahasına orta ... Lupoli altıpasta vuruyor, CAN... Süper kurtardı ... Bravo Can... Süpersin ...
    22': Mehmet Donadel'e faul yaptı ... Frikik... Quaresma geldi ... Kullandı ... Cam 90''dan çıkarıyor... Can bugün kısaca süper ...
    24': Sabri'den Özer'e o gitti sert vurdu ... Frey ceza alanında Ümit Yobo'ya faul yapıyor ... Sarı Kart ... Hzılı kullandılar Liverani sol kanatta pasqual... o gitti yaptı ortayı... Cacia Servet'in önünden kafayı vurdu ,, direk ... Yüreğimiz ağzımıza geldi sayın seyirciler ...
    29': Fiorentina defansından bir hata Rakitic aldı ... Gitti vurdu ... Blok ... ÜMİT KARAAAN ... Frey'de kaldı ...
    32': Kontraatakla çıkıyorlar... Lupoli... Song müdahale etti ... Pasqual'ın önünde kaldı ... Ondan bir orta Cacia ... Maalesef Golü Atıyorlar ... AMA OFSAYT ... Cacia ofsaytta ... Hakemden doğru karar ...
    37': Özer , Rakitce attı ... Ondan bir ara pası ... Yobo araya giriyor ...
    40': Fior. Korner kullandı ... Yobo kafa ... CAN süper kurtardı ...
    44': Özer sağ tarafta , Rakitic'e attı orta sahadan Rakitic Ümit'e baktı ... Ama Arda'yı tercih etti ... Arda gitti ... İki kişi arasından ceza alanına girmeye çalışıyor ... BİR ÇALIM , ŞUUUUUUUTTT GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL...
    Süper bir gol Arda , Arda , Arda... Aferin Arda ... Güray'a koşuyor ... Adaş biliyorsunuz Güray ve Turan ... Galatasaray'a bir gol daha gerekiyor sayın seyirciler ...
    45': İlk yarı bitiyor ... Galatasaray 1-0 Arda'nın golüyle önde ...
    45'': 2. yarıda değişiklikler var ... Van der Vaart Liverani'nin yerine giriyor ...
    Mehmet Topal'ın yerine ise Mehmet güven giriyor ...
    İkinci yarıya Galatasaray başlıyor ...
    46': Uğur topu sağ tarafta kaptı ... Takitic'e verdi, o ilerledi içeriye baktı ...
    Ümit'e attı ... ÜMİT CEZA SAHASI YAYI ÜZERİNDEN HEMEN VURDUUUU... GOOOOOOOLLLLLL... Galatasaray 2. yarıya hızlı başlıyor ... 2- 0 bu sonuç bize yetiyor ...
    49': Özer kontra atakla çıkıyor ... Bir çalım şut ... blok ...
    60'- 75': Galatasaray uzaktan şutlar çekiyor ama bu şutlar yerlerini bulmuyor ... Fiorentina ise atak üretmekte zorlanıyor...
    75'-85' Maç orta alanda geçiyor... Birçok faul yapılıyor ...
    86': Vieri'ye doğru uzun top ama vieri topu dışarı atıyor...
    90': Galatasaray zamana oynuyor ... 3 dakika uzatma ...
    93': Maç bitiyor ... GALATASARAY ÇEYREK FİNALDE ...

UEFA Çeyrek Final Eşleşmeleri:

Böyle bir Fiorentina'yı elediysen Zaragoza senin için hiç bir şey

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Oftaş karşısındaki puan kaybına çok üzülmedim ... Çünkü fener de Kayseri'ye yenildi ...

10 Lig Maçı Kala 8 puan öndeyiz hedef bir an önce garantileyip ... UEFA'ya tutunmak ...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by SiR ToMaSRoSiCkY1 View Post
    Böyle bir Fiorentina'yı elediysen Zaragoza senin için hiç bir şey
    Bana da biraz öyle geliyo ama , gruplarda tek yenildiğim ... Yenilmekle kalmadığım fark yediğim takım da Zaragoza ... Ama başarmanın yarısı inanmaktır
    Last edited by 3842 : 03.Şubat.2008 at 13:36 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Şampiyonluk yolunda kendinden emin olarak ilerliyor tebrikler..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Galatasaray Yönetimi - Arda Güray Basın Toplantısı
    Galatasaray Başkanı İbrahim Aksoy:

Bugün burada toplanmamızın asıl amacı yeni kardeş kulubümüzü tanıtmaktı ancak bunun yanı sıra bazı süprizlerimiz var ...
    Galatasaray , Beylerbeyi ile olan sözleşmesini fesh etmiş ve Brezilya 1. Lig ekiplerinden, SE Gama ile sözleşme imzalamıştır ... Galatasaray Gama tarafından Brezilya'daki futbolcularla ilgili detaylı bilgi alacak yanısıra , Gama futbolcularını alma önceliğine sahip olacak ... Hayırlı Olsun ... Diğer Süprizlerimizi paylaşmak üzere sözü Güray'a bırakıyorum ...

Arda Güray:

Ligde ve Avrupa'da emin adımlarla ilerlerken bizi destekleyen taraftarlara teşekkür edip onlara süprizlerimizi aktarmak istiyorum ...
    Gelecek sezon ;
    Kayserispor'dan Gökhan Ünal ,
    ( Odada bir yaygara kopar)

Zaman zaman Milli Takımımızda şans bulan Muslu Nalbantoğlu
    (Biraz daha büyük bir yaygara kopar)

Ve... Trabzonspor'un Yıldızı Yattara bizimle olacaklardır ... yurtdışından birkaç futbolcuyla da görüşmelerimiz sürüyor ...
    (Çok daha büyük bir yaygara kopar )

Bu futbolcuların takımımıza katkılarda bulunacağından eminim ...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

çok güzel gidiyosun umarım uefa kupasını da ligi de alırsın

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sağolun ... Bu arada Internacionel'de 15 yaşında bir çocuk buldum,süper tekniği war...Adı Daniel... 2011'de Galatasaray'da olcak ... ama ben o zmn Galatasaray'da olucam mı bilemiyorum ....
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Futbolcularla Özel Görüşme

Arda Turan - Arda Güray

A.T.: Beni çağırmışsınız hocam ...
    A.G.: Evet ... Seninle 1'e 1 konuşmak istiyorum ...
    A.T.: Peki Hocam
    A.G.: Biliyorsun , şu anda UEFA'da Çeyrek Finale çıktık ... Ligde de güzel gidiyoruz ... Önümüzde çok zor , çok ağır bir dönem var ... maçlar ardı ardına geliyor...
    A.T.: Evet Hocam
    A.G.: Bu konuda da açıkcası en çok sana güveniyorum ... Lütfen şu sıralar kendine iyi bak... Ligde de tehlikeli mücadelelere girme , sana UEFA'da ihtiyacım var ... Kendini cesaretlendirmeye çalış , daha çok şut çek , daha çok çalım at ...
    A.T.: Bunları yapacağıma emin olabilirsiniz hocam ...

Ümit Karan - Arda Güray
    Ü.K.: Beni çağırmanızın sebebi nedir hocam ?
    A.G.: Lafı hiç uzatmadan başlamak istiyorum ... Zaragoza ile iki maçımız var... Sen 1. maçta cezan nedeniyle olamayacaksın ama , 2. maça kadar seni Ligde oynatmayı düşünmüyorum ... Bu mevkideki diğer futbolculara görev vererek , Zaragoza maçına hazırlamak istiyorum , Bu süre içinde moralini bozma ve sakatlanmamaya bak ...
    Ü.K.: Peki hocam hiç mi oynatmayacaksınız ?
    A.G.: Yeni bir taktik çalışmalarındayız , prova için seni 1 maç 45 dk civarı oynatabilirim ... Gökhan transferine de kafana takma çalışmalarına düzenli şekilde devam et... Sen benim ne olursa olsun As oyuncumsun ...
    Ü.K.: Sağolun Hocam ...

Can Nurullah - Arda Güray
    A.G.: Hoşgeldin Can lütfen otur ...Seninle konuşmak istiyorum...
    C.N.: Peki hocam ...
    A.G.: Biliyorsun ligde ve UEFA'da önemli bir döneme giriyoruz... Rakiplerimize göre bir dezavantajımız var ... Sen hariç tüm kalecilerimiz sakat...
    C.N.: Maalesef Hocam...
    A.G.: Bunun için senden başka oynatabileceğim bir kaleci yok ... Yani Rakitic'i kalede oynatmak istemiyorum... Bu dönem kendini iyi bak ... Sakatlanayım deme ... bunun için zaten senin antreman programını hafiflettim ...
    C.N.: Tamam Hocam...
    Last edited by 3842 : 03.Şubat.2008 at 23:44 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sivas : Galatasaray

Sivas Karşısında zorlandık , ama maçı kazanmasını bildik , Son dakikalar nefes kesti ... Zaragoza Maçı öncesi moral depoladık ...

Zaragoza : Galatasaray , UEFA Kupası Çeyrek Final 1. Maç

Kendinden aşırı adımlarla yürüyen Zaragoza'ya Osmanlı Tokadı attık ve evine yolladık ...

Trabzonspor : Galatasaray

Yanlış bir taktikle çıktık ve Trabzonspor'un tek golünü hamsi gibi yedik ...

Zaragoza : Galatasaray , UEFA Kupası Çeyrek Final 2. Maç

Durum Ortada ...
    GALATASARAY YARI FİNALDE

Kasımpaşa : Galatasaray

Rize : Galatasaray

Konyaspor : Galatasaray

O kadar pozisyon nasıl kaçtı anlamadım ...

Atletico Madrid : Galatasaray UEFA Kupası Yarı Final 1. Maç

Boğadan büyük darbe yedik ...

Derbi : GS : BJK

1 Puanı son anda kurtardık ...

At. Madrid : Galatasaray , UEFA Yarı Final 2. Maç

Maça hakim olmamıza rağmen gol atamadık ... Feneri eleyen takım bizi de elemiş oldu ...

Ankaraspor : Galatasaray

Maçı kaybettik , Necati süper oynadı ... Bu puanları arayabiliriz ...
    Ligde Son Durum:

Önümüzdeki Maçlar :

Bugün çok kritik , Ankaragücü maçı var ...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Güzel transferler yapmışsın Rakitic ve Alex çok işine yarar. Bu arada Yattara gereksiz olmuş biraz. Onu oynatacağın yere alt yapıdan genç oyunculara şans verirsen daha iyi olur gibiydi. Neyse gelsinde para veren olursa satar kar edersin.

Takımda iyi gidiyor. Şampiyon olacagın kanısındayım.

Başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Transferlerin cok güzel. Rakitic'i genelde 4-5M euroya transfer edebilirsin sezon sonu.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ve bir Transfer daha yaptık ... Kadro şişti ama olsun ...
    CSKA'dan Daniel Carvalho'yu sezon sonunda , para ödemeksizin renklerimize katacağız... Bu arada Ankaragücü'ne uçan tekme attık 4- 0 kazandık ss'leri bir ara koyarım ...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Güzel transferler yapmışsın Rakitic ve Alex çok işine yarar. Bu arada Yattara gereksiz olmuş biraz. Onu oynatacağın yere alt yapıdan genç oyunculara şans verirsen daha iyi olur gibiydi. Neyse gelsinde para veren olursa satar kar edersin.

Takımda iyi gidiyor. Şampiyon olacagın kanısındayım.

Başarılar.
    Sağol ... yattara hakkındaki görüşüne ben de biraz sahibim ... kararsız kaldım ama sonra aldım ... ama dediğin gibi satmayı düşünüyorum ...

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    Transferlerin cok güzel. Rakitic'i genelde 4-5M euroya transfer edebilirsin sezon sonu.
    Rakitic , 7 MYTL ... Yönetim transfer bütçesini iyi verirse ... Düşünebilirim ama , o zmn AMC'de : Carvalho , Lincoln , Rakitic , Alex , Oğuz olacak ... 5 oyuncu ... Alex'le CarvalhoYu nereye sokacam diye kafayı yiyorum ve Oğuz'a da arasıra şans tanımayı düşünüyorum ...

En başta gitmek istediğim takımlar Milan , R. Madrid , ManU demiştim ama fikrim değişti ... GS'den sonra olursa , Sevilla , Valencia , Atl . Madrid'den birine gitmeyi istiyorum ...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Carvalho :

20 Takımın peşinde olduğu adamı bedevaya aldık ... Arda'yı sağa çekip carvalhoyu solda oynatabilirim ... Zaten Arda'ya Sağ tarafı %100 alıştırdık ...

Ankaragücü : Galatasaray

Last edited by 3842 : 10.Şubat.2008 at 22:18 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

ŞAMPİYON GALATASARAY ...
    Denizlispor 0 : 1 Galatasaray

Galatasaray 2 : 0 Manisa

Bu sonuçlar ile şampiyon oluyoruz ...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

tebrikler şampiyonluk çok iyi olmuş ama bu kadar fazla AMC ye gerek yok bence en azından yabancı kontenjanı doluyo başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Kadro şişti cümlesi biraz hafif kalmış acayip olmuş kadron. 4-5 tane AMC oynayabilecek adam.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

3 Defans, 1DM, 3 AMC 3 FoRVET gibi bir şey mi yapsam diye düşünmeye başladım ... Ama çok gol yeriz diye vaz geçtim ... Arda'yı Juventus istiyor ... 22 MYTL ver götür dedim ... Bir kaç takımda istedi aynısını onlara da dedim ... Beklemedeyim ... Arda giderse , solda Alex'i , Carrusca'yı yada CarvalhoYu oynatırım ... karyaka'yı isteyen yok ya ... Transfer yapmayı düşünmüyorum, Belki DM alırım(kiralarım) bir tane çift ön liberolu taktik oynayacağım için yararlı olabilir ... Bu sezon şanslı gözüken oyuncular şöyle:

Forvet :
    Ümit
    Gökhan
    Necati
    Aaritalo
    Savaş başladı ... Ümitİn yeri kesin gibi ... Hakan'a şans vermeyi düşünmüyorum... Özgürcanı'da kiralarım herhalde ...

AMC
    Lincoln
    Alex
    Carvalho
    Oğuz (arada sırada ancak)
    , Karyaka'yı ya kiralık yada satarak nasıl olursa olsun göndericem ...
    Lincoln , Carvalho , Alex üçlüsü amansız bir savaşa girecek 3 sambacıdan şimdilik Lincoln ağır basıyor

AMR
    Yattara
    Özer
    Aydın

AML
    Arda ( Juventus istiyor)
    Carrusca (Kiralanabilir)
    Karyaka ( Gönderilecek)
    Alex (Arda olmazsa o !)
    Aaritalo (forvette şans bulamaz ise olabilir)

DM
    Linderoth
    Mehmet Güven
    Mehmet Topal

DC
    Song
    Servet
    Emre Aşık
    Uğur Uçar
    İlhan Demirci

GK
    Sinan Bolat
    Can Nurullah
    Orkun (gönderebilirim)

Taktik ise
    3-2-2-1-2 olacak 3 defans 2 önlibero 2 kanat 1 AMC 2 Forvet

Transfer döneminin başlamasına 1 gün kaldı ... Volkan Yaman için Frankfurt'la 1.2 MYTL'ye anlaştık ...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    İdmanda Tartışma !
    Galatasaray'ın üç sambacısı ; Alex, Lincoln , Carvalho bitbirine girdi .... Forma savaşı içinde olan bu 3 oyuncu sert bir şekilde tartıştı
    Ayrıntılar :
    Galatasaray iki takım halinde çift kale antrenman maçı yapıyordu ... Kırmızı takımda Alex , Lincoln... Sarı takımda Carvalho vardı ... Lincoln ataktayken Carvalho sert bir şekilde girer ... Her iki oyuncu da bir müddet yerde kalır ... Bu esnada Alex topu alır ve oyuna devam eder ... Lincoln kalkar , CarvalhoYa kızıp ona ''İnsan gibi oyna '' der ... carvalho kızar , ''Başlatma , oyununa'' ... Bu ara Alex kaleciyide çalımlayıp gol atar ve ne olduğunu kavramak için oraya gider
    '' Noluyo , kavga edecekseniz gidin bu takımdan '' diye bağırır ... Lincoln tam hamle yapmaya kalkacakken araya Hakan girer... Carvalho '' Biz burda tahtalı köy yolundan dönerken sen gittin ... '' Lincoln '' Abartma be '' Alex '' Sizi şimdi bir yere yollayacam ama ... '' Carvalho bir hamleyle Alex'in yakasına yapışır '' Carlos'a mı güveniyon ... SÜT '' Hızır acil gibi yetişen Ümit Karan Carvalho'yu sakinleştirir... İdman devam eder ... Bir müddet sonra kırmızı takım serbest vuruş kazanır ... Alex ve Lincoln top başındadır ... Carvalho barajda ...Alex '' Ben vuracağım '' der Lincoln tip tip bakar ve ''Takımın frikikcisi varken ... Sen ne arıyon burda'' bir türlü frikik atılmaz ve barajdaki Carvalho duran topa gider vurur ... Ortam iyice karışır ...Bu üçlü zor ayırılır ... İdman sonunda üçlü barışarak kol kola ayrılırlar ...
    Last edited by 3842 : 15.Şubat.2008 at 20:29 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Burak Sadık Dilmen gidici mi ?
    Güray'ın yardımcısı, Dilmen ile taktiksel konularda anlaşamadığı düşünülüyordu ... Bir müddet sonra Dilmen'in kadrodaki bir çok futbolcunun gönderilmesi gerektiğini söylemesi futbolcuları da kızdırmıştı ... Bu sefer ise Dilmen genç futbolcuların ne bedel olursa olsun gönderilmesi gerektiğini söyledi ... Bu da bardağı taşıran hamle oldu ... Güray'ın yeni yardımcı aramaya başladığı belirtiliyor...

Size bir ricam var ... Bildiğiniz iyi bir asistan varsa ... Galatasaray'a gelecek çok para istemeyen ... Paylaşırmısınız ...

Arda İçin Görüşmeler:
    J
    uventus yaklaşık 17 MYTL karşılığında bir teklif yapmıştı ... Ancak Güray 22 MYTL taleb etmişti ... Bunun üzerine Juventus beklemeye başladı... Juventus'un bir miktarı taksit olmak üzere 19MYTL + Bir sonraki transferden %25 pay teklif etmesi bekleniyor ... Güray ise En azında 20 MYTL nakit istiyor ... Arda'nın menajeri ise Juventus'la bir görüşme yapmak istediğini Güray'a iletmişti ... Abi- Kardeş gibi olan Arda Turan ve Arda Güray şartlar sağlanırsa ayrılacaklar...

Beşiktaş Balta'nın Peşinde:
    Taktiğe uymadığı ve genç oyuncuların olmasından dolayı Hakan Güray tarafından satılık listesine konmuştu ... Bunun üzerine Beşiktaş yaklaşık 4 MYTL'li teklif etti ... Güray'ın bu ücreti kabul edebileceği belirtiliyor ...

Hasan İspanya Yolunda mı? :
    Galatasaray'da genç futbolculardan şans bulamayan Hasan'ın önü, Yattara'nın gelmesi , Aydın'ın geri dönmesiyle iyice kapandı ... Güray'da bu futbolcuyu çok aşırı para alan ve yaşı ilerlemeye başlayan yaşından dolayı Transfer listesine koydu ... Almeria'nın bu futbolcunun peşinde olduğu ve teklif etmeyi düşündüğü ortaya çıktı ... Hasan'ın İspanya'yı kabul edebileceği belirtiliyor...

Anadolu Takımları Bouzid'in peşinde :
    Güray'ın bir türlü gözüne giremeyen Bouzid'in peşine Anadolu Takımları düştü ... Güray teklifleri kabul etmeyi düşünürken ...Kendini kanıtlamak isteyen Bouzid ise isteksiz... Bu yüzden Güray'ın Bouzidle görüşüp ihtiyacı olmadığını söylemesi bekleniyor ... 3 defans kullanan Galatasaray'da Uğur , Song , Servet , İlhan , Emre gibi futbolculardan Bouzid'in şans bulamayacağı düşünülüyor...

Sambacılar Barıştı
    İdmanda kavga eden üç sambacı Carvalho, Lincoln , Alex barıştı ... Hatta dün geceyi birlikte geçirdiler ...

Akşam Yemeği Hoca'da
    Galatasaray'lı fubolcular dün akşam Güray'ın evine davetliydi ... Birlikte akşam yemeği yiyen futbolcuların morallerinin yüksek olduğu gözlenirken ... Güray'ın yanındaki hoş bayan dikkat çekti ...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Transfer'de Gelişmeler :
    Beşiktaş'ın Balta için yaptığı 3.9 MYTL'lik teklifi kabul ettik fakat , Hakan Beşiktaş'a gitmedi ve transfer tıkandı ...

Juventus , hem bizimle (19 MYTL + %25) anlaştı hem de Arda'yla fakat bir sezon içinde 1'den fazla non-EU futbolcu alamadığı için transfer gerçekleşmedi ...

Hasan Şaş için Almeria'Nın 650 KYTL'lik teklifini kabul ettik , fakat Hasan Almeria'yla anlaşamadı ...

Manisa ile 775KYTL ücretle Bouzid için anlaştık fakat Bouzid gitmek istemedi ... Ben de onu direkt Pafa attım...

Geleceğin en iyi defans oyuncularından biri olarak gösterilen , Wer. Bremenli Belaruslu oyuncu Filipenko ile anlaştık fakat para bulamadığımız için bir hafta erteledik bu transferi ...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu Sezon Kullanmayı Düşündüğüm Taktikleri Paylaşacağım ...
    NOT : Oyuncular değişkendir rastgele seçtim ...

Bermuda Şeytan Üçgeni :

Bogazin Efendileri

Aslan Pencesi

Muhtemel Sorular :

Niye 3 defans ?
    Çünkü defans oyuncuları yakın oluyor ve adam kaçırma en aza indirgeniyor üstelik atak yapacak oyuncuların sayısı çoğalıyor ...

Niye Saldırı ?
    Çünkü en iyi savunma , saldırmaktır ... İleride topa hakim olursan rakibin atak yapamaz ve bol gol atarsın , daha az gol yersin ...
    Last edited by 3842 : 18.Şubat.2008 at 16:38 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bu kariyerimi crushdumps hatası nedeniyle sonlandırmak zorunda kaldım ... 8.0.2 yi yükledim ve onla yeni ir kariyer başlatabilirim ... Yöneticilerden bu konuyu kapatmalarını rica ediyorum ... Güray
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kapatırsanız Yeni Kariyerime Başlayacağım ... Ricamı tekrarlıyorum ...
    Last edited by 3842 : 23.Şubat.2008 at 23:36 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

İstek üzerine konu kapatılmıştır.
    (/s)

Mesaj Yetkileri